Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-02-2009, 01:29   #41
Lexii
Użytkownik Forum
 
Lexii's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2007

Posty: 442
Domyślny

Powinno być tak że jak zakładasz nowy temat to nie pojawia się od razu na stronie tylko czeka na akceptacje jakiegoś modka i jeśli przejdzie to się pojawia na forum może i by czasem długo to trwało zanim jakiś mod by wpadł ale syfu by już nigdy nie było i tak samą z edycją postów które by czekały na akceptację ...
Lexii jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-02-2009, 01:38   #42
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawidek_of_Secura Pokaż post
Bys rothes keye usuwal a nie zajmujesz sie gownami
Nie wiem czemu ale rozsmieszyl mnie ten post.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 02:39   #43
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Nie pucując się do nikogo uważam, że na każdy dział powinno przypadać 2-3 moderatorów, którzy będą się tylko i wyłącznie nim zajmować. Ja na tym podforum siedze od 3 lat, jak i niektóre osobniki które dokłądnie znają zasady tu panujące. Przez ten cały czas były setki fighterów, którzy próbowali coś zrobić, wybić się czy pokazać. Przez te 3 lata nie tylko ja, ale pare innych osób walczyło z modkami. Modków nie ma, fighterów nie ma, zostali tylko nieliczne osoby dzieki ktorym te forum zyje, wiec ja uwazam ze bosal powinien przynajmniej na dzien wytrzezwiec, skleic aktywnosc uzytkownikow i zastosowac zasade 3modow/dział.
-jest pozno jak na mnie i ta forma wypowiedzi jakos troche smierdzi, ale nie mam teraz juz sil na pimowanie tego
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 10:14   #44
Dawidek_of_Secura
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Nie wiem czemu ale rozsmieszyl mnie ten post.
To nie jest smieszne to jest ZALOSNE :/

Moj post byl specjalnie tak napisany zeby sprawdzic dzialalnosc moda, warna za trolling mi dal ale juz tematow z keyloggerami nie usunal :/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 10:56   #45
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Ja nie wiem co wy się teraz uczepiliście Rothesa, jakbyście zauważyli w jego podpisie, to już nie moderuje, więc darujcie sobie jazde po nim. Mnie bardziej smuci to jak mod się przyczepia do tematu typu Nerana SS akurat w którym pisze, albo Only Harmonia, kompletnie nie zna sytuacji a daje warny, zamyka temat itp. To samo tyczy się postów bez zdjęć w temacie, to jest kompletny kretynizm, zazwyacz to ten temat służy do przekazywania wieści, wydarzeń z danego świata więc dlaczego za to lecą warny. Aha i proszę o zamknięcie tematu Nerana SS bo my mamy tradycje, że robimy kłótnie, zadyme i chcemy żeby temat był zamknięty a potem robimy nowy xD.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 11:07   #46
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lexii Pokaż post
Powinno być tak że jak zakładasz nowy temat to nie pojawia się od razu na stronie tylko czeka na akceptacje jakiegoś modka i jeśli przejdzie to się pojawia na forum może i by czasem długo to trwało zanim jakiś mod by wpadł ale syfu by już nigdy nie było i tak samą z edycją postów które by czekały na akceptację ...
Przy modzie raz na dzień?
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 11:23   #47
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Zauważyłem, że Moderatorzy znaleźli sobie wymówkę; "Nie mam czasu". Wobec tego niech któryś z nich nam wyjaśni pewien paradoks. Dlaczego zaraportowane tematy niekiedy czekają nawet 2 dni, pomimo tego, że te obiboki są online i wchodzą na forum nawet kilka razy dziennie? Czy to nie najwyższy czas, aby ich wyrzucić?

Skoro kierowanie forum przewyższa Administrację, to znaczy, że powinna się ona poważnie zastanowić nad zamknięciem go, tudzież nad wybraniem kompetentnych osób na swoje stanowisko, nie mówiąc o moderatorach (aktywnych), których zachowanie jest zwyczajną kpiną. Sam jestem moderatorem na innym forum (dwadzieścia razy bardziej rozbudowanym niż to) i muszę przyznać, że nasza zaledwie kilkunasto osobowa ekipa spełnia swoją rolę, bez trzymania za mordę. Nie jest to nic, co wymagało by jakichś szczególnych umiejętności. Wątpię, czy da się być na tyle ułomnym, żeby tego nie ogarniać, a tutejsza wąsko pojęta ekipa moderująca zasłania się właśnie tym argumentem.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 08-02-2009 o 11:39.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 11:36   #48
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Dobry przykład teraz zobaczymy czy skasują. Jakiś kretyn robi tematy Musisz to mieć a Tompior Online.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 12:27   #49
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Dlaczego zaraportowane tematy niekiedy czekają nawet 2 dni, pomimo tego, że te obiboki są online i wchodzą na forum nawet kilka razy dziennie?
Jesli chodzi o mnie to z reguly jestem online na forum od rana do poznej nocy, bo nie wylaczam ani kompa ani przegladarki przy wychodzeniu do pracy albo na uczelnie. Nie wiem jak inni.

Cytuj:
Dobry przykład teraz zobaczymy czy skasują
poszlo.

Cytuj:
Powinno być tak że jak zakładasz nowy temat to nie pojawia się od razu na stronie tylko czeka na akceptacje jakiegoś modka
Przy 300 moderatorach moze nie zatkaloby to forum. Przy 3 - jak najbardziej.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 13:59   #50
Wiotki
Użytkownik Forum
 
Wiotki's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 18
Domyślny

Właśnie widać przewagę forum tibia.org.pl na tym.
Jednym powodem dlaczego tu zaglądam(myślę ,że i inny) jest to forum z filmami , ponieważ na org.pl to podforum marnie się rozwija.
Wiotki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 14:51   #51
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiotki Pokaż post
Właśnie widać przewagę forum tibia.org.pl na tym.
Jednym powodem dlaczego tu zaglądam(myślę ,że i inny) jest to forum z filmami , ponieważ na org.pl to podforum marnie się rozwija.
Lol, fajnie masz, zmień podpis bo Ci się chyba coś popierdoliło było 123 lata zaborów.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 15:16   #52
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Gorzej jak od ponad pół roku nie można się doprosić u administracji o zwolnienie ze stanowiska i trzeba słuchać narzekania userów na niepracujących moderatorów. Tak, tak moi mili - na forum jest jedynie trzech moderatorów (których powinniście sami wiedzieć, bo pewnie warna czy dwa złapaliście od nich), reszta dawno zrezygnowała z pracy, tylko bosalek nie przeniósł nas do ex-modów.
W takim razie może najwyższy czas zrezygnować z tej strony i zrobić ją od nowa pod innym adresem dając pozycje Administratora wiecej niż jednej osobie? Ta strona tonie i to bardzo szybko. Wielka czesc informacji jest nieaktualna, na forum panuje nieład. Najprostrzym i najmniej inwazyjnym sposobem bedzie dac umrzec tej stronie naturalnie.

Oczywiscie trzebaby bylo zorganizowac nowy (całkiem nowy!) team moderatorow. (ci dotychczasowi zrobili sie zbyt butni i zaklamani w tym co robia).
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 15:46   #53
Trastix
Użytkownik Forum
 
Trastix's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 190
Stan: Początkujący
Domyślny

" gdzie sie podzialy tamte przywatki..."
__________________
1337
Trastix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 15:48   #54
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE Pokaż post
W takim razie może najwyższy czas zrezygnować z tej strony i zrobić ją od nowa pod innym adresem dając pozycje Administratora wiecej niż jednej osobie? Ta strona tonie i to bardzo szybko. Wielka czesc informacji jest nieaktualna, na forum panuje nieład. Najprostrzym i najmniej inwazyjnym sposobem bedzie dac umrzec tej stronie naturalnie.

Oczywiscie trzebaby bylo zorganizowac nowy (całkiem nowy!) team moderatorow. (ci dotychczasowi zrobili sie zbyt butni i zaklamani w tym co robia).
Tibiaspy.com <znaczki>

Ostatnio edytowany przez chesek - 08-02-2009 o 15:50. Powód: bo qłot nie wszedł. ;(
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 18:08   #55
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Kris

"Gdzie Ci moderatorzy?"
W dupie

TEn temat to spam zalozony przez 12 latka(potwierdzone)
Forum jest dla wszystkich, ale krytykowanie zalozycieli go przez takich niewdziecznych gowniarzy to przesada.
dzieci nie umiejacy spojrzec na rozszerzenie placza i narzekaja choc nigdy nie stworza forum o tak licznej popularnosci jak to. Jestescie niewdziecznikami tyle wam powiem.

Obejrzyjcie sobie film Bruce Wszechmogący. Nie po to zeby sie posmiac, ale wybiagnijcie z niego lekcje, zauwazcie moral jaki ma na celu ten film przedstawic. Moze to zmieni wasz poglad na temat forum o bardzo licznej popularnosci wsrod polakow grajacych w tibie jak i niektorych zagranicznych ludzi.
75% 15 stoaltkow majacych szanse stworzyc wlasny plik do wyludzania konto by go zamiscila na popularnym forum. Popularnosc rani to forum dlatego trzeba z takimi 15 stolatkami walczyc, ale to nie jest prosta sprawa na zasadzie ctrl+c ctrl +v
__________________
UZUMAKI NARUTO!
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 18:16   #56
Instynkt
Użytkownik Forum
 
Instynkt's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 92
Domyślny

Heyah

... stara dobra tibia.pl ... i ... starzy dobrzy moderatorzy tibii.pl ...

Poza wieksza iloscia nieaktywnych modkow nic sie nie zmienilo =]

Pozdrowienia modki ^^'

PS @ Rothes ... jak zalezy Ci na przeniesieniu to postaraj sie o to (tak jak Ja) hehe [smiech na sali]

PeZet Dr. =]
__________________
Galeria: http://tibiopedia.pl/users/gallery/Instynkt/0,Album-Glowny

"Ważniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"
Instynkt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 18:27   #57
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Informacja do wszystkich:

W moim przypadku jest juz po sesji dlatego znowu sie biore do roboty. Tak, nareszcie mam czas. Mam nadzieje, ze fala banow was zadowoli ;P
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 20:49   #58
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Informacja do wszystkich:

W moim przypadku jest juz po sesji dlatego znowu sie biore do roboty. Tak, nareszcie mam czas. Mam nadzieje, ze fala banow was zadowoli ;P
Przeżyłeś sesję? :O <twardziel>
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 21:33   #59
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Przeżyłeś sesję? :O <twardziel>
Czy on wygląda na żywego?ironia

No nareszcie ktoś się bierze do roboty
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 21:39   #60
Edwardo
Amor Patriae Nostra Lex
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 32

Posty: 1,086
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 289
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slivi Pokaż post
dajcie mu bana na IP

Pomyśl... zmienne IP
__________________





Pomogłem? Notka mile widziana .

Hail Edward
Hail Sanatio
Hail Secura
xD

Ciach!
Edwardo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:15.


Powered by vBulletin 3