Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-02-2006, 20:12   #81
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Ja nic nie myśle, ja przytaczam cytaty z encyklopedii, przytocz mi coś co jest tego zaprzeczeniem.
Tak naprawde to uwazam ze wszystko sie zaczelo na Atlantydzie (na ktorej oczywiscie zyli cyklopi) i to tam rastafarianie stworzyli swoja religie, ale nie moge tego udowodnic, gdyż atlantyda zatonęła a cyklopi żyją teraz w swoich jaskiniach pod ziemią i odmawiają komentarzy. Tak.

wikipedii*
btw. jak tak bardzo wierzysz w to co tam pisze to brawo...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-02-2006, 20:16   #82
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
wikipedii*
btw. jak tak bardzo wierzysz w to co tam pisze to brawo...
jest napisane*
Wikipedia to internetowa encyklopedia. Powtórze: jeśli uwazasz, ze przytoczony fragment jest nieprawdziwy, to przytocz mi (wg ciebie) prawdziwy z innego źródła. Wg ciebie wikipedia kłamie? o_O
Nie obchodza mnie rastafarianie/smerfy/gumisie. Jest mi to zupełnie obojętne i nie interesuje się tym. W wikipedii było napisane tak, teraz mi udowodnij że tak nie jest. No, czekam.

Ostatnio edytowany przez Pogromca pk - 20-02-2006 o 20:19.
Pogromca pk jest offline  
stary 20-02-2006, 20:20   #83
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Wikipedia to internetowa encyklopedia. Powtórze: jeśli uwazasz, ze przytoczony fragment jest nieprawdziwy, to przytocz mi (wg ciebie) prawdziwy z innego źródła.
Nie obchodza mnie rastafarianie/smerfy/gumisie. Jest mi to zupełnie obojętne i nie interesuje się tym. W wikipedii było napisane tak, teraz mi udowodnij że tak nie jest. No, czekam.
Akurat teraz nie chce mi się/nie mam czasu, ale nienależy ufać wszystkiemu co tam pisze bo to 'encyklopedia' tworzona przez ludzi jest...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 20-02-2006, 20:40   #84
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Wg ciebie wikipedia kłamie? o_O
http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34791,3154322.html

Nikt tu nie mówi, że Wikipedia kłamie. Nie można po prostu ślepo wierzyć we wszystko co tam piszą, ponieważ w przeciwieństwie do innych encyklopedii, nie jest tworzona przez fachowców ale zwykłych internautów.

Taki offtop mały.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.

Ostatnio edytowany przez Aval'yah - 20-02-2006 o 20:42.
Aval'yah jest offline  
stary 20-02-2006, 20:43   #85
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aval'yah
http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34791,3154322.html

Nikt tu nie mówi, że Wikipedia kłamie. Nie można po prostu ślepo wierzyć we wszystko co tam piszą, ponieważ w przeciwieństwie do innych encyklopedii, nie jest tworzona przez fachowców ale zwykłych internautów.

Taki offtop mały.
jakby nie patrzec to byl jeden taki art na setki tysiecy definicji. W ramach bledow statytycznych. Czy ty nie ufasz swojej matce? Przeciez oklamala cie co najmniej raz - jak mowila o tym ze to sw Mikolaj przynosi ci prezenty.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 20-02-2006, 21:22   #86
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Kilka następnych fragmentów nie pochodzących z masońsko-żydowskiej wikipedii, która jak wiadomo jest narzędziem w rękach serbów do zawładnęcia światem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez UJ.edu
Rastafarianizm wyrósł z ruchu Powrót do Afryki (Back to Africa), który zapoczątkował Marcus Garvey (1887-1940) z Jamajki. W początkach wieku założył on organizację, której celem było umożliwienie mieszkańcom Jamajki powrót do Afryki, ich prawdziwej ojczyzny. Głosił również, że w Afryce będzie koronowany czarny król, który wezwie Afrykańczyków do powrotu do domu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nowa Encyklopedia Powszechna PWN
rastafarianie– na plan pierwszy wysuwają pacyfizm, cenią życie bez agresji, przemocy i jakichkolwiek konfliktów. Ich cechą charakterystyczną są ubrania w kolorach zielono-żółto-czerwonym (barwy narodowe Etiopii). Nazwa tego ruchu wywodzi się od imienia cesarza Etiopii - Rasta Farii I, bardziej znanego jako Hajle Sellasje.
Ale nie, oni wszyscy KŁAMIĄ. Tu nie chodzi o to ze wam sie nie chce udowodnic, ze nie mam racji, wy po prostu tego nie potraficie i nie możecie.
Pogromca pk jest offline  
stary 21-02-2006, 12:14   #87
JaaaJooo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 9
JaaaJooo ma numer GG 6810852
Szczęśliwy :>

NIE pale bo:
NIe chce smierdziec
NIe chce byc chora
NIe chce miec zotych/czarnych zeboow
NIe chce sie uzaleznic
NIe chce zeby mi jechalo z geby
Palenie to sama NEGATYWNA rzecz pewnie polowa osob przed 18 pali zeby zaimponowac albo maja problemy. Na zwalczanie problemow nie jest dobre palenie. Mozna te problemy powiedziec zaufanej osobie a jak sie jej nie ma to nauczycielowi lub komus innemu...
JaaaJooo jest offline  
stary 21-02-2006, 14:40   #88
Aval'yah
Użytkownik Forum
 
Aval'yah's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 593
Aval'yah ma numer GG 8876263 Aval'yah ma login Tlenu aval-yah@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
jakby nie patrzec to byl jeden taki art na setki tysiecy definicji. W ramach bledow statytycznych. Czy ty nie ufasz swojej matce? Przeciez oklamala cie co najmniej raz - jak mowila o tym ze to sw Mikolaj przynosi ci prezenty.
Nie chodzi mi tylko o całkowicie fałszywe definicje, mam na myśli też zwykłe błędy wynikające z czyjejś niewiedzy czy niedoinformowania. "Henryka Batute" podałem raczej jako przykład, ciekawostkę. Żeby nie było- właściwie nic nie mam do Wikipedii, sam często korzystam.

Co do narkotyków- nie zmieniłem swojego zdania. Nie zamierzam nikogo nawracać czy umoralniać, ale niech to działa w dwie strony- nie wmawiajcie ludziom, że ćpanie jest nieszkodliwe bo możecie komuś spieprzyć życie.
__________________
clipside of the pinkeye flight
i'm not the percent you think survives
i need sanctuary in the pages of this book.
gestating with all the other rats
nurse said that my skin will need a graft.
i am of pockmarked shapes
The vermin you need to loathe.
Aval'yah jest offline  
stary 21-02-2006, 19:15   #89
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny

hmmmm gdy ktos przy mnie pali trawe, badz nawed papierosy to sie odsuwam... nie lubie dymu papierosowego i trawy... palilem 3x trawe w zyciu i 3x mialem prze*** u rodzicow wiecej tego swinstwa nie wezme... jezeli ktos uwaza ze palenie trawy, branie jakichkolwiek narkotykow i palenie papierosow jest cool to zal mi takiej osoby...
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
stary 24-02-2006, 12:34   #90
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Narkotyki powiadacie Mosci Panowie .

Uwazam, ze lekkie narkotyki powinny byc zalegalizowane w sprzedazy.
Dlaczego??
To jest indywidualny wybor czlowieka co robi z soba i swoim organizmem. Jesli chce palic maryche to niech pali, jesli nie to nie. Krzywdy tym nikomu nie robi.
Od palenia trawki jeszcze nikt nie umarl, poprostu tego nie da sie przedawkowac - a np. od alkoholu, papierosow, wachania kleju itp. ginie miliony osob na calym swiecie, ale "imperium" wmawia nam, ze wszystkie narkotyki sa zle i nas zabijaja.
Ilu pianych kierowcow zabilo siebie lub/i innych ludz na drogach, a ilu ujaranych ludzi zabilo kogos (nawet procentowo ta liczba bedzie o wiele mniejsza - tak mi sie zdaje)???.

Moja wolnosc sie konczy tam, gdzie zaczyna sie wolnosc innego czlowieka - jesli palac maryche, hasz itp. nikomu krzywdy nie robie, to czemu nie moge legalnie zapalic sobie po obiadku malego skreta???

Osobna kwestia jest przechodzenie od tzw. lekkich narkotykow do ciezkich.
Ale to jest tak jak z alkoholem - zaczyna sie od 1 piwka a niedlugo moze sie skonczyc 2 piwkami z rana, winkiem za 4,2 zl do obiadku i flaszeczka na dobranoc - jesli wpadniesz w alkoholizm i nie zaczniejsz sie leczyc, gwarantuje Ci ze umrzesz, tylko smierc bedzie dluzsza i bardziej bolesna.

Narkotykow i prostytucji nie da sie zlikwidowac - pokazcie jeden kraj nie-totalitarny, ktory by zwalczyl te problemy - towarzysza ludzkosci od wiekow, ale mozna je kontrolowac przez legalizacje - upadnie przemyt narkotykow, a panie oferujace swoje wdzieki beda mogly spokojnie placic skladke zdrowotna itp.

Mozna byc przeciwko lub za narkotykami, ale wg. mnie nie mozna zabraniac korzystac, ze swoich praw naturalnych - jesli jestem wolnym czlowiekiem to czemu nie moge legalnie zasadzic sobie na dzialce gandzi??
Skrzywdzi to kogos??
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline  
stary 24-02-2006, 14:24   #91
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kszychu13
poprzez palenia rasta czuja sie modrzejsi i tacy hmm wolniejsi? =)
Ba, "czują się MODRZEJSI", a niekoniecznie są.

Cytuj:
ja mam 14 lat ,nosze dumnie dready ,ale nigdy niemaielm z dragami nic wspolnego
Przepraszam, co mają dredy do dragów?

Gdybym był twoim nauczycielem polskiego, to zszedłbym na zawał...

EDIT: Literówka- "twoim".

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 24-02-2006 o 14:25.
Shanhaevel jest offline  
stary 24-02-2006, 18:16   #92
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

@Gregoire
A jak ktoś zabije sięw wyniku psychozy spowodowanej paleniem trawy to można zaliczyć, że można od tego umrzeć? ^^

btw. jak już o imperium mówisz...
"Im więcej ludzi pali zioło,tym bardziej Babilon upada."-Bob marley...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 24-02-2006, 21:56   #93
M@rcin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 131
Stan: Niegrający
Domyślny

[Za***iście idę sobie zajarać będę prawdziwy rasta czy jak tam się mówi j/k >.<]

****a na moje jaranie czy wciąganie jakiegoś szajsu to jest desperacja . Może się to wydawać na początku cool i wogóle , ale to tak k psuje życie NIE TYKACJIE TEGO GÓWNA
chodźmy że na Cavaliera albo hmm Leśnego Dzbana ;]
a i NIE PIJCIE BO TO TEŻ GÓWNO
pozdro ;d
__________________
Za dużo KB
M@rcin jest offline  
stary 24-02-2006, 23:44   #94
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
@Gregoire
A jak ktoś zabije sięw wyniku psychozy spowodowanej paleniem trawy to można zaliczyć, że można od tego umrzeć? ^^
Ja nie napisalem ze pod wplywem narkotykow nie mozna umrzec/wpasc w psychoze/itp, tylko ze marychy nie da sie przedawkowac (potwierdzone naukowo , kurde czytalem dobry artykol o tym w jakims pozadnym pismie, jak znajde w archiwach to dam linka, pamietam z niego, ze zeby przedawkowac ziolo musisz wypalic 40 tys!!!!! skretow, co jest niemozliwe z praktycznego punktu widzenia) - a jak alkohol przedawkujesz to widzimy sie na cmentarzu, a przy odrobinie szczescia na odtrutce .

Btw. istnieje cos takiego jak patologiczne upojenie alkoholowe wiec nawet po malym piwie mozesz cos odwalic.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
btw. jak już o imperium mówisz...
"Im więcej ludzi pali zioło,tym bardziej Babilon upada."-Bob marley...
O "imperium" mowilem majac na mysli "wladze publiczna" .


Cytuj:
****a na moje jaranie czy wciąganie jakiegoś szajsu to jest desperacja . Może się to wydawać na początku cool i wogóle , ale to tak k psuje życie NIE TYKACJIE TEGO GÓWNA
chodźmy że na Cavaliera albo hmm Leśnego Dzbana ;]
a i NIE PIJCIE BO TO TEŻ GÓWNO
pozdro ;d
Taaaa, przez wypalenie skreta zawali mi sie zycie i co jeszcze?? Zaraz mnie nazwa narkomanem i powiedza, ze w zyciu mi nie wychodzi. To jest jak z innymi uzywkami, wszystkie one uzalezniaja (papierosy, alkohol, komputer, kawa itd.) jednak jesli ktos zna umiar i wie kiedy powiedziec nie to istnieje bardzo niskie ryzyko stania sie tzw. narkomanem . Jesli nie potrafisz sie oprzec idz do poradni.
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline  
stary 25-02-2006, 09:35   #95
M@rcin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 131
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up
nie muszę iść do poradni , ponieważ nie jaram nie wciągam i nie biore jakiś kółek , a z alkoholem to jest tak , że wiem kiedy powiedzieć stop
pozdro ;d
__________________
Za dużo KB
M@rcin jest offline  
stary 25-02-2006, 09:40   #96
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Ja nie napisalem ze pod wplywem narkotykow nie mozna umrzec/wpasc w psychoze/itp, tylko ze marychy nie da sie przedawkowac (potwierdzone naukowo , kurde czytalem dobry artykol o tym w jakims pozadnym pismie, jak znajde w archiwach to dam linka, pamietam z niego, ze zeby przedawkowac ziolo musisz wypalic 40 tys!!!!! skretow, co jest niemozliwe z praktycznego punktu widzenia) - a jak alkohol przedawkujesz to widzimy sie na cmentarzu, a przy odrobinie szczescia na odtrutce .
hyh to nie jest powiedziane że musisz wypalić 40tys. skrętów... THC odkłada się w tkance tłuszczowej to chyba zależy od tego ile kto ma tłuszczyku? no chyba że chodzi ci o jakieś inne subst. ale to równie dobrze można powiedzieć że można przedawkować papierosy po 40tys. sztuk...

@down
i po @#@# spamujesz?
__________________
[HACKED]

Ostatnio edytowany przez morwi - 25-02-2006 o 09:51.
morwi jest offline  
stary 25-02-2006, 09:47   #97
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

bla bla a ja wyczytałem że można jeść ciastka z marysią czyli jakbyś się nawżerał to poległbyś szybciej
PiXik jest offline  
stary 25-02-2006, 09:52   #98
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
kurde czytalem dobry artykol o tym w jakims pozadnym pismie, jak znajde w archiwach to dam linka, pamietam z niego, ze zeby przedawkowac ziolo musisz wypalic 40 tys!!!!! skretow, co jest niemozliwe z praktycznego punktu widzenia
Czytaj dalej takie fenomenalne artykuly. Co do alkoholu: przedawkowanie alkoholu tez nie jest takie latwe. Oczywicie jezeli chodzi o polskie produkty a nie te z za wschodniej granicy.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 25-02-2006, 11:02   #99
Arrivald
Użytkownik Forum
 
Arrivald's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 504
Imię: Arrivald
Profesja: Paladin
Gildia: Underworld
Świat: Danubia
Poziom: 65
Skille: 85/60
Poziom mag.: 16
Arrivald ma numer GG 3371812
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Co do alkoholu: przedawkowanie alkoholu tez nie jest takie latwe.
What the fvck are you talkin' about?!?!?! Przeciez to jest najprostsza rzecz na swiecie! Czy wypicie litra vodki przez jedna osobe nie bedzie przedawkowaniem? A przeciez mozna ja zakupic w pierwszym lepszym sklepie... Takze no offence ale troszke bzdure napisales.
__________________
"There's no pride to be found when you follow sheep around."
Arrivald jest offline  
stary 25-02-2006, 11:06   #100
Orijoku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Libiąż

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 22
Skille: :P:P
Poziom mag.: 20
Orijoku ma numer GG 1850188
Evul lol

co wy chcecie od wudki i od sqna za***isty od*** jest nie kiedy ziomki jakie typy z kim ja mam tu wogule doczynienie LAmusy
Orijoku jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:20.


Powered by vBulletin 3