Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-07-2004, 08:32   #41
Almexian
Użytkownik Forum
 
Almexian's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Przemysl

Posty: 56
Domyślny

Przepraszam najmocniej. Na moim swiecie K-Axe kosztuje ok. 10k, a fire Axe chyba jakies 50k, ale dzisiaj widxialem, ze jakis idiota sprzedawal za 80k, a jeszcze pozniej gosc sprzedawal za 40k tak wiec wszystko jest mozliwe.
Almexian jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-07-2004, 17:30   #42
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

A teraz moje pytanie...
Pomijajac, ze gs jest drozszy, ciezszy, ze poczatki sworda sa trudne. To mnie nie obchodzi... Nazbiera sie, a capa i tak jest duzo, a z rooku potrafie duzo kasy wyciagnac Wiec:

Sword:
Bright sword: 36/30
Giant sword: 46/22 (2 reczny)
SoV: 48/35

Axe:
Fire axe: 38/16
Dragon lance: 47/16 (2 reczny)
Stonecutter axe: 50/30

Chce porownac te 6 broni, nic wiecej, reszta mnie nie obchodzi...
Jezeli def lepszej rzeczy sie liczy to rzeczywiscie axe wygrywa we wszystkim, jesli jednak nie... A moim zdaniem nie. To papatrzcie, klocicie sie o ten atak, a jeszcze jest def. Moze szybciej zabijesz, ale stracisz wiecej uhow, a swordem powoli, ale z mniejsza strata, co wy na to??

Zreszta.. to po co by dawali bs'owi tyle obrony skoro i tak ma sie go na wiekszym lvlu, czyli jest przynajmniej ten d-shield, he??

Czekam na odpowiedzi


Edit:
Czyz nie zauwazacie w tym wszystkim rownowagi??
Club:tani, slaby, np. dla sorckow i druidow
Axe:troche drozszy od cluba, ale tanszy od sworda, ma wiecej ataku, ale malo obrony
Sword:najdrozszy, minimalnie mniej ataku, duzo wiecej obrony
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2004, 22:56   #43
Bejituga_Hiberna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004

Posty: 4
Bejituga_Hiberna ma numer GG 2113236
Domyślny

Jak zawsze na to pytanie trudno odpowiedziec.
Ale przyblize go wam :
na nowych swiatach najlepiej zaczynac w axe poniewaz
mozna kupic calkiem swietna bron jaka jest Barbarian Axe ( Edron Shop ; 590Gp ).
Sword Ring VS Axe Ring:
Sword ring wypada baaaaardzo rzadko z Lidera :-) a Axe Ringi sa pol/darmo poniewaz czesto wypadaja z Dwarf Guardow

Jednak podstawowa wada AXE jest to ze maja mniej defence niz swordy lecz sa lzejszcze i ladniej wygladaja
Dla poczatkujacych Knightow polecam : Axe.

Yous Beji
Bejituga_Hiberna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2004, 11:10   #44
Beny
Zbanowany
 
Beny's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 102
Beny ma numer GG 1975803 Beny ma login Tlenu beny1985
Domyślny

up ja osobiscie moim knightem nie zuzywam juz uh na zerka ... ale nvm nie o tym pisze ...zastanowice sie moze dlaczego cipy zrobuily tak duza dostepnopsc axe ringow...poniewaz to najlepsza bron dla knighta....hhmm a jesli ktos ma obiekcje to niech przeczyta najlepsza jako srednia idzadz dalej ...moim pierwszym knightem wybralem swordy ...i nie mialem z nich duzej satysfakcji bo skonczylem na fire swordzie .. i niezbyt mi szlo z silnijeszymi stworkami jak np dwarf guardy. Obecny knight juz na 30 lv nie mail az tak duzo problemow z dwarf guardem jak moj stary knight..uzywam f axe..jak jakis wsciekly guard...zakladam axe ringa i idzie szybko. MMoge rowniez sie pochwalic ze posiadam okolo 60+ axe ringow...i to bylo bardzo latwe do kupienia...a raczej nie znam kogos kto mialby bp sword ringow...moze ktos jest ale to sa wyjatki. Idacx dalej nie musze oszczedzac riongow na mocnieejsze stworki tylko moze spokojnie uzywac ich na srednie stworki a co za tym idzie ubije je szybciej ...nie strace duzo uh... nabije szybciej expa..a w swordach musisz wyskilowac i dopiero mozesz sie cieszyc..lecz jesli ja wyskiluje to samo i tak bede leposzy bo 2 axe ringui mam zawsze w bp . I moim zdaniempopularnosc axe ringow jest wlasnie dlatego ze to jestr najlepsza bron dla knightow...moze mniej defa..zejdzie wiecej uh..akle zabijesz szybciej ..i szybciej zdobedziesz expa.
Pozdrawiam


Edit 1-> re down moze i sie zapedzilem z tym ze czesto wypada..sorcem tez sporo na guardach siedzialem nie mialem zadnego ..a z soldierow mi z 5 wypadlo (ale te axe ringi ludzie musza skads miec ) ...ale na soldierach nie expie nvm .. to dam inny przyklad.....a mianowicie questy...nie znam zadnego ze sword ringiem a z axe ringami jest wiele... wiec to mi mowi ze cipy toleruja wlasnie axe u knighta jako optymalna bron.... uniwersalna (takie jest moje zdanie)
Beny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2004, 11:56   #45
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

A ja dalej jestem za swordami.Co do axe ringow, to fakty - minus sworda, ale nie wypadaja rzadko, tylko wlasnie CZESTO z liderow.Moj kumpel expi na poh ew of i codziennie moze mi dostarczyc 3-4 sword ringi.Z guarda nigdy mi axe ring nie wypadl ( a zrobilem na nich dobre 300k expa, steel helmow mialem ~50 a axe ringa ani jednego) a z soldierow wypadly mi - 2 na jakies 200 soldierow.Wg mnie swordy o wiele ladniej wygladaja, sa lzejsze (wyjatek gs), tansze (na starych swiatach).I wracam do pytania : skoro cipy zrobily tak, ze jesli tarcza ma wiecej defa od defa broni, to tenze def sie nie liczy.To powiedzcie po co oni zrobili w ogole def broni?Dla ozdoby?I czemu bs quest jest od 45lvlu, skoro juz na 20lvlu wielu knightow ma dragon shieldy lub nawet lepsze...a ma tylko 1 att wiecej od sworda.Walneli by go na 20lvlu i ten def by sie liczyl....
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2004, 16:38   #46
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up i UP UP
Polowalem na Guardy zdobywajac na nich ~2M expa, w tym czasie przez moje rece przewinelo sie ~3BP axe ringow, polowalem na leadery i zwykle w ciagu 2h hunta wypada 1-4 sword ringow (glownie dlatego je lalem).

Tyle ze na Secura #100 w axe ma skill 68 a w sword 80... 68 nie jest nawet wystarczajace zeby znalezc sie w top 300 w sword.
Wniosek:
Sword uzywa 3-5 razy tyle ludzi co axe, wiec logiczne ze axe ring duzo latwiej dostac

Moj knigh jest szkolony w sword, ale szczeze mowiac jak bym mial wybierac to bym sie bez problemow zdecydowal na axe (wlasnie to ze axe ringi sprzedaje sie na BP a sword ringi trzeba sie nameczyc by kupic 1).

Btw. Swojego czasu mialem 2 pelne Bp sword ringow
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2004, 19:57   #47
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

nie wiem po co sir klocic... wszystko zalezy od tego jak macie zamiar tym knightem grac:
-jesli chcesz wszystko solowac i nosic ze soba duuuzo bp UH to axe [poza tym nie sa takie lekkie...]

-jesli chcesz byc raczej blokerem [solo tez nie bedzie problemem swordy nie sa takie slabe, maja 1-2 mniej ataku niz axe...] to sword oczywiscie [chyba ze wierzysz ze def broni sie nie liczy jesli masz lepsza tarcze [lol]. poza tym swordy [poza GSem] nie sa ciezkie...


mowiliscie tez cos o cenach, a wiec [na securze]:


SWORDY:
- spike sword 500-1000gp
- fire sword 6-7k
- bright sword 30k
- GS 7-8k

AXEY:
- knight axe 2-3k
- fire axe 6-7k
- guardian halberd [tryb ekonomiczny ] 5k [?]
- dragon lance 20k

tanszy stuff pomijam bo po co i tak nikt go nie uzywa...

aha i jeszcze ringi... :
axe - 200-300 gp [tanie bo palle expia w kopalniach ]
sword - 200-400 gp [drozsze bo duzo ludzi chce kupic... ]
__________________

hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2004, 14:10   #48
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Bardzo dobrze to ujales
Jezeli chcialbym np. blokowac dle (sword? ) i bic guardy.. (tyczy sie wyzszego lvlu) to co wybrac? W axe minusem oprocz slabej obrony (w konsekwencji) jest wieksza ilosc potrzebnych bpkow uhow, a co za tym wiecej kasy. A tak poza tym to latwiej pasc z axe moim zdaniem, np blokujac dl'a mozna dostac od niego z lapy troche, a z mniejszym defem szansa ta jest bardziej prawdopodobna i czesciej sie zdaza, a uhy nie leca automatycznie

Edit:
Co do guardow to chodzilo mi oczywiscie o expienie na nich na stale byc moze do konca zycia
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2004, 14:55   #49
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

@Gremlin

Uncle Berry walczy axe a skili nie ma najgorszych

A tak pozatym nie wiem czemu ludzie mowia ze axe gorsze od swordow.

Axe maja to do siebie ze jej 1-reczne bronie maja duzo ataku a dokladnie najwiecej(nie licze tu stone i sova).

Swordy maja malo ataku duzo def ale wg.def sie nie liczy.Ale ich zaleta pojawia sie potem.GS ma 46 ataku ale az 22 defa.A DL ma o 1 ataku wiecej (47) ale o 6 defa mniej(16).

Osobiscie wyznaje strategie "najlepsza obrona jest atak" wole cos szybciej zabic niz patrzec jak to mnie nawala.Mozna powiedziec ze axe sa dla tych(czy tam def sie liczy czy nie)dla takich berzerkerow co wola sie wrabac w sam wir walki i wszystko rozwalic(mowie tu o 1 recznych bo z gs tez tak mozna).DL'ka jest skuteczna jak bijemy dragi lub DL bo to i tak bije z magi to co nam.Swordami lepiej sie blokuje potworki co leja z lapy(np.behe).Ale wszystko kto jak lubi jak lubujesz sie w swordach bierz je a jak w axe to bierz axe.

Co do Stonecutter i Sov'a.Stone ma 50 ataku(o 3 wiecej od DL i o 4 od GS),Sov ma 48 ataku(o 1 atku wiecej od dl i o 2 od gs)ale jego def to 35(o 5 od s axe).Ogolnie patrzac te bronie sa 1-reczne i maja duzo ataku czyli to potega.Wiec na takim 100+ obydwie bronie sa porownywalne,bo nawet jezeli ten def sie nie liczy to s axe ma tylko(lub az) o 2 ataku wiecej.Pamietam ajk kiedys jak DT wykonalo Anihilatora ktos powiedzial o stonecutterze "If its one handed it is most powerful weapon on Tibia".

Dalem glos na Axe.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2004, 22:45   #50
SandMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Łuków
Wiek: 34

Posty: 87
SandMan ma numer GG 3377227
Domyślny

Dalem glos w axe, "bo poniewaz", bardziej mi odpowiadaja... a gdyby byly dalbym w club.
Nieobchodzi mnie to ze cluby sa najgorsze, ja gram w tibie dla przyjemnosci, a miecz (mam na takowe uczulenie) by mi ja odbieral, a sentyment do mlotow jest... ^^

Wiec moja rada jest taka, wyobraz sobie siebie jako jakiegos wojownika i wymysl mu bron jakiej bys chcial uzywac, kieruj sie tylko wlsnymi upodobaniami, a nie ze w tibii to a to ma 2 ataku mniej od tamtego... i kieruj sie tylko tym.
Ja wybralem mloty.

LET THE HAMMER FALL!!!
__________________
By your hammer let none be saved!
Live to die on the final day!
SandMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2004, 11:06   #51
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Domyślny

Panowie po co ta cala gadka, axe rulez a def i tak liczy sie tylko z tarczy, ale przy duzych skilach i z d-lance (maly def) zabijamy za szybko zeby mocniej dostac...
__________________
Rust in pieces.
Chomikvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2004, 17:37   #52
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

Hmm... na poczatku bylem calkowicie za sword, ale teraz coraz bardziej przechylam si na strone axów. Wybralbym axy, bo maja wiecej ataku i pewnie szybciej sie nimi zabija. Jednak robiac knighta nie mam na mysli kogos, kto tylko soluje, ale takze blokuje, np dl'e I przez to sie ciagle zastanawiam, w co pojsc nowym knightem. I tak zrobie sobie postac dopiero opo update, zeby zobaczyc, bo moze dojda jakies nowe, fajne bronie
Mam tylko 1 pytanie..
Czy bijac z fire axe czy dragon lance zabija sie o wiele szybciej niz z bs i gs?? Czy bardzo odczuwa sie ta rozniece 1 albo 2?
Prosze o odpowiedz tylko tych, ktorzy bili i 1 i 2
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2004, 19:40   #53
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Wyobraz sobie takie cos:
Jest 2 knightow,jeden ma na imie Henryk drugi Piotrek.Henryk lubi bic axami dlatego ma FA i DL,a Pioter lubi swordy to ma GS i BS.Zupelny zbieg okolicznosci sprawil ze maja takie same skile eq(oprocz broni),ich skile to 90/90.No to Henryk wielki Kozak mowil:

-Hmhm zobacz jaki jestem extra patrz jak bije z DL i FA.
-No to fajnie zobacze.

No to poszli do kazo na guardy.

No to przychodzi pierwszy Guard.Dostal hita za 196(max dmg przy tym skilu i z FA oczywiscie z malym ~),i drugiego za 44 i guard lezy.

-No no moj ty Henryku jestem po wrazeniem powiedzila Piotrek.
-A teraz patrz jak bije z DL'ki.

Tak przypadkiem przyszedl 2 Guard no to Henryk na niego ruszyl.Guard dostal hita za 240(normalnie za 242 z malym ~).

-No no fajnie teraz patrz na mnie.

Przyszedl[...].Poitrek wziol BS i leje Guarda hit za 186 i za 54 i guard lezy.

-Ja jestem lepszy(powiedzial Henryk).

Piotrek sie wkurzyl wziol GS i ruszyl na Guarda,hit za 237 i za 3 i guard lepszy.

Wielce zajarani(no raczej henryk) wychodzili spotkali Maga na 150 powiedzial "Exevo Gran Mas Vis" i padli baba all.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2004, 20:55   #54
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Zygfryd
Hmm... na poczatku bylem calkowicie za sword, ale teraz coraz bardziej przechylam si na strone axów. Wybralbym axy, bo maja wiecej ataku i pewnie szybciej sie nimi zabija. Jednak robiac knighta nie mam na mysli kogos, kto tylko soluje, ale takze blokuje, np dl'e I przez to sie ciagle zastanawiam, w co pojsc nowym knightem. I tak zrobie sobie postac dopiero opo update, zeby zobaczyc, bo moze dojda jakies nowe, fajne bronie
Mam tylko 1 pytanie..
Czy bijac z fire axe czy dragon lance zabija sie o wiele szybciej niz z bs i gs?? Czy bardzo odczuwa sie ta rozniece 1 albo 2?
Prosze o odpowiedz tylko tych, ktorzy bili i 1 i 2
miedzy fire axe a bs roznica jest duza, miedzy dl a gs mniejsza . a co do defa i tak nie widac roznicy , dlatego Hail Axe
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2004, 21:22   #55
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

@Villen
My tu mowimy o broniach dla knightow a nie o czarach dla master sorcow Jaki miales cel w tym "opowiadaniu", do czego zmierzasz?
@Gimli syn gloina
Wiec dlaczego swordy uwazane sa za najlepsze (mowie ogolnie) ? Czesto slysze: cluby maja cienki atak, cienka obrone, axe troszke wiekszy atak, slaba obrone, a swordy najlepsze. Skoro axe maja najlepszy atak? A obrone to maja na 2 miejscu.. To co do expienia to wybieram axe, tylko nie wiem jak w tym blokowaniu ?(
Kolejne pytanie :
Tu tez sie pytam tych, ktorzy blokowali i jednym i drugim (bs i fire axe) jakies silniejsze potwory, np dl'e, behe, demony , czy co tam jeszcze jest silnego (wlasnie.. z czym knight moze miec jeszcze problemy? ).
Czy widac takze jakas znaczaca roznice w dostawaniu z LAPY majac jedna lub druga bron? Czy z fire axe np. czesciej dostaje sie za 100~ niz z bs?




Edit:
@Gimli syn gloina
Skoro uwazasz, ze axe sa dobre, to czego bijesz swordami?
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2004, 08:29   #56
SandMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Łuków
Wiek: 34

Posty: 87
SandMan ma numer GG 3377227
Domyślny

up: A tak trudno zrozumiec o co chodzilo w opowiadaniu?
Chodzi o to, ze na wysokim skillu top i tak guarda polozysz w 2 hity i tak, wiec zadnej roznicy nie robi czy zdzielisz za 200 i 3 czy za 102 i 101, wiec wybor broni jest w zasadzie obojetny... Zalezy, tak jak pisalem wczesniej, jedynie od wlasnych upodoban
__________________
By your hammer let none be saved!
Live to die on the final day!
SandMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2004, 11:18   #57
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

@SandMan
Taa, na bardzo wysokim skillu moze w expieniu nie ma roznicy, ale nie wierze, ze nie bedziesz lapal dzid
Teraz natomiast pytam sie o blokowanie, zreszta pytanko jest w moim o 1 wczesniejszym poscie
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2004, 12:03   #58
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Tu tez sie pytam tych, ktorzy blokowali i jednym i drugim (bs i fire axe) jakies silniejsze potwory, np dl'e, behe, demony , czy co tam jeszcze jest silnego (wlasnie.. z czym knight moze miec jeszcze problemy? ).
Naprawde niebezpieczne ataki tych lepszych potworow sa i tak z magii, wiec ... Zreszta skoro roznicy w defie nie widac przy guardach, to myslisz ze ktos zobaczy przy lepszym potworze?
Cytuj:
Wiec dlaczego swordy uwazane sa za najlepsze (mowie ogolnie) ?
dlatego ze ludzie patrza na stats broni , a nie probuja nawet axe
Cytuj:
Skoro uwazasz, ze axe sa dobre, to czego bijesz swordami?
bo dwaj moi poprzedni knightowie bili axe, i chcialem zobaczyc co ludzie widza w tych swordach . Popelnilem blad, ale teraz nie warto robic jeszcze raz skilli ~75 w axe
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2004, 23:32   #59
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

@Gimli syn gloina
Dzieki za odpowiedzi, przekonales mnie do axe'ow i chyba nowym knightem bede nimi bil Tylko jeszcze musze poczekac na ten update, bo moze wejdzie cos ciekawego. Patrzac na sonde mozecie w myslach odjac sobie 1 sword i dodac do axe, bo chyba jednak popelnilem blad dawajac glos na swordy
Rzeczywiscie wszystko silniejsze bije mocno tylko z czarow
A tak w ogole to np fire axe bardziej mi sie podoba niz bs No i troche capa bedzie przy dl'ce Chyba same plusy widze narazie, cos te axe'y mnie zauroczyly :rolleyes:

Pozdroofka dla wszystkich axowiczow (innych zreszta tez )


Edit:
A co do tego updatu, to mam nadzieje, ze bedzie na poczatku nastepnego tygodnia bo jutro wyjezdzam na 4 dni do Wrocka I by byla fajna niespodzianka :rolleyes:
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2004, 06:24   #60
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Anegdota z dwoma ryckami i skillami 90/90
Duzo bardziej prawdopodobne ze wygladalo by to tak:
Puf, iskierki, 50, puf, 150, iskierki 40

Btw. Rycerz ze skillami 90 bedzie mial 70+ (80+?) lvl normalnie (pomijam fanatykow trenowania), na tym lvl rycerz ma ~1200 hp, zeby zabic takiego mag na 150 lvl musial by miec mlvl ~200 (najwyzszy mlvl to 81), 2 UE tez moglo by byc malo
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:42.


Powered by vBulletin 3