Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2015, 14:20   #1
Dobrutro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Albion Online

Witam społeczność tibia.pl !

Moją pierwszą przygodę w Tibii przeżyłem z dobre 15-16 lat temu i cieszy mnie, że nadal są osoby którym ten tytuł odpowiada. Miałem też wtedy styczność z shardami Ultimy Online, te dwie gry wywarły duży wpływ na mój gust MMORPG. Dlatego od razu przypomniały mi się młodzieńcze lata gdy zapowiedziano nowy tytuł na rynku - Albion Online.

Czym jest zatem Albion Online?

1. Jest to MMORPG w rzucie izometrycznym nastawione na PvP i GvG.
2. Rozwój postaci opiera się na drzewku achievementów z głównymi gałęziami zbieractwa, rzemiosła i walki.
3. Jeden wielki serwer podzielony na strefy zielone (non-PvP), żółte (PvP z karami dla atakującego) i czerwone (PvP bez ograniczeń). Im wyższe ryzyko tym lepsze surowce i potwory.
4. Główną walutą w grze jest srebro, które zdobywamy zabijając potwory, jednak jeśli spawn jest nadmiernie eksploatowany potwory pozostawiają coraz mniej srebra co zmusza ludzi do wędrówek w poszukiwaniu "bogatszych" kreatur.
5. Walki open-PvP, oblężenia zamków, walki o terytoria w systemie 5vs5, walki o miasta w systemie 20vs20.
6. Full drop, giniesz - tracisz wszystko, co dodaje dreszczyku emocji. Ale bez obaw, wcale nie jest tak trudno wrócić do walki - wystarczy przygotować więcej zestawów w zbrojowni.
7. Ekonomia przypomina mi nieco RTS w stylu Warcrafta, gdzie zajmujemy się wydobyciem rud metali, ścinaniem drzew, wnoszenie własnych budynków, przetwarzanie na pancerze i broń itd.
8. Auction house nie jest połączony globalnie, co wymaga transportu surowców i jest okazja do bycia typowym handlarzem szukającym zysku w dochodowych rynkach zbytu.
9. Śliczna community manager:


10. Gra będzie F2P z opcją zakupu od ekipy lub innych graczy za srebro specjalnej premium waluty - złota. Będzie używane do wymiany za premium konta, czy zmiany w wyglądzie postaci w postaci skinów. Czyli coś co zna każdy Tibijczyk i nie będzie szokiem.
11. Dla niecierpliwych do końca czerwca można spodziewać się już 5-tych alfa testów dla osób które wykupią legendarny lub epicki pakiet założyciela. Jesienią można się spodziewać closed bety dla wszystkich co zakupią pakiet weterana.

Pozdrawiam, w razie pytań chętnie odpowiem czy to tutaj czy na forum gry jak Dobrutro Dunin - mamy polską zakładkę i wymiatającą co testy polską gildię PvP - Scoia'Tael!

Będę wdzięczny za skorzystanie z mojego ref linka w obrazku jeśli kogoś zainteresowałem.


Ostatnio edytowany przez Dobrutro - 01-06-2015 o 14:26.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-06-2015, 11:46   #2
Dobrutro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla zachęty wklejam filmik z jednego z naszych GvG o teren.

https://www.youtube.com/watch?v=001pGBheiD0

Ostatnio edytowany przez Dobrutro - 02-06-2015 o 11:47.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:05.


Powered by vBulletin 3