Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-09-2007, 17:23   #1
Xavierek
Użytkownik Forum
 
Xavierek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2006
Lokacja: Łowicz
Wiek: 32

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jinthin
Profesja: Knight
Gildia: Fairlight
Świat: Askara
Poziom: 52
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Xavierek ma numer GG Za dużo osób spamowa Send a message via Skype™ to Xavierek
Domyślny Poradnik dla Paladyna by XavierEvera.

Poradnik Dla Paladyna


Kierowany do postaci 8-40 lvl.


SPIS TREŚCI:
1.Admission
2.Rookgard
3.Equipment
4.Skilling
5.Skillbars Dist/Shield/Mlvl
6.Spells
7.About Exp
8.Pacc blz?



-Let’s Go!


1.Admission


Paladyn – postać, walcząca na dystans , „raz przez update wywyższana a raz udupiana”. Paladyn w walce posługuje się bronią miotną taką jak włócznie czy łuk/kusza. Winter update 2007 zmniejszył zasięg broni miotanej , jednak nie aż na tyle żeby paladyn musiał walczyć w zwarciu. Update wprowadził także spore urozmaicenie w magii paladyna, poprzez uczynienie go mistrzem magii świętości. (holy dmg). Dlatego teraz paladyn stał się czymś w rodzaju „maga bitewnego”?(nie jestem pewien czy dobrze to określiłem).


Paladyn na level dostaje : 10 hp , 15 mp i 20 capa .

Odnawianie hp: Facc – 1 hp co 8 sec
Pacc (Wykupiona Promocja) – 1 hp co 6 sec
Odnawianie mp: Facc- 2 mp co 4 sec
Pacc (Wykupiona Promocja) - 2 mp co 3 sec

2.Rookgard


Nie będę tu opisywał jak należy przejść rookgard. Dam tylko kilka cennych (a może nie cennych) rad.

Po pierwsze nie powinniśmy ruszać sie z miasta bez liny!

Po drugie na rooku nie należy skillować distance fightingu , jest to tylko strata czasu. Lepiej ten czas poświęcić na zebranie trochę kasy i zdobycie jak najszybciej 8 lvla.

Po trzecie po nabiciu 8 lvla powinniśmy sprzedać eq jeszcze na rooku (no może poza carlin swordem) ponieważ wyciągniemy za nie więcej gp niż na mainie.(Na nowych światach lepiej nie sprzedawać, bo ciężko o lepsze na mainlandzie)


3.Equipment


Co do eq to myślę, że każdy będzie chodził w tym, co lubi/na co ma kasę. Jednak przedstawię tu jak WEDŁUG MNIE może wyglądać wyposażenie paladyna.

8-15 lvl – Noob set : Scale arm , Dark/Dwarf Shield , Solider helmet , Dowolna broń miotna (polecam speary).


20+ lvl – Mamoth Fur Cape , Dragon Shield , Spear’s/kusza.


30/35+ lvl – Blue Robe/Mamoth Fur Cape (1 defa mniej niż b robe a różnica w cenie spora),Plate/Blue Legs,Crown Helmet,Dragon Shield ew.V-shield (dla bogatych), Bohy, Royal/ Enchand Spears/Kusza (p bolty na duże hunty).

Myślę że takie eq spokojnie wystarcza do samego końca .. Ale of course można biegać w dużo lepszym jak i dużo gorszym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paro the Crusher Pokaż post
Tak wiec moim zdaniem palek ma dwie drogi na eq:
jedna- czolg- coraz lepsze rzeczy bo palkowi nie raz zdarza sie walczyc w zwarciu (mimo ze od tego stroni), vamp (potem lepsza) golden armor, crusader helm, p/k legi
druga- lekka- b robe, crown helm, p legi itp. i git.
P.S.
Po prostu gracz musi okreslic jaki "rodzaj pala" woli
Czasem trzeba walczyć w ciasnym pomieszczeniu
Myślę że ta wypowiedź sporo pomoże ^^

Broń i amunicja dla palladyna : (pomijam zwykłe speary , bolty , i arrowsy)

Burst Arrows - Eksplodujące strzały, mają zasięg kratek 3x3. Po updacie często używane przez paladynów, ponieważ obrażenia zależą od Distance Fightingu nie Magic Levela. Zastępują one paladynowi rune GFB.
Sniper ArrowsLepsze od zwykłych strzał. Jednak żeby ich używać wymagany jest min. 20 lvl. Do kupienia w większości miast na premium area po 3 gp za sztukę.
Onyx ArrowsNajlepsza amunicja do łuku. Aby używać należy mieć min. 40 lvl. Do kupienia w większości miast na premium area po 5 gp za sztukę.
Earth Arrows Atk: 25. Wymagany lvl:20. Zadają obrażenia od żywiołu ziemi.
Flaming Arrows Atk: 25. Wymagany lvl:20. Zadają obrażenia od żywiołu ognia.
Flash Arrows Atk: 25. Wymagany lvl:20. Zadają obrażenia od żywiołu energii.
Shiver Arrows Atk: 25. Wymagany lvl:20. Zadają obrażenia od żywiołu lodu.
Piercing Bolts Atk: 33. Wymagany lvl:30. Silniejsze od zwykłych boltów. Do kupienia w miastach na premium area po 4 gp za sztukę.
Power Bolts Atk: 40.Wymagany lvl:55. Do kupienia w miastach na premium area. Używane do huncenia mocnych monsterów , oraz do walk pvp.
Infernal Bolts Atk: 43.Wymagany lvl:70. Można je zlootować z Nightmare , oraz zamienić za Soul Orby u Sweaty Cyklopa w Ab (1 orb = 2 bolce).
Hunting Spear Atk: 32.Wymagany lvl:20 Ulepszona wersja zwykłego speara. Można ją sprzedać u Brengusa, w Port hope po 25 gp za sztukę.
Royal Spear Atk: 35.Wymagany lvl:25 Do kupienia u NPC Perod w Port hope i NPC Dario w Ankarahmun po 15 gp za sztukę.
Enchanted Spear Atk: 38.Wymagany lvl:42 Najmocniejsze z dostępnych spearów. Da się je wyczarować z normalnych spearów(patrz Spells).Używane przez postacie 45+ do huncenia monsterów każdego rodzaju.
Viper Stars Atk: 28. Trujące gwiazdki (działają podobnie jak poison arrows).Częściej używane, jako ozdoba a nie broń
Assassin Stars Atk: 65.Wymagany lvl:80 Najsilniejsza broń dostępna dla paladyna. Zastępują one paladynom runy SD. Da się je kupić (staniały po upie) u NPC Atrad na Goromie po 100 gp za sztukę. Jednak, aby je kupować wymagane jest ukończenie Assassin Outfit Questu. Zimowy update sprawił że nie łamie się po jednym rzucie (łamie się po 3 rzutach).

4.Skilling

Skille są ważne, zwłaszcza po updacie gdy są głównym czynnikiem wpływającym na obrażenia.

Moja teoria na temat skillowania jest taka:

„Teraz kiedy to prawie większość czasu latamy z tarczą i spearami, shilding bardzo się przydaje. Nie mówię tu oczywiście żeby mieć skille 80/80 pallem .. Ale taki 50~ shielding potrafi uratować życie i pozwala w razie potrzeby bloknąć jakiegoś potwora (bez mass waste).” Dlatego też zaraz po wyjściu z rooka, załatwieniu eq , kupieniu pierwszego spella itp. Proponuje zakupić jakąś broń typu sword/axe/club oraz tarcze i udać się na początku na trolle/gobliny i expić na balance , tak długo aż nie wbijemy z 45-50 shielda. Przy okazji mamy nazbierane trochę kasy/spearów/small stonsów. Po wyskillowaniu tego shield już W ogóle nie powinien nas obchodzić.

I teraz mamy 2 możliwości: Jak mamy 2 chara który może stawiać monka , to bierzemy całe speary jakie mamy, kupujemy wędke i sporoo robaków i ruszamy na afk place. Stawiamy na początku 1 monka i skillujemy do 45~ dista może 50. Na 50 jeżeli mamy small stosy to dobrze skillujemy dalej smallami do 60~ 65 dista. Jak mamy tylko speary to stawiamy 2 monki:


Przezroczyste drzewko na screenie na potrzeby poradnika (pokazuje w jakis sposób i gdzie ukryć speary aby nie biegać po nie co chwile do dp/aby nikt tak szybko nie ukradl/i aby nie znikały po restarcie[w określonych miejscach])


Atakujemy jednego monka do yellowa/reda i przerzucamy się na drugiego ( w czasie jak będziemy bić drugiego , ten pierwszy powinien się uleczyć). Taką metodą możemy skillować spearami spokojnie do 70 dista..(tylko światy pvp)
Jeśli nie mamy możliwości skillowania na sum monie (brak 2 chara , kasy na stawianie monka itp) to staramy się znaleźć jakiegoś knighta który skilluje na slimach. Slime zazwyczaj robi dużo więcej klonów niż knight potrzebuje, wykorzystujemy to i skillujemy na slimach które knighta nie biją.

A mianowicie: znajdujemy knighta skillującego na slimach , i lejemy klony które aktualnie nie atakują knighta. Slimy nie posiadają obrony więc będa padać bardzo szybko, jednak matka szybko przyzwie nowe. Tą metodą możemy skillować od samego początku o ile tylko mamy speary. (Metoda ta tyczy się pvp i non-pvp)
Skillowanie na non-pvp na skillach 80+ nie jest tak trudne jak mogło by się wydawać.

Wygląda to mniej więcej tak:

Zdjęcie zapożyczone z poradnika użytkownika o nicku BaxCrow (strona konkurencji)

Idziemy z summonem na geomancera, Trapujemy go w takim miejscu, aby bił on monka (który musi stać naprzeciwko niego) a my stojąc po skosie (jak na zdjęciu) bijemy geomancera.

Lepiej wyjaśnione jest to w poradniku napisanym przez Pestke :
Trening na Światach Non-pvp

Po wbiciu wymarzonych skilli, możemy w końcu zacząć expić (ale o tym nieco później)

Po za tym, co napisałem przyda się wam ten poradnik: Gdzie expić i zbierać small stones

5.Skillbars Dist/Shield , M lvl

Tabeleczka z przykładowymi skillami na danym lvlu:

LVL****DIST****SHIELD
10******30******50
20******60******50
30******70******55
40******75-xx***60 max.

Dalej albo nie skillujemy już w ogóle albo wedle uznania.

No to zostaje jeszcze magic level.

Hmm.. Wprowadzenie sporo nowych spelli dla palla, powoduje że czym lepszy mamy m lvl tym lepiej. Nie ma się co nad tym rozpisywać. 15 m lvl nie jest co prawda już potrzebny na SD , ale tak jak mówiłem , 15 m lvl to zawsze większe hity z Holy itd.

Tu też tabeleczka z przykładowymi m lvl'ami na dany lvl:

LVL----MLVL
10lvl----2mlvl
15lvl----8mlvl
20lvl----9mlvl
40lvl----12mlvl
55lvl----15mlvl

6.Spells

Uzbierało się trochę spelli przez te wszystkie updaty :

Cytuj:
7.About Exp

No to teraz napiszę coś o expieniu. Nie będzie tego dużo, ponieważ w większości będą to linki do poradników które już istnieją (myślę że nie ma sensu żebym 2 raz pisał coś co już jest).

Zgodnie z sug. Fili zmieniam trochę ten punkt:

LvL 20+

Cyklopy(wszystkie rodzaje) (Mount Sternum , Podziemia Ancient Temple , Cyc Camp koło Thais,Cyclopolis)
Dwarfy (bez geomancerów of course) [I kopalnie dwarfów, Cyclopolis)[/i]
Poradnik o kopalniach:
Kopalnie Dwarfów

Undeady (Ghostland , Dark Katedra,Tomby,Mount Sternum)

Ghostland Poradnik:
Ghostland

Dark Katedra Poradnik:
Katedra Ciemnoci
Bezpieczne Dojscie do Katedry
LvL 30+

Minotaury(wszystkie) [I(Mintwallin , Minotaur Mount ,Mino Clan na początku pohu,Wieża na Darashi)[/i]

Mintwallin Poradnik:
Mintwallin

Plains Of Havoc (bez gs'ów)

Poradnik O Poh:
Plains of Havoc

HellGate

Poradnik O HellGate:
HellGate

LvL 40+

Tomby

Poradnik o Tombach:
Tomby

Orc Fortress i Orcland
Mount Sternum (wbrew pozorom po upie można tam siedzieć do 50~ lvla)
Pozatym dalej możemy siedzieć na Guardach czy Pohu... od 40 lvla (bohy + t ring na wszelki wypadek) możemy bić gsy (najbezpieczniej wkoło temple)

Od 40~ możemy próbować sił na Dragach (Poh, Ankh itp) oraz na niższych poziomach Tombów.

Myślę że po osiągnięciu ~45 lvla sami będziecie wiedzieć co robić. Możliwości jest naprawdę dużo.
===============================================

8.Pacc blz?

No więc dodam jeszcze słówko na temat pacca , ponieważ wiele osób zastanawia się kiedy sobie go zakupić i czy jest to opłacalne.
Pomimo że pacc ułatwia grę to:
1. Kupowanie go przed 40 lvl'em (a nawet 50) nie ma sensu. (expowiska dla facca do 50 lvla spokojnie wystarczą)
2. Jeżeli nie ma się ok. 70+ dista też jest to nieopłacalne.
3. Jeżeli już sie go kupi , to nie aktywować go czym prędzej ale uzbierać kasę na czary , promocje , ew. trochę podskillować.
4. Aktywować w dobrym momencie , kiedy ma się wiele czasu na grę (np. wakacje)

A to wszystko po to żeby nie wastować tego pacca .. tylko przez czas trwania jednego uzbierać na next.
Na koniec coś o czym powinniśmy pamiętać decydując się na tą profesję:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eloeloo Pokaż post

Najważniejszą jednak rzeczą którą powinniśmy pamiętać to to ze Pall jest i zawsze będzie bardzo kosztowna postacią wiec powinniśmy albo zbierać ( co jest praktycznie mało realne ) albo po prostu nielegalnie kupić kilka cc które pójdą na skilowanie to jedyna słuszna choć nielegalna reguła.
No to by było chyba na tyle.

To mój 1 poradnik więc proszę o surową krytykę , wszelakie błedy i nieścisłości postaram się poprawić.

Myślę, że komuś się przyda.

Pozdro Xavier.

EDIT: Zastrzegam że poradnik znajduje się również na Tibia.org.pl i jest on w pełni mojego autorstwa.

Ostatnio edytowany przez Xavierek - 27-02-2008 o 23:43. Powód: dodanie brakującego zdjęcia
Xavierek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-10-2007, 16:39   #2
rathaner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2007

Posty: 18
Domyślny

Poradnik znakomity, jestem początkującym i bardzo mi pomógł dałbym 11/10 jeśli by się dało
rathaner jest offline  
stary 14-10-2007, 18:56   #3
cheerios
Użytkownik Forum
 
cheerios's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2007
Lokacja: UK
Wiek: 32

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavierek Pokaż post
Po nabiciu 30 skilla i uzbieraniu ~200 spearów najlepiej zacząć trenować na summonie (Monk).
200 spearów ?! Pogieło Cie .. ? Lepiej kupić w Ab'Dendriel [zakładając że siedzimy w AB, większośc playerów tak robi], nie dość że zaoszczędzimy czas, to jeszcze nie tak drogo wyjdzie ..

Z tego co wiem [dawno nie skilowałem na monku pallem, więc pomyłki wybaczcie] to NAWET po tym upie nie wchodzą jakieś mega hity na 30 skillu w monka .. Wg. mnie nie opłaca się skilować na 30 skilu z monkiem. Po pierwsze ZAKŁADAJĄC że jesteśmy na nowym servie, to raczej nie można liczyć na pomoc kogoś obcego, jeżeli chodzi o postawienie monka .. Z kumplem, dobra, on robi sobie runki, my spokojnie bijemy monka.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavierek Pokaż post
Skillowanie na non-pvp na skillach 80+ nie jest tak trudne jak mogło by się wydawać.
Zgadzam się w całej rozciągłości, dużo ludzi narzeka że no-pvp i skilowanie od 80+ śmierdzi, bo się nie da etc, a tak naprawdę mówią to ludzie NIE UMIEJĄCY grać na no-pvp .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavierek Pokaż post
Idziemy z summonem na geomancera, Trapujemy go w takim miejscu, aby bił on monka (który musi stać naprzeciwko niego) a my stojąc po skosie (jak na zdjęciu) bijemy geomancera.
Nigdy nie praktykowałem, ale z tego co mi kumpel mówił, on nie odchodził na afk, bo co chwilę respiły mu się guardy etc i trza to było wybijać.

Nie mam ochoty już cytować, ale uważam że DOPIERO na 60lv 15mlv to z deczka przegięcie .. Ja biegałem z 15 mlv od 48lv ; >

Co się tyczy POH'a to stwierdzam że jeżeli chodzi o exp, zależy jak trafimy. Duża liczba osób mówi że POH śmierdzi, bo lata tam pełno osób. Jedni mówą że mało osób biega, z uwagi na GS'y . Śmiem twierdzić że jedni i drudzy mają dużo racji, bo zależy to od tego jak trafimy. Raz chciałem na probę zrobić nockę na POH'u [maniac plx ] i biegały ze mną ledwo co 2 osoby, a to i tak tylko do 1 w nocy. Kilka dni po tym wydarzeniu znowu zrobiłem nockę i robiłem ją w towarzystwie 2-3 osób. I tak był niezły exp/h bo 2-3 osoby nie są jakoś strasznie dużo wybić i zabrać. Resp też nie jest jakiś super wolny, więc całkiem fajnie można expić.
Ogólnie kilka byków rzuca się w oczy i widać że nie grałeś jakoś dłużej palkiem . Ciekawostki, taktyki i nie opisałeś miejsc do expienia dla Pacc. Jeżeli chcesz stworzyć naprawdę dobry poradnik to musisz mieć WŁASNE doświadczenie. Takie ' zapożyczanie ' zdjęc nie robi wrażenia takiego jak byś materiały zbierał sam.

Nie zwykłem oceniać poradników, a w tym przypadku nie widzę powodu aby przywarę zmieniać .
__________________
cheerios jest offline  
stary 15-10-2007, 09:54   #4
Wamaka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Poradnik spoko tylko , że wydłużyłeś drogę do Cyklop Camp można szybciej się dostać
Ale oK.

__________________
See You
Po co mi Mama po co mi Tata przeciesz w Tibi mam Brata tibia nas wychowuje na wojoników życie ulicznych Pekerów
Wamaka jest offline  
stary 15-10-2007, 10:13   #5
ZonaRomana
Użytkownik Forum
 
ZonaRomana's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2007
Lokacja: Konin

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheerios Pokaż post

Nie mam ochoty już cytować, ale uważam że DOPIERO na 60lv 15mlv to z deczka przegięcie .. Ja biegałem z 15 mlv od 48lv ; >

.

15mlvl na 60lvlu jest ok ;] nie ma co wbijać mlvla na siłe bo teraz nie ma to zabardzo sensu
__________________
Idę za nimi bo oni idą za mną, wiesz jak to sie nazywa?? To lojalność...

Konin Team
ZonaRomana jest offline  
stary 15-10-2007, 10:57   #6
nUUBBa
Użytkownik Forum
 
nUUBBa's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Port Hope

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kolonazbaq
Profesja: Elite Knight
Gildia: Barnacles
Świat: Astera
Poziom: 116
Skille: 88/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Świetny poradniczek Każdy początkujący palek będzie wiedział mniej więcej co i jak, żeby ten 40 nabić stosunkowo szybko. Pomyśl jeszcze nad dodaniem PACC area, tam to wogóle szybko się jedzie pallem, wiem z doświadczenia 9,5/10 żeby za dobrze nie było
__________________
AFTER UPDATE
Originally Posted by Hemanhunters
.:: My bot is my life. fix it before I go crazy ::.
Originally Posted by Makrooo
.:: I am not nothing without tibiabot...xDD ::.

Ostatnio edytowany przez nUUBBa - 15-10-2007 o 10:59.
nUUBBa jest offline  
stary 15-10-2007, 22:21   #7
Chmielu123
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Fajny poradnik. Przydal mi sie nawet bardzo

Po$dRo
 
stary 15-10-2007, 22:52   #8
Xirgan
Użytkownik Forum
 
Xirgan's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 181
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xsarah
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Domyślny

Poradnik spoko, tylko mozna by dodac scarf do eq, jest lekki i tani a 1 arma sie przyda i sadze ze legi raczej powinno sie nosic chociaz brass.
9/10
__________________

"Live for everything, die for nothing"
Xirgan jest offline  
stary 21-10-2007, 23:20   #9
Shafarro
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shavarro
Profesja: Elder Druid
Gildia: ~~BRAK~~
Świat: Berylia
Poziom: 24+
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Shafarro ma numer GG 3184092
Domyślny

Bardzo Ciekawy poradnik. Mam paladyna i jednak uważam że powinno się skilować do 80+ (ładnie jest patrzeć jak ze speara po 170+ sie bije ) PzDr
Shafarro jest offline  
stary 21-10-2007, 23:48   #10
durel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 90
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Skille są ważne, zwłaszcza po updacie gdy lvl nie ma dużego wpływu na zadawane obrażenia.
COOOOOOOO???? to byl jakis nowy update!? oO
o ile wiem to w tym updacie lvl ZACZAL WPLYWAC NA OBRAZENIA ZADAWANE PRZEZ KINA I PALLY
stary, zastanow sie co piszesz? ; /

no chyba ze jak mnie nie bylo (i nie bedzie) byl jakis updejt ;/
__________________
11:52 Zhaltard [43]: jeszcze polska nie zginela puki my zyjemy co nam obca wziela sablo od biezemy marsz marz dobrowski z ziemi wloskiej dopolski za twoim psewodem z loncym sie z narodem

Nie ma to jak prawdziwy patriota ;s
durel jest offline  
stary 22-10-2007, 00:29   #11
Toren
Użytkownik Forum
 
Toren's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2007

Posty: 98
Domyślny

6/10 -.- trochę zapożyczony
Toren jest offline  
stary 22-10-2007, 21:12   #12
Xavierek
Użytkownik Forum
 
Xavierek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2006
Lokacja: Łowicz
Wiek: 32

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jinthin
Profesja: Knight
Gildia: Fairlight
Świat: Askara
Poziom: 52
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Xavierek ma numer GG Za dużo osób spamowa Send a message via Skype™ to Xavierek
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez durel Pokaż post
COOOOOOOO???? to byl jakis nowy update!? oO
o ile wiem to w tym updacie lvl ZACZAL WPLYWAC NA OBRAZENIA ZADAWANE PRZEZ KINA I PALLY
stary, zastanow sie co piszesz? ; /

no chyba ze jak mnie nie bylo (i nie bedzie) byl jakis updejt ;/
No to chyba cię nie było..

Już mi się nie chce w newsach szukać..
__________________
Xavierek jest offline  
stary 24-10-2007, 00:02   #13
Derius
Użytkownik Forum
 
Derius's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Poszukaj mnie

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Syszkol
Profesja: Sorcerer
Gildia: /
Świat: Azura
Poziom: 15+
Skille: Slabe
Poziom mag.: 15
Derius ma numer GG 5637557
Domyślny

Fajny Poradnik za chciało mi sie grać pallkiem :>
I teraz wiem gdzie expić ^^

Pozdro
__________________
\|||/
(o o)
,----ooO--(_)-------.
| nie karmic.............|
| TROLLI!................|
`--------------Ooo--`
|__|__|
|| ||
ooO Ooo
A Czesio to nie troll !!
Derius jest offline  
stary 29-10-2007, 22:52   #14
Etana
Guest
 

Posty: n/a
LOL xD

ja mam 13 pallka ze skilami 53dista na 33 shieldinga i moim zdanie mam slabe skile
 
stary 31-10-2007, 19:37   #15
Fenix_Dragoon
Użytkownik forum
 
Fenix_Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2007
Lokacja: Nieznane

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Harmonia
Fenix_Dragoon ma numer GG 10147472 Send a message via Skype™ to Fenix_Dragoon
Domyślny

Poradnik ładny ale jeśli mogę coś dopisać. Skillowanie na non-pvp.
Można jeszcze skillować na cyclopie wystarczy tylko dobry knight i może blokować 1 cyclopa a paladyn ze stone może skillować jak bym wiedział jak dodawać zdjęcia bym pokazał.
Fenix_Dragoon jest offline  
stary 10-11-2007, 08:39   #16
Szczuplak
Użytkownik forum
 
Szczuplak's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Wodzisław śląski

Posty: 14
Szczuplak ma numer GG 2350909
Domyślny

mam pytanko ..
na 10 lvl 30/15???
mi sie zdaje za na 10lvl powinno byc 50/30 albo 60/40
ale to oczywiscie moje domysly, prosze o odpowiedz
Szczuplak jest offline  
stary 12-11-2007, 20:22   #17
Marsik92
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maaru
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Poziom: nvm
Marsik92 ma numer GG 7462580
Domyślny

To ja mam jedno pytanie. Mam palka ze skillem 49 i często chodziłem expić na cyclopy. Jednak nie zarabiałem za dużo. Co byś mi polecił zrobić?
a tak btw. świetny poradnik
Marsik92 jest offline  
stary 14-11-2007, 21:30   #18
Serischin_95
Użytkownik forum
 
Serischin_95's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Stare Miasto

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Serischin
Profesja: Paladin
Gildia: ^^
Świat: Nebula
Poziom: 79
Skille: 1000/01
Poziom mag.: 99
Serischin_95 ma numer GG 8787826
Domyślny

;d gram pallem od nie dawna i mam skille 51 dista, shielding chujowy xd, i se kozacko expie na zamku przy ab o0 xD
Serischin_95 jest offline  
stary 14-11-2007, 23:46   #19
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

jeden z najlepszych poradników dla Paladyna jaki czytałem xD mapki , screeny wszystko ładnie i idealnie jak dla mnie 10/10 xD
__________________
Marchewki jest offline  
stary 15-11-2007, 16:38   #20
Mandigal
Użytkownik forum
 
Mandigal's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 6
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Poradnik przyznam dobry. Z pewnoscia wlozyles w niego sporo pracy i jest on wielce przydatny, ale jest w nim pewien szczegol, ktory chcialbym sprostowac. Mogloby to wprowadzic kogos w blad.
Cytuj:
Skille są ważne, zwłaszcza po updacie gdy lvl nie ma dużego wpływu na zadawane obrażenia.
Przed updatem level w ogole nie wplywal na damage zadawany brońmi, wiec obecnie jestesmy (paladyni) w "nieco" korzystniejszej sytuacji.

Nie zebym sie czepial, ale niektorzy przywiazuja wage do takich spraw.
7/10

Ostatnio edytowany przez Mandigal - 15-11-2007 o 16:40.
Mandigal jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.


Powered by vBulletin 3