Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-09-2009, 01:24   #1441
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

A ja ostantio na mmo czytałem fajny temat, że Arthas został zabity, a prawdziwym królem liszem stał się Kael'Thas Sunstrider, który przeżył Magister Terrace!

Rótfl
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-09-2009, 08:23   #1442
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
i i ch*j ze byla zrodlem magii i tak ja emitowala, z Studni elfy wykozystywaly, ulamki jej mocy, Legion za huja nie mogl by jej przeoczyc czy NE by jej uzywaly czy nie, btw powiedz mi skąd czerpiesz informacje na temat wow'a oprocz samego wow'a oraz w3 ? tylko nie peirdol o stronach jak mmo bo tam czasami pisza lepsiejsze bzdury niz ty...
Z książek i komiksów Warcrafta i wiem że na mmo champion jest dużo kłamstwa.

Cytuj:
Ale kiedy jego dusza była w ciele Medivha nie miał jakieś władzy nad legionem, nawet dusza Medivha krzyżowała mu niektóre plany.
Więc był to plan Sargerasa, nie Burning Legionu.
Jak Sargeras jest założycielem to jak nie mógł byc to plan legionu .
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 13-09-2009 o 08:27.
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 08:37   #1443
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
A ja ostantio na mmo czytałem fajny temat, że Arthas został zabity, a prawdziwym królem liszem stał się Kael'Thas Sunstrider, który przeżył Magister Terrace!

Rótfl
Ja czytałem, że Lich King, to naprawdę Illidan, którego tak naprawdę nie zabiliśmy : o
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 12:59   #1444
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Jak Sargeras jest założycielem to jak nie mógł byc to plan legionu .
Teraz Ty nie czytasz ze zrozumieniem. KIEDY DUSZA SARGERASA ZNALAZŁA SIĘ W CIELE MEDIVHA, nie żądził on już Burning Legionem. A Sargerasa już nie ma, jedynie jego dusza gdzieś się włóczy
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 17:12   #1445
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Wiem, że to nieładnie wtrącać się w sprawy dorosłych (:D), ale chciałem pogratulować użytkownikowi Frezko umiejętności czytania & pisania.
I, na Boga, paLadyn, a nie palladyn. Jedno 'L'.

A teraz wypowiem się o nadchodzącym Katakliźmie. Cóż, z jednej strony mi się podoba, z drugiej nie. Zacznę od tego, co mi się NIE podoba.
No tak. Tauren paladyn. Jeszcze trolla druida czy undeada huntera zrozumieć mogę, ale to już lekka przesada (podobnie jak NE mage). Nie wiem, dlaczego i z jakiej dupy to Blizz wziął, ale ok. "Sun God". Taa. Paladyńskie Światło a światło Słońca to co innego... Niech jeszcze zrobią draenei rogue.
Dalej... Początek trailera. "As the terrible war against the Lich King continues..." Co?! Skoro Arthas nie został pokonany w drugim dodatku, czemu, do cholery, nazywa się on Wrath of the Lich King?! Blizzard zrobił nas w chuja, wydawając go, i tyle.
No, to tyle z tego, co mi się nie podoba, jednak reszta jest do przejścia.

Dobrze, że gobliny, które znamy z gry, pozostaną neutralne. W pierwszej chwili myślałem, że do Hordy dołączyły te gadgetzańskie. Worgeni też całkiem całkiem, a jeśli to z zamianą w "ludzia" i na odwrót jest prawdą, może być ciekawie.
Azeroth, stary Azeroth. To mi się podoba. Blizzard wraca do korzeni, do klasycznego WoWa. No i w końcu będzie można latać! Nowy Orgrimmar (w końcu wieże Zeppów będą tuż przy bramie :D), nowe Undercity. Nowy Azeroth!
Dużo smaczków, całkiem możliwe, że wrócę.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 18-09-2009 o 17:13.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 22:09   #1446
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Dużo smaczków, całkiem możliwe, że wrócę.

Ja tez. Tylko jeszcze nieiwem jako kto. Albo dobije 80 lockiem, albo zaczne nowa klasa (worgeni!!!!)... Tylko musze robote zmienic
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 23:15   #1447
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

@WrD którego boga? Obie formy są dopuszczalne. Całe tomy na ten temat napisano czy przez jedno czy przez dwa i dano sobie spokój.

Chcę w tym miejscu podziękować Blizzardowi za wprowadzenie Worgenów. Wydrenuje to olbrzymią część huntardów, upośledzonych palladynów i hunterów bez peta. Tak jak DK przyjął w swe szeregi większość opóźnionych w rozwoju dzieci, tak teraz worgeni zrobią to samo.

Z kolei gobliny to jakaś pomyłka. W dodatku tlumaczenie Blizza że horda potrzebuje czegoś małego i smiesznego mnie zniszczyło.

Zobaczymy jak będzie wyglądał ten path of titans i mam nadzieję na kontynuowanie podziału nie tylko na normal/heroic ale też easy/hard.

A kto powiedział że Arthas jest Lich Kingiem? Lich King ma tylko postać Arthasa. Zresztą bodajże w czasie pojedynku z Yoggim się trochę wyjaśnia o co chodzi.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 03:56   #1448
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

Z kolei gobliny to jakaś pomyłka. W dodatku tlumaczenie Blizza że horda potrzebuje czegoś małego i smiesznego mnie zniszczyło.
Ghostcrawler to mówił? xD Nie przejmuj się tym.
Lorowe tłumaczenie jest takie:
W czasach gdy Deathwing panoszył się po azerothie, gobliny służyły mu jako niewolnicy. Teraz, gdy powrócił i zażądał od nich znowu posługi (niewolnictwa), te uciekły do Hordy (do której im o wiele bliżej niż do alliance). Nikt nie chce być niewolnikiem.
Cytuj:
No tak. Tauren paladyn. Jeszcze trolla druida czy undeada huntera zrozumieć mogę, ale to już lekka przesada (podobnie jak NE mage). Nie wiem, dlaczego i z jakiej dupy to Blizz wziął, ale ok. "Sun God". Taa. Paladyńskie Światło a światło Słońca to co innego...
Cytuj:
Light is God-like

Several characters in-game imply that the light may have a sapient will, that it can decide on matters, grant mercy, and that it even suffers. Velen states "May the Light have mercy on your soul". Matis the Cruel refers to the Light as suffering. Vindicator Kuros refers to the Light as "not permitting" Matis to act.
The young Brigitte Abbendis seems to believe that the Holy Light is some kind of God-like sapient entity with a will, which it expresses in ways that that are not meant to be understood. She writes that it calls to her in the The Path of Redemption and The Diary of High General Abbendis, saying "Come to me...". She believes that it is able to take notice of believers good deeds, works and prayers. She states that the force of its voice, has clarity, and sense of purpose.
However, the entity that calls her may be something else, far more sinister, as she discusses in diary that it commands her to abandon the Scarlet Crusade to its doom, an act she believes is dishonorable. However, the Scarlet Crusade is described as a lawful evil organization, so the entity might be benevolent after all.
It might be possible that Abbendis' belief that Holy Light is a sentient being might be a link to some of the early beliefs of the Clerics of Northshire and some of the Knights of the Silver Hand in Warcraft I and II.
Some of the draenei also appear to believe that the Light is sentient.
Some denizens of Azeroth and Outland (such as "Dirty" Larry) refer to death as "going to meet your maker".
Do tego trzeba wziąść pod uwagę, że taureni kontakt z night elfami mają od długiego czasu. Pierwsyz był podczas War of the Ancient, a taureni zostali włącznei do cenarion circle zanim malfurion jeszcze zapadł w sen. O ile nie zostało sprecyzowane kiedy to dokładnie było, to na pewno było to dość dawno. Główną boginią Nelfów jest Elune - Bogini Księżyca (tego większego, bo w Azerothie są dwa ;P). Taureni są bardziej słoneczną rasą. Do tego Bóstwa słońca i księżyca są oczyma Earthmother. Więc Taureni z tej dwójki raczej ku słońcu się skłaniali. Łącząc to z cytatem, którym załączyłem można zacząć łączyć to do sensownej kupy. A przynajmniej tak mi się wydaje .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 09:56   #1449
maxen13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 109
Domyślny

Witam,

dzisiaj sobie uaktywniłem triala i powiem Wam, że samemu to nudnawo się gra,a niektóre ograniczenia mojego konta trochę bolą...

Czy ktoś z Was może nie dawno zaczął gre, albo po prostu szuka kogoś z kim można by porozmawiać? Albo może ktoś chce od nowa zacząć bo jeśli mi się spodoba to chyba sobie kupie podstawke a później TBC. Grał będę magiem, warrem lub druidem. Frakcja obojętna choć lepiej się czuje w Hordzie.

P.S: Bardziej by mi pasował jakiś serwer RP.
maxen13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 14:01   #1450
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Ja gram na serwerze PvP - MAgtheridon. Jak chcesz to tam wpadnij, pogadać zawsze można. Nick - Eerion.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 14:20   #1451
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Grue wracaj na Anachronosa xD
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 19:48   #1452
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
A kto powiedział że Arthas jest Lich Kingiem? Lich King ma tylko postać Arthasa. Zresztą bodajże w czasie pojedynku z Yoggim się trochę wyjaśnia o co chodzi.
Whatever, to nie zmienia faktu, że Blizzard zrobił nas w jajco. Lich King powinien zostać pokonany w WotLK.

Eerion - szczerze mówiąc, nawet dla taurena rogue znalazłoby się lore'owe wytłumaczenie ;) Dla mnie tak czy tak jest to bezsensowne.

Btw, kiedy Cataclysm ma mieć premierę? Tzn, wiem, że "when it's done", ale może jest znana jakaś dokładna data? :D
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 20:17   #1453
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Whatever, to nie zmienia faktu, że Blizzard zrobił nas w jajco. Lich King powinien zostać pokonany w WotLK.
Chyba źle zrozumiałeś trailera. To "As the terrible war against the Lich King continues blabla" znaczy, że my w tej chwili walczymy z LK i jego armiami, a tymczasem Deathwing już planuje kataklizm, o którym jeszcze nie wiemy (no dobra, Highborne'si coś wyczuwają).

Cytuj:
Btw, kiedy Cataclysm ma mieć premierę? Tzn, wiem, że "when it's done", ale może jest znana jakaś dokładna data?
Luty / Marzec / Kwiecień 2010, na temat tych miesięcy są spekulacje.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 21:11   #1454
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

byly ploty na mmo champion ze na koniec stycznia, chociaż wg mnie to malo prawdopodobna data. Musi być jeszcze cos takiego jak Cytadelka + coś a'la SWP było. I mam nadzieje ze będzie to to pokarze ze blizz umie jeszcze wydać kontent na poziomie, którego ludzie zrobią z wielkim trudem, a nie każdy kto chce.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 23:04   #1455
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
coś a'la SWP było.
Please nieeeeeeee. To by był fail kompletny ._.

Chociaż... może jakiś Nerubiański raid... albo z Vrykulami... MECHAGNOMY!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 23:59   #1456
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

A jeszcze przed dodatkiem ludzie płakali, że zwykli gracze będą mogli pokonać tak potężną istotę jak Lich King.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 09:19   #1457
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chyba źle zrozumiałeś trailera. To "As the terrible war against the Lich King continues blabla" znaczy, że my w tej chwili walczymy z LK i jego armiami, a tymczasem Deathwing już planuje kataklizm, o którym jeszcze nie wiemy (no dobra, Highborne'si coś wyczuwają).
Możlwe, że źle zrozumiałem. Myślałem, że on to mówi w czasie, gdy kataklizm już się wydarzył, a nie kiedy Deathwing go planuje ;p
No to coraz mniej tych "minusików". Zachęcacie mnie do olania szkoły, eh :D

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 20-09-2009 o 09:20.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 10:17   #1458
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

Obstawiamy ile bedzie mieć patch do Kataklizmu - nowe instancje, rasy, i stary świat zmieniony. 2gb?? 3 gb??
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 13:05   #1459
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

a ja mysle ze wiekszosc rzeczy bedzie na plytce
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 20:59   #1460
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

A może będzie podzielone na kilka części :s
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:40.


Powered by vBulletin 3