Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-10-2009, 23:35   #61
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Up. ale jak mam takie przekonania to po co niektórzy muszą to na sile zmieniać? Nie lepiej było by ze jest temat , każdy przedstawi swoje zdanie ewentualnie może narodzić się lekki oftop.? To ze zawsze znajdzie się menda co mnie się uczepi i za język pociągnie (a wtedy się już zaczyna) to inna sprawa.

Rozmowa ze mną nie idzie w 1 stronę , czasem przyznaje się do błędu i się czegoś uczę. Ale w niektórych kwestiach mam wyrobione zdanie z własnego doświadczenia i nikt mi nie wmówi ze niebo jest czerwone skoro ja widzę niebieskie.


Ryba o takie mendy mi chodziło :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Koleś ktory nie jest tolerancyjny rząda tolerancji wobec niego ? Paszoł won hipokryto aww

z rangi glupola u mnie spadles do przedmiotu =]
Tym samym chyba urządze sobie dzień huncenia polaczkuff =] a ich looty rozdam żydom , Niemcom i murzynom.

Mamy wojnę z Izraelem ? Z żydami ? Oooo zawsze dowiaduję się czegoś nowego od ciebie.Kurde jakoś nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tworzą sobie "wrogów" na siłę. No ale rozumiem , że to nie jest propaganda spotkałeś w swoim życiu masę żydów , a te twoje "Siematycze" to miasto gdzie co druga osoba do murzyn , który ofc jest very ivul.


// Jesteś tak głupi , że będę cie ignorować , bo po co wdawać się w dyskusje z "tym czymś" zwanym albertus ?
1. Nie zadam , po prostu ciekawi mnie ta ich pełna tolerancja ( znam pewnego człowieka który mówi ze toleruje wszystko nawet nietolerancje wiec porównuje osoby tolerancyjne bo takie są do tych co są tolerancyjne bo taka jest moda)

2.GZ...

3. Pokazujesz swoja głupotę , jak ktoś jest Moim wrogiem to nim jest a nie jestem nikim ważnym żeby z tego powodu wywoływać wojnę , owszem jakbym był Dyktatorem , ale ja jestem zwykłym człowiekiem.
żydów , murzynów i te inne spotkałem dużo , ale nie będę tego 1000000 raz opisywał bo to nudne może być. Po prostu jak mowie ze mam z nimi osobiście złe doświadczenia i se takie poglądy sam wyrobiłem to znaczy ze tak jest.

4. Jeszcze niektórzy użytkownicy są normalni ( owszem maja inne poglądy) ale gadają w miarę mądrze, ale ty przechodzisz wszelkie normy... ale to widać po twych postach. Ja mogę mieć dla wielu z was głupie poglądy , ale twoje posty wyglądają jakbyś miał 13 lat.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 25-10-2009 o 23:46.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-10-2009, 23:37   #62
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@Ryba:



@Albertus: Przyjdzie taki moment w twoim życiu, że zrozumiesz, że te wszystkie urojenia "tą rasę lubię a tej nie lubię" strasznie hamują rozwój społeczeństwa. Gdyby było więcej ludzi takich jak ty, prawdopodobnie zatrzymalibyśmy się w średniowieczu. Jak już wspomniała Martka oraz Ryba, życie ludzkie było, jest, i zawsze będzie najważniejsze. Może kiedyś, kiedy twoja wola życia będzie bardzo silna, a jedynym dawcą będzie Żyd, który odmówi ci pomocy, bo takie masz poglądy, zrozumiesz... Teraz rzeczywiście nie ma dla ciebie ratunku.

@topic: DAM DAM DAM DAM DAM DAM.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2009, 23:43   #63
Miesiao
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2009

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenixia Pokaż post
Aha, to co Ci zrobili murzyni?



Na prawdę nie kompromituj się już i wyjdź. Jest to strasznie żałosne i pokazuje twój jakże niski poziom. Wracaj do piekarni, pracuj na trzy zmiany.
Ja nic do murzynów nie mam tylko mnie dziwi, że dajmy na to w "Amerykańskie taśmy policyjne" 9/10 przestępstw popełniają ludzie czarni. Chyba, że autor programu jest rasistą i daje tylko przestępstwa popełniane przez murzynów.

@Topic
Raczej bym oddał narządy, ale dziwnie bym się czuł nosząc taką karteczkę w portfelu.

@down?
Specjalnie dałem przykład z Ameryki, wydaje mi się, że jak by w Polsce był taki % ludności czarnej jak w USA to w kwestii przestępstw było by podobnie.

Ostatnio edytowany przez Miesiao - 25-10-2009 o 23:53.
Miesiao jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2009, 23:46   #64
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W polsce 99.99999999999999999999999999999999999999999999999 99999999999999999999999999999999999999999999999999 9999999999999999999999999999999999999% przestepstw popełniają ludzie biali ;< no i?? To zależy od stężenia ludności w danym kraju oraz warunków w jakich zyją. Jeżeli biały urodzi sie , i bedzie zyc w takich warunkach i srodowisku jak oni będzie tak samo.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2009, 23:57   #65
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@Ryba:



@Albertus: Przyjdzie taki moment w twoim życiu, że zrozumiesz, że te wszystkie urojenia "tą rasę lubię a tej nie lubię" strasznie hamują rozwój społeczeństwa. Gdyby było więcej ludzi takich jak ty, prawdopodobnie zatrzymalibyśmy się w średniowieczu. Jak już wspomniała Martka oraz Ryba, życie ludzkie było, jest, i zawsze będzie najważniejsze. Może kiedyś, kiedy twoja wola życia będzie bardzo silna, a jedynym dawcą będzie Żyd, który odmówi ci pomocy, bo takie masz poglądy, zrozumiesz... Teraz rzeczywiście nie ma dla ciebie ratunku.

@topic: DAM DAM DAM DAM DAM DAM.
Owszem , życie ludzkie jest bardzo ważne , ale są osoby dla których są inne priorytety. Myślisz ze chłopcy co podkładali się pod czołgi z butelkami benzyny czy Obrońcy Westerplatte nie mieli innych priorytetów? Walczyli o Naród , bo wiedzieli ze gdy oni będą dla Narodu wtedy Naród będzie dla nich.
Walczyli o życie? Owszem bo chcieli żyć godnie we własnym kraju , czuć się bezpiecznie w rodzinnej wiosce/mieście? W życiu są inne priorytety niż "przeżyć za wszelka cenę" No ale tu już każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście mam inne priorytety.

a co to ma wspolnego z tym co bylo powiedziane? To ze w czasie wojny i czasie pokoju walczy sie w rożne sposoby.

Wyobrażasz sobie kogoś kto morduje x a później oddaje dla takiego kolesia nerkę? (nie mowie o sobie tylko teoretyzuje) Chyba kłóciłoby się to z jego postępowaniem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 26-10-2009 o 00:01.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:02   #66
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Murzyni: AFAIK według statystyk przeciętny Murzyn ma IQ niższe o 10 pkt. od białego (Azjaci mają jeszcze wyższe, though), za to ma dłuższego pyrdka i szybciej przebiega setkę. Ponoć w USA 96% gwałtów na białych kobietach jest dziełem Murzynów (no ale powiedzmy sobie szczerze, kto chciałby zgwałcić Murzynkę =P) (edit: swoją drogą, Murzyni stanowią bodaj 20% populacji USA, o czymś to pewnie świadczy). Ludzie są różni i lansowane w mediach poprawne politycznie poglądy często po prostu mijają się z prawdą.

Zaznaczam: Murzyni są od nas inni, nie - gorsi.

@organy: nie miałbym nic przeciwko, choć na mojej diecie pewnie wiele cennego mięsa we mnie nie ma. Oświadczenia żadnego nie noszę, bo nie spodziewam się nagłej śmierci - może głupie, ale wychodzę z założenia, że mam jeszcze czas ; )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Owszem , życie ludzkie jest bardzo ważne , ale są osoby dla których są inne priorytety. Myślisz ze chłopcy co podkładali się pod czołgi z butelkami benzyny czy Obrońcy Westerplatte nie mieli innych priorytetów? Walczyli o Naród , bo wiedzieli ze gdy oni będą dla Narodu wtedy Naród będzie dla nich.
No, rzeczywiście, naród "był dla nich". Ci, którzy nie zginęli (w wielu przypadkach - niepotrzebnie, choćby Powstanie Warszawskie - owszem, zacne w celach, ale przyniosło nam tylko przykre konsekwencje i kolejną rocznicę do świętowania) i przeżyli wojnę, trafili pod władzę komunistów, a ci, którzy dożyli "wolności", dalej są w d*pie i dostają groszowe emerytury. Ach, ten wspaniały "Naród"!

Człowieku, masz tak wyprany przez swoich kolegów z ONR i NOP mózg, że szkoda gadać. Naród to, naród tamto, czarnuchy i żydy do piachu, pieczmy bułki dla narodu.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 26-10-2009 o 00:07.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:03   #67
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Obrońcy Westerplatte nie mieli innych priorytetów? Walczyli o Naród , bo wiedzieli ze gdy oni będą dla Narodu wtedy Naród będzie dla nich.
No jasne. Oni w ogóle nie próbowali się chować, tylko wychodzili na noże i gołe klaty.

@
Powiem wam za 10-20 lat.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 26-10-2009 o 00:05.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:06   #68
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
No jasne. Oni w ogóle nie próbowali się chować, tylko wychodzili na noże i gołe klaty.

Nie mowie o wszystkich , bo na pewno byli tacy co tylko walczyli o przetrwanie. Wspominam tych co walczyli o to by ich Kraj był na mapie , o to by ich rodziny były bezpieczne itp itd. Co nie świadczy ze wychodzili na noże i gole klaty , bo w walce (fizycznej czy tez innej) liczy się myślenie i strategia. Czasem lepiej się schować jeżeli ma to na celu pokonanie przeciwnika.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:13   #69
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wątpię czy by pasowało , ale jak by pasowało , jak miałbym umrzeć (ze już mi nic nie zależy) a nie było by nikogo kto by potrzebował to oddałbym psu niech se zwierzak pożyje.
Ahaha no nie, ty mi zawsze umiesz poprawić humor.

Temat:

Kiedyś miałem takie zdanie - że to moje ciało, Bóg mi dał je takie i takie je powinienem zwrócić.

Ale doszedłem do wniosku, że co za różnica. Oddałbym swoje narządy jeśli komuś ma to uratować życie. I wiecie co chyba podpisze te kartę i będę trzymał w portfelu. A co.

Kiedyś słyszałem, że kościół jest przeciwny oddawaniu organów. Ciekawe czy Bóg będzie miał mi za złe, że uratowałem komuś życie. Pheh.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:15   #70
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
@Murzyni: AFAIK według statystyk przeciętny Murzyn ma IQ niższe o 10 pkt. od białego (Azjaci mają jeszcze wyższe, though), za to ma dłuższego pyrdka i szybciej przebiega setkę. Ponoć w USA 96% gwałtów na białych kobietach jest dziełem Murzynów (no ale powiedzmy sobie szczerze, kto chciałby zgwałcić Murzynkę =P) (edit: swoją drogą, Murzyni stanowią bodaj 20% populacji USA, o czymś to pewnie świadczy). Ludzie są różni i lansowane w mediach poprawne politycznie poglądy często po prostu mijają się z prawdą.
Zależy jaką ;d.
Fakt , mija się z prawdą ale równie dobrze mogliby się znaleźć na ich miejscu biali nic by sie nie zmieniło.Podsumowując - nie każdy murzyn jest zły , i to nie od niego zależy czy urodzi sie w biednej rodzinie (przeważnie) i bedzie żyć na ulicy a potem będzie przestępcą.(nie musi ale może)
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 00:43   #71
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Podpisuję się pod tym, co napisał Rybzor, przez te wypociny nie przeczytałem połowy tematu, bo szkoda mi czasu, oczu i głowy.

A narządy (bo o organach mówi się w przypadku roślin; nie wiem dlaczego, ale tak się przyjęło) oczywiście bym oddał. Nie noszę oświadczenia, bo wiem, że moi rodzice mają na to taki sam pogląd.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 15:33   #72
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Albertus, nie wiem może przez całe swoje życie mieszkałeś w piwnicy, to cię uświadomię, że w Polsce nie ma żadnej wojny, nikt nie chce przejąć naszego kraju, nie ma potrzeby poświęcać się w imię narodu (btw. nawet jeśli coś takiego by się wydarzyło, w życiu nie walczyłbym za Polskę jako naród, tylko stałbym z boku i patrzył jak polaczki same się dobijają). Więc twój przykład ma się nijak do tego, co mówiłeś. Wiesz, każdy człowiek jest inny. Przecież to my, biali, uważaliśmy czarnych za swoich niewolników. I co, teraz Obama powinien doprowadzić do zniszczenia wszystkich białych? Mam nadzieję, że rozumiesz, a jeśli nadal kierujesz się stereotypami (notabene wykreowanymi przez samego siebie), to nie dziw się, co ludzie mówią o tobie. Przecież każdy może mieć swoje zdanie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 17:59   #73
refresher
Użytkownik Forum
 
refresher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2008
Lokacja: Nie powiem!

Posty: 58
Gildia: Nie gram
Świat: D&D
Poziom: żal
Skille: DnDrox
Poziom mag.: DD
Domyślny

O kurde, Albertus i spółka SPAM Z nieograniczoną nieodpowiedzialnością RZAAL!

@topic Dałbym organy, włosy też, chociaż się zastanowię. Skoro nie lubię wyrzucać pudeł i wszystkich opakowań, bo sądzę że się przydadzą, to może lepiej nie dawać i się zahibernować? Chyba się zamrożę, i napiszę by mnie obudzić w 2500 roku n.e
Włosy mogę oddać..

@Albertus Ale z ciebie P... NOOB!
Sorki za obrażanie, ale ten spamer mnie wkurza hartkorowo.
__________________
HA! Powróciłem, bójcie się! refi wraca, i siła SPAM-u z serem TESH!

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Jeśli to czytasz to ci się strasznie nudzi, co nie?
refresher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 18:03   #74
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Albertus, nie wiem może przez całe swoje życie mieszkałeś w piwnicy, to cię uświadomię, że w Polsce nie ma żadnej wojny, nikt nie chce przejąć naszego kraju, nie ma potrzeby poświęcać się w imię narodu (btw. nawet jeśli coś takiego by się wydarzyło, w życiu nie walczyłbym za Polskę jako naród, tylko stałbym z boku i patrzył jak polaczki same się dobijają). Więc twój przykład ma się nijak do tego, co mówiłeś. Wiesz, każdy człowiek jest inny. Przecież to my, biali, uważaliśmy czarnych za swoich niewolników. I co, teraz Obama powinien doprowadzić do zniszczenia wszystkich białych? Mam nadzieję, że rozumiesz, a jeśli nadal kierujesz się stereotypami (notabene wykreowanymi przez samego siebie), to nie dziw się, co ludzie mówią o tobie. Przecież każdy może mieć swoje zdanie.
Pisałem już , że ludzie sobie wymyslaja jakies pseudo wojny... do niego to nie dotrze...
Cytuj:
@topic Dałbym organy, włosy też, chociaż się zastanowię. Skoro nie lubię wyrzucać pudeł i wszystkich opakowań, bo sądzę że się przydadzą, to może lepiej nie dawać i się zahibernować? Chyba się zamrożę, i napiszę by mnie obudzić w 2500 roku n.e
Włosy mogę oddać..
Nie sądzę abyś żył. Co najwyżej staniesz się mumią.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 19:12   #75
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Pisałem już , że ludzie sobie wymyslaja jakies pseudo wojny... do niego to nie dotrze...
skoro kogoś uważam za wroga , jest mym wrogiem. I nie rozumiem jak wy możecie mi wmawiać kto jest mym wrogiem a kto przyjacielem... Śmieszny jesteś.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 19:13   #76
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

@offtop
Gdzie Albertus, tam offtop \ó/
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 19:14   #77
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Ciekawe czy jak zamykają kościół to też oddają organy. :\

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 19:48   #78
Yuri_Hyuga
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009
Lokacja: Ougon Kyou

Posty: 126
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Guardia (lulz)
Yuri_Hyuga ma numer GG 13649097 Yuri_Hyuga ma login Tlenu amon7100@tlen.pl
Domyślny

Jeah, szur, dlaczego nie? Po co ma to wszystko gnić w środku, skoro może się okazać użyteczne? Przecież jak nie będę już żył, to i tak wielkiej różnicy mi nie zrobi, czy będą mnie kroić ci ludzie, co zbierają te organy (jak oni się nazywają? xD), dupcyć nekrofile, czy robale żreć. Szczególnie, że najprawdopodobniej nawet nie będę o tym wiedzieć.

Co do gościa...Albertus, was it? Tja, dokładnie...no, to zwrócę się wprost: człowiecze - jesteś dziwny. Każdy człek jest taki sam (pod względem praw, ofc), przykro mi ciebie bardzo, i gadanie takiego bullshitu typu "nie dam murzynowi, czy innej szmacie" to idiotyzm imho. Więcej twoich postów już mi się nie chciało czytać ='( Ale to już taka mała pierdółka ode mnie, żeby nie było, że nie potrafię się pochwalić swoimi mad skillzami : O
__________________
Yuri_Hyuga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 20:15   #79
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Ciekawe czy jak zamykają kościół to też oddają organy. :\

K.Jay
Nareszcie jakiś post, który miło było przeczytać
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 20:29   #80
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Why not?
Chociaż osobiście chciałbym tak na starość tak wykorzystać organizm, żeby do niczego się nie nadawał, ale to swoją drogą...
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:31.


Powered by vBulletin 3