Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 20:50   #261
Schnapie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha

zmęcznie - na h*j to?? to w ilu trzeba sharowac zeby przez 56 godzin grac non stop?? we 6? 7 ?
Wystarczy 2, ewentualnie 3
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 20:50   #262
roXen
Użytkownik Forum
 
roXen's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Wiek: 33

Posty: 156
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

hm... najlepsza tibia? Tibia 7.3 z wprowadzonym skill barem, oraz dzisiejszymi grafikami...
__________________
roXen jest offline  
stary 17-07-2006, 20:50   #263
BlackIce
Użytkownik forum
 
BlackIce's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Żywiec

Posty: 12
BlackIce ma numer GG 7813348
Domyślny

Czy k**** CIPY nie maja co robić zamist naprzyklad dac wiecej potworkow EQ czarów czy ulepszyc system raportowania to oni jakies gowno z tibi robią.
Jak chca walczyc z nieuczciwwymi graczami to niech wprowadza tak ostre prawo ze ludzie beda srac w majty jak ktos na nich doniesie. Mam nadzieje ze wrzedie podniesie się glos sprzeciwu tak jak na tym fotum i cipy cos zrozumieja bo jak nie to krzesła w dlon i jedziemy do ich siedziby
BlackIce jest offline  
stary 17-07-2006, 20:55   #264
Manik Rookmaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Lokacja: Rookgaard

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Rubera
Poziom: 119
Skille: 1337
Domyślny

CIPSoft zawsze się lubił znęcać nad graczami, ale to już przesada...
Manik Rookmaster jest offline  
stary 17-07-2006, 20:55   #265
Masakrutator
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 69
Skille: 96
Poziom mag.: 21
Domyślny

CALKIEM ICH POP***DOLILO !!!!!!! PO CO W TAKIM RAZIE BEDZIE PACC ?? PLACE ZA TO ZEBY MOC GRAC TYLE ILE CHCA TE MATOLY ? NIE DZIEKI... BEZNADZIEJNY POMYSL TWORCOW GRY :CIP (softu)
Masakrutator jest offline  
stary 17-07-2006, 20:58   #266
Dr.Dondi
Użytkownik forum
 
Dr.Dondi's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DJ_MATI
Najlepiej będzie z anhilatorem.Włanczasz auto uh-nie,manasy i jazda.Teraz każdy 100 level będzie robił z palcem w d**** anhilatorcia
^^^^
A teraz co trudniej ??? Kto robi bez macro "anhilatorcia" ( no sorce na non-pvp z 4 ue xD)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wizu
co do tego lootu to powinni wprowadzić takie coś, że jak jesteśmy w party z kimś to ten ktoś też może wziąść loota. i to było by najlepsze rozwiązanie. Może tak i będzie, kto wie...
Dokładnie to pomyślałem (albo coś ala party tylko oddzielny tryb)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jupiter102
Heh tym razem Cip-y poprawili gre sorcem/druidem z facc.........
Knight tez ma luz.......

A co z palem????!!!!


Ehh no to tak...... PACC plz
^^
Ue jest dla facc ???
Ja wiem raczej nie będzie zaraz , że każdy knight nie ma szans z sorkiem (ale zawsze ten bind z runkami to pomoc dla sorca , albo to celowanie)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek
Eh ja i tak czy tak zrobie palka, a jak nie wyjdzie to sorc na infernie for fun..
Zgadzam się, najlepsza byla siedem-czwórka...
Szkoda ze nie bedzie nowych outow
^^^^

też chcialem nowe outfity ,albo zmiane ikonki (mi się ta ikonka nie podoba i musze ją podmieniać )

@ o demnie

Zawsze musimy płacić (ci któży nie używają macr , albo nie dzielą konta) badziewne update żeby to wyeliminować. Teraz nikt nie będzie używał macr albo dzielił konta , ale za to gra knightem robi się ciężka (nigdy nie mówiłem ze nie była ciężka) . Mam nadzieję , że nie zrobi się taki podział 46 %- druid 50% - sorc 3%-pall 1%-knight

Nadzieja matką głupich (ale każda matka swoje dzieci kocha !! )

Ostatnio edytowany przez Dr.Dondi - 17-07-2006 o 21:01.
Dr.Dondi jest offline  
stary 17-07-2006, 20:58   #267
ChynyDruid
Użytkownik forum
 
ChynyDruid's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 29
Domyślny 1 słowo

Knighty wszystkie nie beda chodzic na hunty bo sorce ,druty ,pale beda ich w huja ładowali z lotem wiec wiecie KNIGHTA POSTAC MOGA JUZ WYCOFAC Z 4 POSTACI DOSTEPNYCH W TIBI !!(TIBIA RIP)!!! P.S i WES KUP PACC? STRATA KASY JAKIES POZIOM ZMECZENIA TO PO CHUJA MI PACC!! JAK NIEMOGE WPELNI WYKOZYSTAC!!

Ostatnio edytowany przez ChynyDruid - 17-07-2006 o 20:59.
ChynyDruid jest offline  
stary 17-07-2006, 21:02   #268
Magin Gewu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2005
Lokacja: Marki
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mort Azkan
Profesja: Druid
Gildia: FF
Świat: Vinera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
Magin Gewu ma numer GG 1720489
Domyślny

heh a ja uważam, że cip-om sie wszystko udało. Ponieważ:

Po #1: Stamina:Wspanialy pomysl dla kazdego. Grasz sobie pieknie konczy ci sie stamina i myslisz, że sie tym przejme?? Przeciez wtedy mozna sie wbic na mojego uh makera i zrobic troche uhów i to nawet przez caly ten czas duuuuuuzo uhów zrobie i bede mial tak samo na sprzedaz jak i na hunty a wiec duzy +
Po #2: Lootowanie:Także wspaniały pomysł gdyż na non-pvp nie bedzie juz tak wielkiej skali kradzieży (przestepczosc spada) a jak idziesz z blokerem i juz ustaliliscie ze loot blokera to sorc przez jakis czas sie nie zbliza do ciala i jest wszystko ok. Takze +
Po #3: Strzelaniew battlelist:Tu juz przesadzili. Reszta jest wporzadku ale to jest fuj. Nie da sie juz uciekac przed sorcem/drutem z sd gdy zawsze trafia w cel z wieksza precyzja niz palek z boltów. Jest to krok w strone sprzedawania kont z h lvl sorców i drutów gdyz poprzedni ovner wspaniale mógl strzelac z runek a nowy to kompletna ciamajda która by w stodole nie trafila, wiec teraz beda uderzali tak samo. Z punktu widzenia profesi magicznych (w tym z mojego) jest to + do naszego jakze wspanialego(hehe) pvp, a jeśli ze strony profesi wspaniałych fizycznie jest to przeokropny błąd niewybaczalny nawet jesli mialby zostac usuniety podczas swiatecznego upa gdyz do tego czasu mozna spokojnie wybic polowe populacji knightów


To wszystko apropo tych pomyslów pozdro dla was i powodzenia z nowym upem



P.S: Przemawiał minister do spraw gry tibia w rządzie Pana prezydenta Wasia
Magin Gewu jest offline  
stary 17-07-2006, 21:03   #269
atka
Użytkownik Forum
 
atka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ChynyDruid
Knighty wszystkie nie beda chodzic na hunty bo sorce ,druty ,pale beda ich w męski narząd płciowya ładowali z lotem wiec wiecie KNIGHTA POSTAC MOGA JUZ WYCOFAC Z 4 POSTACI DOSTEPNYCH W TIBI !!(TIBIA RIP)!!! P.S i WES KUP PACC? STRATA KASY JAKIES POZIOM ZMECZENIA TO PO Cmęski narząd płciowyA MI PACC!! JAK NIEMOGE WPELNI WYKOZYSTAC!!

Czy ktos sie opiekuje tym dzialem?to prosze to usunac...

Ps.Moze niech oni sobie daruja juz te uptade...
__________________
Nick


Stephan "Steve" Vogler, CipSoft GmbH
"Black holes are where god devided by zero." - Steven Wright
atka jest offline  
stary 17-07-2006, 21:03   #270
Masakrutator
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 69
Skille: 96
Poziom mag.: 21
Domyślny

W Nastepnym Up-dacie Usuna Postac Knighta.. Bo Po Tym Update Kto Bedzie Gral Knightem ? Wielkie Dzieki Dla Cip
Masakrutator jest offline  
stary 17-07-2006, 21:03   #271
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Wiecie... granie graniem ale jak napisał pewien użytkownik forum:

Cytuj:
YoSHi_DRaGGy Napisał:
Na koniec od siebie dodam że W ŻYCIU nie widziałem aby popsuł ktoś tak wciągającą gre... Nawet ja chcąc zrobić komuś na złość bym tak nie potrafił
Zgadzam się, Tibia może ma słabą grafikę, wygląda jak dla dzieci, ale naprawde tworzy niesamowity klimat. Może CipSoftowi udało się takie cudo stworzyć celowo i z zamierzenia a może poprostu przypadkiem. Fakt faktem że ta gra jest naprawde wciągająca i nikt nie może zaprzeczyć temu. Niestety muszę się zgodzić że CipSoft popełnia jeden błąd. W grach przeważnie twórcy starają się w updatach poprawiać to co było źle zrobione i co nie odpowiadało graczom, natomiast tutaj CipSoft dodaje właśnie to co NIE odpowiada WIĘKSZOŚCI graczom i krzywdzi poszczególne grupy osób a inne faworyzuje (mówie tu o drutach/sorcach oraz o poszkodowanych knightach)... Grałem w te gre od wersji 6,4. Ale żałuję że przez ten czas tak się zepsuła... Prócz lepszej grafiki ta gra nic nie wniosła od czasu Skill Barów a wiele ujeła. Pozdrawiam... "Old Tibia... Please Back..." ...
Djurasik jest offline  
stary 17-07-2006, 21:04   #272
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zangariev
Hmm wszystko wskazuje na to, że cipsof stara się usunąc jak największą liczbę graczy, którzy niegrają uczciwie. Bo po co komu pvp bot skoro jednym kliknięciem bije w playera? Po co kompu uh bot na anni skoro za pośrednictwem 1 klawisza może się "spammować" uhami? Update fajny jedyne co mi sie niepodoba to to z lootem, kiedy sami huncimy to ok ale jeśli siedzimy na hydrach, wiadomo, że knight niedostanie najwięcej expa aby mógł sprawdzić loota...więc co czekamy 10sek? Przez ten czas można ubić nastepna hydrę. A czekać aż podbiegnie osoba, która dostała najwiecej expa? Jestem pewien, że z czegoś takiego wynikną kłótnie.

Pozdrawiam.


HAHA Juz nie będzie kradnięcia loota.!! XD
Rev'ico jest offline  
stary 17-07-2006, 21:05   #273
Radomski
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie gram w Tibie od roku ale odwiedzam stronke i tak widze jak tibia.pl coraz wiecej siana cisnie na konkurs sms np ale starsza tibia.pl byla bardzo spoks jeszcze z 2 lata temu to bylo cos.Co do update to dajcie spokoj cipsoft za 2 lata tylko pacc beda mogli grac i sie porzegnacie.A dobre bylo pamietam jak nie bylo souli SkillBara itp i bardz dorbze sie grało tibia sux!(stara tibio wroc!)
 
stary 17-07-2006, 21:05   #274
Xoligor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Lucera
Poziom: 32
Poziom mag.: 32
Domyślny

Przynajmniej udupili knighta teraz łatwo takiego PKnąc i dobrze ze udupili zawsze udupija palkow lub sorcow/drotow.
Xoligor jest offline  
stary 17-07-2006, 21:06   #275
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
A co do strzelania przez hotkeye... wcale PvP nooba się nie polepszy (przynajmniej nie z tego powodu), bo zauważcie, że trzeba walnąć w HotKeya a potem w człowieka - trzeba więc latać ręką między klawiaturą a myszką, co też nie jest zbyt wygodne.
a drugą ręke ci amputowali?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 17-07-2006, 21:06   #276
zangariev
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico
HAHA Juz nie będzie kradnięcia loota.!! XD
A i tak cię okradnę! Bo ty noobek jestes

Ostatnio edytowany przez zangariev - 17-07-2006 o 21:08.
zangariev jest offline  
stary 17-07-2006, 21:07   #277
atka
Użytkownik Forum
 
atka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djurasik
Wiecie... granie graniem ale jak napisał pewien użytkownik forum:



Zgadzam się, Tibia może ma słabą grafikę, wygląda jak dla dzieci, ale naprawde tworzy niesamowity klimat. Może CipSoftowi udało się takie cudo stworzyć celowo i z zamierzenia a może poprostu przypadkiem. Fakt faktem że ta gra jest naprawde wciągająca i nikt nie może zaprzeczyć temu. Niestety muszę się zgodzić że CipSoft popełnia jeden błąd. W grach przeważnie twórcy starają się w updatach poprawiać to co było źle zrobione i co nie odpowiadało graczom, natomiast tutaj CipSoft dodaje właśnie to co NIE odpowiada WIĘKSZOŚCI graczom i krzywdzi poszczególne grupy osób a inne faworyzuje (mówie tu o drutach/sorcach oraz o poszkodowanych knightach)... Grałem w te gre od wersji 6,4. Ale żałuję że przez ten czas tak się zepsuła... Prócz lepszej grafiki ta gra nic nie wniosła od czasu Skill Barów a wiele ujeła. Pozdrawiam... "Old Tibia... Please Back..." ...

Zgadzam sie...
__________________
Nick


Stephan "Steve" Vogler, CipSoft GmbH
"Black holes are where god devided by zero." - Steven Wright
atka jest offline  
stary 17-07-2006, 21:07   #278
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
Strzałka

Teraz światy non-pvp beda zapchane sorkami i druidami...

@Zangariev...
noobish plx ?

Ostatnio edytowany przez Justysia_=* - 17-07-2006 o 21:09.
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 21:08   #279
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zangariev
A do cmęski narząd płciowya co kobieta lekkich obyczajówa i tak żeński narząd płciowy bo cmęski narząd płciowy!
Naucz sie pisać.
Rev'ico jest offline  
stary 17-07-2006, 21:08   #280
gavreonien
Użytkownik Forum
 
gavreonien's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Tarnów, Bochnia, Limanowa, Stary Sącz, Dębica - róznie
Wiek: 36

Posty: 739
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mi sie tam podoba, ale chyba zbytnio ułatwiają grę. Co to za filozofia w odpowiednim momencie nacisnac hotkeya ? pfi to nie jest trudne.... no ale rozmowy z NPC'kami , loot z potworkow - podoba mi sie . A co do zmeczenia rozlozy to troche bardziej rownolegle sily wszystkich w tibii i mysle ze zmniejszy sie ilosc sharerow . Pozdro
__________________

Proud Fan
gavreonien jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin 3