Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-01-2005, 02:45   #1
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny Wszystko jest do zdobycia O_o

wracajac do tematu rarow;] plx no keal and dont give upomnienie ale musze was pomeczyc bo tematy w stylu "wymyslamy bardzo powazne nowe bronie" mnie jakos nie bawia -.-
otoz dzies mi sie obilo o uszy ze niejaki knightmare czy steve (tworcy tibii) mowil ze duzo przedmiotow, wejsc, questow nie zostalo odkryte co powiecie na nowy wyglad dragon scale legow po co robili nowy wyglad skoro ich nie ma -.- zeby sie dowiedziec co jest do odkrycia nalezy przekopac cala tibie kratka po kratce kilofikiem i przegadac wszystkich npc co raczej jest ciezkie do zrealizowania tym bardziej ze po kazdym update moga sie zmieniac miejsca ktore byly zwykle (np nagle w north port bedzie mozna odkopac kilofem i znalesc jakis item) tak ze nie pierdzielcie mi ze gra jest nudna skile nie leca, itemy sie powtazaja a babcia goni z kompa bo trza spac
bierzesz kilof i za*******asz xD
Kajzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-01-2005, 09:59   #2
Lig@
Użytkownik Forum
 
Lig@'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004
Lokacja: Meduseld
Wiek: 34

Posty: 371
Stan: Aktywny gracz
Imię: Theodon
Profesja: Knight
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Poziom: 60
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

Zgadzam się w 100%. Zajrzyjcie do tematu na tibia.com w dziale antica. topic brzmi bodajże rares on antica. Jest właśnie mówione, że jest quest bodajże na silver mace(albo inny rare item) , którego na razie nikt nie wykonał (lub ktoś ma to badziewie, ale nie chce się przyznać).

Ostatnio edytowany przez Lig@ - 24-01-2005 o 10:02.
Lig@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2005, 10:37   #3
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Podobno na DSL jest basilisk quest.... Podobno.... Może po wyrzuceniu DSMów do wody CipSoft Team sprawi(ł) nam quest z DSL??? W kazdym bądź razie jeszcze (prawie) nic o tym nie wiadomo....
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2005, 22:10   #4
MANHIR
Użytkownik Forum
 
MANHIR's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2004
Wiek: 35

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Podobno na DSL jest basilisk quest.... Podobno.... Może po wyrzuceniu DSMów do wody CipSoft Team sprawi(ł) nam quest z DSL??? W kazdym bądź razie jeszcze (prawie) nic o tym nie wiadomo....

I szczerze watpie, czy predko sie dowiemy, bo to jednak sklania troche do gry itp. czyli przynosi zysk cipsoftowi(bo zapewne tylko pacc moze wykonac(o ile takowy jest ) questa na DSL'e), a jak zostanie all odkryte, to juz troche
spadnie popularnosc gry... Cip'y dobra tu taktyke stosuja, nie ma co :|. Nie pokazuja wszystkiego, oczekuja, ze sami na trop wpadniemy, kiedys to sie napewno stanie, ale poki co... jak mowia "szukajcie a znajdziecie"
__________________
It may not be war, but is sure hell ain't peace!

SERWER: celesta

Manhir bauns - lvl 34( i rosnie xD)
skile: 75/75(i rosna xD)
mlvl: 69% to 6mlvl
best solo:drag (juz lepiej xD)
best hit: 149 z BS'a w beho
sytuacja materialna: nie jest zle
ambicje:wiELKie
marzenia: Moze jakis k-set
cos jeszcze?: Pienkna knight mym idolem!
MANHIR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2005, 23:32   #5
houseCat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmmm. to brzmi interesująco... moze wsazówka zawarta jest w Księgach beholderów w hellgate...albowiem, chyba sam knightmare powiedizał żeby tam szukac.. problem polega na tym że owe książki napisane są ich językiem :p choc pierwsza nie, zaś reszta w ich jezyku (beholderów) co nam przedstawiają cyferki .???. Pewne grono z tibia.de próbuje rozwikŁać tą zagadkę , jak narazie bez rezultatów. :)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 08:40   #6
Dowizul z Inferny
Użytkownik Forum
 
Dowizul z Inferny's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Ostrów Wlkp.
Wiek: 31

Posty: 424
Dowizul z Inferny ma numer GG 3923320
Domyślny

@house cat

nigdy niewidzialem tych ksiag ale mam pytanko czy te liczby to wszystkie liczby czy moze tabela ANSCI
__________________
glosujcie

Dowizul z Inferny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 10:07   #7
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

tam są liczby od 1-456 chyba.. wiem że 1 oznacza tibia
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 10:59   #8
Hellraider
Użytkownik Forum
 
Hellraider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Wrocław ;)
Wiek: 33

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Do Dupy :(
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
wracajac do tematu rarow;] plx no keal and dont give upomnienie ale musze was pomeczyc bo tematy w stylu "wymyslamy bardzo powazne nowe bronie" mnie jakos nie bawia -.-
otoz dzies mi sie obilo o uszy ze niejaki knightmare czy steve (tworcy tibii) mowil ze duzo przedmiotow, wejsc, questow nie zostalo odkryte co powiecie na nowy wyglad dragon scale legow po co robili nowy wyglad skoro ich nie ma -.- zeby sie dowiedziec co jest do odkrycia nalezy przekopac cala tibie kratka po kratce kilofikiem i przegadac wszystkich npc co raczej jest ciezkie do zrealizowania tym bardziej ze po kazdym update moga sie zmieniac miejsca ktore byly zwykle (np nagle w north port bedzie mozna odkopac kilofem i znalesc jakis item) tak ze nie pierdzielcie mi ze gra jest nudna skile nie leca, itemy sie powtazaja a babcia goni z kompa bo trza spac
bierzesz kilof i za*******asz xD
Masz racje tylko komu by sie chcialo przekopywać tibie kratka po kratce? A tak poza tym masz racje na przykład w skarbcu w motls jest dziura może się da z niej wyjść, jakos do niej dojść chociaż może sie myle, bo jak narazie znam tylko mały kawałek motlsów mam mały lvl i boje sie wskoczyć niżej.
__________________
-nZo- mą jedyną miłością...
-nZo- mym przeznaczeniem...
-nZo- mym jedynym pRo klanem...

Powiem Wam coś w tajemnicy... NIECH ŻYJE ODBYT !!
Hellraider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 19:37   #9
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny Nie ma rzeczy niemożliwych...

Mozecie wierzyć mi lub nie lecz kiedyś z walkirii wypadł mi broadsword, który jest dostępny w sumie jedynie z questa na Senji, nie wiem czy to w wyniku buga, czy to prezent od GMa czy moze tak los chciał, ale mi wypadlo... A przedmioty bardzo żadkie na 100% mozna zdobyć z mniej bądź bardziej skomplikowanych i niebezpiecznych questów i misji.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 20:45   #10
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

Dobra ludzie troche histori
Cytuj:
winged helm was a spawn in lighthouse a long time past, where it spawned once every map reset
Po wingned helma latalo sie dawno jak teraz po ornamated shield.
Cytuj:
blessed shield was given to ellashar (sp) for his work as a graphic designer or such. he then sold it to muceli for 130k (like millions of gp worth now)
Blesed shield dostal ellashar za grafike potem sprzedal tarcze muceliemu za 130k co bylo baaaaaardzo duzo
Cytuj:
first warlord was sold by guido (cip member) for 300 dimonds
1 Warold sworda sprzedal guido (czlonek cip) za 300 diamondow
Cytuj:
first cyclopse sword entered the game through a bug, a cyclopse droped it on acident (it was a regular sword graphic but with very different stats). the sword was found by ghaleon
Przez buga ghaleon mial MLS
Cytuj:
the second sword entered the game not long past, when the convention team of 2 years ago put on a great event. gm hagbard sold the sword under a very strict auction list, for 4 or 5mil
Gm hagbard sprzedal 2 MLS-a za 4 albo 5 milinonow gp.
Cytuj:
the first thunder hammer was stolen from a quest by gm ender speaker of the dead, (used gm char to block and push hammer). he took it from the place known as the golden armor quest, which spawned once every map reset (once ever becuase of the cheating discovered by cip). the second hammer was given as a gift possibly, but few details exist.
Gm Ender wzial se hammera,z miejsca na g armor quest (starego).2 T hummer byl prezentem (to chyba ten z eterni)
Cytuj:
the first sov, hots, eplate, demon powered shield (turned into the mm), and a number of other rares where iligaly stolen from a tresureroom in fibula or hellgate(?). the person who stole them jumped through a wall using a log in trick or something, but died by one ice rapier hit while making it to depot
SoV, G Helm, Mpa, demon shield ktos ukradl używajac buga w logowaniu lecz w dp umarl
Cytuj:
to quote knightmare, the silver mace is ingame in a quest, but it is very hard to get
Cytuj:
Magic walls -> Svamp -> Digg -> Dead body -> And i wont say more Some info can be given msg me premia
Widac że Samirion wie cos o tym quescie :S.
Knightmare sie wygadal ze jest quest na Silver Mace

ludzie na forum pisza ze to fake jednak moze sie myla ,
gdzies slyszalem ze wejscie do questa jest za m wallami kolo questa w elf fortess

Z tego wynika że rary jednak da sie miec .
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 19:40   #11
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Domyślny

Re up
No tak ale taki smok czy warlord to nie walkiria... ale chyba to jednak jakiś błąd był
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 15:08   #12
iglarf
Użytkownik Forum
 
iglarf's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 85
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

up@ Nic dziwnego ze widziales jak poison dagger wypadl z mino, bo on wypada tyle ze niebywale rzadko.Znam pare osob ktorym p dagger wypadl z mino.
__________________
Pacc>Azura>Kazordoon>Elite Knight>71lvl->85/83->6mlvl
iglarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 15:38   #13
Tomix6
Użytkownik Forum
 
Tomix6's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Lokacja: Green Elf Forest
Wiek: 33

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez iglarf
up@ Nic dziwnego ze widziales jak poison dagger wypadl z mino, bo on wypada tyle ze niebywale rzadko.Znam pare osob ktorym p dagger wypadl z mino.
no bo skoro widzial na wlasne oczy, że wypada z mino to dlatego na stronce pisze, że wypada z mino, no nie?
Tomix6 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 20:22   #14
Master Gutek
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jerkov Thundersword
Mozecie wierzyć mi lub nie lecz kiedyś z walkirii wypadł mi broadsword, który jest dostępny w sumie jedynie z questa na Senji, nie wiem czy to w wyniku buga, czy to prezent od GMa czy moze tak los chciał, ale mi wypadlo... A przedmioty bardzo żadkie na 100% mozna zdobyć z mniej bądź bardziej skomplikowanych i niebezpiecznych questów i misji.



A slyszysz juz glosy??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 20:34   #15
Witifi
Użytkownik Forum
 
Witifi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Łódz-Eudezet
Wiek: 35

Posty: 50
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 9
Skille: 26/25
Poziom mag.: 1
Witifi ma numer GG 3681885
Domyślny

Na pewno sa questy których nikt nie otkryl np kiedys kolega sie natknol na dzióre której nigdy niebylo
Witifi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2005, 09:39   #16
Sir Tyczka
Użytkownik Forum
 
Sir Tyczka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 36
Domyślny Rare

Mi sie tak trafiło, że z Green Djiin'a wypadły mi naraz 3 small emeraldy. Raz tez miałem, że wypadło 6 dragon ham z 1 Draga, 3 w ciele, 3 w bagu.
Sir Tyczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2005, 19:54   #17
rabuke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004

Posty: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajzer
wracajac do tematu rarow;] plx no keal and dont give upomnienie ale musze was pomeczyc bo tematy w stylu "wymyslamy bardzo powazne nowe bronie" mnie jakos nie bawia -.-
otoz dzies mi sie obilo o uszy ze niejaki knightmare czy steve (tworcy tibii) mowil ze duzo przedmiotow, wejsc, questow nie zostalo odkryte co powiecie na nowy wyglad dragon scale legow po co robili nowy wyglad skoro ich nie ma -.- zeby sie dowiedziec co jest do odkrycia nalezy przekopac cala tibie kratka po kratce kilofikiem i przegadac wszystkich npc co raczej jest ciezkie do zrealizowania tym bardziej ze po kazdym update moga sie zmieniac miejsca ktore byly zwykle (np nagle w north port bedzie mozna odkopac kilofem i znalesc jakis item) tak ze nie pierdzielcie mi ze gra jest nudna skile nie leca, itemy sie powtazaja a babcia goni z kompa bo trza spac
bierzesz kilof i za*******asz xD
Spoko koleś jesteś. Bo nie lubie ludzi co gadają że czegoś nie da się
zdobyć i od razu poddają się w rozwiązywaniu questów. Więcej takich ludzi
to niedługo pochodzimy se w DRAGON SCALE LEGSAH i
będziemy dzierżyć w dłoni blessed shielda
__________________
Proszę zmienić podpis na mniejszy
rabuke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2005, 13:18   #18
luzik
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 06 2004

Posty: 213
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

slyszalem(zaznaczam plotki) ze quest na silver mace jest w elf fortres tam gdzie bierzesz time ringa jest magic wall ale czy to prawda to wie tylko Bog
luzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 07:37   #19
M@RI@N
Użytkownik Forum
 
M@RI@N's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 50
M@RI@N ma numer GG 1368264
Domyślny A ja cos mam

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lig@
Zgadzam się w 100%. Zajrzyjcie do tematu na tibia.com w dziale antica. topic brzmi bodajże rares on antica. Jest właśnie mówione, że jest quest bodajże na silver mace(albo inny rare item) , którego na razie nikt nie wykonał (lub ktoś ma to badziewie, ale nie chce się przyznać).
Ja mam kilka screanow z questa z silver mace ale to sa troche stare sceany wiec po kolejnym updacie moglo sie cos zmienic
__________________
Jamera
nick:Kyoko Youi
profesja:Knight
lvl:40
mlvl:5
skille:76/75
M@RI@N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2005, 09:02   #20
maripo
Użytkownik Forum
 
maripo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 32

Posty: 191
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 66
maripo ma numer GG 1138995
Domyślny ....

TO NIE JEST QUEST SPOILING

Przed update na premii łaziłem sobie po bagnach w strone elf fortress i wpadłem do dzióry.. był w niej dwarf guard i 4 soldy które się niemogły ruszyć a napierniaczały ostro z boltów i jeden geomancer za wild growthem<czy jakoś tak> i jeszcze skrzynia

Teraz po update postanowiłem się tam przejść knightem z f bombą i innymi runkami.... przeczesałem bagna i w tym miejsu :S jest teraz dzióra z Beholderem... I bez skrzyni....

Może ktoś wie cos na ten temat... Bo mnie to męczy..


P.S.
Jak wiecei został dodany ten klucz 3350 do Isle of Kings ja go znalazłem na drodze i szukałem opisu ale nikt niewiedział <przed update> i zagadałem GM'a a on się tylko uśmiechnął dokładnie "" "" i powiedział "" Congratulations "" a na pytanie do czego ten klucz nieodpowiedział....
To wszystko było przed update bo teraz tyc klczy jst setki
maripo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin 3