Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

stary 26-11-2009, 17:34   #4601
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Dworki po raz N ty!
Dobry fun co nie ?
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-11-2009, 17:40   #4602
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kakej92 Pokaż post
Dobry fun co nie ?
Fun to by był, gdybyś słyszał Elimka na VT XD
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 17:50   #4603
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimli From Kazz Pokaż post
Gonzo, nie pytam się ironicznie czy coś. Pytam naprawdę serio.
Wierzysz w to ?
Mi się wydaje że dopóki Flow się nie podzieli, nic sie nie zmieni, i niezależnie ile 45 sorcow bedzie starało się zdobywać pojedyncze fragi.
Myślę, że taka gildia 50 osób na 45 MSach dałaby radę dobrze namieszać, nawet powstrzymać Flow od expa na dłuższy czas.

I ja w nic nie wierzę, ja po prostu śmieje się z tego jak po kolei każdy pisze "hohohoh ale my świetnie ogarnęliśmy to Rebellion hohoho i każdego żyda wyłapiemy hohoho" - to jest przecież żałosne, jak próbowali ogarniać bez żadnych informatorów to kończyło się jak w Thais (Kamba i Toksong wyspali bardzo szybko, jeszcze 1-2 osoby chyba), lub na VDL (wtedy co Simoona, Neqa i jeszcze 2 osoby dojebaliśmy).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimli From Kazz Pokaż post
Zresztą tak jak teraz jest jest naprawdę dobrze i nie widzę najmniejszego sensu to zmieniać
Prędzej czy później komuś się znudzi, zawsze tak jest, tym razem też tak będzie. Kwestia kilku (kilkunastu?) miesięcy.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 18:05   #4604
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrju88 Pokaż post
Ehhhh no i mi etun nie odpisal :///////// Kurna a tak sie chcialem ponapinac.
[Napinka] s*******aj ciulu [/napinka]
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 18:07   #4605
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

prawda jest taka że banda 45 namiesza w kazdej ekipie, na każdym świecie, z każdym leaderem. moge ci wskazać przynajmniej 50 tys ludzi w tym kraju którzy byli by do tego zdolni na 45 magach wiec nie rozumiem po co ta napinka i tak do kopengów czy dancing shadows (kyra) lub furions (kyra) wam daleko i daleko będzie za kilka lat
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 18:16   #4606
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xBardolekx Pokaż post
prawda jest taka że banda 45 namiesza w kazdej ekipie, na każdym świecie, z każdym leaderem. moge ci wskazać przynajmniej 50 tys ludzi w tym kraju którzy byli by do tego zdolni na 45 magach wiec nie rozumiem po co ta napinka i tak do kopengów czy dancing shadows (kyra) lub furions (kyra) wam daleko i daleko będzie za kilka lat
Ale ja się z Tobą zgadzam, więc w czym problem?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 19:50   #4607
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

problem jest w tym, że za wszelką cenę próbujecie zrobić z siebie bohaterów morgany, ale nimi ni jesteście i daleko wam do nich. ofc zachowanie niektórych osób z flow i ich napinka też w*****a, ale cóż
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 21:08   #4608
Tenszinkan
Użytkownik Forum
 
Tenszinkan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2009
Lokacja: Стaлевa-Воля

Posty: 103
Domyślny

Eee ja lubie etuna jak co, zeby nie bylo gadki ze nikt go nie lubi :s
Tenszinkan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 21:41   #4609
MR_FREEMAN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2009

Posty: 35
Domyślny

bardol nie porownuj odejscia arpens od avis ze zdrada etunow i reszty bandy. Arpens zrobili to cala ekipa i po calkiem sporym konflikcie z czarnym, ktory ich kiepsko potraktowal a pozniej jescze zaczela przychodzic aurea na morgane. a tu mielissmy do czynienia z zaplakanymi chlopacami ktorym sie nie podobalo ze olaf zabiera im jedyna i upragnione dragi, poza ktorymi zycia nie widza. I zrobili to knujac w jedynie pare osob.

to teraz zuwazcie jaki ten nasz znienawodzony przez was akon ma lep z pvp nie mial za wiele doswiadczenia a ogarnia server juz od dawna tak ze flow ma wygrane 3 wojny i nikt nie moze juz im zagrozic.
MR_FREEMAN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 21:46   #4610
Tenszinkan
Użytkownik Forum
 
Tenszinkan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2009
Lokacja: Стaлевa-Воля

Posty: 103
Domyślny

@up
Z calym szacunkiem to tej brudnej roboty ktora musi robic akon, ale akurat 3 wygrane wojny sa GLOWNIE zasluga tych ktorzy tam chodzili zawsze na wszystkie openy i sie nie bali i nie wymiekali wczesniej od addego, ktory wymiekal po 3 przegranych openach. To bylo dobre we flow ze nawet jezeli stypa na vencie byla to max 2 dni potem wszystko wracalo do normy.
Tenszinkan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2009, 22:01   #4611
MR_FREEMAN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2009

Posty: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tenszinkan Pokaż post
@up
Z calym szacunkiem to tej brudnej roboty ktora musi robic akon, ale akurat 3 wygrane wojny sa GLOWNIE zasluga tych ktorzy tam chodzili zawsze na wszystkie openy i sie nie bali i nie wymiekali wczesniej od addego, ktory wymiekal po 3 przegranych openach. To bylo dobre we flow ze nawet jezeli stypa na vencie byla to max 2 dni potem wszystko wracalo do normy.
jak najbardziej masz racje, ale chodzilo mi o to gdyby on nie ogarnial tego w taki sposob jak ogarnia wpsolna przygoda flow moglaby sie skonczyc juz po pierwszej wojnie bo by sie wszyscy poklucili.
MR_FREEMAN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 00:00   #4612
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tymmon Pokaż post
@Robert

Odwracam się jak ktoś marudzi zamiast pomyśleć. Bo ja nie mam pvp, o czym dalej powtarzam, zawsze mówiłem głośno, a liderem zostałem bo umiem myśleć i owszem, umiem mówić. O dziwo żaden z was nie odebrał mi tej pozycji, mimo waszego niesamowitego pvp, którym tak sie tutaj chwalicie.

Oczywiście, że chce coś dla siebie. Zawsze chciałem jednego, a chce spokoju na serwerze tylko, że takie buntownicze żydki jak wy, zawsze gdzieś tam się będą panoszyć i trzeba was wyłapywać albo po kolei albo czekać na wasze "zmasowane" akcje. Kwestia czasu.
Twoich itemów nie chce, nie obchodzi mnie czyj to jest character, ma payment, na który Antek się zgodził sam i już. Paymentu pewnie by nie miał wysokiego ale słyszałem, że za wszelką cenę nie chciałeś oddać postaci (żeby sobie Antek zmienił dane i nie miał np hacka) tylko mu ją pożyczyłeś, więc skoro to Twoja postać, to payment jest normalny. Reszta mnie jebie czy oddajesz mu w buziakach czy w itemach śmieci które stracił.


@Etun

Na Pandorii znam ludzi, którzy są z "niższej" półki władzy ale grają tam już po kilka lat, więc wiem o czym mówie. A to, że znam chłopaków, którzy grają tam obecnie pierwsze skrzypce, to swoją drogą, od nich dowiedziałem się tego o czym później się na własnej skórze przekonałem, żeś pizda.

Naj z okazji urodzin.


Nie chce mi się już tu wywodzić, każdy z was wie jak było, więc próbować oszukać możecie tych co to gówno czytają ale nie oszukacie ani mnie ani siebie ani tych którzy byli i doświadczyli.

Nie przesadzaj z tym spokojem na servie, to jest nudne...
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 00:11   #4613
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Fun to by był, gdybyś słyszał Elimka na VT XD
A to co mówił xD?
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 09:04   #4614
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xBardolekx Pokaż post
problem jest w tym, że za wszelką cenę próbujecie zrobić z siebie bohaterów morgany, ale nimi ni jesteście i daleko wam do nich. ofc zachowanie niektórych osób z flow i ich napinka też w*****a, ale cóż
Ja tam z nikogo bohatera na siłę robić nie robię i nie zamierzam, po prostu stwierdzam fakt, że póki nie dorwaliście jakiegoś informatora to baliście się wyjść z boata w Thais, a ten kto wyszedł na kozaka padał bardzo szybko...

... stop, to byłeś Ty, prawda?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MR_FREEMAN Pokaż post
to teraz zuwazcie jaki ten nasz znienawodzony przez was akon ma lep z pvp nie mial za wiele doswiadczenia a ogarnia server juz od dawna tak ze flow ma wygrane 3 wojny i nikt nie moze juz im zagrozic.
O Avis też tak myślałeś jakiś czas temu?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 12:10   #4615
Borucao
Użytkownik Forum
 
Borucao's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 287
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Ja tam z nikogo bohatera na siłę robić nie robię i nie zamierzam, po prostu stwierdzam fakt, że póki nie dorwaliście jakiegoś informatora to baliście się wyjść z boata w Thais, a ten kto wyszedł na kozaka padał bardzo szybko...

... stop, to byłeś Ty, prawda?



O Avis też tak myślałeś jakiś czas temu?
Kto może zagrozić flow w panowaniu oprócz nich samych? Na Morganie nie widać żadnej garstki osób z kasą i lvlami że zagrozić flow na dłużej. I nie chodzi mi tu o was ;P
__________________
Cytuj:
11:22 Dizt Cold [60]: Czasem budze sie w nocy z krzykiem na ustach "URIZAAA NIEEEE"
Cytuj:
w thais buszuje gang niejakich pytongow,same noob chary a robia swoje...
Borucao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 12:21   #4616
Lavi0
Użytkownik Forum
 
Lavi0's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lavio Cold
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Chciałbym nawiązać do tego, że we Flow przez te 3 wojny, panowała pełna mobilizacja, mimo że nie raz się dostało, że bolało. Po przegranym openie/akcji była zawsze gadka co było źle i po drugie mobilizowaliśmy się tekstami "Dobra, to ogarniemy następnym razem, bądźcie jutro". W sumie najważniejszym momentem była wojna, a przede wszystkim 2 walki przed double expem. Mogliśmy tak naprawdę stracić serwer, było o krok do tego. Wtedy były walki od rana do wieczora (nawet do 3-4 rano akcje były) i były wyniki przekraczające 100 fragów dla każdej ze stron..(Jak się nie mylę, to chyba przez kilka dni bota nie było) Byliśmy nie dość, że bez siana, zjechane levele, rsy, braki w eq to jeszcze wyczerpani po tu godzinach walk bez końca, pamiętam, że spałem niewiele przez te 2 pamiętne dni.. to wtedy właśnie pokazaliśmy klasę, tym że nie daliśmy się i potrafimy grać zespołowo. Każdy wysyłał kasę do jednego chara, Ci co mieli jakieś looty to wysyłali do Xomerka (ja wszystkie moje looty i pieniądze też oddałem) i sprzedawaliśmy looty przez cały dzień by zebrać jak najwięcej kasy i postawić wszystko na jedną kartę. Zaangażowana była cała gildia, kto mógł to reali pytał by byli jak coś (Elinta nawet swoją dziewczynę ogarnął! ) Pamiętam jak jeszcze powiedziałem do Elvena przed tym ostatecznym OB "Dzięki za grę, fajnie się orało na tym servie". Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i jak widać opłaciło się.



@Gonzo


O niee !!! Nie mogliśmy wyjść z THAIS łodzi.... oo nieeee!!! yyy... ale zaraz co jest w Thais prócz Inq blessów? Rozumiem, że uber exp na słynnych 'THAIS RATY'?
__________________
` Miodu

Ostatnio edytowany przez Lavi0 - 27-11-2009 o 12:23.
Lavi0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 12:46   #4617
Kakej92
Użytkownik Forum
 
Kakej92's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 299
Imię: Kakeej
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lavi0 Pokaż post
Chciałbym nawiązać do tego, że we Flow przez te 3 wojny, panowała pełna mobilizacja, mimo że nie raz się dostało, że bolało. Po przegranym openie/akcji była zawsze gadka co było źle i po drugie mobilizowaliśmy się tekstami "Dobra, to ogarniemy następnym razem, bądźcie jutro". W sumie najważniejszym momentem była wojna, a przede wszystkim 2 walki przed double expem. Mogliśmy tak naprawdę stracić serwer, było o krok do tego. Wtedy były walki od rana do wieczora (nawet do 3-4 rano akcje były) i były wyniki przekraczające 100 fragów dla każdej ze stron..(Jak się nie mylę, to chyba przez kilka dni bota nie było) Byliśmy nie dość, że bez siana, zjechane levele, rsy, braki w eq to jeszcze wyczerpani po tu godzinach walk bez końca, pamiętam, że spałem niewiele przez te 2 pamiętne dni.. to wtedy właśnie pokazaliśmy klasę, tym że nie daliśmy się i potrafimy grać zespołowo. Każdy wysyłał kasę do jednego chara, Ci co mieli jakieś looty to wysyłali do Xomerka (ja wszystkie moje looty i pieniądze też oddałem) i sprzedawaliśmy looty przez cały dzień by zebrać jak najwięcej kasy i postawić wszystko na jedną kartę. Zaangażowana była cała gildia, kto mógł to reali pytał by byli jak coś (Elinta nawet swoją dziewczynę ogarnął! ) Pamiętam jak jeszcze powiedziałem do Elvena przed tym ostatecznym OB "Dzięki za grę, fajnie się orało na tym servie". Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i jak widać opłaciło się.

Prawda, pamiętam jak ręcznie robiłem kase na rotach, żeby na bp mieć
__________________
In memory of Eter Rael


19:57 Izervis [86]: Slain at Level 162 by Demestos, Frutcik, Izervis, Magiczna Niki and Vildingen.
19:57 Izervis [86]: kurwa UDALO SIE
19:57 Izervis [86]: jebac to ze poprawilem 3 przedmioty
19:57 Izervis [86]: ZAJEBALEM KAKEJAAA
Kakej92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 13:01   #4618
meravi
Użytkownik Forum
 
meravi's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: e(L)blag

Posty: 210
Stan: Początkujący
Gildia: FLOW
Świat: Morgana
Domyślny

to teraz zalatw puszke i na orkiestre zbieraj...;]
meravi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 14:12   #4619
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lavi0 Pokaż post
@Gonzo


O niee !!! Nie mogliśmy wyjść z THAIS łodzi.... oo nieeee!!! yyy... ale zaraz co jest w Thais prócz Inq blessów? Rozumiem, że uber exp na słynnych 'THAIS RATY'?
Hahah, to dlatego przybiegaliście jak psy Pawłowa gdy my logowaliśmy, żeby sobie poexpić! NAAJS MENZ!

Weź nie rób z siebie większego pajaca niż jesteś, obydwaj dobrze wiemy, że z boata wybiegaliście dopiero wtedy, gdy wszyscy byli już w defensie, a jak kilka osób od nas było poza defem, i pojawiło się na boat, to już nikt z was nie wychodził.

Z resztą... co ty wiesz o tym, co się tam działo? No chyba, że kozaka zgrywałeś na nie swoim charze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borucao Pokaż post
Kto może zagrozić flow w panowaniu oprócz nich samych? Na Morganie nie widać żadnej garstki osób z kasą i lvlami że zagrozić flow na dłużej. I nie chodzi mi tu o was ;P
6 lat w tej grze nauczyło mnie, że spore ambicje mają ludzie, którzy na co dzień nie wychylają się.

Ale masz rację - największym zagrożeniem dla Flow jest autodestrukcja. Backstabb kiedyś będzie, a wtedy zacznie się zabawa i z uśmiechem będzie można na to patrzeć.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2009, 15:20   #4620
Tenszinkan
Użytkownik Forum
 
Tenszinkan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2009
Lokacja: Стaлевa-Воля

Posty: 103
Domyślny

Kurwa czlowieku zrob bande 200 lvli , wywolaj wojne z deklaracja na tibia.com i wtedy sie spinaj ze nie wychodzilismy ze statku jak "kilku waszych" bylo przed statkiem. Zaczynasz bardziej pierdolic niz podejrzewalem. Jezeli poczules sie na tym swoim smieciarskim 70 ed jakbys byl na wojnie to dawaj deklaracje i zobaczymy kto wyjdzie i nie wyjdzie. Tak wiem macie 100 razy mniejsze lvl i 10 razy mniej ludzi, ale jezeli tak, to skoncz ta swoja zalosna gadke o tym ze 200 lvlami nie wychodzilismy zabic 5 waszych 50 knightow przed statkiem.
Tenszinkan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin 3