Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-05-2006, 19:22   #121
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Na początek: nie znam takich słów jak "kłucić się" i "wrzystko".
ja tylko wyraziłem swoją opinię. A to, że wy dzieciaczki pojechaliście ze mną równo i dokładnie (i żałośnie, o tak, to jest dobre słowo) to bronię się, nie mogę?
Alt+f4 wciskam ilekroć widzę idiotyczne posty, ciśnienie mi wtedy skacze, a to troszkę niezdrowe jest.
Dyskutuję, bo jak sama nazwa wskazuje jest to forum DYSKUSYJNE, a nie Kącik Adoracji Filmików Kretyńskich.
Ach, i nie chłopczyku, żebym się podniecił trzeba czegoś więcej, ten wasz jad mnie tylko bawi.
Popatrz na klawiaturkę - po prawej stronie jest taki klawisz alt, przyciskaj go kiedy chcesz napisać polskie znaki.

Wbrew pozorom to jest na temat: This is the War... That you were asking for...
Poproś komuś niech ci to wytłumaczy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez King Mati
Ja to wyslalem do TVN ciekawe jak zaraguja jak to obejrza
Mam szczerą nadzieję, że podadzą ich do sądu za zniesławienie. Ja na miejscu tej dziennikarki bym to zrobił

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 07-05-2006 o 19:26.
Ryłek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-05-2006, 19:34   #122
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez King Mati
Ja to wyslalem do TVN ciekawe jak zaraguja jak to obejrza
Ciekawe jak? A pytałeś się chociaż mnie lub kogoś z studia czy możesz rozprzestrzeniać nasz film?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
Mam szczerą nadzieję, że podadzą ich do sądu za zniesławienie. Ja na miejscu tej dziennikarki bym to zrobił
Ta? Teraz wyszedłeś na idiote. Bo CipSoft równie dobrze mógłby podać TVN do sądu za zniesławienie. A po 2 gdyby o takie coś mógłby każdy podawać do sądu to niebyło by kabaretów polsce hahaahha teraz wynoobowałeś na maxa i kto jest tu dzieciaczkiem? Już wiem dlaczego jesteś w metal militia bo masz zakutą głowe (nie mówie łeb bo jako dzieciaczek pójdziesz zreportować to z płaczem ;])

Edit: do Abnormal też nalezysz ahahahahahah to poprostu mówi samo za siebie kim jesteś DDD
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 07-05-2006 o 19:43.
-=DanieL=- jest offline  
stary 07-05-2006, 19:40   #123
Matiz666
Użytkownik Forum
 
Matiz666's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 203
Imię: ~Matiz
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Poziom: 38
Skille: 76/75
Poziom mag.: -6
Domyślny

"Chlopczyku"? Dorosly sie odezwal... Moze i jest to DYSKUSYJNE forum, lecz tylko jesli nawiazuje to do tematu. Madrala sie znalazl. Dawno nie napotkalem takiego madralinskiego, ktory sie czepia, ze nie stosuje polskich znakow i ciagle stawia na swoim, nigdy nie da ustapic. Nie lubie sie sprzeczac z ludzmi, ktorzy nigdy nie przyznaja racji nikomu. Nie bede juz wiecej odpisywal - ODPUSZCZE sobie. Ty tez powinienes w koncu to zrobic, bo przez ciebie ten temat niedlugo bedzie mial 100 stron.
Przepraszam za nie pisanie ł,ą,ń,ż,ź,ó,ę,ś,ć mam nadzieje ze mi wybaczysz. Aha i za blad ortograficzny tez, wiesz nie kazdy jest taki IDEALNY jak ty.

Pozdrawiam, lecz doniezobaczenia
~Matiz

PS.: Prosze opuszczac moje cyfry w nicku. Gdybym mogl to bym je usunal.
__________________
Nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Chcesz wiedziec jaki jestes?
Matiz666 jest offline  
stary 07-05-2006, 19:54   #124
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

-=Daniel=-:
Nom faktycznie wynoobowałem na maxa - a teraz sprawdź jakbyś to powiedział po polsku.
W Metal Militia jestem, bo tam mało kto słucha takiego Najtłisza i wszyscy mają zakute, heretyckie łby. Groaaarrgh satan na maksa. Norweski aryjski black metal!
Abnormal tyż jest fajne, bo należy tam Hiey, Liado, czy Pani K. i wszyscy jesteśmy nienormalni! Trudno inność akceptować?

Matiz:
Nikt nie jest idealny, racja, tylko że człowiek o iq większym niż zapałka, stara się chociażby sprawdzić swoje wypowiedzi w słowniku ortograficznym.
Trzymam się swojego zdania, bo to jest DYSKUSJA, a to przerabia się w II klasie gimnazjum na języku polskim, trzeba było słuchać dokładnie. Gdybyś podał sensowny argument przekonałbyś mnie. Niestety do tej pory czytam same steki bzdur.
I nie masz racji pisząc, że sobie nie odpuszczę, robię to, bo nienawidzę flamu, który ma miejsce w tym temacie.

Wszelkie pobąkiwania typu "hahaha wygraliśmy" puszczam wolno, bo kretyna i tak "NIE DA SIĘ PRZEKONAĆ".


@down: oj... ręce mi opadają... GRRRROOAAAAAARGH

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 07-05-2006 o 20:11.
Ryłek jest offline  
stary 07-05-2006, 20:09   #125
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
-=Daniel=-:
Nom faktycznie wynoobowałem na maxa - a teraz sprawdź jakbyś to powiedział po polsku.
W Metal Militia jestem, bo tam mało kto słucha takiego Najtłisza i wszyscy mają zakute, heretyckie łby. Groaaarrgh satan na maksa. Norweski aryjski black metal!
Abnormal tyż jest fajne, bo należy tam Hiey, Liado, czy Pani K. i wszyscy jesteśmy nienormalni! Trudno inność akceptować?
Hmmm normalnie ale niestety nie usłyszysz tego jak mówie to po polsku bo niemam przy sobie kamery . Taa, a tobie "tyż" trudno zaakceptować nasz film? Bo mi twoją inność trudno zaakceptować jak niemasz już argumentów to walisz teksty typu "Grroooarrghhh" itp. itd. I kto tu jest dzieciak? Ty.
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 07-05-2006, 20:13   #126
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -=DanieL=-
Ta? Teraz wyszedłeś na idiote. Bo CipSoft równie dobrze mógłby podać TVN do sądu za zniesławienie. A po 2 gdyby o takie coś mógłby każdy podawać do sądu to niebyło by kabaretów polsce hahaahha teraz wynoobowałeś na maxa i kto jest tu dzieciaczkiem? Już wiem dlaczego jesteś w metal militia bo masz zakutą głowe (nie mówie łeb bo jako dzieciaczek pójdziesz zreportować to z płaczem ;])

Edit: do Abnormal też nalezysz ahahahahahah to poprostu mówi samo za siebie kim jesteś DDD
Cipsoft nie może podać TVN o zniesławienie bo to jest tzw. "wolność mediów", która nie obraża - za to wasze tak, bo są użyte obraźliwe zwroty. Jedyna nadzieja że TVN nie dojdzie kto to zrobił :>

WMV dość fajny, ale jak dla mnie nie jest taki by śmiać się do łez.
Donas jest offline  
stary 07-05-2006, 20:38   #127
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

To można powiedzieć, że polska to wolny kraj i każdy ma prawo dodać coś od siebie więc TVN jak wykozystuje tą wolność mediów to niech wykorzystuje prawde o tibia, a nie sieje propagande .
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 07-05-2006, 22:42   #128
Kenseji
Użytkownik Forum
 
Kenseji's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 88
Imię: Kejisey
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Domyślny

TVN szuka taniej sensacji
Ciekaw jestem co wy mistrzowie zrobilibyscie gdyby taki tvn was zapytal o Tibie

"ja jestem druidem i robie runy" lol
Kenseji jest offline  
stary 07-05-2006, 22:50   #129
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

rofl jak tak pojdzie to wytocza proces dla tego calego tworcy tej przerobki;]
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 07-05-2006, 23:55   #130
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
-=Daniel=-:
Nom faktycznie wynoobowałem na maxa - a teraz sprawdź jakbyś to powiedział po polsku.
W Metal Militia jestem, bo tam mało kto słucha takiego Najtłisza i wszyscy mają zakute, heretyckie łby. Groaaarrgh satan na maksa. Norweski aryjski black metal!
Abnormal tyż jest fajne, bo należy tam Hiey, Liado, czy Pani K. i wszyscy jesteśmy nienormalni! Trudno inność akceptować?

Matiz:
Nikt nie jest idealny, racja, tylko że człowiek o iq większym niż zapałka, stara się chociażby sprawdzić swoje wypowiedzi w słowniku ortograficznym.
Trzymam się swojego zdania, bo to jest DYSKUSJA, a to przerabia się w II klasie gimnazjum na języku polskim, trzeba było słuchać dokładnie. Gdybyś podał sensowny argument przekonałbyś mnie. Niestety do tej pory czytam same steki bzdur.
I nie masz racji pisząc, że sobie nie odpuszczę, robię to, bo nienawidzę flamu, który ma miejsce w tym temacie.

Wszelkie pobąkiwania typu "hahaha wygraliśmy" puszczam wolno, bo kretyna i tak "NIE DA SIĘ PRZEKONAĆ".


@down: oj... ręce mi opadają... GRRRROOAAAAAARGH


Nuubku i ty śmiesz się nazywać nienormalnym ??Ja też do niej należe ale niestaram się siebie poróbnywać z Hiey, Liado, czy Pani K.
bo oni są nienormalny i wcale tak się nieudzielasz na forum,
ja wiem dlaczego tam jesteś porrostu napisałeś wytłumaczenie dlaczego chcesz do tej grupy należeć aby się podniecić że masz dopisek po nickiem...
żałosne...


@Donas
A co my niejesteśmy media ??
Poazatym Cipsoft mógłby podać TVN bo przez niego stracili sporo na zarobkach a pozatym zrobili z Tibi jedno wielkie bicie krzesłami.
My chcieliśmy tylko aby ten cały repottaż zabrzmiał fajniej...i ot to...


@King Mati

A prawa autorkie??czy ktoś CI pozwolił to wysyłać??

@Donas
Zresztą wolność mediów niezpowala opowiadania kłams chyba co nie??
"aby skończyć grać w Tibię potrzeba skończyć jakieś etapy"
Nieoszukujmy się to czyste kłamstwo.

@Rylek
a i do poprzedniego posta

Danielowi chodziło że kręcimy komurką bo do tamtej pory kręciliśmy....
A kamerę niedawno doprowadziłem do użytku więc ...nubku proszę
daj sobie spokuj...
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas
matkow21 jest offline  
stary 08-05-2006, 00:30   #131
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

@up: Taaak, szpanuje tą podpiską jak nic. Zresztą wyjaśnienie napisałem dawno na tym forum. Radzę poszukać.
Ach, ja tych ludzi znam z irca etc. Radzę zajrzeć na last.fm do grupy Masters of Pokemon.
To już ostatni post w tym temacie, nie mam siły zdzierać sobie nerwów. Nagrajcie coś porządnego wtedy pogadamy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ja
Jeżeli o mnie mowa, to możecie mnie wywalić i tak głównie czytam. Co więcej, rozczarowałem się troszkę tą grupą. No, ale nie narzekam za dużo, bo sam do niej nic nie wniosłem.
Proszę - specjalnie dla ciebie to wygrzebałem, bo podobno się podniecam jak mam jakieś argumenty. Och, już idę, bo ciśnienie jest za duże. Przeczytałem zawrotną ilość twoich postów na podforum grupy, racja mam mniej... ale przynajmniej nie muszę się za nie wstydzić i zasłaniać się "dyz".
Wiesz, kilka dni temu powiedziałem sobie, że zaprę się i napiszę coś do tej grupy, bo przecież wymienione przeze mnie osoby, które bardzo lubię i szanuje harują jak woły, żeby ta grupa się utrzymała. Teraz tak sobie jednak myślę - po co? żebyś pomyślał, że mnie pokonałeś? Nie, nie lubię robić czegoś pod publiczkę. I za każdym razem kiedy zobaczysz mój postna tym podforum, przypomnij sobie, że piszę z własnej woli, a nie, że ty mnie do tego w jakikolwiek sposób ruszyłeś.

Ostatnio edytowany przez Ryłek - 08-05-2006 o 00:42.
Ryłek jest offline  
stary 08-05-2006, 15:42   #132
Zupek
Użytkownik Forum
 
Zupek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005
Lokacja: MMZ : ]
Wiek: 44

Posty: 80
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 5o+
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Zupek ma numer GG 1373905
Domyślny

Dobre dobre najlepsze "im wiencej zabije zjenacóf tym bede miał wiencej futer~"

xDDDDDDD
__________________
Zupek jest offline  
stary 08-05-2006, 22:58   #133
Zartan_of_iridia
Użytkownik forum
 
Zartan_of_iridia's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 12
Imię: Zartan
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: 36
Poziom mag.: 42
Zartan_of_iridia ma numer GG 8800740
Domyślny

Wypas jak dla mnie :>
Zartan_of_iridia jest offline  
stary 09-05-2006, 16:32   #134
matkow21
Użytkownik Forum
 
matkow21's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2005
Lokacja: stare pudelko pod monopolowym

Posty: 185
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Szambiarze
Świat: Mój nos
Poziom: 1mm
Skille: 85/50
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek
@up: Taaak, szpanuje tą podpiską jak nic. Zresztą wyjaśnienie napisałem dawno na tym forum. Radzę poszukać.
Ach, ja tych ludzi znam z irca etc. Radzę zajrzeć na last.fm do grupy Masters of Pokemon.
To już ostatni post w tym temacie, nie mam siły zdzierać sobie nerwów. Nagrajcie coś porządnego wtedy pogadamy.


Proszę - specjalnie dla ciebie to wygrzebałem, bo podobno się podniecam jak mam jakieś argumenty. Och, już idę, bo ciśnienie jest za duże. Przeczytałem zawrotną ilość twoich postów na podforum grupy, racja mam mniej... ale przynajmniej nie muszę się za nie wstydzić i zasłaniać się "dyz".
Wiesz, kilka dni temu powiedziałem sobie, że zaprę się i napiszę coś do tej grupy, bo przecież wymienione przeze mnie osoby, które bardzo lubię i szanuje harują jak woły, żeby ta grupa się utrzymała. Teraz tak sobie jednak myślę - po co? żebyś pomyślał, że mnie pokonałeś? Nie, nie lubię robić czegoś pod publiczkę. I za każdym razem kiedy zobaczysz mój postna tym podforum, przypomnij sobie, że piszę z własnej woli, a nie, że ty mnie do tego w jakikolwiek sposób ruszyłeś.

I po co mi te twoje argumenciki?Nie mam zamiaru Cię do niczego zmuszać i napewno niebędę zbierał honorów za to że ktoś raczył coś napisać...
TO że moja ortografia leży to wiem bo mam dyzortografie...
Więc proszę daj sobie spokuj z teksami"nielubię czegoś robić pod publiczę"
Bo teraz właśnie coś takiego robisz...Niepodoba Ci się film oceń...wyjdz więcej niepisz...starasz się nas przekonać abyśmy zrezygnowali z kręcenia??robimy to co lubimy ,a to że jakiś wyrazi swoją opinię nieznaczy że mamy coś sobie z tego robić.
PO co to piszę??
mógłbym dać sobie spokuj...
Ale denerwuje mnie jak ktoś gada takie farmazony...
A i bye bye bo podobno to już ostani twój post w tym temacie
nikt Cię nietrzyma.
POzdro matkow21
__________________


[01:39:41] matkow21 napisał(a):no dobra jesteś pedałem cieszysz się?
[01:39:42] grim1234 napisał(a):no ja jestem caly czas
matkow21 jest offline  
stary 09-05-2006, 16:55   #135
Persibald
Użytkownik forum
 
Persibald's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2006
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Lucera
Poziom: 34
Skille: 73/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

O CZLOWIEKU! : D
Mowiac prosto z mostu jak uslyszalem to to walnolem rotfla : D
11/10 hail Mr.Trolejbus!
Persibald jest offline  
stary 10-05-2006, 17:08   #136
Draconis Dragontooth
Użytkownik Forum
 
Draconis Dragontooth's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2005
Lokacja: Szlachta Wrocław
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 618
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Domyślny

nie wiem czy ktoś dawał już ten link (dostałem go pare minut temu na gg od kolegi a na forum nie byłem 2 dni ) .. http://zdesperowany.tibijczyk.patrz.pl/ <-ten sam temat tylko że nagranie
Draconis Dragontooth jest offline  
stary 10-05-2006, 17:14   #137
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draconis Dragontooth
nie wiem czy ktoś dawał już ten link (dostałem go pare minut temu na gg od kolegi a na forum nie byłem 2 dni ) .. http://zdesperowany.tibijczyk.patrz.pl/ <-ten sam temat tylko że nagranie
to byl moj kumpel z klasy;p on bardzo czesto dzwoni do roznego rodzaju instytucji i sie wyglupia;p
pozdro maciek;p
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 10-05-2006, 20:40   #138
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Draconis Dragontooth
nie wiem czy ktoś dawał już ten link (dostałem go pare minut temu na gg od kolegi a na forum nie byłem 2 dni ) .. http://zdesperowany.tibijczyk.patrz.pl/ <-ten sam temat tylko że nagranie

Lol, zajeb.iste DDDD Szkoda, że się odgłosy tej babki źle nagrały.
Ja podobnie robilem z qmplami tylko, że dzwoniliśmy na stacje metra ;DD
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 10-05-2006, 21:45   #139
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

imo beznadziejne. Nagrywane na komorce, slaba jakosc, nie przeszliscie mutacji wiec trudno zrozumiec wasze glosy. Poza niektorymi epizodami totalne dno

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matkow21
N
@Donas
A co my niejesteśmy media ??
Poazatym Cipsoft mógłby podać TVN bo przez niego stracili sporo na zarobkach a pozatym zrobili z Tibi jedno wielkie bicie krzesłami.
My chcieliśmy tylko aby ten cały repottaż zabrzmiał fajniej...i ot to...

@Rylek
a i do poprzedniego posta

Danielowi chodziło że kręcimy komurką bo do tamtej pory kręciliśmy....
A kamerę niedawno doprowadziłem do użytku więc ...nubku proszę
daj sobie spokuj...
Ad.1

Widac ze nie jestes w stanie nadazyc za cala ta sytuacja, oraz za skutkami jakie wywowalal temat "Tibii" w mediach. W pewien sposob TVN zareklamowal ta gre, ba, nawet wzbudzil zainteresowanie. Mianowicie chodzi o rozumowanie w tym stylu "gra juz w polsce 70 000 ludzi? Wiec musze tego sprobowac". Poza tym to nie bylo dzialanie na szkode CipSoftu. Istnieje cos takiego jak wolnosc mediow. Moga one bowiem, prezentowac wszelkie tematy, za wyjatkiem takich, ktore moga urazic niektorych widzow, np. ze wzgledow religijnych. W waszym "programie" dopusciliscie sie kilku wykroczen, zas humor, jaki w nim prezentujecie nie swiadczy o was za dobrze. Ot kolejne szalone 13 latki pod wplywem tokio hotel i meza, chca pokazac swiatu jacy SOM KUL, SPX etc.

Ad.2

Nom jezu omuj spokuj s tom komureczkom HE - HE. Co do ostatniego zdania, powinienes wiedziec o prawie dajacym kazdemu wolnosc slowa, i moze on ciebie zywnie krytykowac, co zreszta robi, a ja pod tym sie podpisuja rekami i nogami ; D


@edit


plz modki nie dawajcie wara ((((99999999

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 10-05-2006 o 23:06.
Olorion. jest offline  
stary 21-05-2006, 20:58   #140
D Rookmaster
Użytkownik Forum
 
D Rookmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 46
Domyślny

@up: modki dawają warna tibia.pl supportowi?
11/10
Dawno się tak nie uśmiałem
I tyle.
__________________
Smakował Ci obiad?
Nie wszystkich na niego stać.
www.pajacyk.pl
Wejdź tam i kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
To nic nie kosztuje ani nie boli, a ktoś dzięki Tobie nie będzie dziś głodny.
D Rookmaster jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin 3