Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2007, 16:48   #2381
zrukkkk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Kalisz

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Final Heaven
Świat: PYTHERA
Poziom: 57
Skille: 88/71
Poziom mag.: 17
Domyślny

AXX co chcesz????? moze i nie jestem w fh ale jestem za fh:d moze pamietasz zruk na forum war pythera? to ja ;p

wiem ze taggin to kretyn ale publicznie go obrazasz znam nooba i huj mu w dupe. co sie do mnie dowaliles robisz offtop i cya. nie lubie tego bahora taggina, ale myslisz ze jestes w fh to mozesz od razu all wyzywac??? to ze jestem z kalisza to od razu musiales go przywolac mam go w dupie jest dla mnie nikim ale chociaz wiem ze nie sharuje tak jak ty z [CHAR]sir igniz[/CHAR] . Nie mysl ze jestes w fh to cie nikt nie tknie bo jakby dj wygralo bys lezal powinni cie wywalic z fh, jestem za fh ale jak widze takich noobow to psuje wizerunek dobrych ludzi. jestes jak [CHAR]atthriss[/CHAR] cya


@topic
gadalem z ima co ciekawe mi odpisal, mam ss wsadze jak bede w domu bo tam go mam i powiem wam co mi napisal. pytajac sie jak namowil pasterza i thellionna zeby do niego doszli napisal ze dal 10kk na lepka. Prawda czy nie? on by mial 20kk? jak mu z ledwoscia na blessy i aol starcza? a m0oze skas wytrzasl. hmm ktos wie? czy klamal
zrukkkk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2007, 16:49   #2382
DuskinessvsVision
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2007

Posty: 200
Domyślny

Wiem że nie jest, ale liczyłem na taki mini szczeciński meeting .
DuskinessvsVision jest offline  
stary 17-07-2007, 16:54   #2383
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@2up

Draco i Felek mieli dosyc wojny, a fakt iz w wakacje jest u nas malo ludzi na ventrilo strasznie ich irytowal, bo nie mogli wtedy spokojnie expic, wiec wrocili do bandy no-liferow ktorzy siedza 20h/dobe na vencie i czuja sie bezpieczniej. A co do tych pieniedzy to nie wiem, aczkolwiek watpie zeby Imargam dal im tyle kasy
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
stary 17-07-2007, 17:08   #2384
ruts
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Eamos
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 9
Poziom mag.: 3
Domyślny

Co do mojej postaci z 9 lev to w przeciwieństwie do Twojego chara można tą postać zobaczyć na niektórych filmach z akcji Vision vs D&W(chodzi mi tu o sam fakt obecności Panie Lord Of War), wiec na upartego mogę powiedzieć ze bylem bliżej wojny niż ty - zwała.

Nie znam Cię, nie chcę Cię obrażać, ale widzę(pewnie nie tylko ja) że pisać na forum o Tibii to Ty potrafisz...tylko pisać.

Miłego grania.
Bez odbioru !!!!!!
__________________
Hardcore Pride

Ostatnio edytowany przez ruts - 17-07-2007 o 17:13.
ruts jest offline  
stary 17-07-2007, 17:15   #2385
Masmix
Użytkownik Forum
 
Masmix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Świat: Furora/ Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu
co w mojej wypowiedz jest typowe dla 10 latka bo jakos nie potarfie sie tego doczytac
Właśnie to, że próbujesz wywyższać się tylko dlatego, że bierzesz udział w tej wojnie.



Signed, człowiek incognito. >.<
__________________
Masmix jest offline  
stary 17-07-2007, 17:32   #2386
Wuzwar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 179
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Domyślny

falla~
wczuj się w sytuację postronnego obserwatora topicu, który czyta jak się chwalisz, że możesz wypić i informujesz nas kiedy idziesz się nachlać no i jak mówisz, że my nie mamy pojęcia o niczym ty masz o wsyztskim, ale nie jesteśmy godni tego aby dowiedzieć się prawdy... ehh to zrozumiesz czemu ludzie się cię czepiają niekoniecznie ci co są za vision
Wuzwar jest offline  
stary 17-07-2007, 18:03   #2387
Slovik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 904
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Fallathanu

Jajaja Jestem twoim fanem! Jakie Pijesz ?? Kiedy ? Chcem autograf!!111 oneneoeneoenoe !!11

A tak na serio to nie chce mi się z tobą gadać, bo mam takie uczucie, że jesteś przydupasem w tej wojnie, na żadnym filmiku jeszcze Ciebie nie widziałem, może jesteś rzecznikiem prasowym na tibia.pl który się chwali że pije ??


Jesteś w tej wojnie jak Kapral : Dużo pierdzieli, mało ma do gadania!

a co do tego jak powiedziałeś o kimś kto ma 9 lv - Jak podsłuchasz kogoś na ulicy rozmawiającego o tibii to mu też powiesz " O jaka Ciota ma 9 lv hahahahah "

Ostatnio edytowany przez Slovik - 17-07-2007 o 18:06.
Slovik jest offline  
stary 17-07-2007, 18:30   #2388
Axx
Użytkownik Forum
 
Axx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord of Ax
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 152
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zrukkkk Pokaż post
AXX co chcesz????? moze i nie jestem w fh ale jestem za fh:d moze pamietasz zruk na forum war pythera? to ja ;p

wiem ze taggin to kretyn ale publicznie go obrazasz znam nooba i huj mu w dupe. co sie do mnie dowaliles robisz offtop i cya. nie lubie tego bahora taggina, ale myslisz ze jestes w fh to mozesz od razu all wyzywac??? to ze jestem z kalisza to od razu musiales go przywolac mam go w dupie jest dla mnie nikim ale chociaz wiem ze nie sharuje tak jak ty z [CHAR]sir igniz[/CHAR] . Nie mysl ze jestes w fh to cie nikt nie tknie bo jakby dj wygralo bys lezal powinni cie wywalic z fh, jestem za fh ale jak widze takich noobow to psuje wizerunek dobrych ludzi. jestes jak [CHAR]atthriss[/CHAR] cya


@topic
gadalem z ima co ciekawe mi odpisal, mam ss wsadze jak bede w domu bo tam go mam i powiem wam co mi napisal. pytajac sie jak namowil pasterza i thellionna zeby do niego doszli napisal ze dal 10kk na lepka. Prawda czy nie? on by mial 20kk? jak mu z ledwoscia na blessy i aol starcza? a m0oze skas wytrzasl. hmm ktos wie? czy klamal


1.Nazwanie Taggina kretynem nie jest obrazą. Człowiek, który zmienia strony zależnie, która w danym czasie wygrywa jest dla mnie nikim.
2.Kogo oprócz Taggina wyzwałem ?
3.Pokaż mi najmniejszy dowód, że sharuje z Sir Ignizem (wypowiedzi na forum 10 leveli to nie jest dowód)
4.Jeśli uważasz, że powinienem zostać wyrzucony z Final Heaven, proszę bardzo, napisz swoje zastrzeżenia co do mojej osoby do jednego z liderów.
5.Nicku oczywiście swojego nie podasz.
6.Twoje pytanie dotyczące własciwego tutaj tematu, uważam, że jest conajmniej denne, conajmniej niepoważne.
Axx jest offline  
stary 17-07-2007, 18:44   #2389
Masmix
Użytkownik Forum
 
Masmix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Świat: Furora/ Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slovik
A tak na serio to nie chce mi się z tobą gadać, bo mam takie uczucie, że jesteś przydupasem w tej wojnie
Nie jest to tylko i wyłącznie Twoje zdanie.
__________________
Masmix jest offline  
stary 17-07-2007, 18:49   #2390
Trevour
Użytkownik Forum
 
Trevour's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 176
Profesja: Druid
Świat: Furora
Poziom: 35
Poziom mag.: 41
Domyślny

@up
Wypad z takimi offtopami na Pythere kurwa. A nie spamować o jakimś FH na forum o Furce.

Wypad!

@Edit
17:44 You see Raven'Gru (Level 100). He is an elite knight. He is Anita of the Vision.
hrhr
__________________
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/Duskiness Forever _/
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/

Ostatnio edytowany przez Trevour - 17-07-2007 o 18:53.
Trevour jest offline  
stary 17-07-2007, 18:50   #2391
Jon@n
Użytkownik forum
 
Jon@n's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 26
Imię: Ratilltek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Signs
Świat: Furora
Domyślny

Widzę ze Falla~ jest rozchwytywany na tym forum...

Myślę ze powinien powstać nowy topic z nim związany

@DuskinessvsVision
Chcesz meeting? może Galaxy, parking II pietro...(lol) ale za 2 tyg bo mnie nie ma ! Heuhe
Jon@n jest offline  
stary 17-07-2007, 18:52   #2392
Proszewas
Użytkownik Forum
 
Proszewas's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 24

Posty: 282
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
@2up

Draco i Felek mieli dosyc wojny, a fakt iz w wakacje jest u nas malo ludzi na ventrilo strasznie ich irytowal, bo nie mogli wtedy spokojnie expic, wiec wrocili do bandy no-liferow ktorzy siedza 20h/dobe na vencie i czuja sie bezpieczniej. A co do tych pieniedzy to nie wiem, aczkolwiek watpie zeby Imargam dal im tyle kasy
nie wiem po co to cytowałem bo i tak ty wiesz lepiej ; p pass ae byś mógł sie pochwalić swoimi osiągnięciami... w wojnie...

@zrukkk

idź na inne forum powalczyć...

Ostatnio edytowany przez Proszewas - 17-07-2007 o 21:51.
Proszewas jest offline  
stary 17-07-2007, 22:20   #2393
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zrukkkk Pokaż post

@topic
gadalem z ima co ciekawe mi odpisal, mam ss wsadze jak bede w domu bo tam go mam i powiem wam co mi napisal. pytajac sie jak namowil pasterza i thellionna zeby do niego doszli napisal ze dal 10kk na lepka. Prawda czy nie? on by mial 20kk? jak mu z ledwoscia na blessy i aol starcza? a m0oze skas wytrzasl. hmm ktos wie? czy klamal

prawda, dał im 20kk, tak samo jak jego ojciec jest drwalem i że mieszka w jakiejś wiosce w górach.
Milten jest offline  
stary 17-07-2007, 22:24   #2394
Trevour
Użytkownik Forum
 
Trevour's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 176
Profesja: Druid
Świat: Furora
Poziom: 35
Poziom mag.: 41
Domyślny

Nowe mięso armatnie Vision.
[CHAR]Gandalf Grozny[/CHAR]
[CHAR]Avalar Potcho[/CHAR]
[CHAR]Manniaq[/CHAR]
__________________
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
_/Duskiness Forever _/
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Trevour jest offline  
stary 17-07-2007, 22:36   #2395
zrukkkk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Kalisz

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Final Heaven
Świat: PYTHERA
Poziom: 57
Skille: 88/71
Poziom mag.: 17
Domyślny

ostanti topic do axxa o ax skoncz juz pisac o pytherze bo zes sie wjebal i poco?
1. zmienial zdanie nuub bo poszedl za greyem geyem
5. Nie mam juz konta 51 ek mialem ale hacked and sell char ;p Hmm domysl sie nicku powiem Ci ze mnie strasznie w*****al i byl obciachowy;] i sie ciesze ze juz go nie mam!

@topic

Kiedy duski wracaja z spotkania? To spotkanie poto zeby znowu sie zjednac? Jesli tak to zadlugo trwa bo visiony nooby wbily juz duzo mln expa!

co sie czepiacie Fallathanu? wie lepiej niz wy moze sie troszke wywyzsza tym ale pamietajcie ze wie lepiej!!! a ty ruts myslisz ze byles na ss albo na filmie bo cie ujelo jak szedles tym swoim noobowatym charem to jestes wielki?? to ze jego nie bylo widac na filmach i ss moze byc spowodowane tym ze nie gral w tym czasie albo wogole mial cos innego do roboty! ale wy zazdrosni odrazu ze jest psia dupa w duskich! duski tak nie traktuja swoich czlonkow w przeciwienstwie do vision gdzie ima katrila itd maja ludzi w dupie tylko chodzi oto zeby za nich i ich p.a walczyli.

pozdro
zrukkkk jest offline  
stary 17-07-2007, 22:42   #2396
neutral.forum.fighter
Użytkownik Forum
 
neutral.forum.fighter's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007
Wiek: 38

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 170
Skille: 20/27
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
@2up

Draco i Felek mieli dosyc wojny, a fakt iz w wakacje jest u nas malo ludzi na ventrilo strasznie ich irytowal, bo nie mogli wtedy spokojnie expic, wiec wrocili do bandy no-liferow ktorzy siedza 20h/dobe na vencie i czuja sie bezpieczniej. A co do tych pieniedzy to nie wiem, aczkolwiek watpie zeby Imargam dal im tyle kasy
dokladnie ;]

nie mam zamiar spedzac wakacji przed Tibia, a powyzej wymienieni chlopacy chyba lubia sie opalac ... swiatlem od monitora rzecz jasna
__________________

May 19 2007, 10:09:57 CEST Killed Imargam at Level 204 unjustified
Dec 12 2008, 20:45:52 CET Killed Mizdek at Level 225 unjustified
Dec 14 2008, 00:04:44 CET Killed Ymy at Level 203 unjustified
Dec 14 2008, 00:08:36 CET Killed Czipsu at Level 198 ok
Dec 21 2008, 01:23:32 CET Killed Taifun Devilry at Level 275 ok

10:45 Elite Rafal Furora [21]: daj 1cc
10:45 Elite Rafal Furora [21]: bd twoim murzynem ;p
neutral.forum.fighter jest offline  
stary 17-07-2007, 23:37   #2397
sallceson
Użytkownik Forum
 
sallceson's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Łowicz

Posty: 446
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

chciałbym powrócic do commenta imargama... pomijajac to ze wymyslil sobie ze '07 roku liczyl nie bedzie to ciekawa jest inna sprawa - wojna 2006 trwała raptem około miesiąca (od przyłączenia sie Duskiness) a wojna 2007 juz 6,5 miesiaca - widac ze jest z siebie bardzo dumny
sallceson jest offline  
stary 17-07-2007, 23:49   #2398
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@ruts

Ja pierdole !!!! byles noobcharem na battle blizej ode mnie jak ja mainem, jestes naprawde zajebistry i cos sadzisz ze bedacy zwytklym "noobem" Vision wiesz wiecej ode mnie ??hhaahaha..naprawde wspolczuje ci tego ze szczycisz sie czyms takim, czy ja kiedys powiedzialem ze osiagnalem cos wilekiego na jakims battle ?? Mam rl life i nie mma duzo czasu na tibie wiec zadko bywam na akcjach, ale ty ziomus jestes prze chuj bo byles noob vharem viison ktory widzial battle to pewno czujesz sie juz koksem i zajebistym ziomusiem, moge autograf ???? Dalej czekam na ukazanie waszych main charow bo ten Twoj 9 lv stojacy pod dp i slyszacy tylko ploty napewno jest glownym zrodlem propoagandy , tylko propagandy


CZujecie sie wszyscy Wy (noob chary ktore tu sie wypowiadaja) Bogami tej wojny, ja moze nie zdzialalem za duzo w tej wojnie, ale wiem napewno 100 razy wiecej od Was co sie tutaj dzieje, bo jedyna wasza wiedza jest czerpana z takivh for jak Tibia.pl itp, wiec nie wiem na chuj sie tym wszytskim podniecacie, a no tak zpaomnialem byliscie na battle 9 lv to jestescie lepsi ode mnie bo mnie tam nie bylo noi pozdro dla 10 latkow

sry za literowki ale jestem troche wstawiony
__________________
Never gonna change...

Ostatnio edytowany przez Fallathanu - 17-07-2007 o 23:52.
Fallathanu jest offline  
stary 18-07-2007, 00:24   #2399
Proszewas
Użytkownik Forum
 
Proszewas's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 24

Posty: 282
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
@ruts

CZujecie sie wszyscy Wy (noob chary ktore tu sie wypowiadaja) Bogami tej wojny, ja moze nie zdzialalem za duzo w tej wojnie, ale wiem napewno 100 razy wiecej od Was co sie tutaj dzieje, bo jedyna wasza wiedza jest czerpana z takivh for jak Tibia.pl itp, wiec nie wiem na chuj sie tym wszytskim podniecacie, a no tak zpaomnialem byliscie na battle 9 lv to jestescie lepsi ode mnie bo mnie tam nie bylo noi pozdro dla 10 latkow
a jak tam twoje kicki co minute? ładnie Cię wtedy złożyli btw co mnie obchodzi że masz rl life?? to możesz padać jak szmata? i potem sie wywyższać czego ja nie wiem czego ja nie zrobiłem znajdź swoje miejsce w szeregu... bo to co tu piszesz to sie w bani nie mieści każdy który na Ciebie jedzie jest 10 latkiem i jest noobem Vision...


@sall~
no ale jak by zmienił to znowu tysiące forum fighterów z bb by sie jarało...

Ostatnio edytowany przez Proszewas - 18-07-2007 o 00:26.
Proszewas jest offline  
stary 18-07-2007, 00:44   #2400
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Proszewas
btw co mnie obchodzi że masz rl life??



No tak ty go nie masz wiec nie obchodzi Cie ze inni go maja Taki jestes dorosly to powiedz ile masz latek ?15 ? Pewno czujesz sie wielki i wspanialy, myslisz ze to co wy tu piszecie w jakis sposob mnie rusza ? Dla mnie i tak jestes banda zalosnych szczeniakow, wiec sie nie wysilaj

btw. ta mam kicki co minute, widze ze nastepny kompleks dziecka neostrady ktorew powtarza cos co bylo pol roku temu, no ale coz musisz zyc z tym dalej :/
__________________
Never gonna change...

Ostatnio edytowany przez Fallathanu - 18-07-2007 o 00:46.
Fallathanu jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin 3