Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-11-2005, 17:37   #81
Oddis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam pewne spostrzeżenie:
Prosze looknać na obrazek wstawiony przez mojego poprzednika.
Wydaje mi sie że Spike jest pod ziemią ponieważ zmiana podłoża jest zazwyczaj (może zawsze) zaznaczona charakterystydcznymi ząbkami (co widać na kwadracie wystającym 2 kratki od SS), a tu proszę całe kratki z ogniem są proste na krawędziach co mi podsuneło pomysł że może on byc pod ziemią.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-11-2005, 19:17   #82
Senior Razzii
Użytkownik forum
 
Senior Razzii's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 5
Domyślny

Na tej tabliczce koło ss pisze że tylko skromny może dotykać szpady więc skromny może oznaczać 1 lev a wiadomo że można sie wydostać na 1 lev z miasta i może się pojawić tam jakiś mostek może to rozwiązanie ale to są moje przypuszczenia

Ostatnio edytowany przez Senior Razzii - 01-11-2005 o 19:19.
Senior Razzii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 19:57   #83
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibiomankaa
ludzie slepi jestescie czy co??!! przeciez to fake ! jak tibianews.net moglo byc takie naiwne. widac ze ta gosciara nie stoi po srodku ekraniku a powinna i na mapce kropka nie jest po srodku. kropke przesunela i postac tesh.

fajnie masz w glowce... ale zobacz cos takiego, ze SAM EXCESSUS [ tibianews editor ] twierdzi ze to nie fake... moze najpierw zainteresowalbys sie troche tematem i poczytala takze na TibiaNews forum, a nie tylko wysówała jakies niekompetentne decyzje...

jestem w 100% pewien ze komus sie udalo zdobyc, co do butków... nie wiem, i czy jakis GM maczal w tym palce, tez nie wiem, ale jestem pewien tego, ze ludzie zajmujacy sie dzialem POTD na tibianews na pewno sprawdzili wiarygodnosc screena... mozliwe ze umówili sie na spotkanie i owszem zobaczyli buty, oraz Spike Sworda na rooku, w innym przypadku na pewno by takiego screenshota nie umiescili... zobaczyli itemki, i na tym sie skonczylo...

to nie jest zaden fake... w jaki sposub Lonya to zdobyla, nie wiem, ale pewien jestem tego ze ona go ma... i ze to nie jest fake.

Ostatnio edytowany przez seedee - 01-11-2005 o 19:59.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2005, 15:27   #84
atomic
Użytkownik forum
 
atomic's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 13
Domyślny

jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina
atomic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2005, 15:36   #85
NoRiX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Wiek: 32

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bolvir
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 18
Skille: 50 =/
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez atomic
jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina
To w takim razie dzisiej se poprosze mojego kumpla 97 lvl zeby mi na rooka przyniósł Giant Sworda , Golden Seta , Ancient helmet , Bohy , Stealth Ringa , platinum Amuleta . . Aha jecze zapomniałem BP Uhów i BP HMM.
Pomyśl czasem zanim cos napiszesz .
NoRiX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2005, 15:41   #86
NoRiX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Wiek: 32

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bolvir
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 18
Skille: 50 =/
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez atomic
jesli na mainie jest teleport do tej wyspy to napewno jakis high lvl ktory ma kolege ktory gra w tibie ale niezbyt dobrze by sie tam przeteleportowal i dal mu jakies rzeczy z maina
No to w takim razie dzisiej poprosze mojego kumpla 97 lvl zeby mi na rooka przyniósł Giant Sworda , Golden seta, Warrior helmeta , Bohy i stealth ringa . Aha i zapomniałbym najlepsze Bp Uhów i Bp Hmm .

Chłopie pomysl czasem zanim cos napiszesz ! ! !
NoRiX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 12:35   #87
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

takze mam pewne spostrzezenia :

Oddis ... jak spojrzalem na mapke nie ma tam pokazanego pod SoF'em stylu ziemi... tylko jest duza czerwona kratka, tak jakby to bylo nie pod ziemia, tylko ponad ... [ wzniesienie ] ... [ jednakze fotka na TIBIANEWS obala moja teorie poniewaz jezeli Lonya by stala pierwo wyzej cala mapka byla by takze podniesiona, chyba ze zostala specjalnie obnizona ]

pozostaje jeszcze kwestia Lonya'i - nawet jakbym odkryl jak sie robi SoF quest gralbym takim charem dalej, na rooku, czy na mainie, dla Mnie nie ma roznicy...
mozliwe ze Lonya to char stworzony przez CIP i specjanie nie opuscil rooka...
otoz moze ten 7 lvl to ma byc jakas wskazowka dla nas...

12:32 You see a sign.You read: Only the humble may touch the Sword of Fury

Humble z ang. - skromny etc... czyli moze jedynie 7 lvl ma jakas mozliwosc dostania sie tam ?
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 11:44   #88
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

omg ludzie!!!!!!! przestanie pier***lić że nieda sie tego zdobyć tak samo wszyscy mówią ze nie da sie zdobyć innych rarów typu mls th dsl bo to nagroda od cip PRZECIEZ JAK CIPSOFT ZECHCE KOGOS WYNAGRODZIĆ TO MOŻE STWORZYĆ NOWY ITEM!!! I DAĆ TEMU KOMUŚ (tak jak było z golden bootsami)
poza tym quest spoil jest zabroniony... i nie każdy opisje kłesty!! a jak tylko nieliczni wykonali tego questa to co sie dziwicie że nikt go nie opisał? poza tym są różne questy są takie dla silnych (annihilator demon helmet dvarf hell) i takie dla myślących (postman paradox tower bazyliszek(?) ) kolejnym faktem jest to że wielu ludzi siedzi afk z monkiem i skiluje a potem tylko expi.... zdaje sie potem na solucje questów przez co sami nie uczą sie szukać i po co sie głowić nad rozwiązaniem jak można przetrząsnąc całą tibie... powybijac wszystko co stanie na drodze szukać u demonów warlocków i *** wie gdzie jeszcze... przecież quest może być równie dobrze w jaskini troli czy gdzie...tylko dobrze ukryty jest przecież tyle miejsc do których sie "nieda dostać" (czytać: nikt nie zespoilował jak) a ta fota lonyi to mugł być fake...ale by nie zamiscili go wtedy...! przypomne też ze na roku da sie sprzedawać brass armor który wypada...z mino maga do którego "nie da sie za chiny dostac" jak mówi wiekszość wczujcie sie też w role cipów (chyba nie chcielibyście żeby dużo osób na roku miało spikea bo to juz nie byłby rare, sword of fury i legenda tylko zwykły spike...wiec ukrywalibyście te questy tak żeby ich rozwiązanie zajęło dużo czasu no nie?! i żeby gracze mieli satystakcje że wreszcie maja spikea o którym marzyli od kołyski!) i pomyślcie po co ćip soft zabrania quest spoilinga?
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 12:52   #89
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

@ up
widziales kiedys słownik ??

@ Topik

Jak dla mnie to jest fake jeszcze jedna zagadka nie do rozwiazania a zalorze sie ze juz wiele osób przeczesuje rOOk w poszukiwaniu tych butów
Ps. od kiedy te buty umozlwiaja latania ponad skalami
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 13:45   #90
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Up
Przeczytał chociaż temat? Już jest ustalone, że to nie fake bo sam Excessus o tym mówił.
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2005, 22:06   #91
Crowner
Użytkownik forum
 
Crowner's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 30

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: astera
Poziom: 27
Skille: 67/66
Poziom mag.: 4
Crowner ma numer GG 5067113
Domyślny neiwiem co to ma byc??? 4/5 ze fake

look na ten obazek xD :
1.ona albo rozmawia z kims co sie konczy jego nick na lt lub to jest default a jezeli to jest default to czemu on nie jest blizej lewej strony ekrany??? bo default jest zawasze 1
2. jezeli to jest juz ten default to jak sie loguje na postac to powinno jej pisac cos w tym stylu
21:55 Your last visit in Tibia: 07. Nov 2005 20:56:55 CET. (zalezy oczywiscie kiedy byla)noi potym to:Lonya says:Yeah I got it! a tam tak niejest look jak sie przyjzycie to widzicie skrawek odpowiedzi jezeli to jest "K" to to fake a jezeli to jest "Y" to powinno pisac tak 15:05 Lonya says: Yeah I got it!

ale mi sie tez wydaje ze tam nie pisze to co mowie tylko pisze you see boots of waterwalking a lezeli to jest prawda noto jezeli dala na look to powinno pisac na zielono a jezeli sama to napisala to powino pisac :
15:05 Lonya says: you see boots of waterwalknig a nie :15:05 You see boots of waterwalknig

wiec niewiem co to dokladnie ma byc moim zdaniem to fake bo default nie dziala!!! jezeli nie skapowales to przeczytaj jeszcze raz ale miej przed soba to zdjecie <<<FAKE>>>
Crowner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2005, 22:39   #92
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

sluchajcie, ja nie rozumien.. NIE WAZNE CO JEST WPISANE W JEJ DEFAULT!
NIE WAZNE W JAKI SPOSUB!

ONA MA TEGO ***AN3GO SPIKE SWORDA I JAKIES BUTKI! -.-

TIBIANEWS EDITORZY ZADBALI NA PEWNO O TO, ZEBY NIE UMIESCIC FAKE'a

myslicie ze taki servis informacyjny jak TIBIANEWS pozwolilby sobie na pokazanie Fake'a?

zastanowcie sie... na pewno spotkali sie z Lony'a... zobaczyli to co chceli, mozliwe ze zadali jakies pytania, ale raczej nie dostali na nie odpowiedzi, i dopiero po tym umiescili tego POTD'a...

NA PEWNO NIE UMIESCILI TAM FAKE'a ANI NIC Z OT Serva...
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2005, 20:39   #93
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

no dobra nie wiem skąd ma te butki ale moglo byc tak...zdobyła je jakos main charem poszla na rookgaard i dala rook charowi i..... dalej wiecie co
a co do tego "to zdjecie to quest spoiling bo tera juz wiadomo jak wykonac questa" toż to nie QS czy jak wam powiem że np klucz numer 666 otwiera drzwi do skarbca w kazo i tylko tyle to nie jest to quest spoiling bo nie popsułem wam zabawy tylko podpowiedziałem żebyście szukali tego klucza ;p
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2005, 00:18   #94
Jojo Ninja
Użytkownik Forum
 
Jojo Ninja's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 444
Domyślny

Ja wam powiem tak, przez tibianews.net zostało to potwierdzony, ale ...
Ja wam moge zrobić taki sam screen z OT'sa ...
W końcu jest paru członków CS na tamtym sajcie, więc chyba nie dali sie zrobić w maliny przy własnym projekcie? -.^
__________________
Jojo Ninja
Aurea
Knight
Member of Ninja Family...
Jojo Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2005, 10:31   #95
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

jak dla Mnie tibianews nie szmacilby sie pokazywaniem screena z OTS'a...
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2005, 11:37   #96
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny


Najnowszy SS z Tibianews.net. Pochodzi on ze starej wersji Tibii. Ciekawe czy Double Axe jest na Rooku do dziś
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2005, 15:49   #97
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 09:33.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 11:41   #98
Jojo Ninja
Użytkownik Forum
 
Jojo Ninja's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Najnowszy SS z Tibianews.net. Pochodzi on ze starej wersji Tibii. Ciekawe czy Double Axe jest na Rooku do dziś
W starej wersji Tibii dużo rzeczy było, o których nie macie zielonego pojęcia
Całkiem możliwe że i double axe był, ale skąd teraz o tym sie dowiesz? ^^
Pytaj CIPsoft może ci odpowiedzą

~Yours Jojo
__________________
Jojo Ninja
Aurea
Knight
Member of Ninja Family...
Jojo Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 13:24   #99
Wiku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak dla mnie - fake
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 14:54   #100
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Ci co sądzą, że to fake
Sam Excessus mówił, że to fake i że to sprawdzili! Tak więc zamknąć swe jadaczki z tekstami w stylu "fake plax"
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin 3