Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-08-2008, 22:18   #2821
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@tana
małe sprostowanie najpierw byl kaliber potem paktofonika
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-08-2008, 02:02   #2822
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lycha_ziom Pokaż post
@up chyba jacyś panowie którzy jarali stuff i chcieli być fajni jeden nawet uważał ,że potrafi wysoko latać nazywał się Bogiem ale jak to Sadli śpiewa ,,nie jesteś Bogiem ,Wasz idol też nie był Bogiem od kiedy to Bogowie skaczą naćpani z okien?..."



może i kogoś z Was uraziłem bo to dla Was niby legenda polskiego hh ale to moje prywatne zdanie i proszę je uszanować bo nie lubię panów którzy jak zajarają myślą ,że są fajni a tak naprawdę spadają na same dno
Moze i mam złe źródło informacji, ale Magik mial schizofremie i to z tego powodu skoczyl z okna, a nie ze byl zjarany. Posluchaj jego pierwszej solowej piosenki "plus i minus" w backmaskingu (czy jak to sie tam pisze) on juz wtedy wiedzial ze umrze za 4 lata (piosenka z roku 1996) dla mnie to bedzie historia polskiego Hh bo jego akurat teksty mialy jak dla mnie duzy przekaz
Pozdro
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 07-08-2008, 20:07   #2823
Sowqu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 31
Imię: Sowqu
Profesja: Elite Knight
Gildia: SW
Świat: nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mish Pokaż post
a co to pfk i k44?
czesc z was zaglada tylko tu po to zeby sie nabijac z innych.....taqa jest prawda........ a czesc zaglada zeby sledzic losy serwa a wsrod nich jestem chyba Ja niegrajacy juz w tibie i czytajac posty wysmiewiska innych to zaluje ze nieprzestalem grac o wiele wczesniej.............. temat jest o war i jak jest w tytule war to war a nie piszecie o jakis smieciach niespotykanych / zalozcie nowy temat / sam tytul posta mowi sam za siebie wiec jesli nie macie nic do powiedzenia na ten temat to plq " do " domuuu"
Sowqu jest offline  
stary 07-08-2008, 20:23   #2824
Sowqu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 31
Imię: Sowqu
Profesja: Elite Knight
Gildia: SW
Świat: nebula
Domyślny

za chwile ktos napisze ze to jaks "fake namer" ale tu nie chodzi o to jaki mam nick tylko o to ze to jest temat o WAR a nie o tym ze ktos obraza inna osobe.... a skoro tak jest to dana osoba nie dorosla do tego zeby sie udzielac w tym temacie jakim jest war i jakim kiedys bylo SW............. fakt chcialem serwera innego inego bedacego bez wojen bedacego przyjaznym dla wszystkich .........pozdro Frida....../odawanie p-setow za to tylko zeby zwiekszyc liczbe graczy na serwie./
Sowqu jest offline  
stary 07-08-2008, 22:42   #2825
tomi1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008

Posty: 60
Profesja: Paladin
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
za chwile ktos napisze ze to jaks "fake namer" ale tu nie chodzi o to jaki mam nick tylko o to ze to jest temat o WAR a nie o tym ze ktos obraza inna osobe.... a skoro tak jest to dana osoba nie dorosla do tego zeby sie udzielac w tym temacie jakim jest war i jakim kiedys bylo SW............. fakt chcialem serwera innego inego bedacego bez wojen bedacego przyjaznym dla wszystkich .........pozdro Frida....../odawanie p-setow za to tylko zeby zwiekszyc liczbe graczy na serwie./
no widzisz ale nie wyszlo ;o

War nie musi sie odnosic doslownie tylko do wojny mozna tez wypowiadac sie na temat roznych stron itp ale czego sluchacie to mala przesada .

ale robta co chceta^^
tomi1990 jest offline  
stary 08-08-2008, 10:26   #2826
JaSprite
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Imię: He'nryk
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zajazd
Świat: Nebula
Domyślny

Jak narazie zaden modek sie nie przyjebal, wiec mozna pisac o czym sie chce
btw _/ Metallica
_/ Godsmack
JaSprite jest offline  
stary 08-08-2008, 11:27   #2827
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
czesc z was zaglada tylko tu po to zeby sie nabijac z innych.....taqa jest prawda........ a czesc zaglada zeby sledzic losy serwa a wsrod nich jestem chyba Ja niegrajacy juz w tibie i czytajac posty wysmiewiska innych to zaluje ze nieprzestalem grac o wiele wczesniej.............. temat jest o war i jak jest w tytule war to war a nie piszecie o jakis smieciach niespotykanych / zalozcie nowy temat / sam tytul posta mowi sam za siebie wiec jesli nie macie nic do powiedzenia na ten temat to plq " do " domuuu"
Wystosuj pismo do swojego madrzejszego brata inforumjace, ze na forum tibia.pl gownarzeria sie rospisuje o pierdolach. Twoj rozgarniety brat poda wszystkich do sadu, a tu zapanuje lad i porzadek. Prawie jak w kazordoon.
PRAWIE JAK PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC.
Sofku powrot kretyna vol 6.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 08-08-2008, 15:17   #2828
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
za chwile ktos napisze ze to jaks "fake namer" ale tu nie chodzi o to jaki mam nick tylko o to ze to jest temat o WAR a nie o tym ze ktos obraza inna osobe.... a skoro tak jest to dana osoba nie dorosla do tego zeby sie udzielac w tym temacie jakim jest war i jakim kiedys bylo SW............. fakt chcialem serwera innego inego bedacego bez wojen bedacego przyjaznym dla wszystkich .........pozdro Frida....../odawanie p-setow za to tylko zeby zwiekszyc liczbe graczy na serwie./
Sowqu, z całym szacunkiem, ale masz koło trzydziestki i liczyłeś na server PvP bez wojen? Fajnie, ze tacy jak ty maja w dupie wladze na serverze i grają dla zabawy, ale 80% ludzi, ktorzy gra w tą grę, gra dla wojny/władzy etc., więc niestety twój plan - choć szczytny - to niestety mizerny.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 08-08-2008, 16:06   #2829
Miszcz_Nebulanski
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Twoj rozgarniety brat poda wszystkich do sadu, a tu zapanuje lad i porzadek. Prawie jak w kazordoon.
Drogi Xaemie, widzę że nie obca jest Ci historia drogiego memu sercu Kazordoonu. Za czasów sławnego Jerzego Kazordoon był najwspanialszym miejscem na tym kontynencie. Nikt nie odważył się zamordować lub okraść drugiego człowieka kiedy majestatyczny Juroqu pilnował porządku niczym szeryf, stojąc całymi dniami w pobliżu depozytu. Nie żyli tam wtedy tacy ludzie jak np. znany wszystkim Ghost Ares aka Royal Lolecki którego mottem życiowym jest "Ludzie Cierpią a ja się śmieję". Nie było tam także ludzi takich jak Rozku którzy bez skrupułów okradają innych na pacce. Niestety te stare wspaniałe czasy kiedy to Kazordoon był wspaniałym miastem bezpowrotnie minęły. Teraz jest to tylko cuchnąca nora pełna morderców i złodzieji, pełna bólu, krzyku i krwi.
JUROQU WRÓĆ ABY NA NEBULI ZNÓW ZAPANOWAŁ SPOKÓJ!!
Miszcz_Nebulanski jest offline  
stary 08-08-2008, 16:15   #2830
Rozqu
Użytkownik Forum
 
Rozqu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Manownik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Wtedy współpracowałem z Jurokiem ;<
Rozqu jest offline  
stary 08-08-2008, 22:12   #2831
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszcz_Nebulanski Pokaż post
Drogi Xaemie, widzę że nie obca jest Ci historia drogiego memu sercu Kazordoonu. Za czasów sławnego Jerzego Kazordoon był najwspanialszym miejscem na tym kontynencie. Nikt nie odważył się zamordować lub okraść drugiego człowieka kiedy majestatyczny Juroqu pilnował porządku niczym szeryf, stojąc całymi dniami w pobliżu depozytu. Nie żyli tam wtedy tacy ludzie jak np. znany wszystkim Ghost Ares aka Royal Lolecki którego mottem życiowym jest "Ludzie Cierpią a ja się śmieję". Nie było tam także ludzi takich jak Rozku którzy bez skrupułów okradają innych na pacce. Niestety te stare wspaniałe czasy kiedy to Kazordoon był wspaniałym miastem bezpowrotnie minęły. Teraz jest to tylko cuchnąca nora pełna morderców i złodzieji, pełna bólu, krzyku i krwi.
JUROQU WRÓĆ ABY NA NEBULI ZNÓW ZAPANOWAŁ SPOKÓJ!!
Nie do konca sie zgodze,
jak juroqu stal oparty 24/7 przy tej samej kazordonowej scianie, ja na "Master Freeq" tudzież "Qualex" kradlem ile zdolalem uniesc. Pamietam dzien jak worek swoj pchal najwiekszy z najwiekszych "VURA SOTH", po tym jak przyniosł mi worek jedyne co powiedzial to: "polaka okradasz?" na co uslyszal moje cieple CH..C.W D...NEXT TIME BRING MORE
Takze szeryf juroqu mogl naskoczyc tak jak jego brat teraz moze naskoczyc, chocby nie wiem jak wysoko skakal to i tak wyzej ch..ja nie podskoczy, OT CO. Zdrajcy i cioty tak w rl jak i w grze. Na pochybel skur......nom, jonkalom, hanysom, i innym ped.....m

Ostatnio edytowany przez Bosy_Wiesniak - 08-08-2008 o 22:15.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 08-08-2008, 22:21   #2832
Miszcz_Nebulanski
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Na pochybel skur......nom, jonkalom, hanysom, i innym ped.....m
Co jak co ale od Hanysów to ty sie odjeb :\ a czasy kiedy to Master Freeq okradał podróżnych w kazordoonie czy też Vura Sotch sprzedawał steel helmety zlootowane ze smoków, pamietam jakby to było wczoraj :|
Miszcz_Nebulanski jest offline  
stary 08-08-2008, 23:01   #2833
Sowqu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 31
Imię: Sowqu
Profesja: Elite Knight
Gildia: SW
Świat: nebula
Domyślny Xaem....przestan robic z siebie " posmiewisko"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Wystosuj pismo do swojego madrzejszego brata inforumjace, ze na forum tibia.pl gownarzeria sie rospisuje o pierdolach. Twoj rozgarniety brat poda wszystkich do sadu, a tu zapanuje lad i porzadek. Prawie jak w kazordoon.
PRAWIE JAK PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC.
Sofku powrot kretyna vol 6.
to nie ja zrobilem z siebie zdrajce to nie ja lizalem dupcie Phyre to nie ja ich sprzedalem to nie ja zaczelem po polsku rozmawiac z Rebith po tym jak zaczelo ci sie palic pod dupcia ze bedziesz mial przerabane jezeli MY wygrywac zaczelismy war /wojne o serwa/ dlatego to sprzedawczyk taki jaq ty moze mowic az taq tyle ze co on nie zrobil..... ja mam swoj HONOR moze to cie zdziwi ale jednak mam wiec przestan piepszyc o mnie i o JURA farmazony bo lepiej zeby osoby nie dowiedzieli sie czegos o tobie wiecej z tego co ja wiem ! ZROZUMIALES ?
Sowqu jest offline  
stary 08-08-2008, 23:37   #2834
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

LALALALALAL A WPIERDOl TRWA!
August jest offline  
stary 08-08-2008, 23:43   #2835
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

no niestety plaga zydow i szwedow nas ogarnela xD do zobaczenia nastepnym razem ;p
Thunderbolt jest offline  
stary 08-08-2008, 23:48   #2836
JozekCoPchaWozek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thunderbolt Pokaż post
no niestety plaga zydow i szwedow nas ogarnela xD do zobaczenia nastepnym razem ;p
Mówisz o sobie ? Hmmm... ale jest coś nie tak, bo przecież ty liżesz VU.
 
stary 08-08-2008, 23:54   #2837
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JozekCoPchaWozek Pokaż post
Mówisz o sobie ? Hmmm... ale jest coś nie tak, bo przecież ty liżesz VU.
Czy w VU masz jakis szwedow? zreszta sram na ciebie i twoich kolegow pozdro i dobranoc
Thunderbolt jest offline  
stary 08-08-2008, 23:56   #2838
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thunderbolt Pokaż post
Czy w VU masz jakis szwedow? zreszta sram na ciebie i twoich kolegow pozdro i dobranoc
przecież zaznaczył, że żydów, a tych nie brakuje w vu, yntelygencie
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .
skuug jest offline  
stary 09-08-2008, 00:53   #2839
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skuug Pokaż post
przecież zaznaczył, że żydów, a tych nie brakuje w vu, yntelygencie
a widzisz qrwa niemasie spojnik "i" pomiedzy wyrazami "zydow" i "szwedow"????????? btw spytaj swojego bosa maksyma na kogo wolal zyd jak byl w vu jeszcze

Ostatnio edytowany przez Thunderbolt - 09-08-2008 o 00:55.
Thunderbolt jest offline  
stary 09-08-2008, 01:22   #2840
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
LALALALALAL A WPIERDOl TRWA!
od waszej strony trwalo 20 min? a od naszej max 7 ;-)
wiecej bylo biegania niz walki
ale co najlepsze kaziu zamiast uciekac tak jak to zrobil ostatnim razem, stanal w miejscu i czekal na smierc za przydupasow
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.


Powered by vBulletin 3