Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-02-2011, 14:32   #3001
Soggus
Nowy na Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2011

Posty: 6
Domyślny

wow jest słaby
__________________
http://durnefilmy.blox.pl/html - zapraszam, najśmieszniejsze filmy świata!

Ostatnio edytowany przez Soggus - 12-10-2021 o 18:24.
Soggus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2011, 16:31   #3002
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Pograłbym sobie znowu w WoWa : / Warto wydać te 200 zł ? Zmiany fajnie w praniu wyszły ?
osobiscie kupilem prepaida,pogralem 2 dni i mi sie znudzilo.Ale moze u ciebie bedzie inna sytuacja
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 16:54   #3003
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Ja też kupiłem prepaida, założyłem druida, wbiłem 70 level i przestałem grać, ponad połowa prepaida zmarnowana
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 17:12   #3004
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Bez max lvla to ta gra raczej was do siebie nie zacheci.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 18:14   #3005
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Bez max lvla to ta gra raczej was do siebie nie zacheci.


Ja grałem wcześniej, mam 80 warlocka Dlatego się pytam, czy raidy są przynajmniej tak dobre jak w WOTLK, instancję ciekawe, i ogólnie, czy zmiany fajnie wyszły : D
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 18:38   #3006
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Rajdy w WotLKu były wyjątkowo nudne (poza pojedynczymi).
Cataclism w końcu sprawił, że chce się rajdować. Są wyzwania, jest trudniej ale też ciekawiej.
edit:
Do tego ma w tym dodatku wyjść najbardziej zarąbisty lorowo rajd, detronizujący Battle for Mount Hyjal.
PAtch 4.2 - War of the Ancients.
Jeśli ktoś z was nie obeznany w grze - będzie to kolejny skok w przeszłość. War of the Ancients to pierwsza wojna z demonami - w której naprzeciwko płonącemu legionowi stanęły złączone armie nocnych elfów, taurenów, furbolgów, półbogów i smoków. To także moment zdrady Deathwinga. Ogólnie rzecz biorąc wszystko co się ostatnio działo w warcrafcie (w1-w3+) to co najwyżej partyzantka w porównaniu do tego, co działo się wtedy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 27-02-2011 o 18:41.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 20:03   #3007
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Rajdy w WotLKu były wyjątkowo nudne (poza pojedynczymi).
Cataclism w końcu sprawił, że chce się rajdować. Są wyzwania, jest trudniej ale też ciekawiej.
edit:
Do tego ma w tym dodatku wyjść najbardziej zarąbisty lorowo rajd, detronizujący Battle for Mount Hyjal.
PAtch 4.2 - War of the Ancients.
Jeśli ktoś z was nie obeznany w grze - będzie to kolejny skok w przeszłość. War of the Ancients to pierwsza wojna z demonami - w której naprzeciwko płonącemu legionowi stanęły złączone armie nocnych elfów, taurenów, furbolgów, półbogów i smoków. To także moment zdrady Deathwinga. Ogólnie rzecz biorąc wszystko co się ostatnio działo w warcrafcie (w1-w3+) to co najwyżej partyzantka w porównaniu do tego, co działo się wtedy.

Chyba jednak kupie cata Znacie jakąś fajną stronkę gdzie mogę zamówić tanio Cataclysm w Boxie ?
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2011, 20:22   #3008
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

nic, trzeba wyłożyć kasę ...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 00:07   #3009
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

nie wchodziłem na to forum chyba od 2-3 lat w końcu jakiś ciekawy temacik!
widzę, że sporo osób z mojego rodzinnego BLa witam i pozdrawiam, mag z Its Always Tanks Fault
u nas gildia całkowicie casual, jak myślicie 9/12 to dobry wynik jak na spokojne raidowanie pon-śr po 3h? na razi zostali do ubicia alkaida, , nef i cho'gall .pierwszych dwóch jeszcze nie próbowaliśmy ale na cho'gallu ostatnio zaliczyliśmy 2 dni wipe i nie padł pewnie na 25man by poszło łatwiej bo nie jest aż tak strasznie wymagający ale cóż... nie zebrała się 25-tka najlepsza próba - zjechany do 3%
pozdrawiam was.

Ostatnio edytowany przez bugajek4 - 28-02-2011 o 00:08.
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 00:39   #3010
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bugajek4 Pokaż post
nie wchodziłem na to forum chyba od 2-3 lat w końcu jakiś ciekawy temacik!
widzę, że sporo osób z mojego rodzinnego BLa witam i pozdrawiam, mag z Its Always Tanks Fault
u nas gildia całkowicie casual, jak myślicie 9/12 to dobry wynik jak na spokojne raidowanie pon-śr po 3h? na razi zostali do ubicia alkaida, , nef i cho'gall .pierwszych dwóch jeszcze nie próbowaliśmy ale na cho'gallu ostatnio zaliczyliśmy 2 dni wipe i nie padł pewnie na 25man by poszło łatwiej bo nie jest aż tak strasznie wymagający ale cóż... nie zebrała się 25-tka najlepsza próba - zjechany do 3%
pozdrawiam was.
Zjechanie chogala do 3% to żaden wyczyn. My przed pierwszym jego ubiciem mieliśmy 5 razy z rzędu próbę z 1-2%. 300k hp, 200k, 70k hp, raz nawet było 30k hp. Kluczem do sukcesu w tym jest wejście w ostatnią fazę z nie więcej niż 10% corruption u wszystkich. Jeżeli padacie pod koniec, to znaczy że tak nie jest : p.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-02-2011 o 00:41.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 11:25   #3011
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wczoraj wipe 19% na Sinestrze Pada dzisiaj i koniec progressu
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 13:23   #3012
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Ja powiem tak - jeśli nie macie zamiaru grać end game (i mówię tu o prawdziwym end game, a nie robieniu dungeonów), to Cata naprawdę szybko wam się znudzi. Wiem to na przykładzie kumpla, który uparcie nie chce raidować i chce grać zupełnie casualowo. Wyszło z tego to, że po wbiciu 85 robi nową postać, bo ta mu się znudziła. Ilość nowych klas do wyboru w końcu mu się skończy i nie wiem co wtedy zrobi.

Same raidy w Cata są świetne. Osobiście bardziej podoba mi się Blackwing Descent, z dwóch względów. Pierwsze - klimat instancji (wygląd i muzyka są świetne i bardzo dopracowane. Z balkonu Omnotron Defense System widać wnętrze Blackrock Mountain, a pierwsze zejście windą i widok zwisających martwych smoków robił wrażenie). Drugie - sama koncepcja instancji i encounterów. Nie są to może jakieś niebywale nowe pomysły, ale jest tu wszystkiego po trochu zrobione w bardzo ciekawy sposób. A heroic mode'y tylko dodają smaczku (w końcu główny boss instancji interweniuje i próbuje nam utrudnić zadanie, a nie siedzi z założonymi rękoma). Bastion trochę mniej fajny, ale to wszystko nadrabia Cho'Gall i jego wstawki (a zwłaszcza te Galla ).
Za to kompletnie nie podoba mi się Tron Czterech Wiatrów. Pewnie twórcy pomyśleli sobie, że jeśli będzie się działo wiele rzeczy naraz, to będzie fajnie, ale trochę przedobrzyli. Poza tym wygląd i muzyka... Będąc tam zastanawiam się, czemu ja w ogóle walczę z tymi... istotami. No i sam koncept pokonania Elemental Lorda + chujowe looty = podziękuję.

Poza tym podoba mi się jedna rzecz - każdy encounter staje się prosty, jeśli wypracuje się odpowiednią taktykę. Randomowości trochę jest (Omnotron, Cho'Gall...), ale można przymknąć oko.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Wczoraj wipe 19% na Sinestrze Pada dzisiaj i koniec progressu
A Al'akir?
U nas hopefully pada dziś Cho'Gall, a potem czas na Nefa :s

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 28-02-2011 o 13:26.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 13:58   #3013
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Al'akir zabity na 10.Ja nie bylem ani na killu na 10 i prawdopodobnie nie bede progressowal 25 z czego akurat sie bardzo ciesze.Sposob zabijania go na 25 az sam sie prosi o to zeby go na tej 25 nie robic Zreszta mnie osobiscie interesuje tylko ranking ogolny i pozycja po zabiciu sinestry mnie jak najbardziej usatysfakcjonuje.No i chcialbym juz sie zając przygotowaniem do matury.
Co do Al akira i tronu to looty tam sa wlasnie zajebiste tylko szansa na to ze wypadnie item z akurat takim rozkladem statow jaki ty potrzebujesz jest dosyc mala xD A same raidy w cata sa dosyc fajne tylko ze nerwi ta ilosc bugow szczegolnie majac na uwadze to ile trwala beta.Najlepszy przyklad to atramedes xD na palcach jednej dloni moge policzyc gildie ktore nie zrobily tego bossa na exploicie
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 19:06   #3014
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheeroke Pokaż post
Co do Al akira i tronu to looty tam sa wlasnie zajebiste tylko szansa na to ze wypadnie item z akurat takim rozkladem statow jaki ty potrzebujesz jest dosyc mala xD
O to właśnie chodzi. To już wolę mieć 40% szansy na taki sobie item, niż 5% na super zajebisty, który do tego needuje np. 5 osób. Mam nadzieję, że to ostatni taki loottable, bo random stats to fail na end game.

Cytuj:
A same raidy w cata sa dosyc fajne tylko ze nerwi ta ilosc bugow szczegolnie majac na uwadze to ile trwala beta.Najlepszy przyklad to atramedes xD na palcach jednej dloni moge policzyc gildie ktore nie zrobily tego bossa na exploicie
Albo Cho'Gall i ta podłoga na środku...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 19:07   #3015
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Będąc tam zastanawiam się, czemu ja w ogóle walczę z tymi...
Ponieważ stoją po stronie Deathwinga?
Elemental Lords byli kiedyś podwładnymi Old Godów.
Cytuj:
No i sam koncept pokonania Elemental Lorda + chujowe looty = podziękuję.
Powiedy to ludziom, którzy cisnęli Molten Core pół roku

A tak na serio - fakt, że Throne nie jest jakiś mega dopracowany, ale chodzi pewnie tu o fakt, że jest to motyw kończący wojnę w Uldum. A, że nie ma sensu robienia kompletnego kompleksowego rajdu doprowadziło do powstania czegoś takiego. Rajd jest swoją drogą prawie identyczny jak Gruul's Lair z TBC. Ja tam osobiście nie narzekam.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 21:13   #3016
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

No to cata zamówiony Były chwilę wahania, ale wydaje mi się że warto. Jak moje konto ma status frozen to wystarczy kupić pre-paida?
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2011, 21:55   #3017
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ponieważ stoją po stronie Deathwinga?
Elemental Lords byli kiedyś podwładnymi Old Godów.
Wiem, wiem, ale tego kompletnie tam nie czuć. To bardziej przypomina plac zabaw dla małych elementalków

Cytuj:
Powiedy to ludziom, którzy cisnęli Molten Core pół roku
Molten Core to nie elemental plane. Co do tronu nie jestem pewien czy jest on częścią Skywall, więc się nie wypowiem.
EDIT: No cóż, wowpedia mówi, że tron i pinnacle to Skywall. Więc pokonać Elemental lorda w jego plane'ie (a więc go zabić), to nie to samo co zbanishować w innym miejscu. No, ale... Ragnaros będzie następny...

@ruszek: Tak, wystarczy prepaid.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 28-02-2011 o 21:58.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 13:42   #3018
Svargrond
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 03 2011
Lokacja: Pruszków
Wiek: 43

Posty: 3
Domyślny Nuda na max lvl

Z mojego punktu widzenia wow na max lvl to straszna nuda dla osoby która lubi grać pvp i chce coś znaczyć na serwie.


Jedyny plus to raidy.

Po prostu nie ma tam konfliktów miedzy gildiami czego osobiscie mi brakuje. Po mijam fakt że nie można zabić gracza tej samej frakcji na expie.
Svargrond jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 13:54   #3019
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Svargrond Pokaż post
Z mojego punktu widzenia wow na max lvl to straszna nuda dla osoby która lubi grać pvp i chce coś znaczyć na serwie.


Jedyny plus to raidy.

Po prostu nie ma tam konfliktów miedzy gildiami czego osobiscie mi brakuje. Po mijam fakt że nie można zabić gracza tej samej frakcji na expie.


To jest właśnie fajne. Jesteście w tej samej frakcji - więc nie możecie się zabijać. Proste i logiczne.


Jutro będę miał prawdopodobnie prepaida, build na 85 już mam, gdzie expić też wiem, teraz tylko build 80-85 :/ Tradycyjnie gram warlockiem,i chyba wezmę demonology. Poradziłbym se sam, gdyby nie to że pozmieniali strasznie te talenty, i za cholerę nie wiem w co dawać.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 14:10   #3020
Svargrond
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 03 2011
Lokacja: Pruszków
Wiek: 43

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
To jest właśnie fajne. Jesteście w tej samej frakcji - więc nie możecie się zabijać. Proste i logiczne.


Jutro będę miał prawdopodobnie prepaida, build na 85 już mam, gdzie expić też wiem, teraz tylko build 80-85 :/ Tradycyjnie gram warlockiem,i chyba wezmę demonology. Poradziłbym se sam, gdyby nie to że pozmieniali strasznie te talenty, i za cholerę nie wiem w co dawać.
Tak proste i logiczne. Ale jeśli ktoś przeszkadza Tobie w robieniu qesta to nie masz ochoty go zabic ?

Bo ja mam, taka pozostałość po Tibi
Svargrond jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:28.


Powered by vBulletin 3