Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-04-2007, 22:51   #1
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny Next update

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1625350

moja opinia,nie do spełnienia,pewnie częśc z Was mnie zjedzie,jeśli jesteście zainteresowani to przepisze na Polski,jak ktoś nie kuma.dlatego na wszelki wypadek zostawie miejsce na 2 posty.
Poll jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-04-2007, 22:52   #2
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

<free space>
Poll jest offline  
stary 20-04-2007, 22:54   #3
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

W pelni sie zgadzam.
Pamietam te czasy jak kiedys knightci trapnieci padali z braku uhow, a nie z powodu ze wszyscy trzymali F2 i ziomal nie wytrzymal comba. Kiedys spotkac sorca powyzej 60 poziomu to bylo cudo. A podczas wojny, to jak doszlo 3 nowych sorcow do gildi z poziomami kolo 80 to wszyscy sie cieszyli, poniewaz znacznie to zmienialo przebieg wojny. Teraz to kazdy n00b moze grac sorcem/druidem a PvP w tibi sprowadza sie do F1=uh F2=sd target
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 20-04-2007 o 22:57.
Lord Dreathan jest offline  
stary 20-04-2007, 23:35   #4
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Jest tu bardzo duzo propozycji ale nie we wszystkim sie zgadzam. O ile cipsoft to przeczyta to i tak połowa zostanie tak jak jest, gdyby cofnęli zmiany było by to tak jakby przyznaniem sie do błędu a cpisoft tego raczej nie zrobi
Asthan jest offline  
stary 20-04-2007, 23:36   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
<free space>
Free space? a co to? forum tibia.com? zamierzasz fragi wklejać?
Rybzor jest offline  
stary 20-04-2007, 23:39   #6
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Free space? a co to? forum tibia.com? zamierzasz fragi wklejać?
a co macie opcje ze powyzej 4 tysiecy znakow mozesz posta napisac.pomysl "tibia supporcie"
Poll jest offline  
stary 20-04-2007, 23:41   #7
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Free space? a co to? forum tibia.com? zamierzasz fragi wklejać?
Raczej spolszczenia do swojego tematu nie zmiesci w jednym poscie. Chyba ze ty tak umiesz, to chetnie wyslucham jak
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline  
stary 20-04-2007, 23:46   #8
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
a co macie opcje ze powyzej 4 tysiecy znakow mozesz posta napisac.pomysl "tibia supporcie"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Raczej spolszczenia do swojego tematu nie zmiesci w jednym poscie. Chyba ze ty tak umiesz, to chetnie wyslucham jak
No pewnie, że umiem, ale to będzie moja słodka tajemnica jak, wystarczy mysleć : o

@down
oczywiście, że zajrzałem, przeczytałem cały tekst z tibia.com, po prostu takich metod sie nie praktykuje (przynajmniej tu), aby treść, ktorą mozna umieścic w jednym poscie, dzielić na dwa.

A odpowiedź jest prosta, ten Twój tekst nie zajmie połowy "maksymalnej przestrzeni postowej"

Tak na marginesie, jeśli chcesz przedstawić własną myśl, należalo by przygotować wszystko przed wystawieniem tematu, przetłumaczyć tekst itp, a nie walić na pałe jakieś fri spejsy.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 21-04-2007 o 00:06.
Rybzor jest offline  
stary 20-04-2007, 23:57   #9
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

no to mi wyjasnij.widac ja taki biegły nie jestem.Sorry,ze zasmeicilem forum jednym postem wiecej.Nawet pewnie nie zajrzales do tematu,ale co tam,lepiej sie przyczepic.

@up
m,ok
zarezerwowalem na wszelki wypadek,bo nie korzystam az tak czesto z forum tego.wiec nie wiem jaki jest limit.zasugerowalem sie forum tibi.com.Ot co.
Wiec skoro przeytales,wypowiedz sie,bo ja bardziej do dyskusji ten temat zrobilem,bo szanse na realizajce sa nikle.

Ostatnio edytowany przez Poll - 21-04-2007 o 00:06.
Poll jest offline  
stary 21-04-2007, 00:03   #10
Promel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja sie w 100% zgadzam, gram w tibie od 4-5lat,1 char=knight na servie Galana. dluugo mialem slabe pvp, chociarz knightem wiele nie trzeba. Puzniej szlo mi coraz lepiej, lecz wtedy w czasie wojny jakos szlo sie pobawic, czerpalo sie z tego przyjemnosc. A teraz ?? Musisz uciekac jak cie zaczna sorce gonic bo naciskaja tylko hotkeya i teraz nie ma znaczenia jak sie poruszasz podczas wojny, gdzie strzelasz etc :/

pare lat temu : duel sorc vs knight, sorc nie trafia z sd, knight z explo czesciej, stara sie trapnac sorca i zadaje mu hity ruszajac sie.

Sorc/druid vs sorc/druid : i tu wlasnie mozna bylo sie dowiedziec jakie kto ma pvp. gdzie uderzyc ? gdzie skrecic ?

Teraz :
sorc vs knight : sorc : Fx, Fx, Fx i goni knighta, a knight ? Fx, Fx, Fx i ucieka.... kazdy duel wyglada tak samo -.- F1F1F1F1F1...

tibia z dnia na dzien jesli chodzi o pvp, grywalnosc staje sie gorsza. kiedys nie bylo wyscigu po lvl. Pametam te czase jak cale dnie przesiadywalo sie w Dp ab i rozmawialo....
 
stary 21-04-2007, 00:20   #11
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
Wiec skoro przeczytales,wypowiedz sie,bo ja bardziej do dyskusji ten temat zrobiłem,bo szanse na realizacje sa nikle.
Opinia jak opinia, napisane tam jest to, co wszyscy powszechnie wiedzą; o zjebaniu pvp przez hotkeye, o małej roli najta, wywyższaniem sorków i takie tam pierdoły, trochę o profesjach, potworach, postaciach, itp, nic nadzwyczajnego. Ot to moja opinia

Na przyszłość stawiaj spacje po przecinkach i kropkach i pisz z duzej literu po kropce, bo doczytać się nie mogę.
Rybzor jest offline  
stary 21-04-2007, 00:43   #12
Anoj
Użytkownik Forum
 
Anoj's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Wiek: 33

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

ten 125rp upodabnia sie do Kononowicza <POZDRO!> nie bedzie niczego
Anoj jest offline  
stary 21-04-2007, 00:57   #13
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

Moja odpowiedź:

http://forum.tibia.com/forum/?action...1#post13903351

Ty zakładałeś ten temat na tibia.com?

@ Ajoj
Jedyny zabawny komentarz do Kononowicza O.o
Naprawde Ci sie udało xD
__________________


Ostatnio edytowany przez hide - 21-04-2007 o 00:58.
hide jest offline  
stary 21-04-2007, 02:26   #14
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Odpisalem Ci.niestety mam 3% do 126.xD...więc raczej nie naucze się angielskiego.Heh...nie jest poprawny gramatycznie ale jest zrozumiały,nie rozumiesz czegoś?
Poll jest offline  
stary 21-04-2007, 05:14   #15
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mi się wydaje , że placzesz na forum bo nie jestes sorcem. Nie ma tam nic ciekawego tylko ,zeby udupic sorca.Cos w stylu "JAk ja nie moge xpic szybko , to niech oni tez nie moga"..

Fakt faktem , ze sytuacja wymkla sie spod kontroli ale wprowadzenie starego pvp od nowa bez jakis baaaaaaardzo dobrych zabezpieczen przed botami jest teraz bez sensu jak i odebranie sorcom visa (jak napisales ..bylby nieoplacalny) tez jest glupie , bo juz nie ma farm druidow to by musieli kupowac hmm w sklepie po 2.5k a kiedys mogli kupowac ponizej 1k.

Uwazam ze tych bledow CIpsoft juz mnie moze poprawic , musi isc na przod i starac sie nie popelnic nowych.
Exodus jest offline  
stary 21-04-2007, 10:36   #16
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Płacze na forum bo chce zeby była równowaga między profesjami,której obecnie nie ma wcale.Czyli jest zajebiście tak?400k/h sorcem za rok,półtora będziemy mieli pierwszy 400+ lvl.
Co to Otsy?
Poll jest offline  
stary 21-04-2007, 10:50   #17
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zawsze mozes przestac grac lub zmienic profesje. Wyobraz sobie ze dojebali sorca jak kiedys i te tysiace placzacych sorcow , ze to nie uczciwe.

Jedynie to moga delikatnie zmodyfikowac profesje...
Exodus jest offline  
stary 21-04-2007, 11:03   #18
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

lol,nie przestane grać bo mnie to odpręża.Mi pasuje gra dla mnie,palkowi wsumie nic nie zmieniono.Gram jak zawsze i jest dobrze,dla mnie to przyjemność pomęczyć się troche zeby coś osiągnąć.A ile ludzie będą huncić wszystkoz visa,zbiorą 20kk kasy,zrobią 250+ i się im znudzi bo co takim charem jeszcze trzeba więcej.Wojen nie będzie chyba ze wojny sorców,którzy panicznie będą biegać po ankh desert i wymieniać się zaznaczeniem na wrogu i spamowaniem sd.Poprostu Wy sobie nie zdajecie sprawy z konsekwencji tego co Cipsoft zrobił.
130master bez problemu kładł zawsze 100 palka.100 palek musial sie wiele napocic zeby zabic 80-90 sorca.A teraz druid ma exura sio.ktore go leczy co hita,kosztuje prawie ze nic.oczywiscie obie profesje maja strong haste.Nie wiem czy kiedys probowales np.gonic 100lv palkiem sorca na 60lv z hastem.juz jest szybszy,to sobie porownaj 120palka z 100 sorcem.a potem 120 palka z 170sorcem.Jest to taka dysproporcja że to tragizm.A sorce ZAWSZE były najlepsze,tylko te postacie byly przeznaczone dla dobrych graczy,wiedzacych gdzie i jak expic.Jak zarabiac kase.Teraz byle kto ma 150lv sorca.
Poll jest offline  
stary 21-04-2007, 11:19   #19
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale zrozum , ze ja nie mowie ze kiedys bylo zle albo ze teraz jest dobrze. TYlko CIpsoft juz nie przywroci dawnej Tibii, Utani GRan Hur jest po to zeby majacy malo hp sorc mogl uciec , fakt ze teraz manasy dodaja tyle co palek by go sdkowal ale to juz 2 strona medalu ;/ Spojrz ze Cipsoft sie lasi na pieniadze a nie na dobro graczy. A ze ten temat jest chyba o nastepnym update a nie o niepoprawnych marzeniach ,to nici z przywrocenia starej tibii.

Sryy zamotalem sie troche

No dobra ale i tak komentuje to co jest na tibia.com i twoje posty , 1 post ma niewielkie znaczenie . Mozemy tak podyskutowac dalej xD

Ostatnio edytowany przez Exodus - 21-04-2007 o 12:15.
Exodus jest offline  
stary 21-04-2007, 11:20   #20
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Przeczytaj 1 zdanie w 1 poście w tym temacie;p
Poll jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.


Powered by vBulletin 3