Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-05-2008, 19:33   #1801
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

1:Finix napisal to stylistycznie nie wiem o co ci chodzi penisomozgi.
2:Naprawde nie mam pojecia kim jestes wydaje mi sie z nikt z vu by sie nie ponizal do twojego stopnia.
3o co masz wychodzic z domu? poniewasz nasz organizm potrzebuje swiezego powietrza,ponoc mozg lepiej pracuje,ale masz racje ty wychodzic nie musisz poniewasz mozgu niemasz .
4:Teraz mozesz sobie zlukac moja fotke i mnie zbluzgac w dupie mam Ciebie i twoja opinie o mnie.


Serdeczne pozdrowienia dla Penisomozgiego od Alvara :
Alvaro89 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2008, 20:27   #1802
JozekCoPchaWozek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez penisobrody Pokaż post
"Żal mi takich ludzi, wyjdź czasami z domu, blebleble" - wiedziałem, że otrzymam dokładnie takie opinie, ale przypuszczałem, że napisze to jakieś dziecko, a nie osoba, która właśnie pisała maturę. Powinieneś nam tu wierszem pisać, a nie harczeć "ten taki, ten owaki". Przypuszczam, że napisałeś to pod wpływem emocji, ale spokojnie, stwierdzenie "małpi przyjaciel Finix" odnosiło się do tego przykucniętego osobnika o małpiej posturze na zdjęciu ze strony 56.
A co ma wspólnego moje wychodzenie z domu do pisanych przeze mnie postów? To jest tak jakby powiedzieć, gdyby Marta miała gąbkę to by była czysta.
Chcesz mi jakoś przysrać, ale nie wiesz do końca jak.
"małpi przyjaciel Finix" odnosiło się do tego przykucniętego osobnika o małpiej posturze na zdjęciu ze strony 56.
Przepraszam, że określe to w ten sposób, ale ty nigdy nie przykucasz ? Więc nie wyobrażam sobie, a nawet nie chcem jak stoisz przy wydalaniu kału, gdy spływa Ci po nogach.

że napisze to jakieś dziecko, a nie osoba, która właśnie pisała maturę.
Za to jak Ciebie dopuszczą do matury to oznacza to tylko jedno...Rodzi się za dużo ludzi "Penisomózgich.
 
stary 27-05-2008, 22:41   #1803
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

@ penisobrody

A co spodziewałeś się że jakieś dziecko po twoich postach wpadnie w wielki podziw twoich umiejętności? Twego poczucia humoru? Tego jaki jesteś fajny? To
że pisałem maturę ma świadczyć o tym że będę śmiał sie z twoich żałosnych postów? A to żebyś wyszedł czasami z domu miało Ci wskazać lepszą drogę. Przykładowo jeżeli przejdziesz się do parku czy gdzieś, zobaczysz kogoś zbluzgasz, dostaniesz wpier*** i nauczysz się jak powinno się zachowywać
Bo właśnie dzieci twojego pokroju czują się w internecie bezkarne.I moim zdaniem skończ pisać swoje idiotyczne posty bo tylko zaśmiecasz forum i wypisujesz głupoty nie na temat.

/Jacek
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 27-05-2008, 23:46   #1804
Maksym89
Użytkownik Forum
 
Maksym89's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny

@Pesnisohujomozgi

Co do tematów wrzucania na rodzinę to przestań , nie błaźnij się. Jak ktoś nie odróżnia rzeczywistości od gierki to już ma problem.

Jeszcze raz wracając do tematów rodzinnych, mógłbym smarować godzinami na forum o panach i rodzinach panów z Vu... ale po co xD wcale nie sprawia mi to przyjemności. Wiec taka dobra rada od wujka Kamila wstań jebnij się raz lub dwa razy (najlepiej tępym narzędziem) może zmądrzejesz, lecz w to wątpię ale jest nikła nadzieja.

Ej czesc
Maksym89 jest offline  
stary 28-05-2008, 00:26   #1805
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

JozekCoPchaWozek & Alvaro89 chłopaki nie chcę Was obrażać ale wydajecie się największymi prostakami na tym forum. Acha i żeby wszystko było jasne to nie jestem ani od VU ani od VO. Po prostu to jest moje indywidualne zdanie o Was i wyrażam je publicznie ponieważ zawsze jest nadzieja (chociaż znikoma), że któryś pseudo-inteligent weźmie to sobie do serca i zmieni swoje postępowanie.

Ostatnio edytowany przez bartek8808 - 28-05-2008 o 00:30.
bartek8808 jest offline  
stary 28-05-2008, 10:00   #1806
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez penisobrody Pokaż post
Z racji tego, że ostatnio coś mało wesołych rzeczy piszą ludzie, tylko same wulgaryzmy i kaleczenie języka polskiego myśląc,że to jest śmieszne, pozwolę sobie zamieścić mały "quiz".

Znajdź różnice pomiędzy aktualnym zdjęciem pana Pawła, a zdjęciem z czasów szkolnych.



Ja osobiście znalazłem 3 różnice i pozwolę sobie je tutaj przytoczyć. Jeśli
znajdziesz jakieś inne, napisz je tutaj, to nic nie kosztuje.
1. Na 2 zdjęciu pan Paweł jest skupiony, bardziej zaciska wargi. Nie śmiejcie się, każdy ma swoje odchyły.
2. Na 2 zdjęciu wygląda inteligentniej, a raczej inteligentnie po prostu.
3. Na zdjęciu z czasów szkolnych podbródek jeszcze nie wyglądał jak penis.

Ja tak gadam, że zdjęcie z czasów szkolnych a tu dowodów nie pokazuję. Nasza redakcja doszła do ciekawych zdjęć i informacji dotyczących życia pana Pawła. Zmienność wyglądu może wynikać z faktu, że paparazzi uganiający się za panem Pawłem wykonywali swoje zdjęcia aparatami różnego typu w odmiennej perspektywie.



Dokument świadczący o tym, że jednak pan Paweł miał styczność z edukacją



Pan Paweł ze swoim psem Rydygielem i rodziną



Pan Paweł podczas wykonywania swojej ciężkiej pracy



A tu zauważamy szczerą radość po udanym masslogu
Masz poczucie humoru, a przynajmniej sie starasz. Legitymacja fajna. Male sprostowanie pies wabi sie "max" a Rydel to ulica. Nie gniewam się tym bardziej, ze twoi rodzice obiecali mi w rozmowie telefonicznej, ze zaprzestaja produkcji po nieudanym prototypie.
Bosy_Wiesniak jest offline  
stary 28-05-2008, 11:06   #1807
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Bartke8808 dziekuje ale powiedz mi jedno, na jakiej podstawie tak nisko nas oceniles?

Bo jesli na podstawie stylistyki pisania....to jestes skaczonym idotom.
Alvaro89 jest offline  
stary 28-05-2008, 11:33   #1808
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvaro89 Pokaż post
Bartke8808 dziekuje ale powiedz mi jedno, na jakiej podstawie tak nisko nas oceniles?

Bo jesli na podstawie stylistyki pisania....to jestes skaczonym idotom.
No to na szczęście nie jestem skończonym "idiotom" bo akurat pisząc tamtego posta, stylistyki pisania nie brałem w ogóle pod uwagę. Chodziło mi o sposób przekazywania informacji (w większości takich informacji, które nie wnoszą nic do tematu), chodziło mi również o Wasze dziecinne i cyniczne odzywki. No ale zostawmy ten temat kolego. Proponuję o jakieś posty co dotyczą Nebuli i żeby to nie były prostackie, wulgarne i chamskie odzywki bo w ten sposób nic fajnego sobą nie reprezentujesz.
bartek8808 jest offline  
stary 28-05-2008, 14:22   #1809
penisobrody
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Właśnie takich postów od takich ludzi się spodziewałem.
Zacznę może od matury, jako elementu łączącego was troje. Jeden pisał ją niedawno, drugi zapewne jej w ogóle nie pisał, a trzeci zarzuca mi ułomność. Odnośnie rzekomej stylistyczności tekstu. Gdzie znajdujesz wzmiankę o niestylistycznej formie? Ułatwię ci zadanie, przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz, tylko uważnie, do skutku. Nie wiem, jakie kanapki musiałeś jeść w szkolę(bo zapewne to było twoim głównym zajęciem), żeby wiersz był postrzegany jako synonim stylistyczności (mam nadzieję, że naszemu maturzyście nawet przez myśl to nie przeszło).Teraz, żeby nie psuć ci zabawyAlvaro nie czytaj dalszej części wiadomości. Jak wiemy, wiersz posiada swoje odmienne reguły, a raczej po prostu ich brak. Poeta ma dowolność w pisaniu. Pozwolę sobie dokonać małej analizy językowej wiersza pod względem stylistyczności.
Spleen
[...]
Dzwony nagle z wściekłością dziką rozdzwonią. (w języku polskim za poprawną formę uznaje się kolejność, w której przymiotnik określający stoi przed rzeczownikiem, nie odwrotnie)
Śląc do nieba rozpaczą szalejący głos (bezokolicznik na początku zdania uważany jest za błąd stylistyczny)
Jak duchy potępieńców, co od światła stronią
I nocami się skarżą na swój straszny los.
(spójnika na początku zdania chyba komentować nie muszę, użycie go w pracach pisemnych przeczy jego nazwie, jak dalej nie rozumiecie, zgłoście się do naszego maturzysty, on powinien wam to wytłumaczyć)

Patrząc na słownictwo i budowę, ten fragment wiersza charakteryzuje się stylizacją biblijną. To co powinien posiadać wiersz to bogate przesłanie, do którego kierować mają różnorodne elementy. Nie wiem, czy zdałbym maturę, ale na maturze podstawowej byłby to punkt za walor, nasz maturzysta pewnie zdawał rozszerzoną, także niestety w twoim wypadku byłby to obowiązek.
Tak więc wypowiedź pana Jacka można porównać do tupnięcia nóżka małego dziecka, napisałeś wszystko i jednocześnie nic, same typowe ogólniki "ty taki, ty owaki" bez żadnych argumentów. Na maturze za taką formę jest zero punktów, jest to streszczanie, a nie analiza i interpretacja.
I tak pewnie pan Alvaro czytał, dlatego odpowiem na resztę twoich pytań
To jakaś nowa moda jest? Ty jesteś żałosny, na pewno nie wychodzisz na dwór. Wiedziałem, że plebsowi wreszcie znudzi się "twoja stara".

Do pana Józka: Czemu akurat na myśl przyszło ci łączenie przykucniętej postawy ze spływającym kałem? W Olecku mieszkasz, że dla ciebie proces defekacji równoznaczny jest z postawą stojącą bądź "na kucaka"?
 
stary 28-05-2008, 14:30   #1810
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Dobrze mówisz
bartek8808 jest offline  
stary 28-05-2008, 16:57   #1811
JozekCoPchaWozek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Penisomózgi
Napisałem tak specjalnie, wiesz dlaczego ? Bo taki sam styl prezentujesz w swoich postach, więc dlaczego wymagasz ode mnie czegoś innego ? A tak na marginesie, skończ z tym obrażaniem ludzi na forum. Nie wiem czym jest to spowodowane, masz może kompleksy i wzorujesz się na swoim wyglądzie ?

@bartek8808
Jeżeli nie wiesz dlaczego odpisałem w ten sposób do pana "Penisomózgiego" to proszę nie oceniaj mojej osoby. Ironia mojego postu polegała na pokazaniu pewnemu użytkownikowi forum metaforyczne "lusterko", jeżeli on może w sposób trywialny obrażać innych, w takim bądź razie dlaczego ja mam pisać do niego z kulturą ? Nie pisz do mnie "Prostak", jeżeli nie do końca znasz znaczenie tego słowa. Jeszcze jedno, nigdy na tym forum nie użyłem wulgaryzmu, no chyba, że "kał" jest dla Ciebie takim słowem.

Ostatnio edytowany przez JozekCoPchaWozek - 28-05-2008 o 17:00.
 
stary 28-05-2008, 17:04   #1812
D@nger
Użytkownik Forum
 
D@nger's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007

Posty: 140
Stan: Początkujący
Świat: Nebula
Domyślny

woooooooooooooow Sunze sie zalogowal woooooooooooooooooooooow
D@nger jest offline  
stary 28-05-2008, 17:18   #1813
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

HEJKA

17:13 You see yourself. You are a master sorcerer. You are Soulsinger of the Victum Omnis.

;'(
__________________
:-)
Sunze jest offline  
stary 28-05-2008, 17:20   #1814
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunze Pokaż post
HEJKA

17:13 You see yourself. You are a master sorcerer. You are Soulsinger of the Victum Omnis.

;'(
zapadam, powinni Ci nie zdejmowac tego delate ;< nalezalo Ci sie! PIPO
__________________
People says: Only god can judge me. They are wrong, I can judge them.
Safe jest offline  
stary 28-05-2008, 18:09   #1815
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

@JozekCoPchaWozek
W takim razie najprawdopodobniej pomyliłem się co do Twojej osoby i Cię za to przepraszam.

A tutaj mała ciekawostka (nie dotyczy Nebuli):


Ostatnio edytowany przez bartek8808 - 28-05-2008 o 18:35.
bartek8808 jest offline  
stary 28-05-2008, 19:08   #1816
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Ta ciekawostke to se wsadz w dupe.
Alvaro89 jest offline  
stary 28-05-2008, 19:52   #1817
Squrewski
Użytkownik Forum
 
Squrewski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008

Posty: 31
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Poziom: 85~
Domyślny

A Ty Alvaro swoje posty nie mające nic na celu. Elo
Squrewski jest offline  
stary 28-05-2008, 20:16   #1818
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Squ~ twoj ostatni post w moja strone tez niemial nic do celu.
Posty Penisomozgiego niemaja nic do celi.

Elo.
Alvaro89 jest offline  
stary 28-05-2008, 21:05   #1819
JozekCoPchaWozek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Od tej pory proponował bym każdemu aktywnemu użytkownikowi, który korzysta z tego tematu o wypowiadanie się tylko w celach do których ten temat jest przeznaczony(sam czasami wybiegałem po za temat). Proponowałbym także by każdy w miarę szanujący się użytkownik nie odpisywał ludziom pokroju "Penisomózgi" , by nie dawać mu powodu do pisania następnych trywialnych, nagminnych, nic nie wnoszących do tematu postów. Chętnych do dalszego prowadzenia potyczek językowych namawiam do otworzenia własnego tematu pt. "Wulgaryzmy i Eufemizmy Moim Życiem". Tyle ode mnie mam nadzieje, że znajdę ludzi z poparciem.
 
stary 28-05-2008, 21:22   #1820
Alvaro89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2008

Posty: 118
Domyślny

Popieram Cie Jozku.
Alvaro89 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:57.


Powered by vBulletin 3