Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2007, 17:57   #101
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Jak tak czytam to wszyscy mowia ze sorc/drut najlepszy. Sam mam druta i uwazam ze sorc ma lepiej bo ma wiecej czarow do ataku, niby druid ma to exori vis ale nie moze tak jak sorc lurowac sobie tlum potworow i ue walnac albo mort hura a to wbrew pozorom duza roznica. Duzo ludzi uwaza ze knight jest do dupy, knight jest do dupy tylko jesli sie ma dupne skille, tak to najszybciej robi kaske przez co moze pozwalac sobie na czeste hunty dragoe itp gdzie ma exp, a potem zalozmy znow na poh sie dorobic i tak dalej.
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2007, 18:16   #102
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shiantis
Moim zdaniem najlepszą profesją jest sorc i to właśnie nim gram. Mam nadzieję tylko, że "ulepszenie profesji" nie będzie wyglądało tak, że odejmą coś magowi albo wprowadzą jakieś ograniczenia... Życie maga wcale nie jest takie kolorowe. Pozostaje mi tylko z niepokojem czekać na update...
A z nowego miasta się cieszę, jak nie będzie dla pacc to od razu się przeprowadzam ^^
Mam nadzieję że coś ci odbiorą i to najchętniej visa bo jak sam zreszta napisales "sorc to najlepsza profesja" a profesje powinny byc jednakowo dobre wszystkie czyli powinni albo cos dac pozostalym albo tobie odebrac. Zycie maga jest obecnie banalnie proste, jego jedyna wada jest maly cap ale to mozna latwo nadrobic tachając worki na poziomie. (na swiecie pvp nikt hlvlowi nie zabierze worka no chyba ze jest idiotą)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawergo
Duzo ludzi uwaza ze knight jest do dupy, knight jest do dupy tylko jesli sie ma dupne skille, tak to najszybciej robi kaske przez co moze pozwalac sobie na czeste hunty dragoe itp gdzie ma exp, a potem zalozmy znow na poh sie dorobic i tak dalej.
Ale burak z ciebie, zrozum ze po pierwsze trening jest bardzo nudny i trwa minimum 500 godzin do 80/80 a przez ten czas sorc spokojnie wbije 50 lvl i jest lepszy od knighta, a po drugie knight nawet na wysokich skillach nie jest w stanie przebić się przez def np demona czy hydry a sorc na tych potworach masowo expi. Najwiecej kasy zarabia pal bo jako jedyny atakuje z dystansu wiec traci niewiele hp a ma duzo tansze leczenie niz knight i wieksze srednie hity z bolcow niz knight z broni. Knight jak expi z predkoscia ponad 200k/h to ma ogromny waste, a sorc moze expic nawet 400-500k/h i miec zysk np na demonach z ue albo behe tak wiec knight podczas expa nie ma przewagi ani w szybkosci ani w oplacalnosci expa. Podczas huntow knight jest tylko blokerem wiec w ogole nie dostaje expa i na powazniejszych huntach traci polowe loota na rzecz blokerów wiec czesto bardziej oplaca sie samemu expic.
 
stary 04-02-2007, 18:18   #103
Ancient_12
Użytkownik forum
 
Ancient_12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 11
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: ~~
Skille: ~~/~~
Poziom mag.: ~~
Ancient_12 ma numer GG 4632962
Domyślny

Jak was czytam czasem sie zaczynam śmiać a czasem ciekawią mnie pomysły xD

Mag - nic i tak ma za dobrze, może tylko żeby mort hur zabierał jeszcze więcej many (hit równy sile SD a zabiera 250 many)...
Druid - w sumie tak jak u Maga niech nic nieruszają, ale mogliby z tym Poison Stormem coś zrobić, połowa graczy nawet pewnie niewie, że takie coś istnieje. xd
Paladyn - Jak ktoś wspomniał Distans ringii, możliwość kupowana Power Boltów (np. u Djinów) i polepszenie dmg, niech chociaż lvl też wpływa na zadawane obrażenia. ;p
Rycerz - tu trzeba wiele mu dodać, kilkanaście update'ów był ignorowany teraz jego kolej: polepszenie dmg jak w przypadku paladyna, wpływ lvl na dmg, niech dadzą silniejsze bronie, albo polepszą atak obecnych (głupie ale fajne) xD

Dodatkowo by się przydały expowiska dla paladyna i rycka po 150+ lvl, każdy na to narzeka... ;d

Może i głupie propozycje, ale to moje zdanie krytyka zawsze jest xP

Ostatnio edytowany przez Ancient_12 - 04-02-2007 o 18:25.
Ancient_12 jest offline  
stary 04-02-2007, 18:35   #104
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Mam nadzieję że coś ci odbiorą i to najchętniej visa bo jak sam zreszta napisales "sorc to najlepsza profesja" a profesje powinny byc jednakowo dobre wszystkie czyli powinni albo cos dac pozostalym albo tobie odebrac. Zycie maga jest obecnie banalnie proste, jego jedyna wada jest maly cap ale to mozna latwo nadrobic tachając worki na poziomie. (na swiecie pvp nikt hlvlowi nie zabierze worka no chyba ze jest idiotą)

Ale burak z ciebie, zrozum ze po pierwsze trening jest bardzo nudny i trwa minimum 500 godzin do 80/80 a przez ten czas sorc spokojnie wbije 50 lvl i jest lepszy od knighta, a po drugie knight nawet na wysokich skillach nie jest w stanie przebić się przez def np demona czy hydry a sorc na tych potworach masowo expi. Najwiecej kasy zarabia pal bo jako jedyny atakuje z dystansu wiec traci niewiele hp a ma duzo tansze leczenie niz knight i wieksze srednie hity z bolcow niz knight z broni. Knight jak expi z predkoscia ponad 200k/h to ma ogromny waste, a sorc moze expic nawet 400-500k/h i miec zysk np na demonach z ue albo behe tak wiec knight podczas expa nie ma przewagi ani w szybkosci ani w oplacalnosci expa. Podczas huntow knight jest tylko blokerem wiec w ogole nie dostaje expa i na powazniejszych huntach traci polowe loota na rzecz blokerów wiec czesto bardziej oplaca sie samemu expic.
Masz troche racji, nawet sporo, a co powiesz o druidzie? tez ma demce z ue walic?
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 04-02-2007, 19:03   #105
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawergo
Masz troche racji, nawet sporo, a co powiesz o druidzie? tez ma demce z ue walic?
Druid wali z sd i wychodzi na tym znacznie gorzej od sorca ale i tak mu sie zwraca z dużą nawiązką, a expi z predkoscia ponad 200k/h. Knight expiac z predkoscia ponad 200k/h zawsze ma ogromny waste, a pal ledwo co wychodzi na zero jesli ma szczescie do loota.

Zresztą poczytajcie sobie wywiad z najlepszym druidem - mateuszem dragonem wielkim. Napisal on wyraznie ze expi na demonach z sd na goromie i mu się zwraca. A expi z predkoscia grubo ponad 200k/h co mozna latwo obliczyc ze statystyk na erigu. Sprobujcie expic knightem z taką prędkościa. Prawie niemozliwe a jeśli nawet to będzie gigantyczny waste

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 19:08.
 
stary 04-02-2007, 19:16   #106
Sir Heike
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Czytanie książki w ten sposób jest bardzo uciążliwe. Trudno się wtedy skupić na treści tej książki.
mam podzielna uwage


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post

Ale burak z ciebie, zrozum ze po pierwsze trening jest bardzo nudny i trwa minimum 500 godzin do 80/80 a przez ten czas sorc spokojnie wbije 50 lvl i jest lepszy od knighta, a po drugie knight nawet na wysokich skillach nie jest w stanie przebić się przez def np demona czy hydry a sorc na tych potworach masowo expi. Najwiecej kasy zarabia pal bo jako jedyny atakuje z dystansu wiec traci niewiele hp a ma duzo tansze leczenie niz knight i wieksze srednie hity z bolcow niz knight z broni. Knight jak expi z predkoscia ponad 200k/h to ma ogromny waste, a sorc moze expic nawet 400-500k/h i miec zysk np na demonach z ue albo behe tak wiec knight podczas expa nie ma przewagi ani w szybkosci ani w oplacalnosci expa. Podczas huntow knight jest tylko blokerem wiec w ogole nie dostaje expa i na powazniejszych huntach traci polowe loota na rzecz blokerów wiec czesto bardziej oplaca sie samemu expic.
a ty ciagle ze skillowanie nudne... moze i jest nudne ale jak komus sie chce to prosze bardzo, a ty co drugi post wciskasz ludziom "o rany jakie to nudne, jak flaki z olejem, pincet godzin trz trenic"...
obale twoj mit ze na hydry idzie sie blokowac z ful defem... kto ci to powiedzial ? nie wiem czy sie smiac czy plakac, hydry to bron dwureczna i ful atak!
jeszcze jedna sprawa, wszystkich co sa innego zdania niz ty wyzywasz od burakow, pomidorow, zasrancow... i po kiego wacka ? w tym momencie sam jestes tym burakiem...
mialem skonczyc ten temat a tu znowu... :<
Sir Heike jest offline  
stary 04-02-2007, 19:46   #107
Belizariusz
Użytkownik Forum
 
Belizariusz's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 13
Skille: 13/17
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez amilold Pokaż post
Tępy pomidorze, zauwaz ze runki, manasy i loot można sobie targać po ziemi w bagu (na pvp nikt hlvlowi nie zabierze), blokowanie to strata czasu bo zarabia sie mniej niz solo (trzeba sie dzielic z shooterami) i nie dostaje sie w ogole za nie expa. Expic w ciasnych pomieszczeniach moze tak samo jak sorc bo sorc nie expi z dystansu tylko w zwarciu z morta/visa wiec nie robi mu roznicy czy pomieszczenie jest ciasne czy szerokie. Wez sie zastanow zanim cos napiszesz bo gorszych bredni nie widzialem od 2 lat -.-
Taaaa, kolejne dziecko neostrady. 10 godzin dziennie przesiaduje przed komputerem, gra knigtem dlatego chce dla niego ułatwień. Niektórzy chcą coś w życiu osiągnąć poprzez włąsny wysiłek, a nie jechać ciągle na skróty. Wedł€g mnie CipSoft zrąbało sprawę wprowadzając wandy, chociarz gdyby tego nie zrobili, magowie i druidzi truli by wszystkim dupe. Teraz spróbują wyrównać profesje i ktoś znowu będzie niezadowolony. A tak wogle Amilod, ty to masz zdrowie żeby od powstania topica, co chwilę w nim odpowiadać, komputer to nie życie

Ciao
Belizariusz
Belizariusz jest offline  
stary 04-02-2007, 20:11   #108
tiker
Użytkownik Forum
 
tiker's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
tiker ma numer GG 6732446
Domyślny

hmmm..... dlamnie to sork jest z byt potezny ale na paccu na faccu to strata kasy expineia na 40 ++ lvlu exp na guardach jest z byt wolny a pozatym czasami brak kasy na wbicie lvla okolo 10 K na manafluidy druida nieznam co on tam ma bo nigdy nim nie gralem Xd. ale palek zostal doszczetnie ponizony kiedys to byla jedna z lepszych profesji teraz to robak. zeby przywrucili mu 15 strzal za chyba P 40 many a dla knighta mogli by cos dac z leczniczych czarow
__________________
: )P
Tylko raz przejdę tą drogą. Dlatego jeśli mogę zrobić coś dobrego lub okazać uprzejmość, muszę to zrobić teraz. Nie mogę tego odkładać, lub zaniedbywać, bo już nigdy nie przejdę tą samą drogą.
q( :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
: )P
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.
q( :
tiker jest offline  
stary 04-02-2007, 20:32   #109
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Heike
obale twoj mit ze na hydry idzie sie blokowac z ful defem... kto ci to powiedzial ? nie wiem czy sie smiac czy plakac, hydry to bron dwureczna i ful atak!
Hydry sa duzo mniej oplacalne niz demony na wyzszych lvlach, a na demony knight nie pojdzie z dwureczna na full atak.
 
stary 04-02-2007, 21:15   #110
Leztat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Kotowice

Posty: 10
Stan: Początkujący
Imię: Underek
Profesja: Knight
Świat: Zanera
Poziom: 21
Poziom mag.: 3
Domyślny

I wszyscy sie pokłócili
Poczekajmy na jakiś konkret na nowy news i dopiero gadajcie.

Moje wlasne zdanie:

Mag i Druid- zostawić i tak maja nieźle.
Paladyn - Poprawic jakos sposób nabijania Distansa ( ale to i tak profa ktorą mozna trenic na rooku )
Rycerz- dać jakiś dobry czar do leczenia i poprawic sposob nabijania skili.( ale to kolejna profa ktorą mozna trenic na rooku, moze to był powód ze palek ni rycerz maja tak źle na roku )

P.S. A co z tym nowym miastem tylko dla pacc czy dla wszystkich jak myślicie???
Leztat jest offline  
stary 04-02-2007, 21:22   #111
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leztat
Paladyn - Poprawic jakos sposób nabijania Distansa ( ale to i tak profa ktorą mozna trenic na rooku )
Lol, bez sensu. Palem nie trzeba dlugo trenowac, wystarczy wbic 40 dista i mozna isc expic oplacalnie na wielu potworach takich jak cyce lub ghoule. Trening na rooku to smiech na sali, skille leca 100+ razy wolniej niz na mainie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leztat
Rycerz- dać jakiś dobry czar do leczenia i poprawic sposob nabijania skili.( ale to kolejna profa ktorą mozna trenic na rooku, moze to był powód ze palek ni rycerz maja tak źle na roku )
Trening na rooku jest bez sensu, powtarzam po raz kolejny. Skille leca 100+ razy wolniej niz na mainie. I na rooku nikt nie ma gorzej ani lepiej, wszyscy przechodza tak samo niezaleznie czy ktos bedzie sorcem/drutem czy knightem czy palem.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 21:24.
 
stary 04-02-2007, 21:53   #112
Razzmi
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin lol

@up
czy ty wiesz co mowisz? expienie palkiem na cycach przy 40 discie to glupota.
aktualnie gram paladinem i siedze na cycach na pohu, przy discie 63, bez zbierania loota mialem waste na okolo 300-400gp wiec nie mow mi zeby chodzic na cyce przy 40 discie.
to tyle
 
stary 04-02-2007, 21:54   #113
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Razzmi Pokaż post
@up
czy ty wiesz co mowisz? expienie palkiem na cycach przy 40 discie to glupota.
aktualnie gram paladinem i siedze na cycach na pohu, przy discie 63, bez zbierania loota mialem waste na okolo 300-400gp wiec nie mow mi zeby chodzic na cyce przy 40 discie.
to tyle
Jakbys zbierał loot to i na 40 dista się zwróci.
 
stary 04-02-2007, 22:02   #114
Sea
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Malvera
Poziom: 62
Skille: 86/70
Poziom mag.: 19
Domyślny

Wyważenie profesij będzie raczej ciezkie a szczegolnie podstawiając rycerza i sorca. Ostatnich kilka updatów strasznie uitrudniły życie paladynom .
Rycerz..... hmm, jako iż nigdy rycerzem nie grałem nie wiem jaka jest tak naprawde jego sytuacja. Podobno gra się nim cieżko więc myśle że zmniejszenie many na exori by wystarczyło. No i jakies spawny dla rycerzy.
Paladynom wystarczyla by broń miotana tak z 5-6 atk a nie nieznikające speary ( co mi da że ona dlużej nie zniknie jak ja w monka walne za 50:/ a co tu mówić o większym skillu jak 90).
Grałem palkiem na paccu i troche mnie dziwi że rycerze nie expią na tombach w ank tam jest niezly exp w miare mało hp maja występujące tam potwory więc z gs`em styknie, paladym ma gorzej bo jak lurnie za dużo potworów to może byc ciężko, wię nowy spawn dla pali mile widziany
Prawdą jest, że trzeba by cos dać dla druidów bo p-storm to nieporozumienie.
Sorc........... Obecnie jest to najmocniejsz profesja ale czy najlepsza????
Żeby szybko expić potrzebuje duzo kasy a pasc moze strasznie łatwo paśc bez utamo a i z utamo nieśmiertelny nie jest. W ofensywie nie ma sobie równych ale zabic najtrudniej jest rycerzy 140+ lvlu maja 2k hp.
Sea jest offline  
stary 04-02-2007, 22:02   #115
Tucar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 4
Domyślny

Hiho to bedzie bodajze moj 1st post na tym forum
do rzeczy:
Wielu ludzi twierdzi iz pall ma tak zle... czy ja wiem ? exp nim idzie bardzo ladnie a lot sie owszem zwraca, skill w porownaniu do kinghta tez idzie szybciej, choc mankamentem skillowania pallkiem jest dosc szybkie "psucie" sie broni, ale "dla chcacego nic trudnego". Kumpel ma palla i jest zadowolony.

Ja natomiast gram sorcererem, jedni uwazaja go za swietna postac inni za ciulowa- i ci drudzy chca by go jeszcze oslabic, bo ich profesja jest zekomo :"slabsza", ale kazdy sam wybiera sobie profesje, jesli chodzi o rownowage miedzy postaciami to wedlug mnie odopowiedznimi zmianami bylo by wprowadzenie dla kinghtow czaru Exura Gran a pallom zwiekszenie ilosci strzal mogacych zrobic za te x many i ewentualne przedluzenie "zywotnosci" spearow i small stone'ow
Druid? druid mi sie wydaja dobra profesja i swego czasu zalowalem iz gram sorcererem ale zyje sie dalej...
Tucar jest offline  
stary 04-02-2007, 22:13   #116
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sea
Sorc........... Obecnie jest to najmocniejsz profesja ale czy najlepsza????
Żeby szybko expić potrzebuje duzo kasy a pasc moze strasznie łatwo paśc bez utamo a i z utamo nieśmiertelny nie jest.
Moze i potrzebuje duzo kasy, ale na wysokich poziomach zarabia duzo szybciej niz knight. Np taki 200 sorc pojdzie sobie solo na demony, poexpi z ue i ma depo pelne drogocennych itemków (zwraca się z dużą nawiązką) a knight biedak musi lazic po warlockach lub dragach ktore maja duzo gorszy loot.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 22:15.
 
stary 04-02-2007, 22:16   #117
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sea Pokaż post
Paladynom wystarczyla by broń miotana tak z 5-6 atk a nie nieznikające speary
Lol... Do łez rozśmieszają mnie palle jojczący jak rozwydrzone przedszkolaki nad "udupieniem" swojej profesji przez łamiace się speary/znikajace small stone'y. Oczywiście żaden nawet nie wspomni o tym komu/czemu zawdzięcza wprowadzenie takich właśnie utrudnień. Skillowanie na bocie se ne vrati, pora dorosnąć i przestać marudzić
mazgier jest offline  
stary 04-02-2007, 22:22   #118
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Lol... Do łez rozśmieszają mnie palle jojczący jak rozwydrzone przedszkolaki nad "udupieniem" swojej profesji przez łamiace się speary/znikajace small stone'y. Oczywiście żaden nawet nie wspomni o tym komu/czemu zawdzięcza wprowadzenie takich właśnie utrudnień. Skillowanie na bocie se ne vrati, pora dorosnąć i przestać marudzić
Popieram w 100%. Pal tak naprawdę jest dużo mniej udupiony niż knight, bo nie musi długo trenować. Wystarczy kilka godzin do 40 dista darmowymi spearami wylootowanymi z trolli i pozniej mozna juz tylko expic. Dist sam się treni podczas expienia, czego niestety nie można powiedzieć o swordzie knighta.

Gwoli ścisłości: ja nie twierdze że pal w ogóle nie jest udupiony tylko że jest udupiony dużo mniej od knighta, bo taka prawda. Palem mimo początkowych trudności można normalnie grać, natomiast knightem trzeba się zesrać 5 razy i wbić te 80 sworda (500 godzin cholernie nudnego trenienia na zielonych glutach lub innych ścierwach) zeby cokolwiek osiągnąc, a i tak knight ze skillami 80/80 wali o połowę słabiej niż sorc z visa, który nie musiał w ogóle trenować.

Ostatnio edytowany przez amilold - 04-02-2007 o 22:29.
 
stary 04-02-2007, 22:41   #119
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

no niestet cipy nigdy nie naucza sie od tworcoc Wow albo Lineage II

tam jest balansik a nie to co w tibi...

sorc na 10 rox
druid w miare tez
palek ? hmm
knight sux
Draggy_Slayer jest offline  
stary 04-02-2007, 22:44   #120
amilold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draggy_Slayer Pokaż post
no niestet cipy nigdy nie naucza sie od tworcoc Wow albo Lineage II

tam jest balansik a nie to co w tibi...

sorc na 10 rox
druid w miare tez
palek ? hmm
knight sux
No tak tylko zobacz ile kosztuje gra w WoW'a. Za jakość się płaci. Może gdyby pacce były 2 razy droższe to też byśmy mieli balans.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:24.


Powered by vBulletin 3