Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-04-2008, 10:06   #101
djrudzik
Użytkownik forum
 
djrudzik's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kame'House
Profesja: Knight
Gildia: Amenn
Świat: Nerana
Poziom: 113
Skille: 95\94
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pare zeczy mi sie niepodoba zrobilem kinia po to by chodzi sobie zabijac demce z explo odwalili numer nieda sie da sie przezyc zmienili uh ze juz nic sie nieoplaca z nimi robic zaden drut juz niezarobi wiele powymyslali jakies durne potki no da sie przezyc ale zeby pale z 100 lvla w 3 miechy 200 wbic troche przesadzaja jak szukalo sie pala na dezerta (odlegle czasy) niebylo zadnego to teraz same palki ciekaja .kolejna sparawa po co kinio ma meczyc m lvl rozumiem m wale ale obojetnie jaki masz potek wiecej nieda troche durnowate . bez glupich opini smiania sie obrazania pisze co mysle niepasuje wasza sprawa
djrudzik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2008, 12:20   #102
Synuss
Użytkownik Forum
 
Synuss's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K0wal Pokaż post
i co boterzy płaczą bo boty pod nowego clienta nie działają (jedyny plus tego upa )
Czyli mówisz, że twój bot nie działa? Biedaczku Nie płacz-ściągniesz sobie nowego. Mam nadzieję, że z keyloggerem-będziesz miał nauczkę. Wtedy dopiero będzie płacz
Synuss jest offline  
stary 10-04-2008, 12:45   #103
Synuss
Użytkownik Forum
 
Synuss's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zapewne Pokaż post
Bonebast wali przed siebie z ataku z posiona na 4 kratki i necro leczy sie co ture ..jezeli dobrze zauwazyłem na Tombie
Odkryłeś amerykę! Rządzisz Bonebeast zawsze atakowal na odległość. Teraz nawet paraliżuje.

Vampirom niepotrzebnie dali haste. Nie wystarczy paraliż? Czasami jak sparaliżuje to nie dałoby się wyprzedzić NPC

Giant spidery mają mocniejsze haste i ataki na odległość (około 50hp a wcześniej 5). Dobrze, że tak jest

Małpy.... mój kolega miał tam waste! Mały zarobek

Djinny- kiedyś się wybrałem obadać jak mi pójdzie na djinnach i miałem waste Czasami solidnie dają popalić, mało gp z nich leciało a teraz spokojnie mogę na nich zarabiać

Jestem ciekaw co z hydrami, czy teraz bedzie się opłacało je ubijać.

Nowe potiony to dobry pomysł. Great spirit potion będzie przydatny na mass huntach

W letnim update (podobno) będa zmienione bestie na PoI (i być możę bedą jakieś nowe). I nasuwa się takie małe pytanie: będzie łatwiej przed up'em czy po?? Jak myślicie?


Pozdrawiam.
Synuss jest offline  
stary 10-04-2008, 14:09   #104
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Znam takich , ja tez nigdy nie uzylem bota Ale sa lepsi ode mnie , znam takich co bez bota zrobili ani potem zrobili feru tower solo blokowali morgha czy orshabala , bili faraony solo , juggi - i wszystko bez bota.

Sa naprawde niezli gracze ale ich w obecnych zcasach to juz tylko ze swica szukac.
Morgaroth i Ferumbras Tower powstalo bodajze po wprowadzeniu cipbota, wiec czy z botem czy bez bota to nie ma roznicy.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline  
stary 10-04-2008, 15:28   #105
motorolka164
Użytkownik Forum
 
motorolka164's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 152
Stan: Niegrający
Imię: Magda
Świat: Polska
Poziom: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Synuss Pokaż post
W letnim update (podobno) będa zmienione bestie na PoI (i być możę bedą jakieś nowe). I nasuwa się takie małe pytanie: będzie łatwiej przed up'em czy po?? Jak myślicie?
Nie podobno tylko na pewno. Mam przeczucie ze bedzie to mialo jakis zwiazek z propozycja na tibi.com by ulatwic dostep do expienia tam (by poexpic na torturach 1h~ meczenia sie i all profesje z czego otwarte jest to 15 min w ktorym nie zdarzy sie uzupelnic zapasow). Moze tereny poza questem? Ponoc sa ale jakos nie widzialam... Tylko na to czekam xD ile mozna hff.
@edit
Co do poi to w koncu gdzies ponoc mialo byc 90% nieodkryte. Lepiej niech questu nie tykaja tylko dodadza nowe tereny poza questem.

@natorin
Ma moze film?

@KriS1460
Tez zero na moim servie... Wiecej siana leci ale clothy zadziej. Tzn wczesniej losowo 0-10 na 2h teraz 2 srednio.

@Kellerman
Ja robilam arene 3 bez bota. Musialam uciekac na demonie ktory byl juz na reda dlatego ze na eskimosie pomylil mi sie hot na utame no i waste sie zrobilo i nie wystarczylo na te 2 min wiecej. Anni bez bota ok zwinne rece ale bez hotow to gratulacje xD ja mialam problemy leczy sie, trzymac na ukos, zmieniac ssa i zabijac fe.

Ostatnio edytowany przez motorolka164 - 10-04-2008 o 21:34.
motorolka164 jest offline  
stary 10-04-2008, 15:40   #106
Pr0'N
Użytkownik Forum
 
Pr0'N's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2008

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Thoria
Domyślny

Jeśli imię nie może przekraczać więcej niż 3 słów to wygląda na to, że niedługo dostane namelocka >:|
Pr0'N jest offline  
stary 10-04-2008, 15:41   #107
wojtek12345
Użytkownik Forum
 
wojtek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

poco wam boty... i tak wnet wbudują jakiegoś bota do trenienia w tibie
wojtek12345 jest offline  
stary 10-04-2008, 17:18   #108
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Synuss Pokaż post
Czyli mówisz, że twój bot nie działa? Biedaczku Nie płacz-ściągniesz sobie nowego. Mam nadzieję, że z keyloggerem-będziesz miał nauczkę. Wtedy dopiero będzie płacz
nei wiem czy ty to zauważyłeś, ale on sięnie podaje za bottera, ale się z botterów śmieje...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 10-04-2008, 17:22   #109
Glon Elriel
Użytkownik Forum
 
Glon Elriel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Wiek: 37

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dys
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Anni "o zepsuli ani bo słabiej się leczę" oglądał ktoś anni Astronisa? widziałem to na żywo tak się składa ,zresztą nie tylko ja wiele osób...wszystko zakładał sam ,ice rapiery itd ...straty ogromne ...ktoś może mi się teraz pochwalić mi z czystym sercem ,że zrobił anni bez bota ,durnych hotkeys i własnych umiejętności
No niestety ,żeby znaleśc takie osoby to trzeba by sporo szukac niestety a juz na tibia.pl to juz przesada w znajdywaniu...
Pozdro i Ci moge powiedziec ze z czystym sercem zrobilem anihi na 111 lvl na 7.4 :>
__________________
Jak Dębica, to TYLKO WISŁOKA!!! Jak ROW, to TYLKO RYBNIK!!! Jak piękna historia polskiej piłki to TYLKO KSG!!!

Glon Elriel jest offline  
stary 10-04-2008, 17:26   #110
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pr0'N Pokaż post
Jeśli imię nie może przekraczać więcej niż 3 słów to wygląda na to, że niedługo dostane namelocka >:|
Cytuj:
Proszę pamiętać, że imiona, które zostały upomniane w starym systemie i które w zaktualizowanym regulaminie byłyby legalne, nie będą odblokowywane.
Działa to też w drugą stronę.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline  
stary 10-04-2008, 17:37   #111
Kusnier
Użytkownik Forum
 
Kusnier's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Newcastle

Posty: 1,003
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 176
Poziom mag.: 76
Kusnier ma numer GG 1337666
Domyślny

[quote=Synuss;1994395]
W letnim update (podobno) będa zmienione bestie na PoI (i być możę bedą jakieś nowe). I nasuwa się takie małe pytanie: będzie łatwiej przed up'em czy po?? Jak myślicie?
/QUOTE]

Oby bylo trudniej...
__________________
Internet - 40 zł~
Pacc - 85zł
Widok matki pobitej krzesłem - Bezcenny
Kusnier jest offline  
stary 10-04-2008, 18:46   #112
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Dokladnie... poi powinno byc trudniejsze, w koncu jest to chyba siedziba Ruthless Seven?
Askaral jest offline  
stary 10-04-2008, 20:57   #113
Mallice
Użytkownik Forum
 
Mallice's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 27
Wpisy bloga: 7

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Mallice ma numer GG 1343080
Domyślny

A ten kto wcześniej założył postać zawierająca w nicku więcej niż 3 słowa otrzyma namelocka?

Pytam tak dla upewnienia.
__________________
Mallice jest offline  
stary 10-04-2008, 22:33   #114
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Dokladnie... poi powinno byc trudniejsze, w koncu jest to chyba siedziba Ruthless Seven?
To i tak sensu nie ma i tak kilka razy poi na swiecie wystarczy H lv maja po kilka par bo maja kilka charów , Odrazu powini zrobic ale ich na to nie stac ;/
Valest jest offline  
stary 11-04-2008, 00:04   #115
Matises
Użytkownik Forum
 
Matises's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 165
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 80
Skille: 78/74
Poziom mag.: 7
Matises ma numer GG 3669215
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mallice Pokaż post
A ten kto wcześniej założył postać zawierająca w nicku więcej niż 3 słowa otrzyma namelocka?

Pytam tak dla upewnienia.
Names that contain more than three words are legal. The only thing that has changed is that you cannot create names with more than three words anymore. However, that does not mean that every name with more than 3 words has to be reported. Master Sword of Antica or Monkey who likes Bananas do not violate the rules and do not have to be reported for containing more than 3 words!

Imiona/Nicki, które zawierają więcej jak 3 słowa są legalne. Jedyne kwestia, która ulega zmianie to niemożliwość stworzenia nigdy więcej nazwy postaci, która zawiera więcej niż 3 słowa.
Nie znaczy to jednak, że postacie które zawierają więcej jak 3 słowa muszą być zgłoszone (do moderacji). Nazwy: Master Sword of Antica lub Monkey who likes Bananas nie łamią zasad gry i nie mogą być zgłoszone (do moderacji) z powodu zawierania więcej jak 3 słów.


Myślę, że to by wyjaśniało wszelkie wątpliwości.
__________________
Life is tough, then you die.

Since 2004 Black Rose Order.
Matises jest offline  
stary 11-04-2008, 07:12   #116
Makasto
Użytkownik Forum
 
Makasto's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 45
Makasto ma numer GG 8028351
Domyślny

Cytuj:
Małpy.... mój kolega miał tam waste! Mały zarobek


Powiedz mi jak można było mieć na małpach waste jak wylatuje tam średnio po 30gp? Jeszcze itemy...
__________________
Mogę prosić o namelocka?
Makasto jest offline  
stary 11-04-2008, 16:44   #117
Matises
Użytkownik Forum
 
Matises's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 165
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 80
Skille: 78/74
Poziom mag.: 7
Matises ma numer GG 3669215
Domyślny

On podał informację po small update... czyli małpy na chwilę obecną są nieopłacalne. Btw. zależy kto jak tam expi... :<
__________________
Life is tough, then you die.

Since 2004 Black Rose Order.
Matises jest offline  
stary 11-04-2008, 18:33   #118
paluch89
Użytkownik Forum
 
paluch89's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 477
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja z kumplem tłuke mase djinów niebiekich jak i zielonych. Więcej kasy leci to fakt, natomiast reszta to rare tak jak było. I żadnych djin blade'ów.
paluch89 jest offline  
stary 11-04-2008, 22:18   #119
proxy92
Użytkownik Forum
 
proxy92's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2007
Lokacja: Tam gdzie Vomiro nigdy nie będzie
Wiek: 31

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Proxy Aran
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 123
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanDaan Pokaż post
Znam takich , ja tez nigdy nie uzylem bota Ale sa lepsi ode mnie , znam takich co bez bota zrobili ani potem zrobili feru tower solo blokowali morgha czy orshabala , bili faraony solo , juggi - i wszystko bez bota.

Sa naprawde niezli gracze ale ich w obecnych zcasach to juz tylko ze swica szukac

na twoim miejscu popracowal bym nad umiejetnosciami w pisowni

Znasz Ziomka co przeszedl przez Feru Tower sam i na koniec uwalił Ferdka ???? A w tej bajce były smoki ? moze jeszcze mial 50lvl? -.- takie kity se mozesz wciskac w domu starszym...
__________________
proxy92 jest offline  
stary 11-04-2008, 22:32   #120
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez proxy92 Pokaż post
Znasz Ziomka co przeszedl przez Feru Tower sam i na koniec uwalił Ferdka ???? A w tej bajce były smoki ? moze jeszcze mial 50lvl? -.- takie kity se mozesz wciskac w domu starszym...
Wiesz, rl tibia to nie OTS i na ferumbras tower boss respi się rzadko.
Kamliss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin 3