Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-07-2006, 00:34   #461
Mistrz Harnas
Użytkownik Forum
 
Mistrz Harnas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2005
Lokacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Wiek: 33

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xantera
Poziom: 61
Skille: 85/84
Poziom mag.: 6
Mistrz Harnas ma numer GG 2505981
Domyślny

No nie, totalna załamka....Czyli mam blokować hydrę i czekać potem 10 sekund....extra.

Powino być chociaż, że knight w party z shooterami może otwierać potwora odrazu ;s

Moim zdaniem update 50/50 (+/-)
__________________
Ten opis opisuje opisowość mojego opisu.
Mistrz Harnas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2006, 00:36   #462
Ravollo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006
Lokacja: exiva "Ravollo

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ravollo
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 96
Skille: hacked
Poziom mag.: 63
Cool

ziomal tam masz racje z tym pacc-em...no to niech przeliczą 90 dni na godziny..i tyle ile grasz tyle Ci ubywa....gram druidem na non pvp i nie widzę siebie na Facc-u bo bym nerwowo nie wytrzymał... więc sam już nie wiem.. zobaczy się...może po uptade zmienie na pala.....na Faccu sobie pogram bo szkoda kasy....hhah za chwile pewnie będzie trzeba kupić pacc żeby grać.. nie będzie FAcc ... o lol ...........albo wiem... zamówisz hero hunt na jakimś automacie i musisz placić 5 k/h omg - kto wie możę nawet do tego dojdzie
Ravollo jest offline  
stary 18-07-2006, 00:36   #463
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
@Otwieranie potworow
Najgorsza czesc update, teraz jak ktos ci sie wbije w potwora i zada mu wiecej obrazen to tylko mozesz patrzec jak ci potwora okrada i nic nie mozesz mu zrobic... chociaz moze to i sprawdzi sie przeciwko low lvl thiefa (ale niby co ma ich powstrzymac od zwiniecia ci lootbaga?).

@Blokowanie respu
W sumie fajna opcja, czasem chodze po jaskiniach i gdzies poziom wyzej ktos sobie trenuje i pol spawnu nie regeneruje sie przez bogu ducha winnego kolesia.

@Zmeczenie
Czy wy wszyscy umiecie liczyc?
Non stop stamina skonczy sie nam po 3 dniach (pokazcie mi czlowieka ktory niespiac tyle bedzie w stanie rozroznic monitor od klawiatury ), ale expiac 12h, sprzedajac loot/kupujac runy 2h i reszte czasu bedac offline staminy starczy na ponad miesiac expienia dzien w dzien... a wystarczy ze zrobimy sobie dzien przerwy (np z powodu lagow) i juz nasze codzienne expienie wydluza sie o kolejny tydzien.

Expiac normalnie (12h co kilka dni albo kilka godzin codziennie) stamina nigdy nie powinna spac ponizej polowy.

@Runy przez klawisze
Badzcie realistami, trafienie w postac na 90+ lvl z haste bez aimboota normalnie probujac zgadnac gdzie pojdzie to powinna wchodzic 1 na 10 runa... ogladaliscie Tibia.CAM ostatnio? Jakos 9/10 osob trafia za kazdym razem = uzywaja aimboota. Tak samo Annihilator, przeciez prawda powszechna jest ze poza sorcami i kolesiami co czekali do 180 lvl wszyscy inni uzywali UH bota jakiegos rodzaju (znam 2 osoby ktore chcialy isc bez ale po 3 -4 smierciach na 130+ lvl dali sobie siana i zrobili z UH botem).
CIP po prostu zdecydowal ze skoro wiekszosc uzywa i tak tego typu zabawek to czemu nie dac temu uczciwym ludzia tez.

@Blokowanie NPC
Czemu dopiero teraz??? Przeciez lecza NPC nawet jak sa zajeci od kilku lat juz.

Stracilem szacunek do ciebie Gremlin , wejs jescze podaj link gdzie mozna sciagnac uh bot dla tych ktorym niehcce sie czekac do update , ok ? Osobiscie znam kilka osob ktore zrobily anni bez bota, znam 2 osoby ktore zrobily to na lv 100 , bez bota . Annihilator jest to quest ELITARNY , "brave the annihilator" "enter annihilator anddie with your friends" , o to chodzi w tym calym Anni zeby wkoncu po zrobieniu jego powiedziec "ja jestem k*rwa gosc" , osobiscie jescze ine probowalem , ale zaklinam sie na honor, jesli dotrwam do lv 100+ (z nadchodzacym update to malo prawdopodobne) , to zrobie Anni bez bota , i udowodnie wszystkim zalosnym boterom co to znaczy "pro" .

Complete Anni , or die tryin. (parafrazujac 50 Cent'a [tego prawdziwego Cent'a]).
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 18-07-2006, 00:39   #464
Taka patologia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Co sie mnie pytasz?:P

Posty: 30
Stan: Niegrający
Taka patologia ma numer GG 9237546
Domyślny :s

Taaak to grajmy w Tibie only 5h dziennie xD
Chodzmy na hunty tylko z zaufanymi ludzmi
a na pvp to jeżeli 100lvl sorc nie zginie z ręki trzech 30lvl sorc/druid to bedzie dobry (wogule to jak niebedzie magic shield'a to dead odrazu) a seromontisa to chyba zrokują kilka ~100lvl sorcow/druidow i on juz Die a wczesniej go w dwudziestu bili i ledwo zabili

Update od paru lat to zmiana ktora tylko pogarsza gre moze lepiej by bylo jak by byla cofka do tibi 7.3 max 7.4 (100% exp z summonami , 300% mniej noobow itd)

~Taka
__________________
I Must Fly... Over The Sky... Over My Life...

1 Night + 9 Month = One Noob more

Don't Worry , Don't Cry , Take Amfa And Fly
Taka patologia jest offline  
stary 18-07-2006, 00:39   #465
Diamentowe Ostrze
Użytkownik Forum
 
Diamentowe Ostrze's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Wiek: 37

Posty: 191
Stan: Na emeryturze
Imię: Kael Alon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Valandux
Świat: Celesta
Poziom: 52
Skille: 78/74
Poziom mag.: 6
Diamentowe Ostrze ma numer GG 1161136
Domyślny

pytanie, kto zlootuje oshbala?
__________________
Diamentowe Ostrze jest offline  
stary 18-07-2006, 00:41   #466
ChynyDruid
Użytkownik forum
 
ChynyDruid's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 29
Domyślny

Wie ktos dokladnie czy to jakas data jest tego UPdate? czy to bedzie kiedy beda chcieli to zrobia?



TIBIA=SETLERS IV ^^po update (lecz w seteler VI nie ma platnych kont hehe)
ChynyDruid jest offline  
stary 18-07-2006, 00:49   #467
Rascal Alton
Użytkownik Forum
 
Rascal Alton's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Zalesie Grn.

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Rascal Alton ma numer GG 6345236
Domyślny

No to teraz knight nie może podpierniczać loota na huntach bo shooter i tak pierwszy otworzy potwora.^^
Zmiana ról?
A ja jeszcze przed wiadomością o up date postanowiłem że zrobie sobie pala a nie knighta(i chyba dobrze że tak postanowiłem)
Rascal Alton jest offline  
stary 18-07-2006, 00:51   #468
TammiR
Użytkownik forum
 
TammiR's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2006
Lokacja: dolny slask

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tammir Mag
Profesja: Sorcerer
Świat: guardia
Poziom: 51
Poziom mag.: 48
TammiR ma numer GG 7714196 Send a message via Skype™ to TammiR
Domyślny Lmao

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::..
Z tymi potworami ze ten kto zada wiecej obrazen ten bedize mogl otworzyc potwora pierwszy jest scaignete od gry Maple gdzie pierwszy raz sie z tym spotkalem. a ogolnie update spox ;]
no spoko, ale popatrzmy z drugiej strony:
knight, ktory idzie jako bloker na powiedzmy hero/hydry, gdzie sorc stoi prodem do potwora, bedzie mogl teraz byc wylotowany prez takiego sorca.
I naprawde, mimo ze na tego typu hunty chodzi sie z zaufanymi shooterami, jestem pewniem ,ze nie jeden dzieciak nie oprze sie pokusie podwedzenia czegos cenniejszego...

PARODIA


.
TammiR jest offline  
stary 18-07-2006, 00:54   #469
Juziu II
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006

Posty: 47
Domyślny

granie knightem to porazka, zero sprawdzania loota, zero mozliwosci ucieczki przed atakujacym sorciem z hotkeami sd...
Zycie sorciem wypas, hotkeye miazdzace wrogow i loot wylacznie dla nich...

Tibia sie zmienila... za mocno
Juziu II jest offline  
stary 18-07-2006, 00:56   #470
Predator myszy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Stok Team
Świat: Vinera
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

TEN Upade i 10 sec na otwarcie ciala ma zlikwidować ilosć złodzieji. A będzie wręcz przeciwnietylko ze teraz złodziej będzie anonimowy a knight nie będzie wiedział ze został okradziony=( <<<<<kina szkoda mi CIEBIE=(
Predator myszy jest offline  
stary 18-07-2006, 00:56   #471
Miernota
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 17
Domyślny

Odjebali prawie caly update juz te 7.41 7.5 7.6 to tez byly zle po prostu tibia "schodzi na psy" jeszcze ze 3 i 100 % 1 profesja 0% inna a sporzcie na Eternala teraz to on ma po prostu zjebanie teraz to 80 % wątpie że on zdobędzie 300... po prostu trzeba napisac do cipow zeby najpierw pytali graczy czy chcą taki i taki i jakies sondy a zauważyłem jeszcze że CIP'y zarabiaja na PACC ale za jakies 1-5 lat juz 80 % nie bedzie gralo w tibie...

no dobra.... zobaczmy bo przeżyliśmy poprzednie update wiec moze ten... tez obejdzie?

Ostatnio edytowany przez Miernota - 18-07-2006 o 01:23.
Miernota jest offline  
stary 18-07-2006, 00:57   #472
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gepard
w tym waleniu z run na battle to dlatego ze ludzie boty uzywaja .. a dla knighta wymyslili ... ze na hotkey-u sie bedzie mozna uhac ;p a nie celowac w siebie .. to prawie jak bot... ^^
Skoro Cipsoft nie moze zwalczyc botow to je zalegalizuja. Porazka.
Rankor jest offline  
stary 18-07-2006, 01:11   #473
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dobra ludzie. Ch*jz z tymi ulepszeniami. ALE DLACZEGO NIEMOGE SOBIE TERAZ NORMALNIE POGRAĆ ?
Cholera jasna :/ Płace ze PACC'a i chce coś z tego mieć. Nierozumiem czemu mnie kicka co chwile i cały dzień mam nagle lagi -.- I to nie tylko ja. <Mój internet jest wporządQ> Podobno PACC'e mają osobną część servera a co za tym idzie mniejsze lagi. To dlaczego dzisiaj ja i moje ziomki mmają te lagi ? Jestem pewien że to wina tego Update'u który nie wniesie nic dobrego i tylko zesra całą gre. i już teraz mi psuje bo sobie nie mogę na Questa iść -.- nc kur.wa
Calen Futh jest offline  
stary 18-07-2006, 01:19   #474
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

in maj opinion:

Stamina.
Jak dla mnie dobry pomysł, ponieważ nie gram zbyt dużo, ale np. "tajfuny" mogą raczej zapomnieć o wbiciu 300 lvl'a przed Eternal'em

Loot.
Dobry pomysł, jednak jak już kilka osób wcześniej napisało, mogłoby to niedotyczyć osób w party(wreszcie party na non-pvp znalazło by swoje zastosowanie). Jeśli by tak nie było knight mógłby się umówić z szoterami, żeby nie podbiegali do potwora i on sprawdzal by loot(10 sekund to bardzo mało, policzcie sobie 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10).

Celowanie z run.
imo nie jest to takie złe dla knightów. Jeśli rycerz zostanie zaatakowany przez sorców, pozostaje mu ucieczka i napierdzielanie palcem w FX. Nie jest to chyba takie trudne... nie martwisz się już czy trafisz uh'em czy nie.

Statki.
Jak dla mnie mało istotne.

Fisz

ps. już nie moge doczekać się środy

Ostatnio edytowany przez Fiszbin - 18-07-2006 o 01:20.
Fiszbin jest offline  
stary 18-07-2006, 01:32   #475
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh
Dobra ludzie. Ch*jz z tymi ulepszeniami. ALE DLACZEGO NIEMOGE SOBIE TERAZ NORMALNIE POGRAĆ ?
Cholera jasna :/ Płace ze PACC'a i chce coś z tego mieć. Nierozumiem czemu mnie kicka co chwile i cały dzień mam nagle lagi -.- I to nie tylko ja. <Mój internet jest wporządQ> Podobno PACC'e mają osobną część servera a co za tym idzie mniejsze lagi. To dlaczego dzisiaj ja i moje ziomki mmają te lagi ? Jestem pewien że to wina tego Update'u który nie wniesie nic dobrego i tylko zesra całą gre. i już teraz mi psuje bo sobie nie mogę na Questa iść -.- nc kur.wa

Nic dodać nic ująć. Drastycznie powiedziane ale prawdziwie. Popieram.
Djurasik jest offline  
stary 18-07-2006, 01:33   #476
IwanuS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2005

Posty: 9
Domyślny

Chyba większość co się wypowiada tutaj uzywa tyych botów i chyciałaby mieć przewage taka jest moja opinia kiedyś rzeczywiście to fajnie było celować w kogoś itp ale patrząc ze teraz większość ludzi botów uzywa to czemu reszta ma mieć nierówne szanse?

co do staminy zajebista sprawa przynajmniej tibia przestanie ludziom rujnowac życie znikną szarerzy co po 24h na dobę siedzieli
normalnie pierwszy dobry up od wielu wielu wieków

no i ze statkami jak jakiś noobek stał w pz i se dla jaj podtrzymywał konwersacje z kapitanami a druga osoba nie mogła iść gdzie chciała super

a co do loota zajebista sprawa
raz że 10s to nie jest dużo
dwa przeważnie to blokerzy na loocie kantowali

dla mnie powinni zrobic ze cale party widzi co kto podnosi wyciąga z ciała wtedy byłoby super

Ostatnio edytowany przez IwanuS - 18-07-2006 o 01:35.
IwanuS jest offline  
stary 18-07-2006, 01:38   #477
Tranki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 02 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 32

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elyn Eown
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Silent Force
Świat: Hiberna
Poziom: 88
Skille: -/26
Poziom mag.: 63
Domyślny

@IwanuS
co ty bredzisz?
Tranki jest offline  
stary 18-07-2006, 01:50   #478
Axion
Użytkownik forum
 
Axion's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Samera
Poziom: 40
Domyślny

Jest to dla mnie lekka załamka, CipSoft przesadził... I przy okazji jestem zdeka ****** na Pana z tibia.pl team który, umiescil newsa na prima aprillis i m.in podrzucił pomysł Cip Softowi ... Oby to tym razem był żart ze strony Cipków...

ExpHolicy beda na odwyku

Ostatnio edytowany przez Axion - 18-07-2006 o 02:06.
Axion jest offline  
stary 18-07-2006, 01:51   #479
Lade Noro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cube
Świat: Fortera
Poziom: 91
Poziom mag.: 7
Lade Noro ma numer GG 1601231
Domyślny

trudno jest powiedziec ze caly ten nowy update będzie z**bany no ale... to z tym strzelaniem z runek to porazka :/ bedzie 0 umiejetnosci pvp..

jedyne co moge powiedziec ze jest okej to stamina bo miałam dość mass sharerów na moim servie i z tym kapitanem statku (w sumie mi to obojetne ale nie przeszkadza)

a co do tego loota... -.- fajnie ze na hydrach bede musiala czekac zeby otworzyc ciałko, spowolni to cały hunt :/

pocieszające są nowe tereny i potworki bo dzisiaj przedluzylam pacc



Aska~
Lade Noro jest offline  
stary 18-07-2006, 01:58   #480
Msl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niewidzialna reka
OW3D!!!!
Dokladnie JuSt OwN3d.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:49.


Powered by vBulletin 3