Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2010, 12:17   #41
Jurij1234
Użytkownik Forum
 
Jurij1234's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Na prawo od procesora

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 45
Skille: :)
Poziom mag.: 4
Jurij1234 ma numer GG 10265318
Domyślny

ludzie, nie bulwersujcie sie tak. gość podał za przykład Polaków, bo akurat taka jest u niego sytuacja na serwerze ale miał na myśli wszystkich po kolei. a angielski jest niezbędny do grania, no chyba, że dla kogoś klikanie na ślepo w menu i na potworki żeby naexpic kolejny level i być "fajnym" to jest świetna zabawa. i później nooby spamują, że tarczy nie mogą nosić z mieczem (bo nie wiedzą, że jest 2-ręczny). ostatnio zatłukłem jednego "brazola" bo cap nie umiał po angielsku odpowiedzieć i byłem pewny, że to bot jest. poza tym, gdyby każdy gadał w swoim języku to byłby taki bałagan, że nie dałoby się wcale dogadać. dlatego uważam, że gość nie głupio wymyślił ale z tym banem to jednak trochę przeholował.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gargoin_rtn Pokaż post
Kamyki i grzyb to ewidenta aluzja do Żwirka i Muchomorka!
Jurij1234 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2010, 12:46   #42
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Gracz sprostował, że użył w przykładzie Polaków bo z nimi osobiście się styka, dla przykładu na amerykańskich serwerach "problem" stanowią Hiszpanie.
Pisze też, żebyśmy nie płakali, że podał za przykład nas.

Pojawiła się też propozycja auto mute, jako lżejsza alternatywa bana.

Żaden przedstawiciel Cipsoftu nie wziął jeszcze udziału w dyskusji.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Pan i Wladca - 28-06-2010 o 12:47.
Pan i Wladca jest offline  
stary 28-06-2010, 14:27   #43
Sequenzo
Użytkownik Forum
 
Sequenzo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2010
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 149
Stan: Aktywny Gracz
Imię: XXX
Profesja: Royal Paladin
Gildia: XXX
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 90/76
Poziom mag.: 18
Sequenzo ma numer GG 90*****
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Ale wy jesteście ludzie głuuupi Jak możecie pisać, że bany za gadanie po polsku na pub czatach to rasizm? Ablo germanizacja? Przecież akceptując regulamin zobowiązaliście się, do pisania po angielsku na trade itd., no nie mówcie, że nie przeczytaliście? Proponuje również użyć muskofnicy tym, którzy myślą, że tylko za język polski będą bany. Do angielskiego cepy, a nie Tibie polonizować.
Wiesz jak ja interpretuje pisanie Polaka "kupię Royal Helmet, pisać faast" że kieruje on to do Polaków... Niech Dadzą Słownik w grę i będzie koniec Spekulacji.


Polak zawsze jest podany w "przykładzie"... :/:/:/:/:/
__________________
300 Elite Knight (Retired)
100 Elder Druid (Retired)
110 Elder Druid (Hacked)

Ostatnio edytowany przez Sequenzo - 28-06-2010 o 14:28.
Sequenzo jest offline  
stary 28-06-2010, 14:44   #44
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

Na default powinno się pisać po dowolnym języku. Jak kto chce, bo np. ktoś gada po polsku na default to od razu ban?
__________________
Gormitas jest offline  
stary 28-06-2010, 15:04   #45
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Taki ban na 7 dni zachęcał by Polaków do nauki języka angielskiego.
Znając naszą mentalność , taki ban zachęci do mordowania nie-polaków.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline  
stary 28-06-2010, 15:09   #46
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Dla mnie to jest glupie. Nie moge mowic z kumplem po polsku - "bo tak"? Przeciez nikt nie kaze ze mna rozmawiac, obcokrajowiec moze znalezc sobie innego kupca.

A regulamin zawsze mogl byc przetlumaczony np. przez kolege, zasady znam, a angielskiego do niczego nie potrzebuje

No i jak juz sam autor wspomnial - skoro 90% rozmow na Azurze odbywa sie po polsku, to dlaczego 90% graczy ma sie przystosowywac do pozostalych 10?%?
Głupie jest dawac moderatora dzieciom poniżej 15 roku życia, dzieciaku.

Polscy tibijczycy to głupie gęsi, aby swój ojczysty język znają(nawet nie bo błędy robią).
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline  
stary 28-06-2010, 15:58   #47
Metheron
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2010

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Dobrze. Powinni banowac za uzywanie polskiego na trade/game chat/help.
Metheron jest offline  
stary 28-06-2010, 16:39   #48
Lessak
Użytkownik forum
 
Lessak's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2009

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lessak
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 132
Poziom mag.: 8
Domyślny

No niestety, spora część ludzi nie rozumie co to znaczy ang-języczna gra i piszą na publicznych kanałach w swoim języku ;s Na moim serverze są problemy z brazylijczykami, którzy co chwilę rozmawiają na trade po portugalsku. Moim zdaniem najlepszym wyjściem będą testy angielskiego. Oczywiście nie jakieś ciężkie, ale podstawowe zdania potrzebne do gry ;s A jeżeli ktoś nie będzie się stosował do regulaminu to ban na 30 dni, później kasacja konta i tyle. Oczywiście Default powinien być kanałem "wolnym". Przykładowo, na huncie, nikomu się nie chce zmieniać co chwilę kanałów, aby napisać do osoby towarzyszącej (poza tym, że często jest to niezbędne do przeżycia).
Lessak jest offline  
stary 28-06-2010, 17:08   #49
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sequenzo Pokaż post
Heee, ja tego nie popieram, choć sam dobrze znam Angielski, ale bez przesady. Popatrzymy na Trimere, gdzie świat Zdominowany jest przez Brazylijczyków. Nigdzie nie jest napisane, że Językim tzw... "urzędowym" w grze jest Angielski. Sam Cipsoft kazał zakładać konta Na niemieckich Serwerach, by zmniejszyć lagi itd... A teraz gość ma problem, Pandoria zdominowana przez Szwedów(bynajmniej było tak jak ja grałem jeszcze tam)
Ja się nie dziwię, że gość napisał o Polakach, bo czytając posty niektórych z was można dostrzec, że nie tylko nie potraficie gadać po angielsku, ale - co gorsza - także po polsku. Poza tym JEST napisane, że "językiem urzędowym" w Tibii jest angielski, tylko że nie potrafiliście nawet regulaminu przeczytać, a potem marudzicie, że ktoś tam coś napisał źle o was.

Proszę, znalezienie tego zajęło mi 30 sekund.

Cytuj:
Rule 2e) Non-English Public Statement
Non-English public statements in the game or on the website where the use of other languages is not explicitly allowed.

Comment

Non-English public statements:
It is impolite to lead public conversations in a language which not everyone can understand. Surely you would not like to see the public channels spammed with seemingly senseless sentences or words. This is how it feels for many other players if you talk to your friends in your native language such as Portuguese or Swedish. Since English is the official language of Tibia and players are expected to understand it well enough to play the game, every player is required to use it for public communication in the game channels as well as on the boards.
However, there are some places where non-English statements are legal. You may post in any language on the real life board, the convention board and the guild board. You can write non-English statements in the RL-chat, the default channel, the guild channel, a private chat channel and of course in private messages. Moreover, your forum signature, your comment on the account page, the description in the guild section and your public information might be written in another language than English.

EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sequenzo Pokaż post
Wiesz jak ja interpretuje pisanie Polaka "kupię Royal Helmet, pisać faast" że kieruje on to do Polaków... Niech Dadzą Słownik w grę i będzie koniec Spekulacji.


Polak zawsze jest podany w "przykładzie"... :/:/:/:/:/
No i co jeszcze wymyślisz? Możliwość grania to nie jest twoje prawo tylko przywilej, więc twoim pierdolonym obowiązkiem jest stosować się do zasad. Skoro tego nie potrafisz - to trudno, grać nie musisz. A skoro nie umiesz angielskiego w choćby podstawowym stopniu to i tak nie masz po co grać.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 28-06-2010 o 17:11.
Ufocznik jest offline  
stary 28-06-2010, 17:29   #50
Xyth
Użytkownik Forum
 
Xyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010

Posty: 83
Domyślny

Również uważam że na game/trade chacie powinno pisać się tylko i wyłącznie po angielsku i to miał na myśli autor. Default jest i pozostanie czatem gdzie można pisać w jakim się chce języku, nie tylko angielskim. Czytając tutaj niektóre komentarze zdaję sobie sprawę że niektórzy nie zrozumieli "pomysłu" autora.
Xyth jest offline  
stary 28-06-2010, 18:47   #51
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

ahhh....

gra byla robiona glownie z nadzieja o jezyku angielskim i tyle !!!! To my polacy, postanowilismy 'rozmawiac po polsku' na trade chacie czy game chacie.

Gra jest w j.ank i tylko ten jezyk powininen byc w niej uzywany, tyle. Na defult czy privie, czemu nie, polski czy hebrajski jak najbardziej ale trade/help czy game chat - 100 % ang.

Cipsoft sa Niemcami, i wlozyli duzo pracy w to by gra byla w jezyku angielskim (jezyku wszystkich nardodow) dlatego tez to oni wytyczyli zasady, tylko angielski, komus sie nie podoba? Ban lub warn. )

Poprostu, ten ktos stworzyl 'cos', to on wytycza zasady do tejze rzeczy
__________________
AnArAki jest offline  
stary 28-06-2010, 19:53   #52
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Brazole są o wiele gorsi
__________________


Ukryty tekst:

\o/
Barbar jest offline  
stary 28-06-2010, 20:14   #53
wojtron
Użytkownik forum
 
wojtron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: w terenie

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Dolera
Domyślny

Czesciowo słusznie. Powinny byc kilkudniowe bany/ostrzezenia za pisanie na Game/Trade chacie wiadomosci w INNYM jezyku niz angielski - a nie tylko za jezyk polski. Jak dla mnie to koles zachowal sie rasistowsko w kierunku do nas - oczywiste jest to ze nie tylko polacy czesto nie korzystaja z angielskiego.
Ci wszyscy portugalczycy, brazylijczycy, hiszpanie itd. to to samo.

Powinien dostac bana/ostrzezenie za poglady rasistowskie bo najechal konkretnie na nas. A to ze na Azurze polacy miotą to jest jego problem - to jest jedna z kilku dobrych rzeczy w tej grze ze mozna przejac wladze i zrobic porzadek.

Najbardziej jednak denerwuja mnie polacy, ktorzy wyrzekają sie innych polaków i swojego jezyka, srednio interesuja ich losy naszego kraju i smieszne sa dla nich pojecia takie jak patriotyzm - i mowie tu o prawdziwym patriotyzmie nie o skinheadach, i innych gownach ktore pobija kazdego kolorowego itd. ktorego zobacza na swoim osiedlu tylko o prawdziwych polakach.

Natomiast kwestia zabraniania komunikowania się na defaulcie w jakimkolwiek języku jest chora. Jeszcze rozumiem pojecie globalne, wyogólnione np. wszyscy nie posługujący się angielskim było by bezsensowne ale nie rasistowskie, natomiast najeżdzanie na poszczególne kraje do tego już się zalicza.

Ostatnio edytowany przez wojtron - 28-06-2010 o 20:28.
wojtron jest offline  
stary 28-06-2010, 20:19   #54
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

jestem za !
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline  
stary 28-06-2010, 20:39   #55
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

Dlaczego jest po Angielsku? Dużo osób umie posługiwać się tym językiem, poza tym jest bardzo prosty.
__________________
Gormitas jest offline  
stary 28-06-2010, 20:41   #56
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patronusek Pokaż post
default jest ogolny a priv msg nikt Ci nie sprawdzi.. ja sam gram gdzie jest duzo polakow ale ignoruje ich bo widząc slowo zal.pl /noob i etc. to mnie szlak trafia i wole trzymac z obcokrajowcami.. ktorzy naprawde ie mieszkajac w anglii potrafia sie porozumiec nawet japonczycy i iranczycy potrafia romawiac po angielsku.
Jest ogólny, ale w temacie mowa o publicznych kanałach, takie jak trade, help, game-chat.

@temat,

Jestem za częściowym karaniem za używanie innego języka niż angielski. Nawet jeśli nie umiesz tego języka to starając się dogadasz się, chyba parę słów typu City znacie? Przy tym nauczysz się języka i nie będziesz językową lamą

@wojtron
Przecież on nie zastosował nic rasistowskiego. Jeśli czujesz się obrażony to chyba jesteś emo. Sam powinieneś zauważyć jaka jest mentalność Polaków do nauki. Jakoś nie widziałem, że Brazole się obrażają bo cały świat uważa ich za noobów (chociaż nie znam ogarniętego br ).
__________________

Ostatnio edytowany przez SkateElement - 28-06-2010 o 20:43.
SkateElement jest offline  
stary 28-06-2010, 23:11   #57
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojtron Pokaż post
Najbardziej jednak denerwuja mnie polacy, ktorzy wyrzekają sie innych polaków i swojego jezyka, srednio interesuja ich losy naszego kraju i smieszne sa dla nich pojecia takie jak patriotyzm - i mowie tu o prawdziwym patriotyzmie nie o skinheadach, i innych gownach ktore pobija kazdego kolorowego itd. ktorego zobacza na swoim osiedlu tylko o prawdziwych polakach.
Wyrzekanie się Polaków i j. polskiego to jedno, a wyrzekanie się polaczków i pokaleczonego j. polaczkowatego to inna sprawa. Poza tym czy bycie patriotą zmusza mnie do świadomego łamania zasad (jest wyraźnie powiedziane - że oficjalnym językiem tibijskim jest angielski)? Zakaz używania polskiego na publicznych kanałach (i do cholery - chodzi jedynie o help, game, trade, a nie default!) to nie zamach na naszą kulturę, bo tak samo Niemcy nie mogą pisać po niemiecku, Hiszpanie po hiszpańsku, Brazole po portugalsku itp. itd.
I skoro już piszesz o ideach patriotycznych (czego absolutnie nie neguję, a wręcz przeciwnie - chociaż nie w odniesieniu do Tibii) to pisz Polak z wielkiej litery.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 28-06-2010 o 23:12.
Ufocznik jest offline  
stary 28-06-2010, 23:20   #58
pan.panek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Geberk To Cymbal I Rasista

Takich ludzi jak GEBERK to od razu powinno sie eliminowac. Jestem ciekaw czy jak instaluje jakis progam czy gre to czy \zawsze dokladnie tlumaczy sobie i czyta regulamin itp itd??

Co to wogole znaczy GEBERK tego slowa nie ma wogole w jezyku angielskim jakzes taki kozak to trzabylo angielski nick dac.

Jesli nie odpowiada ci serwer to go poprostu zmien "teraz mozesz" a nie zal sie na forach.

Od Zawsze rzadzi wiekszosc ostatnio temat na czasie. Popatrzmy na wybory prezydenckie. Jesli wiekszosc zaglosuje na Pana Komorowskiego to on bedzie prezydentem, a nie jak chciala mniejszosc Pan Napieralski.

Obecnie jezykiem najbardziej znanym i powszechnym na calym swiecie jest jezyk angielski bo jak wiadomo wiekszosc go umie i sie nim posluguje.

Dlatego tez jesli wiekszosc ludzi tj mowisz okolo 70% polakow gra w Tibie a na twoim serwerze 90% to automatycznie jezykiem narodowym serwera staje sie jezyk polski. POLSKA zdominowala te gierke najwiekszy zysk ma wlasnie z polakow i to pod nasz narod powinna byc kreowana gierka.

A ty geberk jak ci nie pasi to idz do Tasi poprostu wynos sie z serwera na taki ktory ci pasuje wybor jest ogromny. Najlepiej bylo dla ciebie abys zakonczyl wogole przygode z gra jaka jest TIBIA. Tibia poszukuje prawdziwych graczy prawdziwych medrcow Tibia nie jest dla ochlapusow i naabow takich jak ty.


mam nadzieje ze grasz na swiecie pvp "chyba ze sie cykasz."
i po tym twoim poscie dostaniesz niemilosierny wpierdoooooooooooolllll od graczy na tym serwie. mam nadzije ze wrocisz na wyspe rookard.
Zycze ci zebys dostal bana zeby cie hakneli i najwiekszych lagoow i wogole wszystkeigo co najgorsze w tej grze.

Wstydz sie i blagaj o przebaczenie ktorego i tak nie dostaniesz.

Wy*******aaaaajjjj z tej scenki


(najmocniej przepraszam za te wulgaryzmy ale widze takich ludzi to mnie czysci)

P.S.

"chlopaki wiecie co macie z nim zrobic" PEJA


czekam na komentarze i wasze mejle
 
stary 28-06-2010, 23:22   #59
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@wojtron: Twoja wypowiedź jest tak głupia, że nie chcę mi się silić na komentarz.

@połowa z was: wy nawet po polsku zdania nie potraficie sklecić (zwłaszcza Sequenzo, który wstawia wielkie litery w dość losowych miejscach), a co dopiero po angielsku. Hańbicie ojczysty język, a do źle pojętego "patryjotyzmu" - czyli na przykład klepania Brazoli - jesteście pierwsi.

edit:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pan.panek Pokaż post
Tibia poszukuje prawdziwych graczy prawdziwych medrcow Tibia nie jest dla ochlapusow i naabow takich jak ty.
Hahahah, błagam, powiedz, że trollujesz : DD

edit: na wypadek, jeśli nie: Tibia jest własnością Cipsoftu. Dlatego to, skąd pochodzi większość graczy, nie ma kompletnie żadnego znaczenia. To ONI ustalają zasady (a przynajmniej wtedy, kiedy ja grałem - prawie 3 lata temu - komunikacja na kanałach publicznych w języku innym niż angielski była zakazana).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 28-06-2010 o 23:25.
Lasooch jest offline  
stary 28-06-2010, 23:40   #60
gro3veS
Użytkownik forum
 
gro3veS's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: Dist 54
Poziom mag.: 5
Domyślny

LUDZIE !!! Brak mi słów ! O czym wy tu piszecie ? Myślicie, że każdy Polak będzie uczył się języka angielskiego aby pograć w grę ?! RASIZM RASIZM i jeszcze raz RASIZM... Czytałem wiele komentarzy związanych z tym postem i powiem, że jestem sparaliżowany waszymi odpowiedziami ! Zacytuję jeden z komentarzy... "jak najbardziej popieram " No to już przesada.... Ciekawe, czy byli byście szczęśliwi, z grania w grę która jest po Angielsku a tego języka nie znacie, a co gorsza nie możecie pogadać na publicznym bo jesteśmy OGRANICZENI ! Tak jak na wojnie.... My psy oni pany o.o

Ostatnio edytowany przez gro3veS - 28-06-2010 o 23:42.
gro3veS jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:55.


Powered by vBulletin 3