Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2009, 22:54   #1
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny Ps2 Czy warto :)

Hej, hej, z czasem stwierdziłem że odwiedze jeszcze f.t.pl ale troche z calkiem innych powodów niż dotychczas,
tak więc pogooglowałem już i opinie są różne, pomyślałem że choćby z sentymentu warto założyć kolejny temacik w starym dobrym OWiONie

Zastanawiam się nad kupnem playstation 2 : P
Na starą dobrą czarnulkę z tego co zauważyłem dobrych tytułów jest co nie miara więc może warto wreszcie sprawić sobie coś lepszego od poczciwego nie używanego od 5 lat PSX
Dostałem ofertę sprzedaży za ok. 200zł, standardowy model (szafa, nie slim), jeden gamepad (org), org memorka + konsola przerobiona Ripperem 3.1 (podobno najlepszy na rynku[? tak mowi gogiel])..
Defekt tejże czarnulki jest taki że podobno "nie czyta ostro zarysowanych płyt", bez problemu radzi sobie natomiast z lekko zarysowanymi.
Sprzedaje mi ją mój kolega z klasy, tak więc jutro będę mieć okazje jak to wygląda,
bo tak sobie myślę - na allegro też przecież wszyscy będą pisać że konsola super ekstra nówka, a się okaże że defekty mogą być większe.
Niestety nie jestem w stanie przeznaczyć na tę zabawkę więcej pieniędzy, tak więc moje pytanie czy warto kupić playstation 2 nie jest zadawane jedynie w kontekście konsoli ogółem, choć również, ale też w kontekście tego konkretnego w/w przedstawionego modelu.

ps. jak ktoś mi chce płakać że stare i się nie opłaca, i żebym sobie kupił ps3/x360, to niech spada stąd jak najdalej. Jak kogoś stać na 3ciego gena i HDTV, to niech sobie to ma - mnie na taką ekstrawagancje nie stać;p
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2009, 11:21   #2
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Mysle ze oplaca ci sie, choc wydaje mi sie ze nowa niejest wiele drozsza a i na allegro mozna kupic taniej. Polecam dowiedziec sie wiecej nt. tego defektu... Jesli niejest to jakis wiekszy problem to kupuj.
Ambaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 13:50   #3
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Polecam Ci jednak xpudlo kółko
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:59.


Powered by vBulletin 3