Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem

Sonda: Czy podoba Ci się mój poradnik?
Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-09-2008, 23:59   #1
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny Trapowanie Rookstayerów

Witam wszystkich.


Chciałbym przedstawić poradnik, którego tematem przewodnim jest trapowanie Rookstayerów na Rookgaardzie.
Jednak będzie to inny poradnik, niż wszystkie dotychczasowe. W innych bowiem
pokazywano jak zrobić łatwy trap na low lvla. Tutaj będą przedstawione i opisane najgroźniejsze
pułapki z dokładnym opisem, legendarne, które już nie istnieją, oraz ogólna nauka trapowania, która
przyda się wielu Polaczkom, bo w tym kraju perfekcyjnych zabójców można policzyć na palcach jednej ręki.


1. Start.

Pokazuje tutaj wszystkie możliwe trapy, na których może paść 10-60+lvl z odrobiną oleju w głowie
i oczywiście nie na bocie. Jeżeli czegoś tu nie ma to znaczy, że wg. mnie
to miejsce jest... nieodpowiednie. A jeżeli wg mnie się nie nadaje to albo mam racje, albo wbiłem 3000+ fragów fartem.
PS. Zakładam, że wszyscy znają definicje trapa. Jeśli nie opuść to miejsce drogi czytelniku i pograj trochę,
tak samo jak bez dobrego PvM i PvP nie masz tu czego szukać- nic nie osiągniesz.

Żadna z pokazanych tu akcji nie była udawana, nie grali tu aktorzy tylko profesjonalni nic nie wiedzący rookerzy, dlatego nie wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik, ponieważ musiałem robić ss+pilnować trapa.



2. Znaczenia.


Magic Sqm:
PODSTAWA TRAPÓW. Większość ludzi twierdzi, że są dobrymi traperami a nigdy tego
nie stosują- to właśnie pokazuje jak inteligentny jest nasz naród. Nazwa wymyślona przeze mnie,
przyjęła się przez wielu ludzi którzy wiedzą "o co biega". Początkowo oznaczało to pota
zasypanego śmieciami, przez którego nie dało się przejść. Jednak później, kiedy ta sztuczka przestała
działać, nazwę tą zaczęto używać na sqm z którego... trudno wyjść. Innymi słowy ukryty box pod
np. 10 vialami a wokół niego potwory- co uniemożliwia ucieczkę, jeśli nie wiesz o co chodzi
nie martw się, będzie to wiele razy pokazane wizualnie.

Największy wróg:

Cipsoft

Szybki kurs języka Angielskiego:
Unknown- Nieznany, By- przez.

Ucieczka "górą": Mam na myśli zabicie jednego potwora na trapie i wyjście poza niego,
a później rozwalenie wszystkiego pojedyńczo.

Przeciętne Combo:
Ilość obrażeń zadawanych przez potwory w 20lvl w pełnym ekwipunku z włączonym full atakiem.

Kropki:
Biały- Boxy/Honey Flowery.
Czarny- Osoba która ropuje.
Niebieski- Monstery.
Zielony- Masa monsterów + osoba, którą ropowaliśmy.
Czerwony- Magic Sqm.

Na niektórych trapach widać wyraźnie co gdzie i jak, więc jeśli widzicie,
że stoi tam potwór a nie jest zamalowany kropką, tzn. że ma tam stać.


3. Mapka



H- Hyacinth
L- Labirynt
RH- Rot Hell
S- Spiders
WT- Wasp Tower
OT- Orc Tower
PACC Ssie- na terenie premium teoretycznie można zrobić trapa na trollach ale nie ma wielkiego
dmg i łatwo uciec więc... Po prostu PACC nie jest do trapów.

4. Historia.


Proszę pamiętać o jednej rzeczy. Dawno, dawno temu, kiedy był wielokrotny resp wszystkiego,
każdy mógł zginąć na jedno combo jeśli ktoś postawił trapa na byle ratach. Później zaś, wycofano to,
jednak nadal można było lurować potworki skąd dokąd chcieliśmy, więc właściwie na szczycie
obojętnie której wieży- też można było złapać od razu zgon. Ale tamte czasy minęły bezpowrotnie
i nie będą tu opisywane. Zajmuje się tu tylko trapami, które
były użyteczne po wyłączeniu "mega resp" i włączeniu "anty lure system".

__________________________________________________ ________________


Film z najpotężniejszymi Pułapkami na Rookgaardzie

Przed obejrzeniem go radzę doczytać poradnik, ponieważ można tam zobaczyć w praktyce to
czego macie się nauczyć czytając tą lekturę ^^

>>Link do Filmu<<


"Piecyk"
Najwyższy zabity level- 46 by Jarryn The Rookguardian.
Przeciętne combo- 8.
Potwory: 4 Mino

Mam dylemat. W poradniku Vantage'a już jest cały opis tego trapa wraz ze zdjęciami, więc
nie ma sensu robić tego ponownie.
Trap nie istnieje, ponieważ nasz największy wróg poszerzył tunelik, nadal można tam jednak zabijać,
lecz polega to na intuicji, zgraniu 2ch osób i ogromnym doświadczeniu.
Tylko kilkadziesiąt osób w całej Tibii potrafi zabijać tam z niemal 100% skutecznością.



__________________________________________________ ________________




"Hyacinth"
Najwyższy zabity level- 44 by Volandri & Rookguardian de'Bove.
Przeciętne combo- 25-30.
Potwory: Poison Spidery, Snake, Wolfy, Spidery, Bugi.

Ulubiony trap wielu. U mnie tak naprawdę nigdy nie budził sympatii. Hity nie były wielkie- nic ciekawego
nie można było lurnąć, ludzi mało... Ale jak się trafił jakiś 20lvl zamierzający kupić fluidy
to można było przynajmniej trochę zarobić ^^.
Trap nie istnieje, ponieważ wiadomo kto zamienił rope place na schody.



Jak widzicie nie ma tu zbudowanego trapa z prostych przyczyn- nigdzie nie znalazłem zdjęcia
z dobrze zrobionym trapem, te które znalazłem zawierały podstawowe błędy, a sam nigdy go nie uwieczniłem.

UWAGA!: Poison Spider- najlepiej, kiedy stał na zielonej kropie, nooby z nieznanych nikomu
przyczyn zazwyczaj biją właśnie jego a to on zapewniał największe zniszczenia, lecz
jeśli stoi pod innymi potworami, to o ile wogóle nooby coś biły, to normalnego potwora.

__________________________________________________ ________________




"Labirynt"
Najwyższy zabity lvl- 48 by Ameriov Rookstayer.
Przeciętne combo- 35.
Potwory: 2 Mino, Dużo Wolfów i Orców.

Jeśli ktoś tu wszedł, to nie było odwrotu jak przy trapach gdzie trzeba kogoś ciągle wyropowywać.
Minusem było to, że aby kogoś tam wepchnąć na siłę, trzeba było "rozwalić" trap, ale zazwyczaj
wszyscy wchodzili sami, a Ci mądrzejsi po prostu stali i patrzyli.
Jako, że trap nie istnieje a sposób wpychania objaśnia się dość długo, pominę to.
Aby przeżyć w tym trapie potrzebny był co najmniej 30lvl i 2bp lifefluidów.
Trap nie istnieje, ponieważ pot stracił swe magiczne właściwości.




5. Trapy Dziś.

Nareszcie, moment na który wszyscy czekali. Skończmy z teorią, zaczynajmy zabawę.


"Spiders"
Najwyższy zabity level: 28 by Ameriov Rookstayer
Przeciętne combo: 15-20
Potwory: 1 Poison Spider, 1 Troll, mnóstwo spiderów i wolfów. Opcjonalnie Deery
Trap... cóż, łatwo go rozwalić, nie jest zbyt silny, ale miło się na nim zabija rekreacyjnie.
Upolować konkretnej osoby się raczej nie da. Bez Poison Spidera trap jest bardzo osłabiony,
dlatego zawsze starajmy ustawić się go pod masą innych potworów.



Więc, widzicie potwora który nie może atakować? Większość zapewne położyła by tam box,
żeby jakiś spider się nie marnował, ale ja radzę go tam zostawić- jeśli ktoś będzie chciał uciec z
trapa "górą" to będzie musiał zabić o 1 potwora więcej, a każda taka przeszkoda to plus dla nas.
Teraz, widzicie strzałkę? Jeśli trapujecie z kimś i ten ktoś luruje wam potwory, to ten box jest zbyteczny,
jednak jeśli trapujecie sami to warto na czas kiedy ktoś w tego trapa wejdzie go wziąć, bo ktoś może
pomyśleć i uciec po boxie na skos. Często niedoświadczeni traperzy zostawiają boxa a później
płaczą, że tyle się męczyli na darmo. I rzecz najważniejsza. Jeśli trapujecie w 2 osoby, to lurer, gdy ktoś
wejdzie w trap powinien stać pod trollem. Mam na myśli poziom niżej, ale dokładnie pod nim.
Wtedy delikwent nie ucieknie w lewo na wolność, a jeśli po prostu pójdzie na dół
to zadaniem lurera jest wepchnąć go z powrotem pod drabinę.



__________________________________________________ ________________



"Orc Tower"
Najwyższy zabity level: 37 by Ameriov Rookstayer & Rookstayer Drozd.
Przeciętne combo: 35
(jednak jeśli spearmany walną combo dochodzi do 50+ WE MNIE, czyli 65~ w 20lvl+)
Potwory: 5 Orców, 2 Spearmany, 1 Wasp, 2 Spidery, Mnóstwo Snake i Wolfów.




Jeśli liczyć tylko istniejące trapy to ten jest drugi z moich ulubionych. Trudno uciec, duże obrażenia...
Pani która tam umiera miała bp health potionów a spearmana zjechała tylko do yellow zanim
przypieczętowała swój los co mówi samo za siebie.
Tutaj też jest żywy...
właściwie martwy dowód na to, jak magic sqm ułatwia nam życie (osoba trapowana na nim stoi).
Trapa nie opłaca się robić samemu, bardzo potrzebny jest lurer. Trap powinien wyglądać jak na obrazku
z wyjątkiem "!". Oznaczyłem to miejsce, ponieważ snake znalazł się tam przypadkiem,
ma być tam orc, wtedy ucieczka "górą" jest prawie niemożliwa dla gracza z lvl poniżej 25.

__________________________________________________ ________________



"Hell Above Maze"
Najwyższy zabity level: Brak danych
Średnie Combo: 100
Potwory: 3 Mino, mnóstwo Wolfów, dużo Orców

Na początek trzeba wylurować Minotaura z Bear Roomu i postawić go między boxami, które następnie należy zasypać.
Następnie z MH wyropować wszystko co się da. Banalne, nieprawdaż?
To nie jest tak do końca trap, bo takie coś na dobrą sprawę można postawić wszędzie, da się z tego uciec, no i aby
to rozwalić nie trzeba nawet wchodzić w trap. Wystarczy zdjąć śmieci z boxa a następnie go odsunąć.
Mimo wszystko wiele osób daje się na to nabrać. Nawet low lvl Rookstayerzy.

Teraz największy problem. Co zrobić, jeśli ktoś nie chce tam wejść? No więc na początek
wykorzystujemy stary dobry sposób- 100gp powinno zadowolić większość low/medium lvli



Następnie stajemy za nim i pchamy go tak, jak pokazuje strzałka



No i teraz cel ma 2 wyjścia. Mądry da loga, ten 2gi sam wejdzie w trap. I co zrobić, jeśli mamy do czynienia
z tym 1wszym? W praktyce nie jest to bardzo trudne, chodź strzałki mogą przerażać.



Na początek nasz pomocnik przesuwa śmieci z boxa (niebieska strzałka) i zostawia "goły box"
Wtedy osoba stojąca za celem (my) sama wchodzi w trap (zielona strzałka)
Pomocnik przesuwa box a my wpychamy delikwenta na miejsce gdzie wcześniej stał box i uciekamy NA JEGO MIEJSCE
koniecznie idąc na skos, aby ten nie mógł się cofnąć.
Jeśli nie jest to zbyt duży lvl, powinien zlecieć na hita lub 2.

__________________________________________________ ________________



"Rot Hell"
Najwyższy zabity level: Brak danych
Średnie Combo: Waha się między 10 a 30 więc trudno zdefiniować. Pradawni twierdzą,
że siła tego trapu zależy od ilości wypitych piw przez Durina. Ale któż to wie...
Potwory: 5 Rotwormów i 3 Skelety.





Bardzo kontrowersyjny trap. Według mnie trapowanie tu nie ma żadnego sensu,
jednak jeśli ktoś wejdzie na magic sqm (powinien być zasypany ofc) no cóż...
z niskim levelem zginie. Ale to nie zmienia faktu, że jeden jedyny raz
zrobiłem tego trapa tylko dla celów badawczych i...
Z nieznanych nikomu powodów po prostu go nie lubię,
jednak jeśli kogoś kręci polowanie na 5lvle to dobre miejsce.

__________________________________________________ ________________




"Wasp Tower"
Najwyższy zabity level: 45 by Volandri.
Średnie Combo: 60-70. Dodam, że low lvl w słabym secie potrafi zejść na hita.
Potwory: 3 Orce, 3 Waspy, 1 Spearman, 1 Skelet, Mnóstwo Wolfów i Snake.



Nareszcie. Nadszedł moment na który wszyscy czekali. Najpotężniejszy trap znany na Rookgaardzie.
Tutaj wszyscy są równi- To znaczy 5lvl pada równie szybko jak 15. Tutaj jeśli trafi się na dobry zespół,
to wasz 40lvl z backpackiem płynów leczniczych pójdzie w zapomnienie w kilka chwil,
a jak spanikujecie to możecie mieć nawet 2 bp i nic wam to nie da. Dziwi mnie taki słaby "Top Score",
jeśli na mh padł 46, to tutaj może paść 110.
Zresztą... widać na SS. WAŻNE ABY ROPERA ATAKOWAŁ TYLKO NAJSŁABSZY POTWÓR,
w żadnym wypadku oba czy np. sam wasp.

Up
Poradnik robiłem dawno i cóż.. z lenistwa nie chce mi się robić kolejnych SSów. Ale myślę, że ta piękna niebieska strzałka wam pomoże.
Otóż gdy ktoś chce uciec to w banalny sposób można go zablokować, lepiej gdy roper robi swoje a 2ga osoba się tym zajmuje, ale jeśli nie ma wyboru... Więc, jeśli ktoś chce się wydostać to atakuje jakiegoś monsera po boku lub skosie (tu zakładamy, że bije wolfa), chce wejść na jego miejsce i zabawa skończona. Lecz 2gi gracz powinien być szybszy od trapowanej osoby, potwory nadal będą biły cel, nie przerzucą sie, dopóki delikwent nie zejdzie na dół. Wtedy potwory przerzucą się na blokera- i o to chodzi bowiem ten spokojnie wychodzi ze strefy zagrożenia i jakiś potwór zajmuje jego miejsce. Dla nowych może być to mało zrozumiałe ale tu są sami evul pro więc problemu chyba nie będzie.


Pouczenie

Pamiętajcie, do każdego trapa w którym musisz ropować przyda się bloker i to często
przez jego pomyłki akcja się nie udaje. Więc...
Wybierajcie właściwe osoby, lurer wbrew pozorom jest niezwykle ważny.

6. To jest już koniec!


Dziękuję wszystkim drogim czytelnikom... Czy też może uczniom za poświęcony czas.
Może dzięki mnie zaistniejecie jakoś na arenie traperów ^^.
W każdym razie życzę wam powodzenia.



by Ameriov Rookstayer.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 20-12-2009 o 21:10.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-09-2008, 09:45   #2
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

nie wiem czy cześć z tego się przyda
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 09:55   #3
Niezbawiony
Użytkownik Forum
 
Niezbawiony's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008
Lokacja: Iława

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 8+
Skille: 10+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Kazdy takie trapy robi mi ten poradnik sie nie przyda.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Fajna piramida?
Niezbawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:01   #4
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

10/10 - ludzie maja juz dosyc niewypalowych poradnikow dla knighta, szczerze mowiac nawet go nie przeczytalem, ale juz po tytule i skrinach widac, ze to cos oryginalnego.
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:02   #5
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

@Ameriov
To że Parandowski spisał Mitologię nie znaczy że jest jej autorem, if you know what I mean...
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:03   #6
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

No fajnie, ale powiesz mi po co to ??
By kolejne superhiperrookowladne osóbki bawiły się na wysepce w pseudo traperów ?? (wiem, wiem, źle odmieniam) ...

Jak dla mnie ktoś powinien skasować temat, a tobie jakimś cudem BAN ... w rl tibii, no ale jak wiadomo to tylko pobożne życzenia ...
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:08   #7
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Jako 1 to opublikował, a innego autora nie znalazłem... Powiedzmy, że wpisałem go na siłę, żeby wszędzie nie było unknown.

Do państwa wyżej, jeśli macie na myśli historię... To oczywiście, że się nie przyda. Dodałem ją tylko, aby pokazać nowym jak było kiedyś, jeśli macie na myśli te istniejące teraz... Cóż... Nie wiem co wam się nie przyda. Wpiszcie ja youtube trapy, wyskoczą wam 4 strony. Przejrzyjcie każdy filmik i w każdym znajdziecie jakiś błąd, a to brak magic sqm, a to zamieniony potwór korytem- może i ludzie umieją stawiać trapy, ale z podstawowymi błędami, a ja je tu wszystkie wymieniłem.


@Scobel

NO WŁAŚNIE! PREUDO TRAPERZY! I po to to zrobiłem, aby wkońcu zniknęło "pseudo" z początku!
Wiesz na ilu serverach jest noobków poniżej 40lvl które wszystkich wkurzają? Wiesz, że można ich wybić co do jednego? Mi nie zależy na zabijaniu biednych 7lvli, mi zależy na wybiciu wszystkich id..de.. głupich ludzi na rookgaardzie. O poradniku Vantage'a można powiedzieć, że nie jest potrzebny bo tam można właśnie trapnąc tylko 7lvle.

Kasacja tematu... Zobaczymy. Ban? Prędzej Tobie.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 28-09-2008 o 11:13.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:10   #8
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Jak dla mnie świetny poradnik Szkoda, że raczej nigdy nie przetestuje, ale cóż
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:25   #9
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

@Ameriov
Mhm i to ze niby Ty wymysliles trapa na "pajakach"? Spoko ; ) Tylko troche "kuamiesz". Poradnik zdeczka bez sensu. Tak samo nie ma sensu granie na rooku.

Pozdrawiam
Hubert
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:30   #10
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HubertPol Pokaż post
@Ameriov
Mhm i to ze niby Ty wymysliles trapa na "pajakach"? Spoko ; ) Tylko troche "kuamiesz". Poradnik zdeczka bez sensu. Tak samo nie ma sensu granie na rooku.

Pozdrawiam
Hubert
Z tym ostatnim stwierdzeniem uważałabym w tym dziale... Poza tym, skoro niektórym się to podoba to ma to sens. Pisząc coś takiego możesz wywołać tylko niepotrzebne konflikty.

Poradnik ładnie oraz ciekawie napisany, zrozumiały nawet dla osób, które nie mają zielonego pojęcia o trapowaniu... Nawet przyjemnie mi się go czytało, mimo, że nigdy nie wykorzystam informacji w nim zawartych.

Tylko niestety, cała ta "zabawa" jest nielegalna w świetle prawa tibijskiego, osobiście też nigdy tego nie pochwalałam. Prócz ewentualnego tępienia botów, lecz tutaj nie pokazałeś miejsc, gdzie oni najczęściej się znajdują.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 28-09-2008 o 11:33.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 11:35   #11
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Jeśli mi powiesz kto 1 coś wymyślił/ Kto zabił wyższy lvl czy znajdziesz jakikolwiek błąd napisz o nim.
Haha, czyli jeśli dla kogoś granie na rooku ma sens to poradnik też? To fajnie.


I nadal czekam na wyjaśnienie, jakiego znów wam trzeba sensu? Sens jest w tym, żeby garstka osób na servie sie zebrała i wybiła wszystkich pseudo-rookerów, nawet jeśli dotąd nie lubili trapować. Jeśli już polaczki radzą sobie z zabijaniem botterów, przyszedł czas na noobstayerów.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 13:28   #12
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

@up
Dobra, ja pierwszy wymyśliłem te trapy.
Udowodnisz że nie?
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 13:47   #13
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Po pierwsze mały offtop do Madasakiego - czy myślisz, że kolorując zdania i powiekszając je stajesz się pro? Oszczędź innych i wyjdź, drzwi po lewo.

Po drugie co do tematu - nie nazwałbym tego poradnikiem, tylko coś w formie artykułu o trapach. Wystarczy przejrzeć i widać, że to tylko informacje jakie są, to wszystko.

Po trzecie o spiderach - dziwi mnie, że jak zrobiłeś tego trapa to nadałeś swoje imię. Takiś pewny, że nikt inny tego nie zrobił? ^^'

Prócz tych trzech punktów ciekawy 'artykuł'.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 15:27   #14
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

UP@ Ja się ciebie nie czepiam więc ty nie czepiaj się mnie. I zakonczmy to tak bo może się to źle skonczyć dla nas obu. I jeśli mysilisz że jesteś fajny pisząć takie zdanie w moją strone to się bardzo mylisz!


Co do tematu to zostajie przy swym zdaniu.
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 15:57   #15
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
No fajnie, ale powiesz mi po co to ??
By kolejne superhiperrookowladne osóbki bawiły się na wysepce w pseudo traperów ?? (wiem, wiem, źle odmieniam) ...

Jak dla mnie ktoś powinien skasować temat, a tobie jakimś cudem BAN ... w rl tibii, no ale jak wiadomo to tylko pobożne życzenia ...
No jak to po co to?? Jak ci się nudzi ciągłe wbijanie lvl na rooku i chcesz zarobic to to jest świetny sposób, a do tego niezły ubaw xD
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 17:22   #16
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nie podoba mi się, ponieważ nie jestem zwolennikiem trapowania na rooku low lv (co innego botter albo pierfidny noob )
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 17:32   #17
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
No jak to po co to?? Jak ci się nudzi ciągłe wbijanie lvl na rooku i chcesz zarobic to to jest świetny sposób, a do tego niezły ubaw xD
Hmm ubaw tak ... no skoro tak twierdzisz ... dla mnie to nic innego jak dobijanie klimatu gry ... nie przez to że się trapuje, a przez to że robi się wielkei proadniki an ten temat ...
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 17:33   #18
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Nie mam siły na I... takich jak pan 2x wyżej. Czytałeś chociaż początek?

Cytuj:
Pokazuje tutaj wszystkie możliwe trapy, na których może paść 10+lvl z odrobiną oleju w głowie
(...) Nie mam zamiaru pokazywać jak trapnąć 3 lvl na spiderach (...)
Ja też nie jestem zwolennikiem trapowania newbie (od jakiegoś czasu...) Dlatego też pokazałem tylko te silne.

Skoro tak się o to wykłócacie to kasuje "kto pierwszy utworzył" bo niby macie racje... Teoretycznie macie...

@Haku
Wiesz... Opisałem jak wygląda, gdzie stać, jak blokować... Więc wg. mnie jest to poradnik, a że wygląda na artykuł to inna sprawa.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 28-09-2008 o 17:37.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 17:53   #19
DaimenPro
Użytkownik Forum
 
DaimenPro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Gotham.

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
DaimenPro ma numer GG 2966137
Żarówka Temat.

Moim zdaniem fajny poradnik. Dla tych co chcą poznać czarną stronę^^ rooka w sam raz. Naprawdę niektórzy to już nie mają się do czego przyczepić, luudzie jakieś złe wspomnienia apropo trapowania macie (uraz z dzieciństwa...?).
Poradnik 8,5/10
DaimenPro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2008, 19:00   #20
Tocallo
Użytkownik Forum
 
Tocallo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 17

Posty: 214
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 62
Domyślny

Autor się napracował. Jako poradnik bardzo ładne i estetyczne. Treść jednak mnie nie przekonuje. Nie po to ich zwalczam, żeby samemu popełniać ich grzech


Bardzo cieszy mnie jednak, ze coś się stało w tym podforum i może w końcu znowu będzie tu życie. O wiele ciekawsze były już kłótnie niż to milczenie, jakie panuje teraz.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Tocallo - 28-09-2008 o 19:08.
Tocallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.


Powered by vBulletin 3