Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-11-2008, 23:42   #101
Sir_Piapi
Użytkownik Forum
 
Sir_Piapi's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006

Posty: 605
Stan: Zbanowany
Imię: ~Fokus
Profesja: Elite Knight
Poziom: 102
Domyślny

Wiecie co.. A to wszystko wina tego, że Juvin jest z Tarnowa, mówiłem mu żeby nie jadł krowich placków a on swoje... aj...
Hank, szkoda że wyzywasz ludzi z którymi byleś kiedyś blisko, bynajmniej JA wspominam cie dobrze.

Miłych snów wszystkim, tylko nie patrzcie za dużo na to zdjęcie z tym fragiem bo aż czuć popiół i mydło a to jednak szkodzi zdrowiu, cóż takie są realia.

btw -> za 30min na vencie będę darł japę WTOREK DZISIAJ! NIE! TAK! BALE DZIŚ GAZOWNIA DZIŚ!
__________________
Chcesz być zajebisty? Zajeb mi styl!

Gdybym był tobą też bym chciał być taki jak ja!
Sir_Piapi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2008, 00:33   #102
Schweppes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Skc

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lemuras
Profesja: Elder Druid
Gildia: Megiddo
Świat: Celesta
Poziom: 203
Skille: xD
Poziom mag.: 83
Domyślny

@Rosan
bardzo mi szkoda ze masz delete warning i nie mozesz lognac bo sie boisz, wiec idz rob dalej kebaby. Do karoleera nigdy nic nie mialem do momentu kiedy nam zjebal ghaza bo mialem go za pozadnego goscia, tym bardziej ze czesto chodzil z nami na akcje typu inkwizycja. Na poi moglem expic spokojnie i nadal moge. Pomimo wielu grozb z waszej strony kiedy to np. taturowi sie wjebalem <shame> tez mieliscie mnie zabic, i co? pozatym ciekawe czemu corronius na gorome przychodzil przez jakis czas z sollusem pewnie zeby popatrzyc i sie pouczyc jak bije z avalanche pochwal sie jeszcze np. za co tatura wyjebales ktory byl tez tam jednym z fajniejszych ludzi. Za to ze za male sio nastawil na bricka? HAHAHAHAAH no prosze cie. Wiem ze jestes niespelniony bo siedzisz w budce i sprzedajesz kebaby ale na milosc boska prosze cie nie pomiataj swoimi kolegami w gildi bo oni tez maja mozgi Krooooolu Felipe, dziekuje nie pisze juz wiecej. Bye. Nie wracaj na celeste nigdy jest lepszym swiatem bez ciebie.
__________________

You see yourself. You are an elder druid.
Schweppes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 01:22   #103
Rosan
Użytkownik Forum
 
Rosan's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 232
Profesja: Elder Druid
Gildia: Recon
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
@Rosan
bardzo mi szkoda ze masz delete warning i nie mozesz lognac bo sie boisz, wiec idz rob dalej kebaby. Do karoleera nigdy nic nie mialem do momentu kiedy nam zjebal ghaza bo mialem go za pozadnego goscia, tym bardziej ze czesto chodzil z nami na akcje typu inkwizycja. Na poi moglem expic spokojnie i nadal moge. Pomimo wielu grozb z waszej strony kiedy to np. taturowi sie wjebalem <shame> tez mieliscie mnie zabic, i co? pozatym ciekawe czemu corronius na gorome przychodzil przez jakis czas z sollusem pewnie zeby popatrzyc i sie pouczyc jak bije z avalanche pochwal sie jeszcze np. za co tatura wyjebales ktory byl tez tam jednym z fajniejszych ludzi. Za to ze za male sio nastawil na bricka? HAHAHAHAAH no prosze cie. Wiem ze jestes niespelniony bo siedzisz w budce i sprzedajesz kebaby ale na milosc boska prosze cie nie pomiataj swoimi kolegami w gildi bo oni tez maja mozgi Krooooolu Felipe, dziekuje nie pisze juz wiecej. Bye. Nie wracaj na celeste nigdy jest lepszym swiatem bez ciebie.

Super Joseph super Joseph twym sensej? Człowieku dla mnie jesteś niczym tak jak zawsze byłeś. Nie boję się, logam i wcale nie mam dele warna, tyle na ten temat, no ale jeśli tak bardzo nalegasz i chcesz wiedzieć cos na temat mojego bana no to okej.

Mialem 27 dni bana. Przez ponad tydzień odpisywałem na głupie pytanie Exyli które nie miały sensu, zakończyło się to, że po 2óch tygodniach w końcu napisałem do CM, mając ją w dupie. Na odpowiedź czekałem równe 13 dni, po czym zgromadzony CipSoft po rozważeniu tego co się stało odpisał mi. I tak o to na moim koncie znajdują się teraz takie 2 notki.

Aug 04 2008, 16:00:11 CEST Felipe Mac'Wander AccBan destructive behaviour 7 days
May 05 2008, 13:18:54 CEST Felipe Mac'Wander Notation offensive statement


Na celescie nie gram tylko z 2óch powodów.
1) Nie gra tam większość Recon, z która zawsze będę trzymał.
2) Pod czas gdy wbiłem Felipem 155 zacząłem botować kine na neranie i teraz nim gram
Po za tym nie kręci mnie wbijanie lvl, robienie questów, grałem tam tylko po to aby pozabijać takich jak ty.

Widzisz, znowu nic nie wiesz

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
Wiem ze jestes niespelniony bo siedzisz w budce i sprzedajesz kebaby
Wyjaw imię tej osoby która gada takie mądre rzeczy. Może jeszcze powiedz kto taki był mądry i powiedział iż jestem Piekarzem, mam 41 lat i dwójkę dzieci, lub że jestem przykuty do wózka inwalidzkiego i dlatego gram tyle w tibie ;<

Powtarzając po raz kolejny - jesteś zerem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
Za to ze za male sio nastawil na bricka? HAHAHAHAAH no prosze cie.
że co ku...? Dobra, przyznam umiesz pisać bajki prawie tak samo jak Yoozek. Nie będę tłumaczył 'ci' dlaczego jego nie ma z nami, bo jakby to powiedział Joshep "nie dla psa kiełbasa". Jeżeli Tatur będzie miał sam chęci to wam o tym tu opowie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
Nie wracaj na celeste nigdy jest lepszym swiatem bez ciebie.

Fakt, jest lepszym bo w końcu nikt wam customerów na POI/INQ nie wybija ;<


GP.!


P.S

Lemur pozdrów twojego kolegę który Ci pomaga expic. Tak tak dobrze wiesz o kim mówie. Cześć adrian ;D (dla nie obeznanych - Adrian = Adi = Bat [2gi owner, po miedzy 90-150lvl?] mianowicie ten dzięki, któremu dorobiłem się ostrej kasy na dem)

Pozdro Adrian, kiedyś Ciebie nie słuchałem, ale teraz widzę że masz rację.

Ostatnio edytowany przez Rosan - 18-11-2008 o 01:33.
Rosan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 06:57   #104
Recon9
Użytkownik Forum
 
Recon9's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008

Posty: 36
Domyślny

Jak w ogole te plebsy bez przeszlosci maja czelnosc powiedziec cos na recon?
@do tego co gadal ze bez hotkeyi nie dali bysmy sobie rady
Stary,trafiles na zla gildie ,my na tibii 7.6 ostro napierdzielalismy ze starym składem (nie chodzi o czas gry :d) i wszyscy z nich "tesknia" za ta tibia,a tak w ogole co ja bede gadal - zapraszam na hopto, zobaczymy jaki z ciebie non-hotkey mastah

Ostatnio edytowany przez Recon9 - 18-11-2008 o 08:03.
Recon9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 11:13   #105
neyacz19999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 5
Domyślny

gz trapa jak najbardziej 317 ms nice rekord hmm , tylko nierozumiem calego tego plebstwa co tu pisze odjebaliscie go? no to zajebiscie to swiadczy otym ze maja skill i ograr nie to co cala reszta nieudacznikow z servera ktorzy sa tylko mocni w gembie, ja jestem z candi ale popieram recon wtym co robia bo sami to robimy a teraz pozwole se wrzucic dosc wsumie swiezy ss calkiem niedawno go zajebalismy :

zaczelo sie tak



potem juz byl w chujowej sytuacji bo myslal ze to jest na faze :/



poczym przybiegla odsiecz ale nic niezdolala zrobic cale okolnir blokniete nikt niemugl wejsc :/



no i w koncu koniec zywota Sciemaxa [ 169 ek ] ;d



a tu koncowy ss



tak zwana metoda na odleglosc

btw Xeremon wyjdzi z tego forum bo niedosc ze spamujesz na candi swoje zjebane ss to jeszcze tu pierdolisz jakies bzdety i tak jestes zerem tu i tam

Ostatnio edytowany przez neyacz19999 - 18-11-2008 o 11:20.
neyacz19999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 12:59   #106
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

trap wrecz wymarzony na takiego knighcika
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 13:03   #107
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
celesta.pl nie isteje juz przez takich debili jak wyzej dajac fake i bezsensowne tematy i posty ktore maja na celu poklucic ludzi recon na celescie juz nie istenieje, zostal corronius ktorym sharuje feilpe, karoleer, sollus i jeszcze pol celesty. To jest cale rekon! thx, bye moj ostatni post.


wspomniec o tym na jaka skale jest sharing megiddo?

morgahar i kwapek to jedyne osoby ktore sa z megiddo i nie sharuja (mowiac o tych aktywniejszych graczach,ktorych troche znam)
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 13:15   #108
Schweppes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Skc

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lemuras
Profesja: Elder Druid
Gildia: Megiddo
Świat: Celesta
Poziom: 203
Skille: xD
Poziom mag.: 83
Domyślny

3/4 osob piszacych za recon. Data dolaczenia do forum? i wszystko jasne. Ze wam sie chcialo tyle nowych kont zakladac ) Co do tatura to wlasnie on mi o tym powiedzial wiec mam dobre wiadomosci, szkoda ze sie przyznac nie potrafisz jak traktujesz swoich czlonkow gildi jak popychadla. Adrian nie gra juz w tibie dla twojej wiadomosci od jakis 4 miesiecy bo ma lepsze zajecia ale pozdrowie go. Byles tu zeby zabijac takich jak ja? ciekawe, slabo ci wyszlo. Tymczasem bijcie, botujcie i sharujcie swoje chary na neranie, moze tam gmowie was nie dopadna bo tu juz nic nie osiagniecie Milej gry na nowym servie a zarazem wspolczuje graczom nerany. Forum na tibia.com napewno bedzie sie bardzo cieszyc ze odeszliscie
__________________

You see yourself. You are an elder druid.
Schweppes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 13:35   #109
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Ty, bo ci jeszcze respa zajmą.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 14:17   #110
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
btw Xeremon wyjdzi z tego forum bo niedosc ze spamujesz na candi swoje zjebane ss to jeszcze tu pierdolisz jakies bzdety i tak jestes zerem tu i tam
Ej kolego, ja z wielu źródeł wiem o tobie m.in tyle, że w większości środowisk jesteś powszechnie nie lubiany. Ktoś (rzetelny), nie pamiętam kto, puścił famę, że hackujesz kumpli z reala i że ostatnimi czasy ostro nolifowałeś... co do tego pewien nie jestem, aczkolwiek w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Pomijam realne życie i przejdę do twojego nastawienia do ludzi. Już miałem do czynienia z takimi ofensywnymi graczami jak ty. Pamiętam, jak próbowałeś mnie na Vencie poniżyć tym, że średnio wyszedł nam POI service (a jeszcze gorzej wasza próba zepsucia go nam), lecz z tego co się orientuję, to chyba ci się to nie udało. Twoją najgorszą cechą jest to, że nie potrafisz kulturalnie i spokojnie rozmawiać z ludźmi. Jeśli potrafisz rozwiązywać konflikty inną drogą niż skarżenie się swoim kolegom z gildii, to z chęcią cię wysłucham. Najpierw jednak, powinieneś poważnie zastanowić się nad kolejną obelgą w moim kierunku i czy na pewno twoje argumenty są trafne. Tak swoją drogą, rozjaśnij mi nieco, o co chodziło z tym waszym nie udanym trapem na Mr. Speeda na ASach?
Na prawdę... nie wiem co Cayan i reszta Dementhess w tobie takiego widzi...

@Topic
Recon "musi przełknąć gorycz porażki". Kiepski szwindel powiadam...

@down
Sam padł.

Wyjdź.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 18-11-2008 o 14:30.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 14:28   #111
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Jakiej porażki skoro go ubili?
@Up
Ta jasne, wyszedł se z trapa i polazł paść xD roz*******asz mnie hahaha

Wyjdz.



@Down
EJ, JU KEN DENS


Cytuj:
Megiddo (hebr.: תל מגידו) - wzgórze położone w północnym Izraelu, w południowej części Doliny Jezreel w Dolnej Galilei.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.

Ostatnio edytowany przez Mydelniczek - 18-11-2008 o 16:56.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 14:38   #112
Monouth
Użytkownik Forum
 
Monouth's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: ostr.

Posty: 322
Imię: Yoozek
Poziom: 246
Skille: 104/101
Domyślny

ludzie w końcu pojęli że to wielki FAKE a RECON TO Fail

WY NIE ISTNIEJECIE ;dddddddddddddd
__________________
18:36 Yoozek [207]: zajmij sie kobietami
18:36 Korni [97]: to juz wole na tibie czas tracic
Monouth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:14   #113
Monouth
Użytkownik Forum
 
Monouth's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: ostr.

Posty: 322
Imię: Yoozek
Poziom: 246
Skille: 104/101
Domyślny

lepiej to niż...
RECON!!!!!!!!

Recon - Photo profiles for gay men
- [ Tłumaczenie strony ]
recon.com - gay picture profiles with online chat, gay male photo personals and pic galleries.
www.recon.com/ - Kopia - Podobne strony - Zanotuj
__________________
18:36 Yoozek [207]: zajmij sie kobietami
18:36 Korni [97]: to juz wole na tibie czas tracic
Monouth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:34   #114
Lupje_Predzle
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 21
Domyślny

http://www.recon.com/

dobra strona

dla Mydelniczek(a) i -Thug-(a)
Lupje_Predzle jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:38   #115
Yoda_
Użytkownik Forum
 
Yoda_'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2007
Lokacja: Valinor
Wiek: 32

Posty: 89
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Mythera
Skille: 93/94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rosan Pokaż post
Może jeszcze powiedz kto taki był mądry i powiedział iż jestem Piekarzem, mam 41 lat i dwójkę dzieci...
Umarłem? xD
Yoda_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:56   #116
Mandegorion_91
Użytkownik Forum
 
Mandegorion_91's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 158
Stan: Niegrający
Mandegorion_91 ma login Tlenu demonov@tlen.pl
Domyślny

celesta ssie candia ssije ;x
__________________
"(..)co zrobiles ze swoim zyciem...?"
Mandegorion_91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 16:11   #117
Shoneq
Użytkownik forum
 
Shoneq's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 13
Imię: Shoen Desu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: MEGIDDO
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rosan Pokaż post
HAHAHAHAHAHHA DZIECKO, SIEDZIAŁEŚ CICHO DOPóKI KAROLEER DELET`A NIE ZAŁAPAŁ.WIEDZIAŁEŚ, ŻE NA POI BYŚ WTEDY NIE PO EXPIL :<

Wracając do share corroniusa. Wiem ze nikt nim nie sharuje, ale że pasy ma pare osób to ma, jego sprawa komu je dalej. Nigdy bartkowi nie wbiłem 1k expa, nigdy nie zrobił tego karoleer, czy też sollus, mało wiesz.

Wracając do ciebie shoen. Zostań dalej tam gdzie jesteś. Prawda jest taka, żeby nie Bercik z którym kiedyś expiłeś i fakt ten, że przez niego nas poznałeś dzisiaj nawet nie miałbyś 150 lvl. Powinieneś siedzieć cicho i całować frezera że pomaga ci wbijać te lvl.
Co ma moj lvl do tego ze was poznalem? mam ci przypomniec jak karoler expil na wrl z sd toba? tak tak musiales kebaba skleic ;/ jak zwykle jedyne co potrafisz to wejsc na forum i popierdolic jakies smutki wyciagniete z kapelusza..
Shoneq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 17:00   #118
neyacz19999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2008

Posty: 5
Domyślny

wez juz Xeremon s*******aj z forum bo juz sie robisz zalosny twoje ssy i wypowiedzi , poprostu wyjdzi
neyacz19999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 17:44   #119
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agrok1 Pokaż post
Do pieca.
"Chcesz byc fajny?"
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 18:03   #120
Agrok1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

*up
Bierz do jaj, synek! ;/

ss dla wieszakuf i innych kutalongow o/

  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:41.


Powered by vBulletin 3