Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-02-2005, 17:36   #41
Steel Birthblade
Użytkownik forum
 
Steel Birthblade's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 32

Posty: 25
Steel Birthblade ma numer GG 4485374
Król Pallek

Ja jestem z opcja numer 2.
Wiecie pallkowi moze wystarczyc p set ale czy zawsze palladyn bedzie chodzil z lukiem albo kusza a nie ze spirami, co?? Oczywiście na lepsze uzbrojenie moim zdaniem oplaca sie kupuic gdzies na 20+, ja za to zrobilem blad i kupilem k arma juz na 13 lvl (noob ) Mam przez to mniej capa ale ww wali mnie na full ataku za max 10.
Mówie wam kupujcie tez lepsze rzeczy.

Steel Birthblade
Pallek
Azura
Steel Birthblade jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2005, 11:49   #42
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

Powinienes sie raczej zajac kupowaniem boltow, lepiej kup wiecej bolt'ow niz np. legsy z arm o 1 wieksze. Zalezy to jeszcze to metody jakiej używasz do expowania,czyli jak bardzo jestes narażony na bezpośrednie starcia z potworami.
Grenni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2005, 20:44   #43
korbor1
Użytkownik Forum
 
korbor1's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 32

Posty: 16
Evul

Nie kupuj nic a najlepiej skasuj tą postać i zmień profesje na sorca !!!!! Nie kupuj nic i wyrzuc wszystko i chodz goly i wesoły ! bye CYA IN TIBIA
korbor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2005, 20:48   #44
lkk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004

Posty: 18
Domyślny

Mam podobny problem. Moj sprzet:
- warrior helmet
- crown armor
- plate legs
- bohy
- platinum amulet

Mam uzbierane pieniadze na k legsy, ale nie wiem czy nie lepiej wymienic c arma na blue robe i pozniej dozbierac do k legsow :/.
lkk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2005, 22:27   #45
lord rapik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem palladyn powinien mie ć bardzo dobre eq, ponieważ chodząc z łukiem lub kuszą nie może mieć tarczy i gdy potwór do niego podejdzie a on bedzie miał słabe eq to zada mu potworne obrażenia. Pozatym ataki dystansowe bieże sie na zbroje, a nie na tarczę.


Naprawdę radze kup lepszy sprzęt.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 04:32   #46
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny Armor jest bardzo wazny czesto ratuje zycie

Armor jest bardzo wazny czesto ratuje zycie ( kiedys na 36 lv majac taki armor jak wymienilem ponizej dorwal mnie Giant Spideri dziabnol za ok. 180 hp zjezdzajac moje zapasy zycia do deep reda, zdazylem vitke puscic zazucic time ringa odskoczyc i ubic paskude gdybym mial Plate set zamiast wszystkich tych czynosci wykonalbym jedna przeczytal napis "you are ded.")
a tak pozaty majac lepszy armor zuzywasz o niebo mniej vitek i uh przez co mozesz np. robic wiecej hmm, arrows, bolts i kaska wydana na armor powoli ci sie zwraca

Najlepiej biegac w:
-Crown Helmet bo leciutki i ma w miare duzo Arma ( ewentualnie Crusader helmet o 1 wiecej arma ale za to o 22.5 ciezszy ja osobiscie wole Crown).
-Blu Robe ze wzgledu na swoja malutka wage
-Knight legs ( Crown legsow nie oplaca sie nosic bo sa 2 razy drozsze a lepsze
tylko w tym ze o 5 oz. lzejsze )
- Platinium Amulet lekki i daje 2 amra
- Boh ( koniecznie one sa najwazniejsze, lepiej miec boh i brass set niz dobry equip bez boh. Predkosc to dla pala podstawa )

Jak juz ma sie bardzo wartosciowy bp na sobie mase roznych run: sd, uh,gfb pelno boltow i shield (demon lub vampire ze soba to konieczny jest aol ale wtedy to juz armor dobiera sie wedle mozliwosci finansowych )
jesli ktos chce latac z shieldem bez aola to tylko dragon shield w miare tani calkim przyzwoity ale cholernie ciezki wiec najlepiej dopiero z majac aola brac demona albo vampire shielda

ps. majac taki equip jak wymienilem i zamiast blu robe, golden armor jeszcze aol nie jest konieczny bo zawsze jest szansa po dedzie na odzyskanie rzeczy ( z aolem zerowe i na dodatek traci sie 2 arma )
Platinium amulet ma 2 arma a aol 0.Majac p-amy, c-armor, cru helmet, k-legs (wartosc tej opcji na moim swiecie 33 k) mamy taki sam armor jak majac aol, golden armor, royal helmet, crown legs (tan set kosztuje juz 220 k)
( + aolka jest to ze mozna P-bolty nosic przy sobie co daje pewien komfort psychiczny to jednak dopiero na high lv kiedy mamy w cholere capka )
__________________
Belchatow / Titania

Ostatnio edytowany przez Mysta Krecik - 11-04-2005 o 04:59.
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 06:25   #47
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

Moj kumpel na 38 lvlu ma BOH'y, c set, i jakos ma duzo kasy w dp :/
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 11:51   #48
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

- milo ze przypomnieliscie sobie o topicu sprzed 2 miesiecy
- jesli gs dziabnal cie za 180 i zostales na deep red to rownie dobrze mogl dziabnac za 200+ i trzebaby bylo cie zdrapywac ( przy najsilniejszych potworach trzeba miec farta i tyle - niewielka zmiana w armorze nie zatrzyma 40% sily uderzenia )
-bohy dla palka to koniecznosc, dobrze ze na niskim levelu sa miejsca gdzie sie dabez nich spokojnie expic zarabiajac na nie kase
-
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2005, 02:00   #49
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
- jesli gs dziabnal cie za 180 i zostales na deep red to rownie dobrze mogl dziabnac za 200+ i trzebaby bylo cie zdrapywac ( przy najsilniejszych potworach trzeba miec farta i tyle - niewielka zmiana w armorze nie zatrzyma 40% sily uderzenia )
-
ale zostalo mi kolo 20 hp gdzybym mial P-set zostaloby mi 0 hp ( 40 % co ty gadasz wystarczylo ze zatrzymalo okolo 10 % i dzieki tamu przezylem )

Ja mysle ze armor daje calkiem sporo ochrony.Na poczatku nie mialem wystarczajeacej ilosci kaszu na boh to pakowalem caly w equip i uciulalem c-arm, k-legs, cru-helm, p-ammy, no i leather boots ( 1 arm. ). Huncac Dwarf Guardy czesto dostawalem hity gdyz zamiast skupiac sie na dokladnym uciekaniu gadalem z kumplami na privie puszczajac vitki. Po jakims czasie po sprzedarzy equip i loota uzbierala sie kaska na boszkih. Po dokonanym zakupie mialem boh, p-set, dark helmet i scarf (7 arma mniej) . No i oczywiscie dalej latalem na guardy jak to pal , bylem w szoku hity byly duzo DUZOwieksze musialem skonczyc z pogaduszkami i skupic sie na guardach gdzyz nie wyrabialem sie z mana na vitki ( szybko sprezylem sie zeby kupiclepszy equip bo bez pogaduszek to mi expic sie nie chcialo ). Różnica jest duza 25-30 % ( byc moze przesadzam ale naprawde bylem zszokowany wielkoscia hitow szko9da ze liczylem sredniej z default window kiedys bedzie trzeba to srobic raz z P-setem i raz z tym epszym co wymienilem )
__________________
Belchatow / Titania

Ostatnio edytowany przez Mysta Krecik - 12-04-2005 o 05:06.
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2005, 06:26   #50
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

@up to czemu w kopalniach mnie 12 sorca guardy nie mogly dogonic i ani jednego hita nie dostalem?
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2005, 20:47   #51
Misjonarz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005

Posty: 22
Domyślny Zalezy

Zalezy od lvl i ile kasy ale jak dla pala to dobre jest takie eq. crown helmet, blue robe c albo k legsy zalezy co wolicie ;] no i jak juz mac ie naprawde sporo kasy to radze zainwestowac w bohy ale nie radze ich nosic na niskim lvl
Misjonarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 07:01   #52
Franek bez zemba
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 4
Domyślny

moim zdaniem to najlepiej mieć jak najlepsze equ bo nie daj boże by cie pk knight wyzszy gonil a ty w p secie i z kusza :/
Franek bez zemba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2005, 17:13   #53
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vashresamunuh
@up to czemu w kopalniach mnie 12 sorca guardy nie mogly dogonic i ani jednego hita nie dostalem?
omg bo ja je olewalem i gadalem z kumplami na privie w trakcie walki i czasem gdzies zle polazlem albo zawolno wialem bo bylem na czyms innym skupiony i dostawalem 1-2 hity i wtedy moje skupienie szybko przeskakiwalo na guarda jak juz mi krwi utaczal, zabijalemgo i jak duzo mi hp zabral to pusczalem vitke po czym spowrotem do pogaduszki expiac na guardach po drodze (nie zrozumiales pewno o co mi chodzi bo masz okolo 12 lv ale spox nastempnym razem czytaj uwazniej )
__________________
Belchatow / Titania
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 06:50   #54
Rilo
Użytkownik Forum
 
Rilo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2005

Posty: 128
Stan: Niegrający
Imię: Rilo Quin
Profesja: Paladin
Świat: Nova
Poziom: 48
Skille: 75/xx
Poziom mag.: 16
Domyślny hmm..

Jestem Paldynem i 30lvl i chodze w c-secie bo nie jest ciężki i daje dobrą obronę.Według mnie eq u pala zalerzy od tego czy ma kase -.- .Ja polecam c-seta ładnie sie przentuje i mniej waży od k-seta czy p-seta
Rilo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 07:03   #55
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mysta Krecik
omg bo ja je olewalem i gadalem z kumplami na privie w trakcie walki i czasem gdzies zle polazlem albo zawolno wialem bo bylem na czyms innym skupiony i dostawalem 1-2 hity i wtedy moje skupienie szybko przeskakiwalo na guarda jak juz mi krwi utaczal, zabijalemgo i jak duzo mi hp zabral to pusczalem vitke po czym spowrotem do pogaduszki expiac na guardach po drodze (nie zrozumiales pewno o co mi chodzi bo masz okolo 12 lv ale spox nastempnym razem czytaj uwazniej )
Lol, lol i jeszcze raz lol... Prosze mnie tu nie obrazac ze mam 12 lvl, guardow sie chlopcze nie olewa. Trzeba byc idiota zeby gadac na prv jak cie guard goni... Bys nie gadal to by ci nic guardy nie wziely
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 09:26   #56
Moder
Użytkownik forum
 
Moder's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: w przestrzeni...

Posty: 23
Moder ma numer GG 6166138
Domyślny

Na wysokim lvlu warto jest zainwestowac w c-set albo blue robe i c legi
Moder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 10:12   #57
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vashresamunuh
Lol, lol i jeszcze raz lol... Prosze mnie tu nie obrazac ze mam 12 lvl, guardow sie chlopcze nie olewa. Trzeba byc idiota zeby gadac na prv jak cie guard goni... Bys nie gadal to by ci nic guardy nie wziely
guardy nie sa wcale mocne lolku jak nie wiesz to sie nie odzywaj, normalnie to po 4+ mnie gonia teraz jka juz chodze to na dwarf hell, chociaz ostatnio expie na gs i innym badziewiu na pohu ( i wim ze jak bym nie gadal to bym hitow nie obrywal ale ja wolalem gadac obrywac i puszczac vitki czasem nawet z manafluidow dzieki czemu szybciej rosnie mi mlv a ezpienie nie jest takie monotonne )

lol, lol i jeszcze raz lol jakie to slowko jest dretwe mol, bol, stol, wol
__________________
Belchatow / Titania

Ostatnio edytowany przez Mysta Krecik - 14-04-2005 o 10:46.
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 11:01   #58
Vashresamunuh
Użytkownik Forum
 
Vashresamunuh's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 45
Vashresamunuh ma numer GG 4602308 Vashresamunuh ma login Tlenu tasior91@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mysta Krecik
guardy nie sa wcale mocne lolku jak nie wiesz to sie nie odzywaj, normalnie to po 4+ mnie gonia teraz jka juz chodze to na dwarf hell, chociaz ostatnio expie na gs i innym badziewiu na pohu ( i wim ze jak bym nie gadal to bym hitow nie obrywal ale ja wolalem gadac obrywac i puszczac vitki czasem nawet z manafluidow dzieki czemu szybciej rosnie mi mlv a ezpienie nie jest takie monotonne )

lol, lol i jeszcze raz lol jakie to slowko jest dretwe mol, bol, stol, wol
TO NIE GADAJ, to nie bedziesz musial puszczac vitek, a co za tym idzie moglbys w p secie chodzic
__________________
Impossible is nothing
Vashresamunuh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 12:28   #59
HEKADOr
Użytkownik forum
 
HEKADOr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: opole
Wiek: 31

Posty: 26
HEKADOr ma numer GG 6127206
Domyślny

Pall Jak kazdy potrzebuje dobre Eq Np. Jak cie zlapie lag i dorwie taki dragon czy guard to co? P-setem go nie zblokujesz Ja mam c-set i drag mi z pazura max 50 wygrzal



37 royal
HEKADOr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2005, 16:51   #60
Mysta Krecik
Użytkownik Forum
 
Mysta Krecik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vashresamunuh
TO NIE GADAJ, to nie bedziesz musial puszczac vitek, a co za tym idzie moglbys w p secie chodzic
jakie ptasie mozdzki ja chce gadac bo gadajac przyjemniej mi sie expi, ale przez to vitki puszczam lecz leje na to bo na guardach taki lootbag sie wyciaga ze prawie niewiadomo co z kasa robic (przeczytaj moje wczesniejsze wypowiedzi w tym poscie a nie wypalasz jak ........)
__________________
Belchatow / Titania
Mysta Krecik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:32.


Powered by vBulletin 3