Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-12-2007, 10:29   #801
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

@sir hidek
Jakbys uwaznie przeczytal mojego posta to zauwazylbys, ze zaznaczylem "BIERNY UDZIAL" omg
Thunderbolt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-12-2007, 10:52   #802
Waw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 52
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Skille: DURZE
Poziom mag.: Xd
Waw ma numer GG WAWIERNIA HERE
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Wawiernia dobrze wiesz ze moglibysmy to zrobic solo i trwaloby to okolo tygodnia. We dwóch zajeloby to okolo pół godziny. Ale po co psuc graczom zabawe, niech sie dalej bawia w wojne.

@Thunderbolt

Tak, bierzesz udzial w tej wojnie. 90% fragow straconych przez Freedom Fighters pod róznymi nazwami to Twoja sprawka, prosze dojdz do nas a wtedy wygramy. Twój udzial w tej wojnie jest tak duzy, ze mozna powiedziec ze sam walczysz.

Aha i jeszcze komentując skrina danego przez - Castora, zastanawialiscie sie dlaczego Silver Cham nie napisał "UTYLIZACJA"? Odpowiedz jest dziecinnie prosta - zastanawial sie przez jakie "u" napisać. Oj, szymuś, szymuś - słyszałem że meksykanie wspierają waszą gildię finansowo, wiec moze popros ich o slownik ortograficzny z okazji zblizajacych sie świąt bożego narodzenia.
Nie pyskuj do Dimholta, on tak walczy, że kiedyś padł od naszych nub charów, a za 2 minuty wychodząc z templa spotkał Wawiernię oraz 3 innych i znowu upadł.

Btw. Hidek ide do ciebie na serva XD Nebula śmierdzi ;s


Edit:
Czemu Nodois nie napisał Utylizacja? Nie chcieliście se wstydu robić na forum?
Shakyel ma lepszy skill polskiego niż Nodois

Ostatnio edytowany przez Waw - 16-12-2007 o 10:57.
Waw jest offline  
stary 16-12-2007, 12:29   #803
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Waw Pokaż post
Nie pyskuj do Dimholta, on tak walczy, że kiedyś padł od naszych nub charów, a za 2 minuty wychodząc z templa spotkał Wawiernię oraz 3 innych i znowu upadł.

Btw. Hidek ide do ciebie na serva XD Nebula śmierdzi ;s


Edit:
Czemu Nodois nie napisał Utylizacja? Nie chcieliście se wstydu robić na forum?
Shakyel ma lepszy skill polskiego niż Nodois
Tak te 2 dedy byly przykre ;/ tylko ze wtedy nie ja gralem dimholtem.

Ostatnio edytowany przez Thunderbolt - 16-12-2007 o 13:13.
Thunderbolt jest offline  
stary 16-12-2007, 13:41   #804
nebulanoob
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Wawiernia dobrze wiesz ze moglibysmy to zrobic solo i trwaloby to okolo tygodnia. We dwóch zajeloby to okolo pół godziny. Ale po co psuc graczom zabawe, niech sie dalej bawia w wojne.

@Thunderbolt

Tak, bierzesz udzial w tej wojnie. 90% fragow straconych przez Freedom Fighters pod róznymi nazwami to Twoja sprawka, prosze dojdz do nas a wtedy wygramy. Twój udzial w tej wojnie jest tak duzy, ze mozna powiedziec ze sam walczysz.

Aha i jeszcze komentując skrina danego przez - Castora, zastanawialiscie sie dlaczego Silver Cham nie napisał "UTYLIZACJA"? Odpowiedz jest dziecinnie prosta - zastanawial sie przez jakie "u" napisać. Oj, szymuś, szymuś - słyszałem że meksykanie wspierają waszą gildię finansowo, wiec moze popros ich o slownik ortograficzny z okazji zblizajacych sie świąt bożego narodzenia.


Hidek twój udzial w "wojnie"(od zawsze mówiłem ze to nie jest wojna tylko załosna próba PK) jest podobny do Dimholta czy jak mu tam.
Próbujesz zaistniec przynajmniej na forum rozumiemy to.

Ostatnio edytowany przez nebulanoob - 16-12-2007 o 13:43.
nebulanoob jest offline  
stary 16-12-2007, 14:29   #805
fakir18
Użytkownik Forum
 
fakir18's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 36
Domyślny

Ojojojoj ale sie posypalo ofert WT na trade channel
Wiec zegnamy
fakir18 jest offline  
stary 16-12-2007, 17:30   #806
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Masakratus(700k)
He'nryk(300k)
Maaster Mietek(500k)
Shakyel(300k)
Sunze(600k)
Tana Max(600k)
Trax Thorglewe(500k)
Calh Mand'ik(300k)
Elan Vade(300k)
Furion'Sorcerer(300k)
Legend of Goku(300k)
Pati Monkey(300k)
Pyrokar Aldix(300k)
Redeo(500k)
Scorpion Hammer(300k)
Vius(300k)
Wizz Lowe(300k)
Xendosa(400k)
Estana(500k)
Faramir with Gondor(300k)
Gadus the Joke(300k)
Grelath(400k)
Krum Adri(300k)
Royal Paulo(500k)
Shakal Pall(300k)
Sqeensy(300k)
Ulf Da'Doom(300k)
Vaphoor(300k)
Washabi Junior(300k)
Wos the Joke(300k)
Xakan Dazor(300k)
Beerdrinker Slotare(500k)
Dram Asch(300k)
Faraon of Nebula(300k)
Jo'bol(300k)
Narlen(300k)
Phoregox(300k)
Tert Clawint(400k)
Vinshenzo(600k)
Woriw(300k)
Ya'kumo(300k)
Zax Cruise(300k)
Lis Zapinator(700k)
Ratinsa(300k)
Archangal(300k)
Eye of the Dragon(300k)
Fox Lionheart(300k)
Swiftek(300k)
Blood human(300k)
Xayrus(300k)
Maciek of darkness(300k)
Siedllczanin(300k)
Friida(500k)
Hinogoos(400k)
Vicka(300k)
Exizaiterer(300k)
Zelarz(300k)
Shargas(300k)
War Macia(300k)
Mevionek(300k)
Axel Lou(500k)
Inspyk(500k)
Cybe Anth(300k)
Lord Moren(300k)
Joheb(300k)
Baron Hood(300k)
Rider Eddi(400k)
Lomees(500k)
Sirschnappi(300k)
Phoenix of Nemesis(400k)
Voltres(300k)
Ivan Alasty(300k)
Weiza(300k)
Yastard(300k)
Knaak Skywalker(300k)
Sir Hidek(200k)
Gauwartt'Pulse(300k)
Heiks(500k)+
Kaytek Ziom(500k)+
Xaemus Serigimox(700k)

+free
xD! już 1kk zarobili ;o
Ancient900 jest offline  
stary 17-12-2007, 00:45   #807
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

@up
pewnie zbiora kase... i potem jak zwykle beda zabijac kazdego pokolei i znow gotówke za to chciec... nie wiem po co Kaytek zaplacil skoro ma 70+ rp na tym samym koncie... roznica 30 lvli...
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
stary 17-12-2007, 15:07   #808
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Co z tego, ze zaplace jak doje.ie mi 200k exp limit dziennie.
CHEIKS juz wie ze jak przekroczy o jeden wiecej to bedzie det.
Taka wolnosc to chlopak niech wsadzi sobie w dupę. Tak, tak w dupę.
I wszyscy ktorzy zaplacili i tak beda doje.ani w ciagu miecha.
Pozatym zaplacic tylko po to zeby ogladac te ich zadowolone z siebie mordy to prawie jak masochizm.
Takze placcie frajerzy hahahha.
Za 700k mozna zrobic 100ms w miecha bez nerwacji, a i marte mozna przy tym wielkokrotnie obrocic.

I jeszcze jedna sprawa mnie ciekawi. Otóż, jestem ciekaw kiedy przydupasy typu archer, czy nodois wyciągną ręce po paymenty. A finix pokaże im swój wypięty blady kościsty zad. Okaże się wtedy, że padali, lizali, cmokali zupełnie na darmo.
Kase zbierze i tak tylko niewielu. Reszcie się da fajeczkę do oblizania.
HEHE, satysfakcja murowana.
Warto żyć, by dożyć tych pięknych chwil.
Jeśli ktoś z przydupasów po wojnie nie wie komu w danym momencie ma wylizać, i na jakiego konia ma stawiać niech pisze do mnie.
Przyjmujemy również zakłady, że wałek pójdzie na kasie, a do podziału będzie 7 osób.
Reszta zostanie z brązowymi językami bez grosza przy pupie.
YOURS,
XAEMUSIK SERIGIMOXIK

Ostatnio edytowany przez Bosy_Wiesniak - 17-12-2007 o 22:30.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 17-12-2007, 23:19   #809
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

A więc zaczne swoj ostatni (?) post na tym forum stwierdzeniem, ze smieszy mnie to ze mam najnizszy payment. 7 miechów walki, bycia na 90% akcji, insultowania i spamowania forum, zeby zdenerwowac burakow na nic. To wszystko na nic.

Poza tym cena 200k wydaje sie byc niska, jednak spojrzmy na to z innej strony 200k + explimit + uszczerbek na honorze + wiedza ze lada dzien silver z kolegami wpadnie mi na expa i zabije za to, ze powiedzialem mu o nim prawde to cena wysoka. Zbyt wysoka jak dla mnie.

Ci ktorzy chca niech sobie spokojnie płacą - jednak zyjemy w czasach promocji, komercji i innych takich - nawet wiejskie przedsiebiorstwa chca nas zwabic reklama. Paymenty wygladaja tanio, ale nie zapominajmy o ukrytych kosztach - 200-700k paymentu głównego, a do tego gratis:
- 100k, zestaw blessy + AoL w momencie, gdy w Plocku, Sanoku czy innym Olecku bedzie zła pogoda.
- 3k, bp uhów, gdy komus z VU sie bedzie nudzic.
- 100k, zestaw blessy + AoL, gdy meksykańce poczuja wladze.

Teraz sami pomyslmy czy sie opłaca. Odpowiedz jest prosta, ale wolałbym, zebyscie wnioski przemysleli sami. A wiec po glebszym przemysleniu sprawa nie jest warta uwagi.

Dosyc ciekawy jest przykład Baron Figielka, ktory przelał pieniazki na konto VU a ci juz go zdazyli dojechac. Piekne, czyz nie?

Nie oszukujmy sie, to nie jest Nova, Eternia, Antica czy Titania zeby mozna bylo zapłacić i "wykreślić" wojne ze swojego zyciorysu. To jest Nebula i tu nie ma tak łatwo. Popatrzmy na byłe Ordo, zapłaciło wiele osób i co? Dzisiaj albo sa w Last Hope albo "RETIRED". Piekna przyszlosc i niestety lepszej tym co zaplaca nie wróże.

Pamietajcie też o tym, że płacąc fundujecie dla nich SDki, ktore pozniej poleca w waszych kolegów. Z gory dziekuje za moja dętke od comba SD fundowanego przez byłych guildmates - nie ma nic lepszego na świecie.

Podsumowujac, placcie, placcie i tak w koncu spotkamy sie w PZcie. Tylko, ze ja bede wtedy o te kilkaset k od was bogatszy.

Na zakonczenie mojego postu dodam dialog z Finixem:
- Dlaczego mam tylko 200k?
- Bo jestes idiota, a idiotom przysluguja znizki.

Gdybysmy praktykowali podobne metody i to my bysmy wygrali wojne to czesc VU dostalaby na pewno wolnosc za darmo. Nie mam tu najmniejszych watpliwosci. Rozumiem jednak, ze Finix nie czuje sie najlepiej z okazji update'u - questy, zagadki - wszystko na myslenie, a on tym specjalnie nie grzeszy. Pociesze Cie jednak - w nastepnym update maja dodac nowe tereny, a w nich - krowy, chlewy, stajnie, obory - bedziesz czul sie jak u siebie, a Twoja gildia z pewnoscia kupi tam guildhall. Teraz bedziesz mogl krowy doic na przemian w RLu i w Tibii, cos niesamowitego.

Dodatkowym aspektem update'u będą twarze z RLa w Tibii. TAK! Teraz kazdy bedzie biegal po ekranie z własną twarzą. Jest to pewnego rodzaju plus dla nas - teraz takiego Silver Chana mozemy paralizowac bez druidów i Paralyze rune, wystarczy jedno lustro rzucone przez niego i mamy dlugotrwaly paraliz.

CipSoft pomyslal takze o innym czlonku Viribus Unitis - Wachu of Nebula. Teraz, gdy padniesz i wymyslisz jakas wymowke - dętka anulowana. Więc teraz Wachu, gdy będzie miał kicka, laga, monitor mu sie wylacza i elektrownia akurat bedzie miala awarie - nic nie straci. Swoja droga Wachu to smieszny przypadek. Najpierw padł od nas 2 kratki od drabinki i mówił że był w stanie nietrzeźwym. Czyli popełnił konflikt z prawem, bo 13-latkom nie wolno pić alkoholu. Potem padł na Ank, zamiast biegać po sklepach to chyba biegł z PZtem na statek. Nie pamietam jego wymowki, ale tez byla dobra. Nastepnie ktos od nas zabił go 50 MSem, gdy on miał 107 lv. To był szczytowy popis jego PvP - pokazal prawdziwy brak klasy, a potem tlumaczył sie "kickiem". Natomiast szczytem wszystkiego byl jego czwarty death, znow od noobcharow naszych - tym razem przestaly mu dzialac UHy - HAHAHAHAH. Nastepnym razem pewnie przestana mu dzialac BoHy i bedzie wolniej biegal, potem przestanie mu dzialac miecz i nie bedzie mogl nas bic. Jak wiemy chlopak jest prawdziwym mistrzem wymowek na Nebuli - mysle, ze moglby napisac o tym ksiazke. BTW ostatnie 2 bitwy (Edron, Frosty) Last Hope przegrało bo przestały nam działać SDki - AUTENTYCZNIE! Na PoH D-lair wszyscy mielismy kicka, na openie na ank bylismy na*ebani wszyscy, a na wczesniejszym Edron zrobilismy sobie przerwe na obiad.

Nie zapominajmy także o niesamowitym wkładzie w zwycięstwo innych wielkich wojownikow, ktorzy mysla juz ze sa legendami. W rzeczywistosci, jednak stanowili tylko ogon Viribus i gdy nie bylo ich online to albo siedzieli w PZ albo pospiesznie dawali logi, wielkie gwiazdy. Warto tez dodac, ze ogon szybko staje sie niepotrzebny, wiec i wy staniecie sie niepotrzebni. Pamietajcie, ze Finix moze w koncu kupic toilet-paper i stracicie prace. Straszne, ale prawdziwe.

Krotko mowiac wasza przyszlosc jest niepewna - o jedno miejsce "pracy" walczy kilkanaście głodnych jęzorów. Dla twojego moze w koncu braknac miejsca.

Pewnie powiecie, ze moje slowa sa bez pokrycia, ale poczytajcie sobie co pisze na Tibia.com forum słynny przydupas, który był wierny jak pies wobec swoich panów - Skul Xend. Pamietamy, ze pod roznymi postaciami chodzil lizac na kazdym battlu. Niestety i on przestal byc przydatny na tym servie. Wzruszajace, czyz nie?

Takich historii było już wiele więcej, ale przeciez kazdy z nas dobrze je zna. Tylko nie kazdy zdaje sobie sprawe z tego faktu, ze moze byc nastepny. Ze to wlasnie jego jezor przestanie byc wystarczajaco sliski i nawilzony by dalej dzialac. Ze to wlasnie on poczuje smak gleby.

Nasuwa sie teraz jedno pytanie, co dalej robic na Nebuli? Ja bym proponowal zmieniac server jak najszybciej, chyba ze spelniasz wymagania sprzetowe i umiesz dobrze lizać. Ja np. nie potrafie, wiec ten server do mnie totalnei nie pasuje. Kolejna opcja to tak jak nasi koledzy zza Atlantyku sprzedawac po promocyjnych cenach Premmy dla VU. Krasc matce karte kredytowa i zamowic PACC komus. Czego sie nie zrobi, zeby na tym servie przezyc.

Witam, na "lepszej" Nebuli. By lizalo sie lepiej. Wszystkim!

/Hidek

PS. Nie ujrzycie mnie juz wiecej w roli piszacego na tym forum. Jesli ktos ma jakies pytania to niech zada, ja odpowiem ale nowych watkow poruszac nie bede.

PS2. Te obelgi dotycza tylko tego ownera Finixa co mi tak napisal (prawdopodobnie hespies), do drugiego nic nie mam i go szanuje. Podobnie ma sie sytuacja z Silverem - dotyczy to tego ownera co mi matke obrazal jakis czas temu.
TheDwarf jest offline  
stary 18-12-2007, 00:31   #810
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

@Old Ordo
Stare Ordo po wyplaceniu zaczal zabijac nikt inny jak twoj wódz Xaem ktory oposcil gildie a wina spadla na VU. Spytaj kogo chcesz

@Hidek
Wiesz dlaczego masz najmniejszy payment? Bo jestes najwiekszym pionkiem na tej "wojnie" a twoje posty swiadcza tylko o tym jakim to jestes blaznem. Nazwales mnie idiota? Dlatego ze sprawiedliwie ocenilem twoj wklad w wojne? (Przynajmniej z mojego punktu widzenia) A co do update to mi w sumie pasuje. (przepraszam ze nie jestem tak inteligentny jak ty a co do tego ze mieszkam na wsi to zapewne tak uczony jak ty powinien wiedziec ze w Polsce (na wzor USA i Europy Zachodniej) nastepuje tzn Dezurbanizacja.

@Do tych ktorzy placa
Chcecie to placicie nie to nie , nikt plakac nie bedzie.Ze tak powiem gracie bez robienia problemow - nie macie problemow z naszej strony.

kthxbye
Ciesze sie ze to koniec twojej kariery z tym forum bo byles niezwykle zalosny
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 18-12-2007, 01:49   #811
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
@Old Ordo
Stare Ordo po wyplaceniu zaczal zabijac nikt inny jak twoj wódz Xaem ktory oposcil gildie a wina spadla na VU. Spytaj kogo chcesz

@Hidek
Wiesz dlaczego masz najmniejszy payment? Bo jestes najwiekszym pionkiem na tej "wojnie" a twoje posty swiadcza tylko o tym jakim to jestes blaznem. Nazwales mnie idiota? Dlatego ze sprawiedliwie ocenilem twoj wklad w wojne? (Przynajmniej z mojego punktu widzenia) A co do update to mi w sumie pasuje. (przepraszam ze nie jestem tak inteligentny jak ty a co do tego ze mieszkam na wsi to zapewne tak uczony jak ty powinien wiedziec ze w Polsce (na wzor USA i Europy Zachodniej) nastepuje tzn Dezurbanizacja.

@Do tych ktorzy placa
Chcecie to placicie nie to nie , nikt plakac nie bedzie.Ze tak powiem gracie bez robienia problemow - nie macie problemow z naszej strony.

kthxbye
Ciesze sie ze to koniec twojej kariery z tym forum bo byles niezwykle zalosny
A wiec jak juz mowilem odp na komentarze do tego watku, wiec odpowiem Ci drogi liderze wojny.

@Old Ordo
Thor Eter to najznakomitszy tego przykład. Mysle tez, że Tert Clawint oraz Calh Mand'ik na PoI zostali zabici przez Xaema. Dobry ten xaem skoro potrafi sam zabic, a w deadliscie ofiary jest ktos inny.

@O mnie
Tak, bylem pionkiem bo razem z Hespiosem nie wyszarowałem 130 MSa na hydrach. Tak, bylem pionkiem bo z dotacji z gminy nie kupowałem manasow na te hydry. Wiec sluchaj mnie teraz uwaznie - nie o level tu chodzi, a o aktywnosc i ogolne dzialanie, a tu nie mam co narzekac - bylem przeciez na wiekszej liczbie akcji niz ty. Ty fragowales - 1:0 dla ciebie, tzn dla twojego bota. Ty miales lvl i szybkosc - 2:0 dla ciebie, tzn. twoich innych ownerów. Pamietaj, ze gdyby w Tibii usuneli wszystkich sharerów i botterów, to olecko by teraz grało ale chyba na single player. Pamietaj o tym. Nie jestes inteligentny jak ja? Moze przestan patrzec na innych graczy przez pryzmat levela i tego co potrafi jego bot. To, ze nie uzywam BlackDNGAuto v8.1 i ze nie sharowalem MSa, razem z całą moja klasa nie znaczy ze jestem pionkiem.

Co do twojego miejsca zamieszkania, to pociesze cie - od kilku dobrych lat nie mieszkam juz w miescie. Ale moja wies zupelni rozni sie od twojej, tu zamiast pola uprawnego masz las w ktorym mozesz pić i robić co chcesz bez obaw ze mundurowi cie spotkaja. Tu zamiast krow masz sklepy i bary. Aha i pamietaj, ze to nie ja robie ze swojego miejsca zamieszkania takiej furory: "CZE JESTEM JACEK Z OLECKO-SWIĘCIE PRAWIE JAK OKĘCIE". Widze ze masz to juz na tibia.com i .pl teraz pora wpisać na tibia.de, tibiabr.com, fotka.pl i dac ogloszenie do gazety.

/hidek
TheDwarf jest offline  
stary 18-12-2007, 07:01   #812
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

r.i.p Hidek
r.i.p xaem
r.i.p nebula [*][*][*]

pora spadac na Eternie gl hf
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline  
stary 18-12-2007, 09:11   #813
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

[*]


10 znakow.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 18-12-2007, 12:48   #814
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
@Old Ordo
Stare Ordo po wyplaceniu zaczal zabijac nikt inny jak twoj wódz Xaem ktory oposcil gildie a wina spadla na VU. Spytaj kogo chcesz

@Hidek
Wiesz dlaczego masz najmniejszy payment? Bo jestes najwiekszym pionkiem na tej "wojnie" a twoje posty swiadcza tylko o tym jakim to jestes blaznem. Nazwales mnie idiota? Dlatego ze sprawiedliwie ocenilem twoj wklad w wojne? (Przynajmniej z mojego punktu widzenia) A co do update to mi w sumie pasuje. (przepraszam ze nie jestem tak inteligentny jak ty a co do tego ze mieszkam na wsi to zapewne tak uczony jak ty powinien wiedziec ze w Polsce (na wzor USA i Europy Zachodniej) nastepuje tzn Dezurbanizacja.

@Do tych ktorzy placa
Chcecie to placicie nie to nie , nikt plakac nie bedzie.Ze tak powiem gracie bez robienia problemow - nie macie problemow z naszej strony.

kthxbye
Ciesze sie ze to koniec twojej kariery z tym forum bo byles niezwykle zalosny
Tyle, ze Hidek ma łeb! A ty krowia niańko, umiesz tylko dobrze obsługiwać bota. Gość ci jedzie po rajtach, a ty nie potrafisz zdania sklecić. Zapomniałem nie ma bota, który posta napisze Nie trzeba być omnibusem, żeby wiedzieć kto w życiu będzie miał łatwiej. Dezurbanizacja HAHAHAHA wam powinni prąd odciąć, żebyście w końcu coś tam posadzili na tym zadupiu, a nie tylko granie od rana do nocy. Jedyne co twoja wiocha produkuje to GP sprzedawane na Allegro.
Jak można nazwać kogoś "żalosnym" mając takie uszy jak ty?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Pociesze Cie jednak - w nastepnym update maja dodac nowe tereny, a w nich - krowy, chlewy, stajnie, obory - bedziesz czul sie jak u siebie, a Twoja gildia z pewnoscia kupi tam guildhall. Teraz bedziesz mogl krowy doic na przemian w RLu i w Tibii, cos niesamowitego.
Respect HIDEK!!!
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 18-12-2007, 14:40   #815
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@Hidek

Smiejesz sie z nich ze sa wiesniakami i ze ta gra t cale zycie dla nich, a sytuacje ktora teraz jest na Nebuli przezywasz jak mrowka okres. Nie chce nikomu tutaj ublizac, ani sie klocic. Jednakze jesli by tak Ci wszystko zwisalo i mialbys tych jak Ty to mowisz "wiesniakow" w dupie, to nie meczyl bys sie przez jakies 30 min zeby napisac swojego jak, ze przesyconego inteligencja i uprzejmoscia posta. To jest tylko gra chlopaku, "wiesniaki" wyj.ebaly Cie z serva i przyjmij to jak facet z jajami, a nie jak baba na rynku, ktora nie ma sie komu wyplakac
Kazdy robi PA, na kazdym servie sa wdupowlazy, wszedzie sa wojny.
Jestem pewien na 10000% ze jak byscie wygrali wojne to bylo by o wiele wieksze PA, najlepszy przykladem jest Tana Max, smieszny koles, troche zakompleksiony tak sadze,jeszcze jakis miesiac temu pisal do kazdego z pro od VU ze ma payment 20 k i odgrazal sie co on mu nie zrobi, a prawda jest taka ze pale moze zrobic(Wybacz za wulgaryzm, ale to jest najlepsze okreslenie tej sytuacji).
Mam dla Ciebie ziomus szacunek bo nie boisz sie walczyc 90 ek, ktory powiedzmy sobie szczerze jest scierwem na wojnie, wiec daj sobie spokoj i idz na piwo..

@Xaemus~
Do Ciebie osobiscie tez nic nie mam, ale jesli bys byl facetem trochebardziej rozgarnietym ktory potrafi spojrzec prawdzie w oczy to wiedzial bys ze ten nasz(Tak tak tezj estem ze szczecina) Szczecin to tak naprawde wioska z tramwajami, w ktorej nie ma nawet pozadnego boiska do grania w pilke
Troche mi Ciebie zal bo masz pewno 30 + lat(skoro masz zone i dzieci),a grasz w debilna gierke i na dodatek klocisz sie z dzieciakami na forum. Nie wiem jaki jest w rl ale z Twoich wypowiedz na forum to wnioskuje ze moi kolesie co maja po 16-18 lat sa bardziej dojrzali niz Ty bo nie przeszla bym in nawet przez glowe mysl zebysie klocic z gowniarzami na forum i wyzywac ich od wiesniakow bo samemu mieszka sie w troche wiekszym miescie

To bybylo tyle z mojej strony, nikogo nie chcialem obrazic, jesli to zrobilem to przepraszam ale z mojego obiektywnego punktu widzenia to tak to wszytsko wyglada

pzdr
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
stary 18-12-2007, 15:50   #816
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
@Xaemus~
Do Ciebie osobiscie tez nic nie mam, ale jesli bys byl facetem trochebardziej rozgarnietym ktory potrafi spojrzec prawdzie w oczy to wiedzial bys ze ten nasz(Tak tak tezj estem ze szczecina) Szczecin to tak naprawde wioska z tramwajami, w ktorej nie ma nawet pozadnego boiska do grania w pilke
Troche mi Ciebie zal bo masz pewno 30 + lat(skoro masz zone i dzieci),a grasz w debilna gierke i na dodatek klocisz sie z dzieciakami na forum. Nie wiem jaki jest w rl ale z Twoich wypowiedz na forum to wnioskuje ze moi kolesie co maja po 16-18 lat sa bardziej dojrzali niz Ty bo nie przeszla bym in nawet przez glowe mysl zebysie klocic z gowniarzami na forum i wyzywac ich od wiesniakow bo samemu mieszka sie w troche wiekszym miescie

To bybylo tyle z mojej strony, nikogo nie chcialem obrazic, jesli to zrobilem to przepraszam ale z mojego obiektywnego punktu widzenia to tak to wszytsko wyglada

pzdr
Fajnie, że mnie żałujesz. Mam jednak dla Ciebie smutną wiadomość, mianowicie; też kiedyś będziesz miał "30+ lat", różnica między nami polega na tym, że wy marnujecie swoje najlepsze lata dla pixeli, a ja te gorsze. Mając lat 16-18 wolałem szmule które przedstawiają nogi w procę. Teraz faktycznie spędzam czas przed komputerem wiążąc tym samym przyjemne z pożytecznym. Btw, nie wiesz co będzie jak będziesz miał 30lat więc nie mów co będziesz robił. Proroctwo zostaw innym, ogólnie nie warto się w to bawić, bo mogą Cię do desek przybić i taki będzie finał.
I na koniec, nie wiem w jakim szczecinie ty mieszkasz ale u nas boisk jest dużo. To, że wszystkie puste to inna sprawa. Dzieciarnia w tibie łupie zamiast pobiegać. A o ile dobrze pamiętam, to ludzie z furory byli u mnie w cafe i szukali soczka aka Ma'rin, chcąc obić go strasznie. O ile mnie pamięć nie zawodzi byłeś wśród nich?! Pamiętam stwierdzenie "Czarna BeEmKa czeka na dole" HAHHAHHAHHA
Pamiętaj jednak, że średnio rozgarnięty człowiek nie musi się obawiać czarnych BeEMek, w dzisiejszych czasach benzyna droga i nikt nikogo do lasu nie wozi.
Gratuluje poczucia humoru,
xaemus
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 18-12-2007, 16:02   #817
Waw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 52
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Skille: DURZE
Poziom mag.: Xd
Waw ma numer GG WAWIERNIA HERE
Domyślny

A więc, chciałbym od siebie dodać, że na przykład Hidka, mam zamiar zakończyć swoją przygodę z Nebulą, oraz z tym forum.
Bardzo się cieszę ,że ta wojna się zaczęła, bo poznałem dużo fajnych ludzi, było dużo rozmaitych tekstów, wykrętów na TS/Ventrilo. Niestety koniec mnie jednak smuci, ponieważ odchodzę jako "Sprzedawczyk".
Teraz wytłumaczę co było powodem sprzedawania, jak wiadomo członkom LH, przed akcją na frostach musiałem jechać do miasta, wróciłem po akcji, myślę, wejdę na tibia.com sprawdzę jak im poszło, patrze a tu maskra, wbijam na Ventrilo i pytam co się stało. I słyszę "pewnie nas sprzedałeś, s*******aj, jebany spy" a więc ja wciskam przycisk Disconnect. Naciskam ikonę Tibia na moim pulpicie, wpisuję Account Number oraz Password, wciskam na klawiaturze T, po czym Enter. Otwieram VIP, i widzę znajomy i zaprzyjaźniony mi nick Castor Greey, otwieram okno rozmowy po czym
Ja:Czesc
Castor:Elo
Jastro ich pojechaliscie
Castor:hahahuahauhaua
Ja:btw Tassy Monix to Narlen i robi chara na wojne

Rozmowa się skończyła, Narlen został dojechany, a ja jestem z tego zadawolony


I na koniec chciałbym powiedzieć, że nie chciałem żeby to tak wyszło, ale nie których sytuacji nie można przewidzieć.

Kiedyś tu pewnie wrócę, a narazie to Hidek szukaj servera, a ja szykuję kasę na pacca XD

Cya, Yours Wawiernia
Waw jest offline  
stary 18-12-2007, 16:17   #818
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Fajnie, że mnie żałujesz. Mam jednak dla Ciebie smutną wiadomość, mianowicie; też kiedyś będziesz miał "30+ lat", różnica między nami polega na tym, że wy marnujecie swoje najlepsze lata dla pixeli, a ja te gorsze. Mając lat 16-18 wolałem szmule które przedstawiają nogi w procę. Teraz faktycznie spędzam czas przed komputerem wiążąc tym samym przyjemne z pożytecznym. Btw, nie wiesz co będzie jak będziesz miał 30lat więc nie mów co będziesz robił. Proroctwo zostaw innym, ogólnie nie warto się w to bawić, bo mogą Cię do desek przybić i taki będzie finał.
I na koniec, nie wiem w jakim szczecinie ty mieszkasz ale u nas boisk jest dużo. To, że wszystkie puste to inna sprawa. Dzieciarnia w tibie łupie zamiast pobiegać. A o ile dobrze pamiętam, to ludzie z furory byli u mnie w cafe i szukali soczka aka Ma'rin, chcąc obić go strasznie. O ile mnie pamięć nie zawodzi byłeś wśród nich?! Pamiętam stwierdzenie "Czarna BeEmKa czeka na dole" HAHHAHHAHHA
Pamiętaj jednak, że średnio rozgarnięty człowiek nie musi się obawiać czarnych BeEMek, w dzisiejszych czasach benzyna droga i nikt nikogo do lasu nie wozi.
Gratuluje poczucia humoru,
xaemus

Uwierz mi ze napewno w wieku 30 lat nie bede gral w Tibie, bo sa wazniejsze rzeczy w zyciu i ty bedac w takim wieku powinienes to wiedziec, masz dziecko, nim sie zajmij a nie sie klocisz na forach z trollami..
I nie mysl ze marnuje swoje najlepsze lata, bo teraz moja gra w Tibie ogranicza sie do odpalenia bota na expa i ustawienia alertow
a na takie rzeczy ktore wymieniles wyzej mam bardzo duzo czasu

Co do sprawy Marina ktorego to ludzie z Furory chcieli obic to nie do mnie bo nie jestem na tyle glupi zeby bic kogos za smieszna gierke, aczkolwiek wiem kim oni byli bo chwalili sie na ventrilo ;]


Ahh i jeszcze o boiskach pisales, to niestety przyznac Ci racji nie moge. Pojedz sobie do np. Poznania to zobaczysz dobre boiska, bo to co jest w Szczecinie to smiech na sali, jedyne dobre boiska to stadiony pogoni,arkoni i innych klubow, boisk ogolno dostepnych w dobry stanie jest bardzo niewiele i nie probuj mi tutaj udawadniac ze jest inaczej bo w pilke gram od wielu lat , w roznych klubach, u was na slonecznym tez kilka razy gralem, wiec wiem jak to wszytsko wyglada
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
stary 18-12-2007, 16:29   #819
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

@Waw

Server juz jest takze daj znac na gg i dam znac o szczegolach.

@Fallathanu

Tamtego posta pisałem akurat jak dzialanie mojego neta uniemozliwialo mi expienie, a zimna pogoda na dworze skutecznie uniemozliwiala mi wyjscie z domu. Co do tego, ze niby placze z tego powodu, że mnie wiesniaki z serva wyrzucili - znamy chyba wszyscy porzekadlo "Raz na wozie, raz pod wozem" - dzisiaj to Finix wyrzuca kogos z serwa, jutro juz jest wyrzucony z obory. Staraj sie, wiec byc bardziej obiektywny i pamietaj, ze zawsze jest tez druga strona medalu.

Mowisz cos o przydupasach? Faktycznie sa wszedzie, ale na "POL" serverach takich jak Furora czy Nebula sa zjawiskiem nagminnym. Dlaczego? Inne narodowosci grają dla zabawy, wojen i roznych przyjemnosci. Polacy natomiast prowadzą zażarty wyścig szczurów o wladze. Niestety, szczur szczurowi nie równy, jeden drugiemu musi w dupsko wejść żeby przetrwać na serwie. System szczurów zwany "WIRIBUS I PRZYJACIELE" liczy sobie kilka setek szarych żyjątek z brązowymi jęzorami. Podejrzewam, że na Furorze jest podobnie, ale nigdy tam nie grałem więc nie wiem.

Co do PA ze strony Tany Max. Pamietaj ze nic w zyciu nie jest czarne lub białe, balansujemy na roznych odcieniach szarosci i teraz porownaj sobie szarosc Tany Max, ktory atakuje przydupasow wrogiej gildii (co sie robi na kazdym servie), a szarosc wiesniakow, ktorzy najpierw daja paymenty, a potem zabijaja znowu. U nas panuje złota zasada - zapłać i graj dalej. Natomiast jako, ze wiesniaki nie widza realnej granicy pomiedzy Tibia a RLem traktuja innych graczy jak krowy z ktorych mozna wiecznie doic i doic gp'ki, a swoich "kolegów" traktują jak innych farmerów. Jednak i tu przypominam - farmerow jest coraz wiecej, a liczba krów jest mocno ograniczona. I tu pojawia sie konkurencja, a ona jak wiemy konczy sie zawsze w Tibii tak samo.

Cieszy mnie jednak, ze da sie z toba nawiazac dialog, co w przypadku olecka czesto jest niemozliwe, gdyz 90% gwary oleckiej to obelgi i wulgaryzmy.

/Hidek
TheDwarf jest offline  
stary 18-12-2007, 16:36   #820
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@Hidek
Codo przydupasow to musze Ci przyznac racje, na Furora jest podobnie, ja polecialem z serva bo lizac nie chcialem, ale kto lubi te lize. To ze polacy to najwieksze lizodupy to tez racja..

Jednakze sadze, ze jesli wy byscie mieli wladze i to VU by placilo to albo nie dali byscie im w ogole opcji placenia albo zrobili byscie to samo, bo co to jest za sens dawac splacic sie wrogowi wiedzac ze jak sie wyexpi to znowu zrobi nam wojne
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.


Powered by vBulletin 3