Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-01-2007, 15:15   #21
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage Pokaż post
Sirblaze zabity przez szczura?

Wydaje mi się, że sam się celowo podłożył... Szczur przecież nie ma takiej siły, żeby przebić się przez pancerz. Może był bez eq?

No ciekawa sprawa . . .
Powiem Ci tak, ktoregos razu przekaldalem itemki na depo chara i stalem bez tarczy i studdedow na dachu domku, jako ze wrocila dziewczyna zostawilem Pana Klocka na afku, a tu nagle poof i plaga ratow. Musze ci powiedziec ze nawet mnie zjechaly lekko, ale zostalem uratowany przez n00bki

Nic tylko mu wspolczuc.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-01-2007, 15:24   #22
Nethalis
Użytkownik Forum
 
Nethalis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sire'shan
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 20
Skille: 20/25
Domyślny

2 dni temu na Xerenie pojawił sie Sheng ktorego mialem okazje drugi raz zabic ( Pierwszy raz ubilem go solo na 12 lvlu a drugi raz z kumplem na 15) co oznacza ze mam juz 2 mlw
Pozdrawiam
Nethalis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2007, 16:39   #23
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
A tutaj mogło go lać kilka minosków i rat tylko dobił.
Konia z rzędem dla tego, kto pokaże mi na Rooku miejsce z minosami i ratem w jednym roomie. A o jakim wydarzeniu mógłbym ja powiedzieć? Prawdę mówiąc, nie doszły mnie słuchy o niczym ciekawym, ale z nudów sprawdziłem sobie rankingi Rookstayerów na różnych światach i porównałem je z długością istnienia serverów - niektóre wyniki okazały się dość ciekawe:

Niewątpliwymi rekordzistami w PG są Rookstayerzy z Shivery, świata, na którym w przeciągu 2 lat, najlepszemu Rookstayerowi, Qix Strong udało się osiągnąć... 34 lvl ! Nie każdy potrafił dotrzymać mu takiego tempa, więc 2 najwyższym lvlem jest gracz z 28 poziomem. Mimo wszystko ta pozycja nie jest pewna, gdyż Rookstayerzy z Askary, servera mającego 1,5 roku, doszli do 29 poziomu... jeśli więc utrzymają takie tempo expienia, mają ogromne szanse zdetronizować Shiveriańskich graczy.


Niezbyt ciekawym wynikiem, może się pochwalić także Amera, gdzie w ciągu ponad 4 lat istnienia servera, najwyższy lvl to 41. Cóż, nie mam zamiaru się tu z nikogo nabijać, bo i moje rodzime strony nie są lepsze, ale mimo wszystko warto zobaczyć, co który świat ma do pokazania i od jakiej strony

Na Kyrze natomiast, świecie, który niedawno obchodził swoje 1 urodziny spotkać możemy już 58 lvl. Jak na wyspę początkującyh, jest to bardzo dobry wynik, a Sir Mafojzo, o którym mowa, nie ma bynajmniej zamiaru zwolnić, o czym możecie się dowiedzieć z zamieszczonego niżej wywiadu, który z nim przeprowadziłem:

Cytuj:
Pell on Kyra [1]: Witam! Jestem Pell, Rookstayer ze swiata Xerena - chcialbym przeprowadzic z Toba maly wywiadzik dla czytelnikow dzialu Rookgaard na forum.tibia.pl - zgodzisz sie?
Sir Mafjozo [58]: ok
Pell on Kyra [1]: Co sklonilo Cie do gry na Rooku?
Sir Mafjozo [58]: nudna gra na mainie ;p
Pell on Kyra [1]: Heh, sporo osob powiedzialo by zupelnie odwrotnie, ale rozumiem to Jak udalo Ci sie w takim tempie zdobyc 58 lvl na wyspie poczatkujacych? Ja sam majac 35 poziom, widze jak powoli przesuwa sie exp bar - masz jakies wlasne sposoby?
Pell on Kyra [1]: Czy moze poprostu spedzasz duzo czasu przy grze?
Sir Mafjozo [58]: osatnio malo spedzam czasu przy grze ale byly dni ze siedzialem naprawde dlugo ;]
Sir Mafjozo [58]: nie ma sposobos na szybki exp ;p
Pell on Kyra [1]: Czyli obecny poziom zawdzieczasz dawnemu PG ?
Sir Mafjozo [58]: nie, zawdzieczam to wytrawolosci, nigdy sie nie podaje i mam zamiar wbic minimum 100
Pell on Kyra [1]: Rozumiem Czy to Twoj pierwszy Rookstayer? Moze miales juz wczesniej jakies inne postacie na innych siwatach?
Sir Mafjozo [58]: tak jest to moj pierwszy rookstayer
Pell on Kyra [1]: Zaczales gre od pierwszego dnia istnienia Kyry? Moze jacys Rookstayerzy byli tu juz przed Toba?
Sir Mafjozo [58]: na poczatku istnienia kyra gralem na mainie
Sir Mafjozo [58]: ale znudzilo mi sie to wtedy po rooku biegal 20 lvl wiec pomyslalem moze i ja sobie takiego zrobie ;p
Pell on Kyra [1]: Masz jakies ulubione expowisko, czy zbierasz doswiadczenie lazac tu i tam? ^^
Sir Mafjozo [58]: ostatni miesiac to chyba caly czas jestem na mino hell ;] zbieram mino leather ;p
Pell on Kyra [1]: Planujesz zdobyc BP addon? Czy moze polujesz na Shenga? ;>
Sir Mafjozo [58]: tak chce zdobyc bp addon a przyokazi poluje na Shenga z ktorym mialem juz przyjemnosc sie spotkac
Pell on Kyra [1]: Obdarowal Cie Magic Light Wandem? Ponoc kilku pechowych Rookstayerow z innych swiatow nie znalazlo MLW w martwym bossie.
Sir Mafjozo [58]: Sheng byl na kyra juz 3 razy w tym 2 razy polecial Wand ;] jestem posiadaczem jednego z nich
Pell on Kyra [1]: Wielu Rookstayerow na wyzszych lvlach, nie chce zdradzac swoich skilli. Nalezysz do nich ?
Sir Mafjozo [58]: nie ja jestem dumny ze swoich skilli posiadam 24 w club i 32 shieldungu 20 distance i 66 fishingu
Pell on Kyra [1]: Imponujace wyniki, pamietasz moze jakis best hit z macy, badz luku/spearow?
Sir Mafjozo [58]: niestety nie ;p
Pell on Kyra [1]: Szkoda, ale jakos przezyje bez tej wiedzy Mam jeszcze kilka pytan, w tym jedno bardzo (dla mnie) wazne...
Pell on Kyra [1]: Czy mimo takiego poziomu, gra wciaz jest dla Ciebie atrakcyjna? Niektorych szybko nudzi zabawa na tej wyspie, co ciagle trzyma Cie przy grze?Czy po tym jak zdobedziesz addon, char pojdzie w odstawke?
Sir Mafjozo [58]: tak w dalszym ciagu jest dlamnie bardzo atrakcyjna, jedna z zeczy ktora mnie tu trzyma to koledzy a zwlaszcza Knight Doktorek
Sir Mafjozo [58]: i Vanadus ;p
Sir Mafjozo [58]: zawsze moge na nich liczyc w kazdej sytuacji
Pell on Kyra [1]: Racja, bez znajomych byloby bardzo nudno... A jakie stosunki utrzymujesz z innymi Rookstayerami? Masz moze jakis wrogow? Czy spotkales siekiedys z czyms niemilym, ze strony innego Rookstayera?
Sir Mafjozo [58]: tak posiadam wielu wrogow jednym z wiekszych jest Swierszcza Stary
Pell on Kyra [1]: Posiadasz jakis wzor do nasladowania? Ktos Ci imponuje?
Sir Mafjozo [58]: Sunrise jak chyba wiekszoci Rookstayerom
Pell on Kyra [1]: Masz zamiar go dogonic? Przegonic? Masz jakies konkretne cele na 2007 rok?
Sir Mafjozo [58]: nom chcialbym go przegonic ale nie wiem czy mi sie to uda ;]
Pell on Kyra [1]: To juz chyba wszystko o co chcialem Cie zapytac Chcialbys na koniec powiedziec cos Rookstayerom z innych swiatow?
Sir Mafjozo [58]: Nie poddawajcie sie, kazdy moze osiagnac wszystko co tylko zechce
Pell on Kyra [1]: Wielkie dzieki za poswiecony czas Nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci dalszych sukcesow i wypatrywac kolejnych awansow Zegnaj!
Sir Mafjozo [58]: ja rowniez dziekuje i pozdrawiam

Any comments?
Pell
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 25-01-2007 o 17:43.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2007, 17:01   #24
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinodin Barthez Pokaż post
ja mam do ciebie pytanko...gdzie można sprawdzić najwyższe lvle na rooku na danym świecie ??

http://www.rookstat.com/rankmundos.php
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 22:37   #25
Sebarka
Użytkownik Forum
 
Sebarka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Reda/Rookgard ^^

Posty: 84
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Poziom: 33
Domyślny

News na Obsidi, pojawił sie Apprentice Sheng.

Sebarka ( ja, 15 lvl ), Gienek Sprzegielko ( 20 lvl ) Kuna Rookslyer ( 25 lvl )
Razzor of Hunter (6,7 lvl ) i inni. Nie pokonali Apprentice Sheng'a.

Powód : Małe Doświadczenie i mało lf i nie było kogo do blokowania AS.

Kuna nawet się poświęcił i Dead

Ostatnio edytowany przez Sebarka - 28-01-2007 o 15:21.
Sebarka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 12:59   #26
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Ciekawostka z Xantery
Xaerook 54 lvl Xantera oddał swoją postać jakiemuś noobowi na 1 lvlu tylko zabrał cały hajs i addon itemki na main. (Postać ma PACC)
Gobii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 13:23   #27
Agent iks
Użytkownik forum
 
Agent iks's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: W-wa {Rembricz City xD}
Wiek: 34

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agent iks
Profesja: Rookstayer
Gildia: Poszukuje
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Agent iks ma numer GG 6442621 Send a message via Skype™ to Agent iks
Domyślny

Niestety wczoraj ja też poświęciłem deda... próbowałem z Undir Uladiten i Kozak of Guardia... niestety kozak też padł...

Powód : widzieliśmy się pierwszy raz na oczy i niestetynie posiadaliśmy najmniejszej choćby ilosci zgrania czy zaufania....

a szkoda...
Agent iks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2007, 14:34   #28
Sirblaze
Użytkownik Forum
 
Sirblaze's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 58
Stan: Niegrający
Imię: Sirblaze
Gildia: Brainstorm
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: Forgot
Poziom mag.: jw
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sirblaze Sirblaze ma numer GG Zapomnialem Send a message via Skype™ to Sirblaze
Domyślny

Co tu duzo pisac.. tak jak pisze Pan Klocek identyczna sytuacja miala miejsce w moim przypadku. Mozna powiedziec wielki "nie fart" nikt mi nie przybiegl z pomoca tylko pare osob jeszcze bardziej umotywowal fakt ze moze "dropne" cos ciekawego. Podsumowywujac stracone 186k i mniej wiecej po 30% w skillach a co gorsze respekt bo przy kazdym kroku slysze besztanie i smiechy. Przez niektorych zostalem okrzykniety legenda na miare Sunrisa bo wydaje mi sie ze jestem postacia z najwyzszym lvlem ktora do tej pory padla na najgorszym stworze w grze. Nikomu nie zycze tak pasc, mam nadzieje ze z biegiem czasu i odrobina motywacji odbije sie i bede stawiac kroki juz tylko w przod i dzieki za wsparcie.

Regards.
Sirblaze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 22:16   #29
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nius:
Ferumbras de Rookgaard awansowal na 80 lvl.
Mamy teraz fajna "trojce" .

Ostatnio edytowany przez Fpitolony w sprawe - 14-02-2007 o 22:19.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2007, 12:04   #30
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny Mleko traci na wartości.

Nius:

Od pewnego czasu zauważyłem, iż mleko w bear room respi się zbyt często. Wraz z kolegą codziennie sprawdzaliśmy tą anomalię przez jakiś tydzień. Jak się okazało, jest tam stały respawn. Każdego dnia, tuż po Save server możemy uzyskać jedną porcję tego 'cennego' napoju.

@kolega niżej.
W świecie tibijskim oprócz 'save server'ów(1 na dobe) występują jeszcze tzw. 'mini save', które odbywają się kilka razy dziennie. Jednak tylko w tych miejscach, gdzie nie ma nikogo.
Np. Uznajmy, że 'Mini save' odbywa się o 16.00. O godzinie 15.55 wchodzisz do rot hell, zabierasz small axe i wracasz do miasta. Jeżeli wrócisz po jakimś czasie, tzn. po 16.00, znajdziesz tam kolejny toporek.

Ostatnio edytowany przez kuba1324 - 03-04-2007 o 17:20.
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 02:02   #31
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Nius:
hm... dzisiaj dopracowywalem moj distance fighting... godzina 15 wybralem sie do rot hell, wybilem all roty podeszlem do ciala, no i bylo to co mialo byc -small axe- ... potem wieczorem, godzina 21, znow tam bylem i znowu bylo cialo a w nim -small axe-
A ponoc mialo byc tak ze respi sie po save'ie... tzn. godzina 8.05 kazdego dnia.

No wiec jak to jest z respawnem niektorych itemow?
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 03-04-2007 o 02:13.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2007, 17:18   #32
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny [Antica] [Tutorzy]

News:

Filmik.
Wczoraj [tj. 25 maja] na Antice odbyły się rozgrywki w piłkę nożną tutorów.
Filmik został nakręcony przez [CHAR]Master Slayer[/CHAR]a.

Jak zwykle na takiej imprezie pojawił się GM i zsummonował im [inni gracze nie zostali dopuszczeni do gry] piłkę.

Niestety nie widziałem meczów z powodu burzy, która akurat musiała rozpętać się nad moim miastem. Widziałem jedynie tłumy tutorów na 1~3lvl.

Gildia graczy:[GUILD]Tutor Football Tournament[/GUILD]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-05-2007 o 17:26.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2007, 19:16   #33
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Nius:
hm... dzisiaj dopracowywalem moj distance fighting... godzina 15 wybralem sie do rot hell, wybilem all roty podeszlem do ciala, no i bylo to co mialo byc -small axe- ... potem wieczorem, godzina 21, znow tam bylem i znowu bylo cialo a w nim -small axe-
A ponoc mialo byc tak ze respi sie po save'ie... tzn. godzina 8.05 kazdego dnia.

No wiec jak to jest z respawnem niektorych itemow?
Nieraz GMowie czyszczą respowiska przed SSem. Mino Hell bywa o godzinie 6:00 tak jak po Save Servie.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2007, 21:07   #34
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny [Rubera]

News:



[CHAR]Wesoly Rookstayer[/CHAR] został zbanowany. Powód widać wyżej. Żeby było śmieszniej, jego gildia [GUILD]Green Rookgaardians[/GUILD] miała za 3 dni się rozpaść. Czyżby jakiś nadgorliwy GM? ;>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-05-2007 o 21:10.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2007, 22:23   #35
Xzizikur
Użytkownik Forum
 
Xzizikur's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2007
Lokacja: Breslau

Posty: 76
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xzizzbit
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 30
Skille: x.X
Domyślny Lord'Luster

News

Lord'Luster odszedł z swojej guildi [GUILD]Teams of Rook[/GUILD] i wkracza do guildi [GUILD]Occult Village Of Konoha[/GUILD]

Ostatnio edytowany przez Xzizikur - 26-05-2007 o 22:26.
Xzizikur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 00:43   #36
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym podać tutaj całkiem gorący temat.
Otóż w tą Niedziele o godzinie 10:00 (termin jeszcze płynny więc radze sprawdzać) odbędzie wielki TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

>EURO TITANIA<

Organizowany przez niejakiego Demonicznego Zgreda (25lvl) i Klocek-Clan
Głowna nagroda ufundowana przeze mnie i Kuzyna Klocka to: 25k i magic light wand
Nagroda za drugie miejsce ufundowana przez Demonicznego Zgreda to: silver amulet dla każdej osoby w drużynie oraz 5k
Nagroda za trzecie miejsce to: słodkie czerwone jabłuszko dla każdej osoby z drużyny

Co do meczu.
Weźmie w nim udział (jak na razie) 6 drużyn czteroosobowych. W meczu biorą czynny udział trzy osoby, czwarta to zawodnik rezerwowy.
Jako piłka służyć zapewne będzie beczka/szafka, a jak szczęście dopisze to może i nawet będzie piłka (niech sie ruszą znajomości jak ktoś ma )

Jak na razie zgłosiły sie 6 drużyny:
Titania Team - w składzie: Salissar (demon szybkości) Demoniczny Zgred (fast hand) , Arter Bart(PVP mastah) oraz Blinb (BULL'S EYE!)
Rook Balanced Team - Azura - Grzyb Rookstayer (nick na Titani: jeszcze nie znany), Azuranski Rookstayer (rezerwowy; nick prawdopodobnie Azuranski of Tytania), Lord Grievous (nick na Titani: Grievous on Titania), Gofin (nick na Titani: Gofin from Titania)
Darth Saldria Team - w składzie: Darth Saldria, Bradega, Marmayon, Master Slayer Titania
Eternal Team Rook - z Obsidii w składzie: Kuna rookslyer on Titania, Seba Eternal on Titania, Wizuto Fene on Titania i Dominic of Kyra on Titania
oraz
Hot Chicks United - Sirblaze, Sir Mafjozo, Ameriov Rookstayer i Yallah.
Hiberna Team - Jakub Suchyman, Leaver, Zormegann Tatan, Taifun Astel Knight


Darth Saldria powiedział też, że pogada z Master Slayerem więc kto wie, możliwe, że będzie sama śmietanka ^^

Czekam na kolejne zgłoszenia drużyn w tym temacie w formie CV oraz listu motywacyjnego. Pamiętajcie jednak, że jeśli się zgłosicie to proszę o poważne potraktowanie tego. Drużyna która zaklepie miejsce a się nie zjawi okryje się niesławą. Jeśli drużyn będzie więcej niż 6, to z tych ponad planowych wylosujemy 2.
Drużyny z głupim CV będą odrzucane bez podania powodu.

Mecz odbędzie się w Katana Room, organizator funduje Antidote Runes dla drużyny. Jeśli ktoś z członów drużyny umrze po drodze, czego postaramy się uniknąć, to ta drużyna startuje w zmniejszonym składzie
Mecz rozgrywany jest do osiągnięcia 3 punktów przez daną drużynę.




Jeśli coś się zmieni lub będą pytania, postaram się odpowiadać na bieżąco.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 10-06-2007 o 13:45.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 15:45   #37
Evol
Użytkownik Forum
 
Evol's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Rookgaard o.O Posty: Osiem.
Wiek: 33

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Darth Evol
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 70
Skille: xx/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Evol Evol ma numer GG Napisz do Adres Jabbera do Evol Send a message via Skype™ to Evol
Domyślny

News
Wczoraj, tj. 6 czerwca 2007 roku, Paladyn on rook – Jeden z czołowych rookstayerów na świecie Aldora, pierwszy gracz na rooku, który osiągnął 30 poziom walki pięścią, w końcu zmierzył się z równym przeciwnikiem – legendarnym minotaurem na skale. Walka odbyła się na gołe pięści i bez ekwipunku. Trwała ona około 55 minut, w ciągu których nasz bohater stracił ~355 life fluidów.
Filmik

Pare zdjęć z walki:









__________________
Evol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 17:11   #38
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Up,
Niepotrzebnie. Mowicz Rookstayer osiągnął to samo... tylko, że wcześniej. Link do oryginalnego tematu. Film:

http://www.rookgaard.pl/mit.rec

Nie mówię jednak, że wysiłek Paladyna poszedł na marne. ;p

Vial
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 20:29   #39
kuba1324
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: wygodna
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 50
Domyślny

Witam!
Kilka ciekawostek związanych z Minotaurem:
- straciłem 18 251 punktów życia,
- otrzymałem 1 556 ciosów,
- maksymalny hit minosa we mnie: 27hp(3 razy),
- średnie obrażenia: 11 hp,
- loot: mace, worek i 3 bryłki złota.

Statystyki obrażeń(30 % ze wszystkiego):


Użyłem programu Xadama ‘LogDmgCalculator’.

PS. ‘Normalnie’ zabicie minosa na 30 skillu, zabiera około ~30 minut(na podstawie 5 prób). Tym razem trafiła mi się trudniejsza sztuka(istotną rolę mógł tu odegrać czas… 18.00=przeciążenie serwera).
Best hit w Minotaura na 30. punkcie umiejętności: 6 hp.

@Tom.
Wiem… Wspomniałem o Mowiczu w filmie.

@Thrall, masz racje, zrobiłem to głównie dla zabawy.

W końcu po dość długim okresie mogę postawić ostatnią ‘kropkę’ w opisie…


Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez kuba1324 - 07-06-2007 o 20:32.
kuba1324 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 10:55   #40
Sebarka
Użytkownik Forum
 
Sebarka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Reda/Rookgard ^^

Posty: 84
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Poziom: 33
Domyślny

Nius

[CHAR]Filho de Rookgaard[/CHAR], obecnie 63 lvl , 6 czerwca padł na Wolfie, posiadając 65 lvl, jest do Brazylijczyk, a najprawdopodbniej, przyczyną był afk i duzo wilkow, musialo go otoczyć
Sebarka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin 3