Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-03-2006, 19:40   #141
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Halo! Pora opuścić wieki ciemne!

@Taube:
Masz rację, ale doświadczenie zdobyte na własnym przykładzie, jest zupełnie czym innym, niż patrzenie na innych, czyż nie? Gdybyś zapaliła, możliwe, że zmieniłabyś zdanie na temat maryśki
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-03-2006, 19:53   #142
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
@Up:
Halo! Pora opuścić wieki ciemne
Wieki ciemne dopiero nadchodzą. Poza tym gośc ma racje.
Pogromca pk jest offline  
stary 07-03-2006, 20:31   #143
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Caerlionne
tak, jest czymś zupełnie innym..
jeden z moich znajomych przechodził przez to głęboką depresję i jeszcze z niej nie wyszedł i nie wyjdzie z niej pewnie do końca przez parę najbliższych lat -_-
tak więc moje doświadczenie, jakie wynoszę z tego co widzę jest takie - że nie chciałabym na sobie doświadczyć takich cierpień, jakie na się narzucili z jakiś powodów inni i też nikomu ich nie życzę
znając siebie samą wątpliwym jest bardzo to, że bym zapaliła w ogóle
a jeśli chodzi o zmianę zdania - moje zdanie zazwyczaj jest stoickie i nie bierze się ze zmiany nastrojów lecz z czystego rozsądku, więc dość trudno byłoby mi je zmienić odnośnie jakiś szkodliwych substancji

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 07-03-2006, 22:06   #144
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Z powodu trawy?:O Bez obrazy, ale jeśli doprowadził się trawą do takiego stanu to musiał byc idiotą... a jeśli chodzi o inne narkotyki, to jestem w stanie to "zrozumieć". Po prostu w pewnym nadchodzi taki moment, kiedy człowiek przestaje nad tym panować...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Me:P
Uwielbiam te "yntelygentne", forumowe dyskusje o narkotykach. Jedna połowa krzyczy, że narkotyki są złe, że nie powinno się ich "używać", a druga połowa ich olewa mówiąc "to my zniszczymy sobie życie, nie wy".
Czyż nie miałem racji? Dokładnie to samo było na tibia.xx.pl... tylko, że tam zdecydowanie więcej ludzi zachwalało trawkę
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Caer - 07-03-2006 o 22:07.
Caer jest offline  
stary 09-03-2006, 12:27   #145
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

Ja nie mam słów na to chłopie walnij sie w glowe wiesz co ty robisz? tylko palisz trawe ty mowisz tylko a normalni ludzie mowia za duzo, Ja sobie przyrzeklam nawet jak bylam mlodsza ze tego do ust nie wezme i nie mam zmiaru. i powiem ci jeszcze cos ze ziolo niszczy przyjaznie i wszystko co z nia zwiozane jest wiesz zastanow sie co ty wogole robisz
.:Marta:. jest offline  
stary 09-03-2006, 12:37   #146
Tehshiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: wlkp

Posty: 40
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 124
Skille: 21/27
Poziom mag.: 69
Tehshiat ma numer GG 4357520
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .:Marta:.
Ja nie mam słów na to chłopie walnij sie w glowe wiesz co ty robisz? tylko palisz trawe ty mowisz tylko a normalni ludzie mowia za duzo, Ja sobie przyrzeklam nawet jak bylam mlodsza ze tego do ust nie wezme i nie mam zmiaru. i powiem ci jeszcze cos ze ziolo niszczy przyjaznie i wszystko co z nia zwiozane jest wiesz zastanow sie co ty wogole robisz
Na jakiej podstawie to wnioskujesz?
Tehshiat jest offline  
stary 09-03-2006, 12:42   #147
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

jeslis mlody, grzyba wiesz, co to odpowiedzialnosc. jak jestes dorosly, masz swoj hałs, swoje zycie, na kims ci zalezy, Twoj biznes, co robisz ze swoim zyciem.

aczkolwiek, birac prochy, a mowie tutaj o tych uzalezniajacych - i polemizowal bym, czy marian uzaleznia - postepujesz jak egoista. nie dbasz o nic, o nikogo. a moze ktos sie o ciebie martwi ? a Ty, masz to w rzyci, za przeproszeniem. bo ni liczy sie dla ciebie inni. tylko zludna chwila przyjemnosci.

a twierdzenie, jak jestes na garnuszku starych, moje zycie, moja sprawa, jest HIPOKRYZJA.bo to Twoi rodzice daja ci na zarcie, zapewniaja dach nad glowa, szkole, i co tam jeszcze gowniarz sobie zechce.

ergo ... jak bedziesz za swoja zarabial i kupowal dragi ... mozemy podjac rozmowe. bo jak na razie, lejesz wode ... kap.kap.kap
szametu jest offline  
stary 09-03-2006, 13:34   #148
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Ekhm... to było kierowane do mnie czy raczej do ogółu? Bo jeśli do mnie, to trawy nie palę ;p Według Ciebie, osoba popalająca sobie trawkę jest odrazu nieodpowiedzialnym hipokrytą nie dbającym o rodzine/przyjaciól?

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.

@Down:
Mój błąd. Źle to zrozumiałem xD
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.

Ostatnio edytowany przez Caer - 09-03-2006 o 18:23.
Caer jest offline  
stary 09-03-2006, 15:41   #149
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

gdzie napisalem, ze mowa tylko i wylacznie o trawie ?
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline  
stary 09-03-2006, 18:43   #150
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.


Nie to nie bylo kierowane do ciebie tylko wogole ogolnie z marihuana mialam kontakty prawie codziennie i widzialam jak pala to kurestwo po prostu wkurza mnie to jak widze co ludzie po tym robia dlatego sobie obiecalam ze ja tego rbac nie bede napewno a to ze przyjaznie niszczy ludzka glupota a nie ziolo to moze i masz racje troche sie z tym zgadzam ale to w koncu jest narkotyk cos nielegalnego. ja nie jestem za systemem polskim ani za policja ale wkoncu musimy sie tez troche zachowywac jak normalni obywatele
.:Marta:. jest offline  
stary 09-03-2006, 18:59   #151
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

@Marta:
Jeśli to było do mnie, to wiedz, że nie palę ;p Uważasz, że osoba, która pali maryhę jest nienormalna? n/c Zioło niszczy przyjaźnie... nie zioło je niszczy, tylko ludzka głupota. Jeśli człowiek dostanie "obsesji" na punkcie trawy, nie tylko zniszczy swoje przyjaźnie, lecz także całe życie. Tyle, najważniejszy w tym wszystkim jest czynnik ludzki, gdyż to my decydujemy o tym ile palimy, o ile w ogóle palimy.

Nie nie chodzilo mi o ciebie chodzilo mi wogole o tego kolesia co zalozyl temat ;p

Ostatnio edytowany przez .:Marta:. - 09-03-2006 o 22:13.
.:Marta:. jest offline  
stary 09-03-2006, 19:32   #152
DominikGonzo
Użytkownik Forum
 
DominikGonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2004
Wiek: 36

Posty: 39
DominikGonzo ma numer GG 2154974
Domyślny

""Marto"" a możesz opisać jak oni sie zachowywali, bo różnie to bywa, a całkiem inaczej jeśli pali się czesto i zażywa się "cuś" dodatkowo.
DominikGonzo jest offline  
stary 09-03-2006, 21:16   #153
Tehshiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: wlkp

Posty: 40
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 124
Skille: 21/27
Poziom mag.: 69
Tehshiat ma numer GG 4357520
Domyślny

@Marta
Ty niemasz wogole pojecia o bace i innych dragach;| Lepiej sie nie wypowiadaj.
Tehshiat jest offline  
stary 09-03-2006, 21:27   #154
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

@Marta
Ty niemasz wogole pojecia o bace i innych dragach;| Lepiej sie nie wypowiadaj.



Ja nie mam pojecia o dragach tak?
Tylko widze to prawie na codzien na dzielni u znajomych. I ja mowie to co ja czuje a to co ty masz po spaleniu to mnie gowno obchodzi rozumiesz? Moi znajomi maja rozne schizy po tym wiec ja mam do tego inne zdanie. Gdyby nie ziolo to zaloze sie ze moja paczka by sie nadal ze soba trzymala. Tylko potem zaczelo sie. Ja tez nie jestem swieta po palilam papierosy i pilam alkohol ale po co komu brac narkotyki no po co. Co to daje takiego ze sobie tylko zdroawie niszczycie ze wydacie te iles tam zl na sztuke,to ze macie tylko 3-4 godziny faze. I mam nadzieje ze nie bedziecie mnie za to obrazac bo ja na temat ziola mam takie zdanie to co bedziecie robic to jest wasza sprawa ale sa pewni ludzi ktorzy staraja sie wam udowodnic ze to wam na dobre nie wyjdzie ;/ A wogole to sie chyba niepotrzebnie wypowiadalam tu na forum bo przez to jakie ja mam zdanie na temat palenia trawy to bedziecie mnie teraz z blotem mieszac -.-

Ostatnio edytowany przez .:Marta:. - 09-03-2006 o 21:44.
.:Marta:. jest offline  
stary 09-03-2006, 22:40   #155
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

http://zielonemity.republika.pl/mity.html

i wszystko jasne. Ze wszystkich narkotyków, ten jest moim "ulubionym" wrogiem.
Nightwalker jest offline  
stary 09-03-2006, 23:12   #156
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
W sumie to nic nie wnosisz do tematu, gdyż to wszystko było opisane w raporcie WHO, do którego linka podałem, a także było przewałkowane przez samych użytkowników na forum.

@Topic:
Myślę, że zamknięcie tego tematu, będzie dobrym pomysłem... nic więcej się tu nie da wymyślić... ;p
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline  
stary 10-03-2006, 03:04   #157
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

problem jest jeden ... jak Wy sie ustawicie pod murem ? na kolanach ? czy kleczac ?

ze pozwole sobie zacytowac "(...)stan posrod tych, ktozry klecza"
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline  
stary 10-03-2006, 05:37   #158
Bradwen Hellscream
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 57
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 96
Skille: ogromne
Poziom mag.: 7
Bradwen Hellscream ma numer GG 6288632
Domyślny

taka palanina nic nie zdzialacie.. ten kto bral/palil i tak bedzie to robic , nie wazne ile przeczyta wykladow i przestrog...
inna sprawa , wy sie tu klucicie a koles co zaczal ten temat poprostu chcial byc fajny ; ]
Bradwen Hellscream jest offline  
stary 10-03-2006, 07:42   #159
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bradwen Hellscream
taka palanina nic nie zdzialacie.. ten kto bral/palil i tak bedzie to robic , nie wazne ile przeczyta wykladow i przestrog...
inna sprawa , wy sie tu klucicie a koles co zaczal ten temat poprostu chcial byc fajny ; ]
Tak samo ludzie ktorzy jaraja chca byc fajni - wybijemy ich?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 10-03-2006, 09:03   #160
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

@Caerlionne
Takze sie zgadzam na zamkniecie tego tematu poniewaz teraz bedziemy tylko slyszec jakies glupie wjazdy na tych co maja inne zdanie na temat palenia

@Nightwalker
Koles ktory zrobil ta strone byl chyba wlasnie pod wlywem czegos bo najpierw napisal "marihuana nie jest narkotykiem" a potem "marihuana jest narkotykiem,ale lekkim"-beznadzieja chyba ze ta stronka miala zniechecic do palenia

@up ci ca pala beda palic,tak jak i moj znajomy ja mu tego po prostu nie wmowie ze robi zle,a ci co pala niech sobie pala bo moze po spaleniu zachowuja sie normalnie? nie dostaja jakiejs piepszonej glupawki. Nie cisnieniuja sie przez zakupem zielska

Ostatnio edytowany przez .:Marta:. - 10-03-2006 o 09:09.
.:Marta:. jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin 3