Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-09-2011, 21:31   #181
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Ja mam 20 lvl na selanie i mogę "pobawić się w poszukiwacza" mój nick "Xaventix".
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2011, 16:42   #182
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@up - ale tu chodzi o pacc ;s

Bo lvl na Rooku jest praktycznie nie ważny - ja nawet i 8 lvlem z Full eq i bp potków mógłbym zwiedzić wszystkie tereny na Facc bez żadnego deada.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2011, 23:09   #183
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Jak na razie wszystko związane z ss'sem jest na facc, więc nie widzę problemu.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2011, 23:45   #184
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

No, jeszcze jakieś 10 update'ów i zdobędziemy ten miecz, czekam na to z ręką na...
Dzisiaj kopałem wszędzie koło ghoula w tych jaskiniach i nic, ropałem się też wszędzie, itp. i też nic
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 14:02   #185
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Dzisiaj znalazłem 3 książki na bear roomie
Cytuj:
Omark ikem goshak ba batuk
Booz karek utash gort mora
ouk bota bana ikem
Cytuj:
taka arash ouk karak minotaur
batash ferut ouk taka
minotaur karakim kiskesh
ORC BUTA BANA
BUTA BANA

Cytuj:
5 5 5 5 2 charcha
5 burka
5 burka bata
2 batuk
5 1 aka bora
3 tulak bora

Oczywiście biorę je ze sobą, chociaż wątpie żebyście o nich nie wiedzieli


edit: Cholera wybaczcie, myślałem że łączy posty...
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 19:53   #186
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

ReprezentRap, to wszystko już było, przeczytaj to co napisaliśmy zamiast robienia czynności, które były już robione i obalane, mimo wszystko jesteś chyba jedyną osobą, która robi cokolwiek na tym forum, nadaj swój nick to się kiedyś morze spotkamy.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 20:21   #187
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Moim 9 "rookstayerem" wyszedlem z rooka bo mi sie nudzil, moj najwiekszy to byl 21 na pacerze
Obecnie sprzedalem 63 kine na guardii i probuje odbudowac 27 kine tez na guardii i aktualnie nim gram ( wywra ) wiec na rooku sie raczej nie spotkamy
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 20:36   #188
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Po 1 nie mam zamiaru jak dziecko klocic sie przez neta. Szukasz u mnie zaczepki ktorej nie ma, pokaz post w ktorym kozaczylem
Na dalsze zaczepki i prowokacje nie reaguje
Kto to mówi...

Cytuj:
@up - ale tu chodzi o pacc ;s

Bo lvl na Rooku jest praktycznie nie ważny - ja nawet i 8 lvlem z Full eq i bp potków mógłbym zwiedzić wszystkie tereny na Facc bez żadnego deada.
Wyczyść mi mh z ASem na 8lvl z 1 bp potow, pozdro.

Cytuj:
ReprezentRap, to wszystko już było, przeczytaj to co napisaliśmy zamiast robienia czynności, które były już robione i obalane, mimo wszystko jesteś chyba jedyną osobą, która robi cokolwiek na tym forum, nadaj swój nick to się kiedyś morze spotkamy.
Morze tak morze nie

Cytuj:
Moim 9 "rookstayerem" wyszedlem z rooka bo mi sie nudzil, moj najwiekszy to byl 21 na pacerze
Obecnie sprzedalem 63 kine na guardii i probuje odbudowac 27 kine tez na guardii i aktualnie nim gram ( wywra ) wiec na rooku sie raczej nie spotkamy
No, no, a ja miałem 150 rookstayera coś na "C", ale już nie pamiętam i ostatnio odkryłem jakieś nowe książki na bear roomie, oczywiście je zabieram bo pewnie wszyscy chcą je mieć, idę dalej słychać peji, yo.

Proponuje zrobić taki must-read każdego odkrywcy
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ike+sword+rook
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ike+sword+rook
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ike+sword+rook
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ighlight=spike
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ike+sword+rook
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ighlight=spike
http://www.forum.tibia.pl/showthread...ighlight=spike
Macie przed sobą jakieś 400 stron, miłej zabawy.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 21:18   #189
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Probowalem dzis uzywac i wylewac wszystko na wszystkim co sie da, zabraklo troche potow i przestalem i na maine zem ruszyl
Ale ciekawi mnie czemu na identyczne podloza nie zawsze mozna wylac potki, a w niektore miejsca w ktorych nie powinno sie wylac, to sie da ale nie ma kaluzy
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 21:42   #190
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Generalnie, to w kółko to samo, te książki były wałkowane milion razy. 2 z nich są nieprzetłumaczone - najprawdopodobniej poprostu nie da się ich przetłumaczyć. 0 nowych informacji.
Oskaruniu, sprawdź sobie w necie, co znaczy słowo "ignorancja", bo mnie skręca.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 22:04   #191
MACREADY
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2011

Posty: 3
Strzałka Fuzji sił.

Najwyższy czas zabrać głos. A wierzcie mi że nie cierpię tego, tym razem szczypta brutalnej prawdy się przyda, co poniektórych mocno ukłuje.

Osoby pragnące Nas uświadomić o swojej niepotwierdzonej (żadną konkretną argumentacją) wiedzy na temat (nie)możliwości zdobycia lub (nie)dostania się do już legendarnych rzeczy powinny nie zabierać głosu. Z takiej dyskusji tworzy się kłótnia, uczestniczą osoby, które starają się wnieść coś konstruktywnego, złapać jakiś trop lub wykazać się naprawdę ciekawą teorią. Nie potrzebni są również bajkopisarze ani świetni graficy pracujący w paincie nad wklejaniem spike sworda lub pochodnych jednocześnie publikując swoje dokonania. Nigdy niczego nie odkryjecie dopóki nie zaczniecie ze sobą współpracować jednocześnie używając szarych komórek mózgowych. Wierzę że Knightmare należy do ludzi, którzy lubią tajemnice ale nie przepadają za ich ujawnianiem (ani zdecydowanym potwierdzaniem o ich istnieniu). My, a bynajmniej rola zagorzałego rookstayera powinna być odkrywcza. A to co się obecnie dzieje to czysta głupota, tylko i wyłącznie bicie levela ( w większości przypadkach na bocie) i udawanie że coś się robi jednocześnie szukając. Powielacie te same tematy. Co chcę przez to wszystko powiedzieć?
Receptą na odkrycie czegoś nowego jest współpraca, stworzenie teamu, który będzie wykonywał operacje z jak największą ilością zaprzyjaźnionych ludzi online. Tak, dzięki tej metodzie przeszła do historii grupa poznająca mechanizm znikania pożądanego miecza. Trzeba podążać szlakiem tej prostej ale skutecznej metody. Heh...ale ja wiem jacy polacy potrafią być. Nie zamierzam przytaczać kolejnych smutnych historyjek.

Przy dość dużym zainteresowaniu wdrążenia poniższej koncepcji możecie liczyć na moją obecność.
Stworzenie teamu na jednym serwerze, cechującego się współpracą i lojalnością. Z perspektywą na zakup PACCA, Knightmare tworzy zagadki ale do ich dezaktywacji potrzeba dostępu na płatne tereny. Może i nie do większości ale zapewne do jednej z nich. Nie powinniście się przejmować levelem, w zupełności 10-12 lvl przy współpracy innych pozwoli zajrzeć w każdy zakątek mapy.

Decyzja należy do Was, w pojedynkę osiągniecie to samo co do teraz.
MACREADY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 22:09   #192
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MACREADY Pokaż post
Najwyższy czas zabrać głos. A wierzcie mi że nie cierpię tego, tym razem szczypta brutalnej prawdy się przyda, co poniektórych mocno ukłuje.

Osoby pragnące Nas uświadomić o swojej niepotwierdzonej (żadną konkretną argumentacją) wiedzy na temat (nie)możliwości zdobycia lub (nie)dostania się do już legendarnych rzeczy powinny nie zabierać głosu. Z takiej dyskusji tworzy się kłótnia, uczestniczą osoby, które starają się wnieść coś konstruktywnego, złapać jakiś trop lub wykazać się naprawdę ciekawą teorią. Nie potrzebni są również bajkopisarze ani świetni graficy pracujący w paincie nad wklejaniem spike sworda lub pochodnych jednocześnie publikując swoje dokonania. Nigdy niczego nie odkryjecie dopóki nie zaczniecie ze sobą współpracować jednocześnie używając szarych komórek mózgowych. Wierzę że Knightmare należy do ludzi, którzy lubią tajemnice ale nie przepadają za ich ujawnianiem (ani zdecydowanym potwierdzaniem o ich istnieniu). My, a bynajmniej rola zagorzałego rookstayera powinna być odkrywcza. A to co się obecnie dzieje to czysta głupota, tylko i wyłącznie bicie levela ( w większości przypadkach na bocie) i udawanie że coś się robi jednocześnie szukając. Powielacie te same tematy. Co chcę przez to wszystko powiedzieć?
Receptą na odkrycie czegoś nowego jest współpraca, stworzenie teamu, który będzie wykonywał operacje z jak największą ilością zaprzyjaźnionych ludzi online. Tak, dzięki tej metodzie przeszła do historii grupa poznająca mechanizm znikania pożądanego miecza. Trzeba podążać szlakiem tej prostej ale skutecznej metody. Heh...ale ja wiem jacy polacy potrafią być. Nie zamierzam przytaczać kolejnych smutnych historyjek.

Przy dość dużym zainteresowaniu wdrążenia poniższej koncepcji możecie liczyć na moją obecność.
Stworzenie teamu na jednym serwerze, cechującego się współpracą i lojalnością. Z perspektywą na zakup PACCA, Knightmare tworzy zagadki ale do ich dezaktywacji potrzeba dostępu na płatne tereny. Może i nie do większości ale zapewne do jednej z nich. Nie powinniście się przejmować levelem, w zupełności 10-12 lvl przy współpracy innych pozwoli zajrzeć w każdy zakątek mapy.

Decyzja należy do Was, w pojedynkę osiągniecie to samo co do teraz.

Najpierw piszesz że rola zagorzałego rookstayera bynajmniej powinna być odkrywcza, a potem piszesz że chodzi tylko o bicie lvla. Nie rozumiem ;/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 22:11   #193
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Może chodziło o słowo nie "bynajmniej", a "przynajmniej", Ruszku.

MACREDAY, bicie levela nie jest jedynie czystą głupotą. Na przykład moim sensem było niegdyś osiągnięcie 101 lv na moim serwerze. "Kochany" Cip dał mi tą możliwość (niedawno) poprzez Pacc na rok i to free. To, że korzystam z nadarzającej się okazji nie jest grzechem. Bycie Rookstayerem nie musi się wiązać jedynie z odkrywaniem różnych rzeczy na Rooku, z rozwiązywaniem tajemnic... . Może, nie musi. Równie dobrze może się łączyć jedno z drugim. Nikt nie jest zoobligowany do niczego-Wolna Wola.
Odszukanie sensu w zdobyciu wysokiego levela może być i cnotą. Jedyne co może zasługiwać na pogardę to oszukiwanie, że biję się ów level.

Zastanawia mnie zaś Twoja rola....Knightmare i Ty - kimże wobec siebie jesteście? Pomocnikami, czy też może On i Ty to jedna i ta sama osoba?
Pomysł odnośnie stworzenia zgranej grupy jest dobrym pomysłem. Jak zawsze przy tworzeniu i odkrywaniu tego typu zagadek - W GRUPIE SIŁA. Jedyne co trzeba przezwycięzyć to walka w grupie, lecz i to jest rzeczą naturalną i zawsze wystąpi...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 01-10-2011 o 22:31. Powód: Nowe info wcześniej
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 22:16   #194
MACREADY
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2011

Posty: 3
Domyślny

To jest sławny i już dawno niechciany debilizm. Stanowisz świetny przykład ruszek.
Jak nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz a potem jeszcze raz. Gdy dalej nie będziesz wstanie pojąc skup się na przekazie tekstu a nie na jego szczegółach.
MACREADY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2011, 23:11   #195
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

To mozna juz w sumie wybrac swiat
Nie bierzmy jakichs znanych typu Guardia czy Valoria, tylko taki co ma jak najmniej graczy. Szybciej wejdzie level i mniej tam jest graczy ogolnie, moze jakis temat zrobmy w ktorym nie bedziemy klocic sie o ss, tylko zbierzemy sklad, wybierzemy swiat, bedziemy sie umawiac na wspolne hunty, "zdawac raporty" z tego co zrobilismy/odkrylismy
Tylko teraz sie nie srajcie i nie robcie tematu, wpierw ogarnijmy czy ktos w ogole chetny itp.
Ja sie na to pisze, moge rookstayerem byc godzine dziennie
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2011, 08:28   #196
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

To wbijcie na xantere bo mam tam swojego przestarzałego rookera sprzed 50 lat i mogę wam coś sypnąć/pomóc.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2011, 11:05   #197
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MACREADY Pokaż post
Tak, dzięki tej metodzie przeszła do historii grupa poznająca mechanizm znikania pożądanego miecza.
Tak, jaka grupa? Szkoda, że sposób jego znikania został poznany po wykradzeniu mapy podczas ataku ddosów, więc chyba nie wiesz, co mówisz. Przez tyle lat rook był pickowany wzdłuż i wszerz, sprawdzono milion teorii - i nic. Więc nie licz na odkrycie czegokolwiek do czasu następnego udanego ataku ddsów.
Jeśli już musicie się w to bawić - polecam Danubię - opustoszały świat, znam tam niemal wszystkich rookerów i nikt tam już nie gra.
@down
Mogę wam pomóc z podstawowymi questami, zasponsorować jakieś duperele. Nie gram w tibię, nie mam czasu. Gwarantuję też, że nie odkryjecie nic nowego, ale skoro już sie uparliście...
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 02-10-2011 o 12:01.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2011, 11:39   #198
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Czyli Vermilion, ja i n0_name się piszą na ekipę?
Jak tak to mogę już zacząć jakieś mini przygotowania z wami na gg, potem jakiś jeszcze 4 ludzi i dajemy ;P
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2011, 14:32   #199
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Mylisz się drogi Vermilionie. Pierwsze przypadki znikania spike'a odnotowano już w 2004 roku. Sam pamiętam jak na forach pojawiały się tematy "miecz mi zniknoł!!!" w którym ludzie opisywali jak to na ich świecie nie było spike sworda. Oczywiście wszyscy brali to za fake dopóki nie mapa hakerów. Tak naprawdę to MasterSlayer wraz z ekipą dokonał odkrycia jednak nie wiele osób o nim wiedziało. Może teraz też tak jest? Pokazują nam na rooku Spike swordy lub iron helmety w eq a my co? Wyśmiewamy ich i wyzywamy od noobów i bajarzy. Tak samo było wtedy gdy ktoś pokazywał znikanie miecza. Z chęcią spróbowałbym odkryć tą tajemnice razem z wami ale obecnie nie mam Pacca ani funduszy na niego.
__________________
"Miecz przeznaczenia ma dwa końca. Jednym jesteś ty a drugim śmierć."

-Andrzej Sapkowski "Wiedźmin: Miecz Przeznaczenia"
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2011, 15:16   #200
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Dobra koniec, bo zaraz będzie kłótnia,
Dajcie mi swoje gg na pw
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:08.


Powered by vBulletin 3