Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2011, 17:27   #1881
panPanda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie mam innego zasilacza a ten jest prawie, że nowy. Mam go niecały rok. Jest jakaś inna metoda żeby to sprawdzić?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2011, 17:36   #1882
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez panPanda Pokaż post
Nie mam innego zasilacza a ten jest prawie, że nowy. Mam go niecały rok. Jest jakaś inna metoda żeby to sprawdzić?
Pojechać do serwisu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2011, 20:57   #1883
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez panPanda Pokaż post
Nie mam innego zasilacza a ten jest prawie, że nowy. Mam go niecały rok. Jest jakaś inna metoda żeby to sprawdzić?
Pozycz od kolegi. Teoretycznie niektore programy sprawdzaja napiecia, ale roznie to z nimi bywa.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2011, 14:41   #1884
19KSG46
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam, gdy włączam tibie zawiesza mi sie myszka i klawa, reinstal tibi nic nie pomaga. Jak ktos wie jak to mozna naprawic napiszcie mi na gg - 23725950 albo tutaj z GORY DZIEKI
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2011, 22:14   #1885
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Witam. Ostatnio się przeprowadzałem i po przeprowadzce nie chciał mi działać komputer. Po wejściu w tryb awaryjny wszedłem w menadżer urządzeń i odinstalowałem sterowniki do karty graficznej. Po włączeniu wszystko normalnie działało z tym że nie moge grać w żadną gre bo nie ma tych sterowników. I teraz nie wiem jakie te sterowniki ściągnąć bo gdy wchodze w menadzer urzadzen to zamiast karty graficznej i jej nazwy to pokazuje mi karta wideo zgodna z VGA czy coś takiego i żółty wykrzyknik.. Jest jakaś możliwość sprawdzenia jaka to karta graficzna żeby wiedzieć jakie sterowniki ściągnąć?Programy cpu-z i gpu-z nie działają a pudełka nie mam bo to komp dość stary..
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2011, 12:43   #1886
Dorq
Użytkownik forum
 
Dorq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2011

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 247
Skille: 94/91
Poziom mag.: 17
Domyślny

Witam mam taki wielki problem..
Właczam kompa i ide na Internet (Google Chrome) Poklikam sobie troche stron wyłaczam. Ide grać w Tibie pogram sobie 2-5min najpierw wyskakuje mi taki wykrzyknik i Tibia w malym kwadracie , dobra jebie to i gram dalej potem pogram sobie dalej z 2min i wylacza mi sie Tibia i wyskakuje mi takie cos Debug Assertion i jakies tam wykrzykniki. Dobra wejde sobie w Internet (google chrome) i pisze mi Przepraszamy za błedy zapraszamy póżniej nie jest to zadny zbieg okolicznosci ze w Tibi i Internecie jest jakis debug tylko to jest jakos spowodowane przez Tibie poniewaz urochamialem kompa od nowa (uruchom ponownie) ok. z 5 razy i caly czas mi sie tak robi. A lecz nie wlacze tibie to nic mi sie nie dzieje ...... Prosze o pomoc bo grac w tibie nie moge przez ten problem....
Dorq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2011, 14:36   #1887
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Mój problem jest w sumie mały, ale bardzo irytujący. Otóż używam programu do szybszego kopiowania plików i często, przy zwyczajnym "kopiuj->wklej" przez to Vista prosi mnie o podanie hasła administratora. Jak mogę dodać ten program do listy wykluczonych ze sprawdzania?
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2011, 16:46   #1888
paczek303
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam, zainstalowałem sobie wczoraj tibię i gdy ją włączam to strasznie mi muli komputer, a wcześniej miałem błąd że mam za mało pamięci wirtualnej lecz z tym się uporałem a z zacinaniem nie. Po dłuższym graniu, żeby włączyć przeglądarkę muszę czekać z 5min a po 15minutach już kompletnie nic się nie opłaca włączać . Sprzęt mam dobry i na innych grach które mają spoore wymagania nic się nie tnie.Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję.

@edit nie aktualne

Ostatnio edytowany przez paczek303 - 18-07-2011 o 21:26.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2011, 14:39   #1889
kolo951
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 11 2007

Posty: 11
Domyślny

ja mam problem z dc. ale nietypowym. gram sobie gram a tu nagle wszystko w grze sie zatrzymuje ale nie trace łącza. gdy wyłączam grę exitem i szybko sie loguje znowu na postać to mogę od razu grać. ale nie zawsze zdąże.... jest na to jakies sposob? mam win. xp
kolo951 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2011, 23:20   #1890
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kolo951 Pokaż post
ja mam problem z dc. ale nietypowym. gram sobie gram a tu nagle wszystko w grze sie zatrzymuje ale nie trace łącza. gdy wyłączam grę exitem i szybko sie loguje znowu na postać to mogę od razu grać. ale nie zawsze zdąże.... jest na to jakies sposob? mam win. xp
Jaki internet? Radiowy? Byc moze pakiety tracisz.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2011, 12:31   #1891
Ajron94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 08 2011
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 41
Skille: 14/22
Poziom mag.: 39
Ajron94 ma numer GG 4105417 Send a message via Skype™ to Ajron94
Pytanie Zakupy!

Nie jestem pewny, czy na pewno swoje pytanie powinienem umieścić w tym temacie, ale nie znalazłem niczego bardziej odpowiedniego, a zakładanie nowego wg. mnie mijałoby się z celem.

Chodzi o to, że chciałbym kupić komputer - z obudową, napędem itp. Po prostu całą skrzynkę. Nie musi być razem, mogą być to oddzielne podzespoły, ale wtedy również prosiłbym o linki (najlepiej Allegro). Interesują mnie tylko nowe części! Fundusz? Maksymalnie 2000 zł. Myślę, że jest to odpowiednia suma, by znaleźć coś naprawdę fajnego, ale nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto (szczególnie, że to nie moje pieniądze, a i komputer nie będzie dla mnie). Trochę poszukałem i zaciekawił mnie taki zestaw:
http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=1165
Myślę, że taki PC sprawdziłby się, ale wolę się upewnić, czy na pewno jest dobry sam w sobie jak i cenowo. Pytam tu, bo wiem, że są (a przynajmniej byli) na tym forum eksperci w tej dziedzinie Blaszak miałby służyć do wszystkiego, w tym również gier. W sumie nieważne, ma być po prostu najlepszy w tym przedziale cenowym.

Do tego potrzebny jest monitor do 300zł (w sumie im taniej tym lepiej, ale nie kosztem jakości). Znalazłem fajny model:
http://allegro.pl/samsung-b1930n-hd-50000-1-16-9-kurier-24h-zabrze-i1758795553.html
Również prosiłbym o opinie i ewentualnie jakieś propozycje.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zdecyduję się pomóc Na koniec poproszę o nieodsyłanie mnie na inne fora. Liczę na Was!

Ostatnio edytowany przez Ajron94 - 16-08-2011 o 12:33.
Ajron94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2011, 21:45   #1892
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Zasilacz z tego PC wola " nie wiem kiedy sie popsuje, a jak to zrobie, to bedzie caly PC do wymiany"

Potrzebny markowy zasilacz. Bo jak Ci pierdyknie, to z komputera masz duze lego dla dzieci.

Jedno pytanie. Jakbys zamawial same czesci, to potrafilbys to zlozyc do kupy i uruchomic? ostatnio znajomy kupowal kompa za okolo 2000 zl, tylko nie pamietam czy zestaw, czy tylk oczesci a sam sobie montowal. Napisze jak ziomek odpowie.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2011, 00:52   #1893
Ajron94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 08 2011
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 41
Skille: 14/22
Poziom mag.: 39
Ajron94 ma numer GG 4105417 Send a message via Skype™ to Ajron94
Domyślny

Dałbym, byleby był to kompletny zestaw (z okablowaniem). Jeśli mam być do końca szczery to długo nie szukałem, ale myślę, że w/w zestaw przeze mnie wystarczyłby do większości rzeczy, a cena jest w sam raz. Dzięki wielkie za odpowiedź
Ajron94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2011, 13:23   #1894
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Mój problem pojawia się losowo. Czasami po prostu nie mogę uruchomić aplikacji, żadnych. Uruchomione wcześniej działają bez problemu, ale nie da się uruchomić nowych programów, menedżer zadań również nie działa.
Przy próbie uruchomienia pojawia się kółko przy kursorze i po chwili znika i nic się nie dzieje.

Jedynym ratunkiem jest ponowne uruchomienie systemu

Vista.

Jak mogę sobie z tym poradzić? Ad-aware nie dało rady
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 14:50   #1895
Virtus360
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 91
Domyślny

Hi, nie moge odtwarzac muzyki ani filmow na wrzucie, a mam zainstalowana jave 6 (update 26, 32 bitowa) i najnowsza wersje flasha. (Windows 7)
__________________


Rookgaard Wiki Forum - reddit.com/r/rookgaard (aktywne forum w 2023), dołącz!
Rookgaard Discord - discord.gg/2SWAVVBkHZ

Ostatnio edytowany przez Virtus360 - 21-08-2011 o 14:54.
Virtus360 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2011, 15:15   #1896
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virtus360 Pokaż post
Hi, nie moge odtwarzac muzyki ani filmow na wrzucie, a mam zainstalowana jave 6 (update 26, 32 bitowa) i najnowsza wersje flasha. (Windows 7)
To fajnie.... Robiłeś formata, wcześniej Ci działało, jaki błąd Ci wyskakuje? 0pisz problem...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2011, 15:12   #1897
Virtus360
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 91
Domyślny

To nowy komputer, nie formatowalem. Problem tkwi w tym, ze klikam na play i nic sie nie dzieje, nie otrzymuje zadnej tablicy z bledem, czy czegokolwiek. Nie zadnych oznak bledu (z wyjatkiem, ze nie mozna wlaczyc muzyki), wszystko wyglada tak jak zawsze. Nie ma powiadomien o aktualizacjach, cookies.

@Down

Juz dziala, ale thx.
__________________


Rookgaard Wiki Forum - reddit.com/r/rookgaard (aktywne forum w 2023), dołącz!
Rookgaard Discord - discord.gg/2SWAVVBkHZ

Ostatnio edytowany przez Virtus360 - 26-08-2011 o 14:13.
Virtus360 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2011, 18:24   #1898
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virtus360 Pokaż post
To nowy komputer, nie formatowalem. Problem tkwi w tym, ze klikam na play i nic sie nie dzieje, nie otrzymuje zadnej tablicy z bledem, czy czegokolwiek. Nie zadnych oznak bledu (z wyjatkiem, ze nie mozna wlaczyc muzyki), wszystko wyglada tak jak zawsze. Nie ma powiadomien o aktualizacjach, cookies.
Sprobuj na innej przegladarce. Moze masz jakis program typu adblock ktory ma blokowac reklamy, a blokuje filmy itp. Btw czy to komputer ze sklepu z wgranym systemem? Czesto sa one strasznie zasyfione i trzeba czyscic z nie potrzebnych debilizmow ktore sa dodane.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 25-08-2011 o 18:31.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2011, 23:42   #1899
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny

Cześć, ostatnio zaktualizowałem sobie firefoxa do najnowszej wersji i powstał problem z zakładkami. Otóż mam okienko "zakładki", a w tym okienku mam foldery o różnej tematyce np.: boks, youtube, tibia, nauka itp. a w tych folderach mam różne linki, które dodawałem po prostu za pomocą przeciągania linku do tych folderów, a teraz tak zrobić nie mogę. Teraz muszę kopiować link i wklejać i może by było wszystko ok, ale po takim kopiowaniu i wklejaniu ten link ma nazwę: http://forum.tibia.pl/newreHOsbjdgakhgal itp. a nie: "Masz problem z komputerem? Napisz tutaj." Jest to dla mnie dość uciążliwe i chciałbym, aby było jak dawniej. Macie może jakieś rady oprócz powrotu do starszej wersji przeglądarki?
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sasuke9045 Pokaż post
Ja mam 20 lvl kingh i mi nie muwcie ze nie mam takich skilluw

mam druga postac i mam 178 lvl i mam skille 278/298

nie muwci ze nie mam takich skillów bo mam a jak sądzicie że nie mam to jesteście noobami


JAK TAK UWAżASZ TO Z CIEBIE NOOB !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaCzKa.pl Pokaż post
Cyclops - stare ma gacie i śmierdzą
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2011, 00:19   #1900
Palar
Visca El Barca
 
Palar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 329
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Palar ma numer GG 4836100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ascaron Pokaż post
Cześć, ostatnio zaktualizowałem sobie firefoxa do najnowszej wersji i powstał problem z zakładkami. Otóż mam okienko "zakładki", a w tym okienku mam foldery o różnej tematyce np.: boks, youtube, tibia, nauka itp. a w tych folderach mam różne linki, które dodawałem po prostu za pomocą przeciągania linku do tych folderów, a teraz tak zrobić nie mogę. Teraz muszę kopiować link i wklejać i może by było wszystko ok, ale po takim kopiowaniu i wklejaniu ten link ma nazwę: http://forum.tibia.pl/newreHOsbjdgakhgal itp. a nie: "Masz problem z komputerem? Napisz tutaj." Jest to dla mnie dość uciążliwe i chciałbym, aby było jak dawniej. Macie może jakieś rady oprócz powrotu do starszej wersji przeglądarki?
Dziwna sprawa! Jedyne co mi przychodzi do głowy to dodawanie zakładek poprzez kliknięcie na gwiazdkę po prawej stronie paska adresu. Po 1 kliknięciu strona zostaje dodana do zakładek, jeśli klikniesz jeszcze raz to można wybrać folder do którego ma przenieść zakładkę, zmienić nazwę itp.
Palar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin 3