Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-08-2008, 21:08   #41
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
critical hit chance ( % ) = sqrt (lvl) + sqrt ( melee skill ). I chyba powinno wystarczyc.
sqrt (lev*.5) + sqrt(skill * 1.5) + opcjonalne bonusy z eq lub czegos innego

Cytuj:
z power boltów można klepać na dobrym skilu średnio po 150-200
112ek 92/92 z sca wyciaga srednia max 150 na dragach. roznica miedzu 80distem a 92axe to 740~h
widzisz roznice?
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-08-2008, 21:18   #42
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Dobra, teraz ja się wypowiem(wiem że będą komenty że znowu się palek żali ale mi to jebie). Jak mówicie że palek to maszyna do expa to się chyba mylicie, przy takich asskach będzie dużo hitów na arma czy puffów na potworka więc z tym bym tak bardzo nie przesadzał, z power boltów można klepać na dobrym skilu średnio po 150-200 przy okazji dobrze trafiając ale czy knight nie walnie lepiej mający tyle samo bloodhitów? W dodatku leci za darmo(p bolty mimo że kosztują gówno to jednak kosztują). Kolejna rzecz to skille, palek nie dość że musi płacić kasę ze kamyki(dla mnie na wbicie 50% na 79 skilu potrzeba było 300 kamieni czyli 6k, nie chcę myśleć ile trzeba wyłożyć na wyższym skilu) podczas gdy knight pomimo tego że skiluje wolniej to nie płaci za to, inną ważną częścią w skilowaniu jest szybkość padania potworków. Jasne że dla palka na skilu 75 slime pada jak mucha ale knight może go jeszcze klepać (nie wiem z czego to wynika kamyki mają taki sam współczynnik ataku co np knife czyli 5). Ktoś tu jeszcze wspominał o mas san i SDkach, widziałeś kiedyś hity z mas sana? niewiele ponad 100+ więc nie jest to żadna rewelacja a co do SD to na 15mlvlu waliłem po 140 więc niesamowite waste miałby palek chcąc tego używać podczas expa...

To narazie tyle, czekam na wasze argumenty ;]

@Edit

I zapomniałem dodać, dla Cipów palek ma być profesją do expa solo, więc nie ma co się dziwić co do tej foty(no ci trzeba dodać że koleś miał wybitne szczęćie;])

Wiesz dlaczego tak mowisz ? Dlatego ze jest to twoja obecna profesja a tak jak wspomnial kolega wyzej "za darmo" to najtem na rotach oraz goblinach moze sobie po expic
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline  
stary 01-08-2008, 22:13   #43
1Ares1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Svar :)
Wiek: 34

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: jakas tam :d
Świat: Mmmm..
Domyślny

Jak wam do h*ja nie podoba kina to na h*j nim gracie >.<

Ostatnio edytowany przez 1Ares1 - 01-08-2008 o 22:43.
1Ares1 jest offline  
stary 01-08-2008, 23:52   #44
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

w ogóle, po co taki temat... knajtowie narzekają, że jacy to oni biedni a w innych tematach aż roi sie od rad "bierz najta, bo lepszy od paladina" i na odwrót... zal dupe ściska...
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline  
stary 02-08-2008, 00:14   #45
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

"knight moze pomarzyc o takiej sredniej na podobnym skilu (80 dist ~ 75 melee skill)"

A gdzie ja powiedziałem że mam taką średnią na 80 skillu? Na 80 mam mniejszą...


"za darmo to moze sobie "leciec" na rotach"

Za darmo = nie płaci za hity jakbyś nie zrozumiał


"kto ci kaze skilowac? mozna sie bez tego obyc, i tak z samego expa zrobisz normalny dist"

Super, będę miał 80 skill na 100lvlu, w dodatku żeby wbić ten lvl będę musiał siedzieć 150% tego czasu który spędziłem na skilowaniu i wbicu tego poziomu wyskilowanym charem.


"Wiesz dlaczego tak mowisz ? Dlatego ze jest to twoja obecna profesja a tak jak wspomnial kolega wyzej "za darmo" to najtem na rotach oraz goblinach moze sobie po expic"

Twój koment mnie zabił, wybacz ale idę do sąsiedniego pokoju się pośmiac

(przepraszam za take cytowanie ale mam problemy z przeglądarką i piszę w notatniku i nie chce mi się quotować)
Cloudres jest offline  
stary 02-08-2008, 09:14   #46
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
A gdzie ja powiedziałem że mam taką średnią na 80 skillu? Na 80 mam mniejszą...
ja wlasnie mam bardzo podobna, i to z rsow
Cytuj:
Za darmo = nie płaci za hity jakbyś nie zrozumiał
no to co z tego wynika?
Cytuj:
Super, będę miał 80 skill na 100lvlu, w dodatku żeby wbić ten lvl będę musiał siedzieć 150% tego czasu który spędziłem na skilowaniu i wbicu tego poziomu wyskilowanym charem.
no patrz, ja jednak mam 80 skila na 63 lvl, a skilowalem bardzo malo, i to bardzo dawno, i tak tracac wszystko na deadach (glownie odrabialem skile tylko)
Cytuj:
Twój koment mnie zabił, wybacz ale idę do sąsiedniego pokoju się pośmiac
troche szacunku, w końcu z twoich bzdur nikt sie nie smial
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 02-08-2008, 11:26   #47
ciunki
Użytkownik Forum
 
ciunki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2007

Posty: 533
Imię: Ciunki
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Peacekeepers
Świat: Harmonia
Poziom: 205
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Dobra, teraz ja się wypowiem(wiem że będą komenty że znowu się palek żali ale mi to jebie). Jak mówicie że palek to maszyna do expa to się chyba mylicie, przy takich asskach będzie dużo hitów na arma czy puffów na potworka więc z tym bym tak bardzo nie przesadzał, z power boltów można klepać na dobrym skilu średnio po 150-200 przy okazji dobrze trafiając ale czy knight nie walnie lepiej mający tyle samo bloodhitów? W dodatku leci za darmo(p bolty mimo że kosztują gówno to jednak kosztują). Kolejna rzecz to skille, palek nie dość że musi płacić kasę ze kamyki(dla mnie na wbicie 50% na 79 skilu potrzeba było 300 kamieni czyli 6k, nie chcę myśleć ile trzeba wyłożyć na wyższym skilu) podczas gdy knight pomimo tego że skiluje wolniej to nie płaci za to, inną ważną częścią w skilowaniu jest szybkość padania potworków. Jasne że dla palka na skilu 75 slime pada jak mucha ale knight może go jeszcze klepać (nie wiem z czego to wynika kamyki mają taki sam współczynnik ataku co np knife czyli 5). Ktoś tu jeszcze wspominał o mas san i SDkach, widziałeś kiedyś hity z mas sana? niewiele ponad 100+ więc nie jest to żadna rewelacja a co do SD to na 15mlvlu waliłem po 140 więc niesamowite waste miałby palek chcąc tego używać podczas expa...

To narazie tyle, czekam na wasze argumenty ;]

@Edit

I zapomniałem dodać, dla Cipów palek ma być profesją do expa solo, więc nie ma co się dziwić co do tej foty(no ci trzeba dodać że koleś miał wybitne szczęćie;])
A stales kiedys naprzeciwko frosta i cie trzepnal za 545?Mowisz ze knajt bije za darmo...leczy sie za mp Oczywiscie mp wastuje wiecej niz ty na ass softy i mp z expem 130k/h?
Dlatego Rp to profesja,,,, 80 lvl jaki wyglada pgie ? Ass , waste niech bedzie te 150 ass/h <- z taki waste to knajt expi normalnie i bez pgie ,wiec przestan mowic ze palek ma dobrze bo prawda boli
ciunki jest offline  
stary 02-08-2008, 11:52   #48
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Za darmo = nie płaci za hity jakbyś nie zrozumiał
No... knight za hity w ogóle nie płaci... przecież kupienie SCA, Sova, czy nawet głupiego bright sworda czy fire axa to nic nie kosztuje... nic a nic... za free dostają...
__________________
Cytuj:
Prosze o zamieszczenie linkuw lub obrazuw przedstawiające gdzie mozna odkopac tego tomba.
Jeśli zly dzial lub jest juz taki temat przepraszam.
Nie lubię "matoluw"

09:38 Ciekiera [20]: chcesz miec dobre itemki na Selenie?? jak tak to napisz do gm na gg 1148937


15:49 Elite Bloodseeker [8]: Sprzedam zestaw mlodego lucznika lók+ 100 arrows~~~~~
juran_se_spychowa jest offline  
stary 02-08-2008, 12:06   #49
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Za darmo = nie płaci za hity jakbyś nie zrozumiał
za wdychane powietrze tez nie placisz, ale nie bedziesz nawet probowal nikomu wmawiac ze zyjesz za darmo, dlaczego ? domysl sie sam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Super, będę miał 80 skill na 100lvlu, w dodatku żeby wbić ten lvl będę musiał siedzieć 150% tego czasu który spędziłem na skilowaniu i wbicu tego poziomu wyskilowanym charem.
glupi czy z PiSu ?

wbicie srednich skillow - 400-500 godzin treningu, spedzenie tego na byle jakich rotach owocuje wbiciem przynajmniej 1/3 skilla ktory by sie przez ten czas wytrenowalo i do tego paru milionow expa. Spedzenie tego na zolwiach daje ci w tym czasie kilkadziesiat leveli zamiast wariantu "0 expa i same skille".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Twój koment mnie zabił, wybacz ale idę do sąsiedniego pokoju się pośmiac
kiepsko to wyglada jak "argumenty" koncza sie w polowie posta.
__________________
Vil jest offline  
stary 02-08-2008, 13:34   #50
Herezjusz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Hindenburg O/S
Wpisy bloga: 4

Posty: 58
Profesja: Elder Druid
Gildia: Mordheim <3
Świat: Nebula
Herezjusz ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciunki Pokaż post
Dlatego Rp to profesja,,,, 80 lvl jaki wyglada pgie ? Ass , waste niech bedzie te 150 ass/h <- z taki waste to knajt expi normalnie i bez pgie ,wiec przestan mowic ze palek ma dobrze bo prawda boli
Powiedz mi gdzie normalny 80 knight zwasci 15+k/h kasy :O
Wbilem knightem 95 lvl i jakoś dobrze mi się nim grało a oprócz tego zarobiłem przy tym w chuj kasy.
Herezjusz jest offline  
stary 02-08-2008, 13:38   #51
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post

Za darmo = nie płaci za hity jakbyś nie zrozumiał

wyjasnij mi czemu place za mfy jesli wale z exori/ exori grana? przeciez mam te hity za darmo???
i wiecej mi niepierdol ze za hity nie place jesli niewiesz to sie poprostu nieudzielaj
EM'K jest offline  
stary 02-08-2008, 18:18   #52
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Cytuj:
ja wlasnie mam bardzo podobna, i to z rsow
Dolicz do tego missy i Ci wyjdzie dużo mniej.

Cytuj:
No... knight za hity w ogóle nie płaci... przecież kupienie SCA, Sova, czy nawet głupiego bright sworda czy fire axa to nic nie kosztuje... nic a nic... za free dostają...
Pominę fakt że knight jest zazwyczaj najbogatszą ze wszystkich profesji, to wo dodatku zakup takiego SCA/SOVa wynosi max 800k, 800k to jest 8000 assek, albo 4000 enchantów(przy maksymalnej cenie 20k/100) Pomyśl ile takich assek/enchantów zużyje palek od 100 lvla, podczas gdy knight cały czas nawala tą sama bronią.

Cytuj:
glupi czy z PiSu ?

wbicie srednich skillow - 400-500 godzin treningu, spedzenie tego na byle jakich rotach owocuje wbiciem przynajmniej 1/3 skilla ktory by sie przez ten czas wytrenowalo i do tego paru milionow expa. Spedzenie tego na zolwiach daje ci w tym czasie kilkadziesiat leveli zamiast wariantu "0 expa i same skille".
1. Podczas skilowania na low lvl jednocześnie się expi(niewiele ale jednak).
2. Nie mówię o skilowaniu do 90/90 ale na przykład 75/75 co nie pochłania aż tyle czasu i jeśli to robimy na niskim poziomie to nie stracimy za wiele expa, a w dodatku będziemy mieli większą przyjemność z grania i będziemy mogli bić nieco lepsze potworki a co za tym idzie szybciej expimy...

Cytuj:
wyjasnij mi czemu place za mfy jesli wale z exori/ exori grana? przeciez mam te hity za darmo???
i wiecej mi niepierdol ze za hity nie place jesli niewiesz to sie poprostu nieudzielaj
Jak już napisałem nie miałem na myśli żadnych hitów z e grana.. To samo może powiedzieć palek jak ciągle spamuje exori con/san.
Cloudres jest offline  
stary 02-08-2008, 18:24   #53
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
.
Pominę fakt że knight jest zazwyczaj najbogatszą ze wszystkich profesji, to wo dodatku zakup takiego SCA/SOVa wynosi max 800k, 800k to jest 8000 assek, albo 4000 enchantów(przy maksymalnej cenie 20k/100) Pomyśl ile takich assek/enchantów zużyje palek od 100 lvla, podczas gdy knight cały czas nawala tą sama bronią.
pomysl ile knight zwastuje kasy od 100 lvla podczas gdy pall jest caly czas na plus zakladajac ze expia na tych samych potworkach
EM'K jest offline  
stary 02-08-2008, 19:33   #54
Cloudres
Użytkownik Forum
 
Cloudres's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 322
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Poziom: -23
Skille: 9/9
Cloudres ma numer GG 3947277
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez EM'K Pokaż post
pomysl ile knight zwastuje kasy od 100 lvla podczas gdy pall jest caly czas na plus zakladajac ze expia na tych samych potworkach
Haha, PAL I KNIGHT NIE EXPIĄ NA TYCH SAMYCH POTWORKACH! Knight klepie dragi, barby, lizardy, małpy i żółwie, chyba że chcesz kiną klepać vampy albo bonebeasty to powodzenia. Twój tok myślenia jest błędny...
Cloudres jest offline  
stary 02-08-2008, 21:34   #55
kaxiorek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cloudres Pokaż post
Haha, PAL I KNIGHT NIE EXPIĄ NA TYCH SAMYCH POTWORKACH! Knight klepie dragi, barby, lizardy, małpy i żółwie, chyba że chcesz kiną klepać vampy albo bonebeasty to powodzenia. Twój tok myślenia jest błędny...
Co widzisz w dziwnego w biciu najtem bonebeastow?
__________________
Ukryty tekst:
18:54 Velrox [85]: 39+23 = 3923
22:32 Etuliphi Pior [8]: Why use bot is illegal ?

12:08 Mistrz bowmaster [75]: rozbiegne sie
12:08 Mistrz bowmaster [75]: i jebne o sciane

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Progmaniak
Może masz shizofremie i te EQ jest to poprostu towoje wspomnienie ze snu podczas licznych zaburzeń świadomości?
kaxiorek jest offline  
stary 02-08-2008, 21:38   #56
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaxiorek Pokaż post
Co widzisz w dziwnego w biciu najtem bonebeastow?
na 100+ zaden problem , skladaja sie jak roty
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline  
stary 02-08-2008, 22:09   #57
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

napisalem ZALOZMY
EM'K jest offline  
stary 02-08-2008, 22:10   #58
Perogen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2008
Lokacja: krakow
Wiek: 32

Posty: 153
Stan: Początkujący
Imię: Perogen
Profesja: Elite Knight
Świat: saphira
Poziom: 56
Domyślny

Knight ma w sroc kasy (expo na slabych potworach/hunty hydr z sio)

a pall nie jest taki dobry ;
__________________
Cytuj:
15:55 Aren Damas [48]: edwinn uwazaj na combo wand of vortex ja na arcani dostalem za 700 z wand of vortexow ;o banda 8 sorcow
Perogen jest offline  
stary 02-08-2008, 22:20   #59
EM'K
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2008

Posty: 42
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Perogen Pokaż post
Knight ma w sroc kasy (expo na slabych potworach/hunty hydr z sio)
za to pall sam moze chodzic na hydry -.-
EM'K jest offline  
stary 02-08-2008, 22:32   #60
Perogen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2008
Lokacja: krakow
Wiek: 32

Posty: 153
Stan: Początkujący
Imię: Perogen
Profesja: Elite Knight
Świat: saphira
Poziom: 56
Domyślny

@up

no to faktycznie lipa trzeba go pogorszyc;]
__________________
Cytuj:
15:55 Aren Damas [48]: edwinn uwazaj na combo wand of vortex ja na arcani dostalem za 700 z wand of vortexow ;o banda 8 sorcow
Perogen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:13.


Powered by vBulletin 3