Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-05-2008, 21:36   #1
Diabel Marcin
Użytkownik Forum
 
Diabel Marcin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 110
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 70+
Domyślny Szkoda :(

Konto na Tibia.pl założyłem dawno temu. Około trzech lat temu. Wtedy gdy zaczynałem grać w Tibię, to było najczęstsza odwiedzana przeze mnie strona i forum. Dyskusje były na jakimś poziomie, ogólnie było fajne. Przez długi czas przesiadywałem tutaj. W końcu w tibię grałem coraz mniej, w końcu już nie potrzebowałem pomocy forum, gdyż o Tibii wiedziałem wszystko. Niedawno zakończyłem na zawsze moją przygodę z tą grą [To nie jest trudne]. Z sentymentu odwiedziłem forum.tibia.pl zobaczyć co słychać... Oczom uwierzyć nie mogłem. Kretyńskie tematy, posty, podpisy, co trzeci użytkownik w podpisie ma ukryty tekst, a w nim oczywiście jakieś kretyńskie stwierdzenie. Tysiąc tematów założonych w sprawie już dawno objaśnianych spraw. Dzisiaj, co mnie skłoniło do napisania tego tematu zobaczyłem użytkownika, który od kilku dni próbuje dostać tutaj bana... Przeklina, prezentuje dziecinny poziom. Mam prośbę do moderatorów: Zróbcie coś z tym forum, puki nie jest za późno. Już nawet znalazłem dzisiaj użytkownika, który w podpisie ma 2 linki do nielegalnej strony [takiej hackerskiej]. Ja wiem, że zdajecie se sprawę z tego, że na forum średnia wieku wynosi: 12, ale można coś z tym zrobić.

Niedawno zarejestrowałem się na najbardziej obleganym, polskim forum o D2. Tam jest całkiem inaczej, nawet mimo tego, że jest naliczanie postów. Ostrzeżenie tam można dostać za byle co, tak samo jak bana. Ale za to forum jest popularne i prezentuje bardzo wysoki poziom. Dyskutuje się miło. Nikt nie używa piaskownicowego "LoL", czy też "Żal".

Na tym forum spędziłem kupę czasu i szkoda patrzeć co te dzieci z nim robią. Ostatnio chciałem tutaj ponownie pisać posty, pomagać innym graczom. Ale się nie da. To za dużo nerwów by kosztowało.

Pozdrawiam

~D.
__________________
The DiabeŁ
Diabel Marcin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2008, 21:55   #2
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Trochę za bardzo się do forów przywiązujesz... TO TYLKO FORUM. A i można na nim jeszcze normalnie z kimś pogadać ; P
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline  
stary 08-05-2008, 21:57   #3
Barosa7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 16

Posty: 584
Imię: ..../o/
Gildia: ..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Domyślny

Ja tam lubię hakerów i oszustów.
Jest komu wjechać ; ]
Barosa7 jest offline  
stary 08-05-2008, 22:59   #4
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Nie wiem czy jest za późno i nie jest, więc nie będę się na ten temat wypowiadał. To moderatorzy musieliby poczuć, że trzeba to zrobić i podejść do tego jak do pewnego rodzaju wyzwania. Może to zrobią.

Ale co do tych nerwów... Nie jest aż tak źle
Jeśli wiesz, że piszesz mądrze a Twoje posty są wartościowe to nie musisz zwracać uwagi na idiotów wypisujących bzdury nie wiadomo po co. Oczywiście przez to Twoje dobre słowo może nie dotrzeć do odbiorcy, ale zawsze trzeba mieć nadzieję
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline  
stary 08-05-2008, 23:27   #5
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Wracajac na forum zapewne zauwazyles posty osob, ktorych poziom inteligencji pozostawia wiele do zyczenia. Niestety, jest ich coraz wiecej, ciezko jest cokolwiek z tym zrobic.

Lecz mimo to na forum nadal sa osoby potrafiace sie poprawnie wyslowic, mile oraz uprzejme, nie uzywajace popularnych "zal", "noob", "wyjdz".

Sprobuj tym wszystkim sie tak nie przejmowac, traktowac to z dystansu. Uwierz, pomaga. Nie pamietam sytuacji, bym sie zdenerwowala wlasnie przez to forum. Mam takze nadzieje, ze cos takiego sie nie stanie. Czesto jest wrecz przeciwnie - potrafi mnie ono rozbawic. Wszystko zalezy od odpowiedniego podejscia.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 08-05-2008, 23:53   #6
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Wracajac na forum zapewne zauwazyles posty osob, ktorych poziom inteligencji pozostawia wiele do zyczenia. Niestety, jest ich coraz wiecej, ciezko jest cokolwiek z tym zrobic.

Lecz mimo to na forum nadal sa osoby potrafiace sie poprawnie wyslowic, mile oraz uprzejme, nie uzywajace popularnych "zal", "noob", "wyjdz".

Sprobuj tym wszystkim sie tak nie przejmowac, traktowac to z dystansu. Uwierz, pomaga. Nie pamietam sytuacji, bym sie zdenerwowala wlasnie przez to forum. Mam takze nadzieje, ze cos takiego sie nie stanie. Czesto jest wrecz przeciwnie - potrafi mnie ono rozbawic. Wszystko zalezy od odpowiedniego podejscia.
To nie ale H.pl cie czasem denerwuje, a jak ja o nim zacznę pisać to zdenerwowanie murowane

Co do tematu ...

Modki strajkują już hmm 3,4 miesiąc ?? Nie wiem ile ale ileś już tak ... i są oto efekty. Co więcej modki odchodzą a nie ma kogo dac na ich miejsce, kiedyś to było elitarniejsze forum, ale nadal nie jest aż tak źle.
Scobel jest offline  
stary 08-05-2008, 23:56   #7
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
To nie ale H.pl cie czasem denerwuje, a jak ja o nim zacznę pisać to zdenerwowanie murowane

Co do tematu ...

Modki strajkują już hmm 3,4 miesiąc ?? Nie wiem ile ale ileś już tak ... i są oto efekty. Co więcej modki odchodzą a nie ma kogo dac na ich miejsce, kiedyś to było elitarniejsze forum, ale nadal nie jest aż tak źle.
Samo h.pl mnie nie denerwuje ; ).
No... Sa dwa wyjatki. Pierwszy to jeden uzytkownik (teraz do tego zaszczytnego grona doszedl drugi) oraz punkty karne ; ).

Lecz... To ostatnie nalezy juz do przeszlosci.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline  
stary 09-05-2008, 13:31   #8
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Tematy: 68,291, Posty: 1,480,484, Członków: 144,981
Najzwyklejsza statystyka. Ponieważ forum jest dostępne dla każdego, a poziom w samej grze, która jest tematyką tego forum jest niski, naturalnym efektem jest taki stan tego forum.

Jeżeli z tych 144,981 członków 70% to dzieciaki we wczesnym wieku buntowniczym (w obecnych czasach jest to już 12-14 lat) to mamy ich 101,487... jeżeli choćby co drugi był kretynem mamy takich 50,744. Średnio jeden użytkownik pisze ok 10 postów. Zatem mamy 507,440 kretyńskich postów. Podziel to sobie na ilość działów i dowiesz się dlaczego tak łatwo znaleźć kretyński post w dowolnym dziale na forum.

Oczywistym jest, że to forum nigdy nie dorosło do takiej liczby użyszkodników. Tak samo władze forum nie wiedzą/nie chcą się tym zając. Ostre karanie bardzo skutecznie sprząta popularne fora z byle czego, ale należy zwrócić uwagę na CEL tego forum. Obecnie celem oficjalnym jest szeroko rozumiana "pomoc" w sprawach związanych z grą, gdzie tym kretynom pragnie się pomóc najbardziej. Nieoficjalnym jest pokazanie jak największej ilości polaków bannera firmy Drom, czy innych reklam. Osoby inteligentne mają niecną tendencję do rzucania tibii zanim się porządnie wkręcą, zauważając, że nie ma ona nic tak niezastąpionego do zaoferowania. Stąd obecność kretynów z chęcią kupienia PACCa jest jak najbardziej pożądana.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline  
stary 09-05-2008, 13:48   #9
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Odpowiedź jest tylko jedna:
To jest Polska.

I nic więcej nie trzeba dopisywać; samo się wyjaśnia ;0

@down
A doczytałeś w tym poście słowa: "jeżeli choćby co drugi był kretynem" ?

Ostatnio edytowany przez Wylansowany - 09-05-2008 o 14:04.
Wylansowany jest offline  
stary 09-05-2008, 14:00   #10
Oxidosis
Użytkownik Forum
 
Oxidosis's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008

Posty: 32
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Apo Team
Świat: Harmonia
Poziom: 34
Skille: 68/49
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Najzwyklejsza statystyka. Ponieważ forum jest dostępne dla każdego, a poziom w samej grze, która jest tematyką tego forum jest niski, naturalnym efektem jest taki stan tego forum.

Jeżeli z tych 144,981 członków 70% to dzieciaki we wczesnym wieku buntowniczym (w obecnych czasach jest to już 12-14 lat) to mamy ich 101,487... jeżeli choćby co drugi był kretynem mamy takich 50,744. Średnio jeden użytkownik pisze ok 10 postów. Zatem mamy 507,440 kretyńskich postów. Podziel to sobie na ilość działów i dowiesz się dlaczego tak łatwo znaleźć kretyński post w dowolnym dziale na forum.

Oczywistym jest, że to forum nigdy nie dorosło do takiej liczby użyszkodników. Tak samo władze forum nie wiedzą/nie chcą się tym zając. Ostre karanie bardzo skutecznie sprząta popularne fora z byle czego, ale należy zwrócić uwagę na CEL tego forum. Obecnie celem oficjalnym jest szeroko rozumiana "pomoc" w sprawach związanych z grą, gdzie tym kretynom pragnie się pomóc najbardziej. Nieoficjalnym jest pokazanie jak największej ilości polaków bannera firmy Drom, czy innych reklam. Osoby inteligentne mają niecną tendencję do rzucania tibii zanim się porządnie wkręcą, zauważając, że nie ma ona nic tak niezastąpionego do zaoferowania. Stąd obecność kretynów z chęcią kupienia PACCa jest jak najbardziej pożądana.

Niestety, ale się z tobą nie zgodze.
Dlaczego uważasz że dzieci typu 12-14 lat to kretyny i to oni zakładają bezsensowne tematy?
Masz rację, przeważnie tak jest, ale znam masę osób w tym wieku którzy są bardzo mądrzy więc trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi zważywszy na to, że nie do końca jest to prawdą.
Pozdrawiam.
Oxidosis jest offline  
stary 09-05-2008, 15:06   #11
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxidosis Pokaż post
Niestety, ale się z tobą nie zgodze.
Dlaczego uważasz że dzieci typu 12-14 lat to kretyny i to oni zakładają bezsensowne tematy?
Masz rację, przeważnie tak jest, ale znam masę osób w tym wieku którzy są bardzo mądrzy więc trochę nie rozumiem twojej wypowiedzi zważywszy na to, że nie do końca jest to prawdą.
Pozdrawiam.
Przecież napisał wyraźnie "osoby w wieku buntowniczym" a dopiero podał wiek, więc nie wiem czym się bulwersujesz...
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline  
stary 09-05-2008, 15:40   #12
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Zgodzę sie z wypowiedzią Skobela - widać, że poniektórzy modkowie zaczynają olewać forum bo ich to"nudzi". Pamiętam jak kiedyś za głupie zdanie dostałem 3 punkty, a jak teraz czytam czasem te bzdurne wypowiedzi, lub same emotki w poście to mi sie śmiać chce.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 09-05-2008, 15:44   #13
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Niedługo chyba będzie trzeba przykleić tu wam jakiś temat do żali i stawiania świeczek[*], żebyście mieli gdzie pisać jak to jest smutno, źle i jak przykro z okazji odejścia tibia.pl z supportu ; (
Rybzor jest offline  
stary 09-05-2008, 15:48   #14
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Ja wam jeszcze dam radę. Wyjdźcie na dwór,przewietrzcie się. Przejmujecie się "Spadkiem poziomu forum" tak,jakbyście jakiegoś kumpla stracili... Nie napisze "Noob",ani "żal" .Napisze za to "Get a life" ...
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline  
stary 09-05-2008, 16:03   #15
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Niedługo chyba będzie trzeba przykleić tu wam jakiś temat do żali i stawiania świeczek[*], żebyście mieli gdzie pisać jak to jest smutno, źle i jak przykro z okazji odejścia tibia.pl z supportu ; (
Tobie nie trzeba przyklejonego tematu, bo żalisz się samym podpisem i linkiem do Youtube...
Szczerze? Nie mam najmniejszego zamiaru martwić się stanem tibia.pl, jestem daleko za czasami kiedy bym się w jakikolwiek sposób przejął.

Cytuj:
W jaki sposób? :<
W sposób trafnego opisania głównych przywar portalu. Nie wiem czy to było robione z ironicznie, czy szczerze, ale i w jednym i w drugim przypadku wiesz jak wygląda stan tego forum. Nie powiem ci dokładnie bo oglądałem to już jakiś czas temu, a obejrzeć znowu nie mogę, bo IQ < 40 :<

PS
Cytuj:
Ostrzeżenia: 8/0 (0)
Bwahahaha! XD
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 09-05-2008 o 18:09.
Quezacoatl jest offline  
stary 09-05-2008, 16:06   #16
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Tobie nie trzeba przyklejonego tematu, bo żalisz się samym podpisem i linkiem do Youtube...
W jaki sposób? :<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
W sposób trafnego opisania głównych przywar portalu. Nie wiem czy to było robione z ironicznie, czy szczerze, ale i w jednym i w drugim przypadku wiesz jak wygląda stan tego forum. Nie powiem ci dokładnie bo oglądałem to już jakiś czas temu, a obejrzeć znowu nie mogę, bo IQ < 40 :<
To ja Ci powiem - to było robione ironicznie, więc nie ma ŻADNEGO związku z moimi rzeczywistymi odczuciami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
PS

Bwahahaha! XD
Powiem tak; cofnij się dobre pare lat, napisz ponad 4000 postów, zachowaj 1 warna, a wtedy pogadamy.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-05-2008 o 19:12.
Rybzor jest offline  
stary 09-05-2008, 23:06   #17
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Diabel Marcin, piszesz zeby moderatorzy cos zrobili. Bzdura. Nic nie zrobia. Ja na tej stronie jestem praktycznie od poczatku. Niewielu dzis pamieta niebieski kanciasty lay.

Ale wracajac do tematu. Tibia jest nastawiona na wlasnie 10-16 -latkow. Trudno zatem wymagac, by na tibia.pl wchodzili inni ludzie. Idac dalej -> trudno wymagac od tych 10-16 -latkow wysokiego poziomu wypowiedzi, poprawnej pisowni etc.

Napisales cos, co wcale nie jest tajemnica i czesto przewija sie przez to forum. Niestety - ta strona zyje i zarabia z tych ludzi. Nie da sie ich wyrzucic.
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 09-05-2008, 23:33   #18
Diabel Marcin
Użytkownik Forum
 
Diabel Marcin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 33

Posty: 110
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 70+
Domyślny

To, że Tibia.pl odeszła od support fanstite coś tam to mnie akurat mało obchodzi i nad tym faktem nie chcę się użalać. Ten support nic nie dawał oprócz tego trendy kwadracika, a połowa użytkowników tego forum nawet nie wie o co biega, więc nvm Może gdyby wprowadzić jakiś system ostrzeżeń widoczny dla wszystkich, bardziej rygorystyczne zasady no i w końcu zwerbować paru nowych moderatorów [nic nie zepsują bo gorzej być nie może, a mogą tylko coś tu pomóc]. Naprawdę współczuję moderatorom tego forum, którzy starają się okiełznać bandę dzieciaków, którzy chcą się dowiedzieć po ilu dniach znika red skull, a o opcji "szukaj" coś słyszeli, ale ludzie bez przesady, na forum o grze Hugo Tropikalna Wyspa jest wyższy poziom ^^
__________________
The DiabeŁ
Diabel Marcin jest offline  
stary 10-05-2008, 00:25   #19
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
To ja Ci powiem - to było robione ironicznie, więc nie ma ŻADNEGO związku z moimi rzeczywistymi odczuciami.
A będę się dalej kłócił.
Domyślałem się, że to było ironiczne, nawet bardzo. Co nie zmienia faktu, że to forum dało ci materiał na zrobienie tego. I to wystarczy. Nie manipulowałeś danymi żeby przedstawić tak beznadziejny temat takie rzeczy tu są.

Cytuj:
Powiem tak; cofnij się dobre pare lat, napisz ponad 4000 postów, zachowaj 1 warna, a wtedy pogadamy.
Ale ja nic nie mówie...
Wiem, że miałeś niezłą karierkę na początku. W końcu sam już tu trochę jestem. Śmieję się gdyż "ostatnimi czasy" dostaje ci się więcej "prezentów" niż dawniej.

Dobra Rybko złota, siedź w swoim akwarium, ja zostanę w mojej jaskini i nie kłóćmy się już. Nie mam dość cierpliwości na dyskusje, w których stanowisko definiują jedynie subiektywne odczucia.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline  
stary 10-05-2008, 00:37   #20
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Dobra Rybko złota, siedź w swoim akwarium, ja zostanę w mojej jaskini i nie kłóćmy się już. Nie mam dość cierpliwości na dyskusje, w których stanowisko definiują jedynie subiektywne odczucia.
Ok ale musze jeszcze coś dodać bo nie mogę się powstrzymać :<.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
A będę się dalej kłócił.
Domyślałem się, że to było ironiczne, nawet bardzo. Co nie zmienia faktu, że to forum dało ci materiał na zrobienie tego. I to wystarczy. Nie manipulowałeś danymi żeby przedstawić tak beznadziejny temat takie rzeczy tu są.
To wszystko prawda, jedynie, że w żaden sposób się nie UŻALAŁEM, a to mi zarzuciłeś ;<.
Rybzor jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:22.


Powered by vBulletin 3