Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-08-2008, 21:14   #2901
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zioomz Pokaż post
bo u nas maja wyjebane w expa gramy tylko po to zeby was bic jedyna frajda na nebuli. Ubic zyda!!
tak, nie lubicie expic, kochacie walczyc, nie? To czemu k**wa nigdy nie wychodzicie na opena i sie na niego nie ustawicie?
Za to wiekszosc z nas jak najbardziej gra, by walczyc - powiedzcie tylko kiedy, a open bedzie ; )
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2008, 21:21   #2902
Kazimierz_Tchorzliwy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2008

Posty: 3
Imię: Maledrus
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
tak, nie lubicie expic, kochacie walczyc, nie? To czemu k**wa nigdy nie wychodzicie na opena i sie na niego nie ustawicie?
Za to wiekszosc z nas jak najbardziej gra, by walczyc - powiedzcie tylko kiedy, a open bedzie ; )
Wtedy jak nie będzie szwedów i 60% waszych sorców. Inaczej nie chcemy.
Kazimierz_Tchorzliwy jest offline  
stary 13-08-2008, 23:15   #2903
Zioomz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Imię: |\|YG|_|S
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
tak, nie lubicie expic, kochacie walczyc, nie? To czemu k**wa nigdy nie wychodzicie na opena i sie na niego nie ustawicie?
Za to wiekszosc z nas jak najbardziej gra, by walczyc - powiedzcie tylko kiedy, a open bedzie ; )
po 1 to 80% razy to wy nie wyszliscie
po 2 Ty sie nigdy od nas nie dowiesz kiedy i gdzie open
po 3 nikt sie nie dowie bo w olecku za duzo osob gra w Tibie wiec was 50 na vencie + 200 noobkow z olecka ustawionych na pustyni to nie bylaby uczciwa walka. Ale jak wiemy wy nie macie noobkow. To nie szwedzi graja na waszych kontach to nie wy gracie na noobach to nie wy dostajecie wpierdol pomijajac ostatniego openka
Zioomz jest offline  
stary 14-08-2008, 00:33   #2904
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Kurwa pierdolicie o tych szwedach, dobra, graja na charach na ktorych nie ma kto grac, jest ich z 4 czy 5, a co u was robi Marjola Urbexx i ktostam jeszcze? O nich nie wspominacie a pierdolicie takie glupoty, tak samo z noobcharami. Prawda jest taka ze to zwykle randomy z nebuli sobie biegaja tak jak na kazdym innym serwerze. Ale ok, to my sie boimy i wogole wygrywacie kazdego opena.

PS: Bedzie ich coraz wiecej, podziekujcie samym sobie, jak traktujecie kogos kto chcial wam pomoc, z dnia na dzien coraz wiecej osob ktore z poczatku byly z wami obracaja sie przeciwko VU

Ostatnio edytowany przez Sck - 14-08-2008 o 00:37.
Sck jest offline  
stary 14-08-2008, 03:13   #2905
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
Kurwa pierdolicie o tych szwedach, dobra, graja na charach na ktorych nie ma kto grac, jest ich z 4 czy 5, a co u was robi Marjola Urbexx i ktostam jeszcze? O nich nie wspominacie a pierdolicie takie glupoty, tak samo z noobcharami. Prawda jest taka ze to zwykle randomy z nebuli sobie biegaja tak jak na kazdym innym serwerze. Ale ok, to my sie boimy i wogole wygrywacie kazdego opena.

PS: Bedzie ich coraz wiecej, podziekujcie samym sobie, jak traktujecie kogos kto chcial wam pomoc, z dnia na dzien coraz wiecej osob ktore z poczatku byly z wami obracaja sie przeciwko VU
Tak, JEEEEEEEEEEEEEEEBACCCCCCCCCC
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline  
stary 14-08-2008, 05:18   #2906
lycha_ziom
Użytkownik Forum
 
lycha_ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Szydłowiec

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 5*
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
Kurwa pierdolicie o tych szwedach, dobra, graja na charach na ktorych nie ma kto grac, jest ich z 4 czy 5, a co u was robi Marjola Urbexx i ktostam jeszcze? O nich nie wspominacie a pierdolicie takie glupoty, tak samo z noobcharami. Prawda jest taka ze to zwykle randomy z nebuli sobie biegaja tak jak na kazdym innym serwerze. Ale ok, to my sie boimy i wogole wygrywacie kazdego opena.

PS: Bedzie ich coraz wiecej, podziekujcie samym sobie, jak traktujecie kogos kto chcial wam pomoc, z dnia na dzien coraz wiecej osob ktore z poczatku byly z wami obracaja sie przeciwko VU
a mi się wydaję, że to Was było na początku więcej, wypuściliście tane z pzta jak psa z budy po 6 miechach to chłopak zwariował bił każdego a teraz siedzi do 5 rano, i powiedz mi chłopcze ,,co żeś narobił?!"
__________________
Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot.
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie u¿ywaj tych slów . bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.





Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
lycha_ziom jest offline  
stary 14-08-2008, 09:32   #2907
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

@Sck
Roznica jest taka, ze my jak przegramy to chuj moze pojdziemy na Azure moze na rl life, ale mamy chociaz jedna zgrana ekipe, (zaraz zaczniecie pisac o Matim itp, ale on jest szpiegiem dluzej niz wam sie wydaje wiec japa, ze tak powiem) i ja jestem dumny, ze do wygrywania niepotrzebuje oddawac harow dla szwedow, dowodztwa dla szwedow i niemusze zbierac scierwa z calej nebuli. (scierwa oczywiscie niemowie o wszystkich ludziach z VO)

A mowimy o szwedach bo u nas Marjan, Urban i Bayter naprawde graja na harach na ktorych nikt niegra. A Wy bez szwedow boicie/niechcecie wyjsc na opena.

P.S. Pocisnijcie teraz po mnie, elo

Hans

Ostatnio edytowany przez August - 14-08-2008 o 09:35.
August jest offline  
stary 14-08-2008, 13:27   #2908
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Tak, bardzo sie boimy, w Venore tez sie balismy, dlatego wybieglismy jak Riverato padl majac niezbyt duze szanse xD Jakbys byl z nami bys wiedzial ze Inspykiem nie mial juz kto walczyc, tak samo Estana, Wickanina, chary dali Ci ludzie ktorzy maja drugiego ktorym wola walczyc, i taka jest prawda
Sck jest offline  
stary 14-08-2008, 13:41   #2909
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Dowodzic wami tez niema kto
August jest offline  
stary 14-08-2008, 13:50   #2910
Maksym89
Użytkownik Forum
 
Maksym89's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zioomz Pokaż post
po 1 to 80% razy to wy nie wyszliscie
po 2 Ty sie nigdy od nas nie dowiesz kiedy i gdzie open
po 3 nikt sie nie dowie bo w olecku za duzo osob gra w Tibie wiec was 50 na vencie + 200 noobkow z olecka ustawionych na pustyni to nie bylaby uczciwa walka. Ale jak wiemy wy nie macie noobkow. To nie szwedzi graja na waszych kontach to nie wy gracie na noobach to nie wy dostajecie wpierdol pomijajac ostatniego openka

Wyjdz, zapodaj sobie wizyte w krematorium i juz nie wracaj.
__________________
Zwycięstwo to piękne słowo, dla którego musi umrzeć wielu...
Maksym89 jest offline  
stary 14-08-2008, 13:51   #2911
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thunderbolt Pokaż post
OMG i czym sie szczycisz??? masz racje idz exp, zawal nocke, pozniej dzien, wbijaj lvl... (i tak go stracisz) btw podobno macie wakacje -,-' milego huntu zycze
wakacje to ja mam juz 4 miesiace, wiec o to ze zostalo 2 tygodnie i do szkoly sie nie martwie

@August
a co do jednej rzeczy to kto spenial wczoraj? hahaha xD!!!!
__________________
K4r4biN





K4r4biN

Ostatnio edytowany przez Adikeen - 14-08-2008 o 13:56.
Adikeen jest offline  
stary 14-08-2008, 13:53   #2912
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Dowodzic wami tez niema kto

Dobrze ze wami ma kto, Kaziu ktory po sdku s*******a w podskokach, spod deserta zdazyl uciec az za Thais wasz 'pro komander' ;c
Sck jest offline  
stary 14-08-2008, 13:54   #2913
Maksym89
Użytkownik Forum
 
Maksym89's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
@Sck
Roznica jest taka, ze my jak przegramy to chuj moze pojdziemy na Azure moze na rl life, ale mamy chociaz jedna zgrana ekipe, (zaraz zaczniecie pisac o Matim itp, ale on jest szpiegiem dluzej niz wam sie wydaje wiec japa, ze tak powiem) i ja jestem dumny, ze do wygrywania niepotrzebuje oddawac harow dla szwedow, dowodztwa dla szwedow i niemusze zbierac scierwa z calej nebuli. (scierwa oczywiscie niemowie o wszystkich ludziach z VO)

A mowimy o szwedach bo u nas Marjan, Urban i Bayter naprawde graja na harach na ktorych nikt niegra. A Wy bez szwedow boicie/niechcecie wyjsc na opena.

P.S. Pocisnijcie teraz po mnie, elo

Hans

Ty kurwo , szmato , ty ty ty no ty ty... xD

Ej Hans ostatnio co wybilismy wam pkerow Lycha itp to szwedow nie bylo a chcielismy sie bic , to wy zjebaliscie do pz ;p
__________________
Zwycięstwo to piękne słowo, dla którego musi umrzeć wielu...
Maksym89 jest offline  
stary 15-08-2008, 06:29   #2914
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Jak już mówiłem nie czaje gości z VU, o co im w ogóle chodzi. Zawsze chcą walczyć wtedy, gdy mają całą ekipę, a VO nie ma całej + nie ma Swe. Logiczne jest, że walczą w momencie, gdy są chłopcy z Azury, więc nie czaje o co te flamy na VO, że u nich szwedzi graja, skoro sami chodzą na openy mając za dowodztwo Azure. To moze sami też sobie Szwedów załatwcie, ah zapomnialem, ze 90% u was nie umie zdania po angielsku napisac, co dopiero sluchac dowodztwa po angielsku.

Jesli chodzi o noobchary, to na każdym servie je masz i cokolwiek byś robił i jakkolwiek bys nie płakał te noobchary zawsze będą, a że część z was to nooby i wbiegają w sam środek bandy noobcharów to już nie jest niestety wina VO.

Co do liczebności VO to powiedzcie mi, na co wy liczycie robiąc cały czas random PK czy to mainami, czy noobami? Prosty przykład - zabiliście Cano'aca i dołączył do VO razem z Xaka'Chispa. Takich przykładów jest więcej, poza tym w dupie macie własnych członków i ich RLi co pokazały przykłady Friidy, Xaemusa i Traxa.

I skoro nazywacie ścierwem VO, to popatrzcie tez na swoja gildie. W obydwoch gildiach sa nooby, retardy i polaczki, ale to juz taki urok Nebuli.

Co do expienia, to nie mowcie mi tu o RL, skoro wasi przed wojną też ostro expili. Prawda jest taka, ze to nie expienie na pewno dobrze wam nie wychodzi. Mówicie "co za roznica czy ktos wbije pare leveli", w takim razie pogadamy jak 60-70 magowie z VO powbijają 90+. Poza tym Tana wbił 20 leveli przez wojne około, podobnie Stonecutter, Xaemus też z 5-6 wbił, Calh też coś koło 20 wbił, Wolgler 8, Knaak 10, Masa z 20, takich przykładów jest od groma i można by wymieniac do rana.

W wojnie bezposrednio udzialu nie biore, ale opisuje to co widze.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 15-08-2008, 08:33   #2915
Zioomz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Imię: |\|YG|_|S
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Jak już mówiłem nie czaje gości z VU, o co im w ogóle chodzi. Zawsze chcą walczyć wtedy, gdy mają całą ekipę, a VO nie ma całej + nie ma Swe. Logiczne jest, że walczą w momencie, gdy są chłopcy z Azury, więc nie czaje o co te flamy na VO, że u nich szwedzi graja, skoro sami chodzą na openy mając za dowodztwo Azure. To moze sami też sobie Szwedów załatwcie, ah zapomnialem, ze 90% u was nie umie zdania po angielsku napisac, co dopiero sluchac dowodztwa po angielsku.

Jesli chodzi o noobchary, to na każdym servie je masz i cokolwiek byś robił i jakkolwiek bys nie płakał te noobchary zawsze będą, a że część z was to nooby i wbiegają w sam środek bandy noobcharów to już nie jest niestety wina VO.

Co do liczebności VO to powiedzcie mi, na co wy liczycie robiąc cały czas random PK czy to mainami, czy noobami? Prosty przykład - zabiliście Cano'aca i dołączył do VO razem z Xaka'Chispa. Takich przykładów jest więcej, poza tym w dupie macie własnych członków i ich RLi co pokazały przykłady Friidy, Xaemusa i Traxa.

I skoro nazywacie ścierwem VO, to popatrzcie tez na swoja gildie. W obydwoch gildiach sa nooby, retardy i polaczki, ale to juz taki urok Nebuli.

Co do expienia, to nie mowcie mi tu o RL, skoro wasi przed wojną też ostro expili. Prawda jest taka, ze to nie expienie na pewno dobrze wam nie wychodzi. Mówicie "co za roznica czy ktos wbije pare leveli", w takim razie pogadamy jak 60-70 magowie z VO powbijają 90+. Poza tym Tana wbił 20 leveli przez wojne około, podobnie Stonecutter, Xaemus też z 5-6 wbił, Calh też coś koło 20 wbił, Wolgler 8, Knaak 10, Masa z 20, takich przykładów jest od groma i można by wymieniac do rana.

W wojnie bezposrednio udzialu nie biore, ale opisuje to co widze.
no juz najbardziej rozsmieszyles mnie tym:"skoro sami chodzą na openy mając za dowodztwo Azure" !HAHAHA!!!! Znow powinienem przytoczyc slowa malpeczki gowno wiesz gowno widziales i tak samo ci na imie
Zioomz jest offline  
stary 15-08-2008, 13:17   #2916
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zioomz Pokaż post
no juz najbardziej rozsmieszyles mnie tym:"skoro sami chodzą na openy mając za dowodztwo Azure" !HAHAHA!!!! Znow powinienem przytoczyc slowa malpeczki gowno wiesz gowno widziales i tak samo ci na imie

"Zarówno płacz, jak i śmiech wyrażają bezradność wobec absurdu świata"
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline  
stary 15-08-2008, 14:54   #2917
kruku18
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008

Posty: 3
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Aug 15 2008, 07:15:25 CEST Killed at Level ** by Redeo

LOL niewiedziałem ze VU jest az takie biedne zeby robic PA na 40 lvlach.

Dostałem paymenta 10k xD
kruku18 jest offline  
stary 15-08-2008, 14:55   #2918
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kruku18 Pokaż post
Aug 15 2008, 07:15:25 CEST Killed at Level ** by Redeo

LOL niewiedziałem ze VU jest az takie biedne zeby robic PA na 40 lvlach.

Dostałem paymenta 10k xD
jejqu, smutne
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .
skuug jest offline  
stary 15-08-2008, 15:00   #2919
kruku18
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008

Posty: 3
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Widzisz, a wcale nie chodzilo mi o to zeby było smutne ;p bardziej smieszne
kruku18 jest offline  
stary 15-08-2008, 15:18   #2920
tomi1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008

Posty: 60
Profesja: Paladin
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zioomz Pokaż post
no juz najbardziej rozsmieszyles mnie tym:"skoro sami chodzą na openy mając za dowodztwo Azure" !HAHAHA!!!! Znow powinienem przytoczyc slowa malpeczki gowno wiesz gowno widziales i tak samo ci na imie


ssij gowno jestes byles bedziesz i gowno widziales
tomi1990 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:27.


Powered by vBulletin 3