Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-04-2006, 19:46   #121
Mysterious Flash
Użytkownik Forum
 
Mysterious Flash's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: N/c...
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Harleck
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 42
Skille: **/23
Poziom mag.: 44
Mysterious Flash ma numer GG 2728875
Domyślny

tuu masz:

http://images.tibia.pl/images/newsy/rihekel_40.jpg
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir-Mihi Pokaż post
jak sie lognac bo mi postaci nie moge lognac
:/
Mysterious Flash jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-04-2006, 17:25   #122
Ghinus
Użytkownik forum
 
Ghinus's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Julera
Domyślny

O co ci chodzi Helixaw?

Ktoś już próbował pogadać z Ghulem?

@edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mysteriou Flash
Z tego co pamiętam (nie wiem czy to prada) to kiedys w katana room (obok ghoula) jak sie chodzilo tak jak on (ghoul ) przez dluzszy czas i pomylilo sie krok, to zaczynał wariowac i szybko sie leczyc^^. Nie wiem czy to prawda, nie pamitam.
Można spróbować pochodzić tak samo jak Ghul. Może coś się stanie.

Ostatnio edytowany przez Ghinus - 28-04-2006 o 17:29.
Ghinus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 17:28   #123
*Dibov*
Użytkownik Forum
 
*Dibov*'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Calmera/Azura
Domyślny

Hmmmm nie musze ci na PW tego nicku podawac chcesz moge ci go podac teraz Odpisz !! Szukajmy dalej a napewno znajdziemy
*Dibov* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 17:48   #124
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Pytanie Luuudu fora!

Ech jak zwykle.

''A mi nikt niepoazywal spike sworda na rooko''
''A mi pokazali fire sworda ''
''Ta? Udowodnij''
'blablabla''
''srtay sraty''
''bablablabla''
''moge sie dolonczyc?''
''balbla''

i tak w kolko! A niektorzy to zamulaja postami typu: ''a stonoga to to wymuslil i wymysla cos zeby bylo napiecie -.-'' Ludzie oapnujcie sie. Prosze to nie ejst czat! Jest kilka osob normalnych którzy wiedzą o co chodzi itp. a reszta to kompletne nooby(ja widze że pod względem tego posta niewiem jka inaczej) Newbie to rozumiem ja też kiesyś nieweidziałem kto to jest Igluage itp. Chce wam pokazać że to co wy piszecie inni zaczynają brać jako żarty - choć myślicie że to wszytko co mówicie się przyda. To jest żałosne. Ja tu niechce nikogo obrażać ani nikogo przeywać ''ej noobie niezamulaj bo jestes idiota''. I jeśli niewierzycie za chwilkę pojawią się posty ''ale sie mądrzysz '' albo ''lol''. Prosze o sensowne wypowiadanie się!!! I jeśli chcesz zabłysnąć ''lol ja to wszystko wiem a ty piszesz nienormalbe rzeczy''. i dlatego zacząłem razem z gildią - zaufanymi przyjaciółmi w których mam oparcie i dzięki którym mogę coś rozwiązać. Prosze osoby normalne niezamulające wiedzące dużo itp plx na forum www.balanced.fora.pl Sry modki jeśli jest zakazanu tu przesyłanie do innego fora to sorry. Jeśli boicie się że wasze forum straci taką popularność bo wszyscy przejdą na balanced to usuncie ten post. Spx nikt niezdazy tego przeczytac i niebedziecie miec obciachu... <świry> .

Helixav a o co chodzi ci z ghoulem. Tamtego mogło zabić bo kiedyś tam były drzwi w scianie ale ja usuneli. (taka sama historia z tymi drzwiami jak z drzwiami do MM - tlyko myśle że kiedyś mozna tam było wejść na jakieś 98%.

PS: Troche wyzej niz ghoul(mały pokoik) jest bug - ściana jest ''wcięta''. Ustancie w prawym dolnym rogu i przekonacie się że włosy wam ''wystają''. hmm czemu nikt niezałatał buga? Taki widoczny... nie myśle że to wniczym niepomoże ale... tak samo mówiła osoba trzymająca kiedyś w ręku kose. Hmm... do czego ona jest. do nieczego niepotrzebna, czemu nikt niezałatał buga? Hehe .
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 02:50   #125
Maczterykosy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: OLN

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 22
Domyślny Klucz

Ostatnio szwędałem sie po rooku antiki i od lokalnyh rookslayerow dowiedzialem sie ze ponoc mozna znalesc klucz do minomaga ale użyć go moze tylko ktos na lv 1 dlatego jest wlasnie ta dziura którą mozna wyjsc z rooka na lv 1 ponoc rookslayer ma eskortowac tkaiego lv 1 tamtą drogą aż do minomaga...niestety z kat wziaść klucz to już nikt tam niewiedzial a sam sunrise tym razem niebyl ro0zmowny.

Niewiem jak traktować to co oni mówili ja osobiscie podchodze do tego scpetycznie no ale może komuś wyda sie to pomocne jakos...
Maczterykosy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 03:10   #126
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maczterykosy
Ostatnio szwędałem sie po rooku antiki i od lokalnyh rookslayerow dowiedzialem sie ze ponoc mozna znalesc klucz do minomaga ale użyć go moze tylko ktos na lv 1 dlatego jest wlasnie ta dziura którą mozna wyjsc z rooka na lv 1 ponoc rookslayer ma eskortowac tkaiego lv 1 tamtą drogą aż do minomaga...niestety z kat wziaść klucz to już nikt tam niewiedzial a sam sunrise tym razem niebyl ro0zmowny.

Niewiem jak traktować to co oni mówili ja osobiscie podchodze do tego scpetycznie no ale może komuś wyda sie to pomocne jakos...

buahahahahahahahahhahahahahaha ja niewiem kogo ty sie pytales....ale robia sobie z ciebie jaja ludzie ;D taa klucz ....1 poziom to tak jak zabic minoska na skale z fista

OMG OMG OMG
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 14:10   #127
raven
Użytkownik Forum
 
raven's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 595
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 202
Domyślny ..

sam mialem nadzieje ze spike'a da sie zdobyc lecz dzisiaj rano poszedlem zobaczyc go i chcialem wrzucic na niego 1 gp , nie dalo sie ..mowie sobie :
to przez to ze lezy na kamieniu.. ale na ognie tez sie nie dalo wrzucic .. czaicie? na ognie ktore nie da sie nic wrzucic nie mozna tez wejsc.. czyli nawet jak wejdziesz se na ta wyspe to i tak do spike'a nie dojdziesz chyba ze jest gdzies skrzynka questowa ze bierze sie USE i sie go zdobywa.. lecz spike'a z wysepki nie da sie wziac..
raven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 17:11   #128
Oxi of Rookgard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 4
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny Ja wierze

Siemka zalozycielu tematu..... ja tam wierze ze da sie zdobyc sof... ze da sie dotrzec do mino maga....przeciez gdyby sie nie dalo to cip~ zlikwidowali by wszystko co jest zwiazane z tymi zagadkami.Moim zdaniem oni poprostu utrudnili tego questa ;] Jezeli chcesz moge wspolnie z toba rozwiazywac ta zagadke moje gg 7238949 napisz Czekam
Oxi of Rookgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 17:29   #129
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxi of Rookgard
Siemka zalozycielu tematu..... ja tam wierze ze da sie zdobyc sof... ze da sie dotrzec do mino maga....przeciez gdyby sie nie dalo to cip~ zlikwidowali by wszystko co jest zwiazane z tymi zagadkami.Moim zdaniem oni poprostu utrudnili tego questa ;] Jezeli chcesz moge wspolnie z toba rozwiazywac ta zagadke moje gg 7238949 napisz Czekam

to zes inteligentnie napisal a moze tak pomyslisz .? przed napisaniem kolejnego posta
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CIP SOFT USUNOL BY WSZYSTKO...CO ZWIAZANE.....JAK TO SOBIE WYOBRAZASZ????? ZE PO NEXT UPD.. WYJEBIA CALA PLANSZE Z MINO MAGIEM.... GHULA....I SSA TAAAA PO NEXT UPD MOZEMY SIE SPODZIEWAC ...W TAKIM TOKU MYSLENIA...ZE ROOKGAARD..ZOSTANIE ZMNIEJSZONY O POLOWE ^^
GRATULACJE MYSLENIA


KOCHAM TEN TEMAT
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 18:00   #130
Oxi of Rookgard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 4
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

ktos sie ciebie pytal o zdanie?? z**ba*y h*j* -.- ??
Oxi of Rookgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 20:33   #131
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxi of Rookgard
ktos sie ciebie pytal o zdanie?? z**ba*y h*j* -.- ??

noob plx
omg omg omg
jak piszecie cos...to bierzcie odpowiedzialnosc..za to co piszecie....
aktualnie ciebie moge wrzucic..do dzialu o noobach ^^
bo bardzo ladny przyklad dales nie ma co...
Ej stonog...ja jush widze ten wasz team..co mialby odkrywac tajemnice rooka
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 22:04   #132
Struś
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 7
Profesja: Sorcerer
Domyślny

poczytałem, pośmiałem się, a teraz coś wam powiem:

Mino Mag, Ghoul, Spike Sword są na rooku po to, aby pokazać graczom, co moga zdobyć na mianie, z czym walczyć. Takie rozmyślania nie mają sensu. Jeśli Spike bylby do zdobycia na rooku, to ktoś już by wymyślił, jak go dorwać. Naprawde nie możecie pomyślęc, że skoro NIKT na całym świecie nie wymyślił jeszcze rozwiazania tej zagadki, to może jej po prostu nie ma?
Struś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 01:06   #133
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

MaveriC wiesz o tym, że ilość powtórzonych emotikon i akronimów jest odwrotnie proporcjonalna do inteligencji autora postu? Idź lepiej pisać swojego fajniootkieko blogashka
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 01:28   #134
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

eeee? jakiego bloga...aska.....

wal sie ....a ilosc noobow w tym temacie...to ujemny wynik ich wspolnej inteligencji... ^^ ale warto sie czasem z czegos posmiac w tym nudnyms swiecie
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 01:51   #135
karłowaci
Zbanowany
 
karłowaci's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: gdańsk

Posty: 135
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Danubia
Poziom: 22
Skille: 666/69
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaveriC
buahahahahahahahahhahahahahaha ja niewiem kogo ty sie pytales....ale robia sobie z ciebie jaja ludzie ;D taa klucz ....1 poziom to tak jak zabic minoska na skale z fista

OMG OMG OMG

weż sie k***a zamknij!!!!!!!! tylko krytykujesz wrzystkich a może byś sam coś wymyślił. To może być bardzo możliwe człowieku -,- Krew mnie zalewa gdy widze jak ktoś wrzystkich krytykuje a sam nic nie wymyśla -,-
karłowaci jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 02:00   #136
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karłowaci
weż sie k***a zamknij!!!!!!!! tylko krytykujesz wrzystkich a może byś sam coś wymyślił. To może być bardzo możliwe człowieku -,- Krew mnie zalewa gdy widze jak ktoś wrzystkich krytykuje a sam nic nie wymyśla -,-

BO WAM JUSH MOWILEM NOOBIE CHOLERNY! ZE TU NIE MA NIC DO WYMYSLANIA! BYLO KILKA TAKICH TEMATOW NA PREZLOMIE MIESIACA!!
NA ROOKU NIE DA SIE JUSH WYMYSLIC! I NIE NAZYWAJ MNIE NOOBEM BO JA W PRZECIWIENSTWIE DO WAS... NIE WYPISUJE BZDUR...I MYSLE O GOWNIANYM SSie NA ROOKU!
MaveriC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 12:34   #137
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Brak ikony

Hmm... tak? no dobra Maveric i reszta. Piszcie sobie tu głupoty dalej - ja wam powiem jedno. Ja z moimi kolegami dowiedziliśmy się już trochę. Wiemy co dokładnie jest w komnacie minomaga. Wiemy że do spike nie da sie dojść za pomocą kilofa. Wiemy że Amber była więziona na sczycie wieży orków. Wiemy że wieża orków MA czubek. Da się wejść na górę - tam była więziona Amber. Wiemy wiele rzeczy. Patrzę na posty niektórych i powstrymuje się od śmiechu. Zaśmiałbym się ale to jest ż a ł o s n e. Więc thx za wszystko mam dość nOObków którzy myślą że zabłysną postem: ''nie da sie ta dojsc'' itp. Bo powiedzmy to sobie wprost - zamulacie takimi postami i myślicie że jesteście mądrzy.


PS: Chyba Axetox i ja wiemy o co tka naprawdę chodzi. A więc życzę wam dalszego mądzrenia sie w szczęściu i zdrowiu. Jesteście śmieszni (przynajmniej co niektórzy).


edit:
Karłowaci NIE było to sprawdzane nawet kilkadziesiąt razy. Tamten rzeczywiście ''zabłysnął''. Tu pierwszy raz Maveric miał rację.
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 30-04-2006 o 12:38.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 12:53   #138
Oxi of Rookgard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 4
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny ....

Ja Jestem z tobą Stonqa ;p mozemy rozwiazac ta zagadke i nie mowic tym nooba o co w niej hcodzi ^^
Oxi of Rookgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 13:05   #139
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oxi of Rookgard
Ja Jestem z tobą Stonqa ;p mozemy rozwiazac ta zagadke i nie mowic tym nooba o co w niej hcodzi ^^


zanim napiszesz na kogoś "noob" dowiedz się co to słowo dokładnie znaczy, bo widzę, że jesteś jedną z 90% osób, które używają na tym forum słów których znaczenia kompletnie nie rozumieją, albo uogólniają zachowania do jednej konkretnej sytuacji. Tyle w tym temacie bo te całe rozważania to jeden wielki bałagan...
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 13:10   #140
Oxi of Rookgard
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 4
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kerin Tale
zanim napiszesz na kogoś "noob" dowiedz się co to słowo dokładnie znaczy, bo widzę, że jesteś jedną z 90% osób, które używają na tym forum słów których znaczenia kompletnie nie rozumieją, albo uogólniają zachowania do jednej konkretnej sytuacji. Tyle w tym temacie bo te całe rozważania to jeden wielki bałagan...
nie chcesz rozwiazywac to sie nie udzielaj -.- a noob wiem dokladnie co to znaczy i ty nim jestes
Oxi of Rookgard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin 3