Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2010, 17:28   #2801
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Hehe wlasnie myslisz sie kolego, w hordzie gra wiecej dzieci neo bo kazdy chce być "zuym orkiem"

Żartuje
nie ma podziału kto lepszy i gorszy
tu i tu fajnie, chociaz nie powiem bo horda jednak w PVE i PVP wymiata
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2010, 19:40   #2802
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miodnik Pokaż post
Horda nie jest brzydka.W alliance wlasnie graja neo ktore chca byc "dobre i niszczyc tych zlych"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter Pokaż post
Hehe wlasnie myslisz sie kolego,:D w hordzie gra wiecej dzieci neo bo kazdy chce być "zuym orkiem"
Heh, poglądy są różne, ale prawda jest taka, że tu i tu grają i normalni ludzie, i dzieci neo/przyjebańcy. Kogo gdzie jest więcej zależy od serwera i tyle :)
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2010, 21:04   #2803
Miodnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2010

Posty: 16
Domyślny

Ale to horda ma zespół metalowy ;p
Miodnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2010, 22:38   #2804
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Heh, poglądy są różne, ale prawda jest taka, że tu i tu grają i normalni ludzie, i dzieci neo/przyjebańcy. Kogo gdzie jest więcej zależy od serwera i tyle
Dokładnie. Te podziały proalliance / prohorde są meh.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:07   #2805
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Grue - żyje, żyje i pozdrawiam z Poznania z Rataj ;-)

A co myślicie o Cata? Spotkałem się z wieloma opiniami długo grających graczy, że cata sux i do bani. Osobiście wydaje mi się, że nie są zachwyceni bo pewnie gear z ICC HC będzie bardzo szybko słabszy od gearu spadającego w Cata i mają poczucie, że cały ich czas na darmo idzie :/
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 12:26   #2806
LaYs
CS Tibia.pl Team
 
LaYs's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Zagłębie
Wiek: 31

Posty: 417
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 135
Skille: 20/28
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader Pokaż post
Osobiście wydaje mi się, że nie są zachwyceni bo pewnie gear z ICC HC będzie bardzo szybko słabszy od gearu spadającego w Cata i mają poczucie, że cały ich czas na darmo idzie :/
Nie chce nic mówić ale tak samo było jak wyszedł WOTLK
__________________
LaYs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 17:07   #2807
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

A co myślicie o Cata? Spotkałem się z wieloma opiniami długo grających graczy, że cata sux i do bani. Osobiście wydaje mi się, że nie są zachwyceni bo pewnie gear z ICC HC będzie bardzo szybko słabszy od gearu spadającego w Cata i mają poczucie, że cały ich czas na darmo idzie :/
Wszyscy, których znam i długo grają (Początki Vanilki, Beta), są zainteresowani Cata. Jeśli ktoś naprawdę długo gra to ma wywalone na zmianę gearu. A twoi znajomi Drom to jakieś młode piczki, ponieważ zmiana bardzo podobna (wymiana top gearu na pierwsze przedmioty) już miała miejsce podczas Vanilla -> TBC.
Ogólnie to będzie dodatek, który albo pozwoli WoWowi żyć jeszcze przez parę ładnych lat, albo go dobije. Wszystko zależy od tego, jak Blizz wszystko zrobi.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 17:12   #2808
Miodnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2010

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader Pokaż post
Grue - żyje, żyje i pozdrawiam z Poznania z Rataj ;-)

A co myślicie o Cata? Spotkałem się z wieloma opiniami długo grających graczy, że cata sux i do bani. Osobiście wydaje mi się, że nie są zachwyceni bo pewnie gear z ICC HC będzie bardzo szybko słabszy od gearu spadającego w Cata i mają poczucie, że cały ich czas na darmo idzie :/
Tak samo tibijczycy jęczeli jak yalahar itd wychodziło.Poza tym powinni dodać xoroth , k'aresh i argus a nie niszczyć klasyczne zone,nie będzie już tylu sekretnych miejsc jak south sea isles/west of stonetalon :l
Miodnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 19:16   #2809
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miodnik Pokaż post
Tak samo tibijczycy jęczeli jak yalahar itd wychodziło.Poza tym powinni dodać xoroth , k'aresh i argus a nie niszczyć klasyczne zone,nie będzie już tylu sekretnych miejsc jak south sea isles/west of stonetalon :l
A mi się podoba. Ratowanie innych światów nie jest złe, ale pierw zajmijmy się własnym.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2010, 20:14   #2810
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

U mnie ludzie narzekali tylko i wyłącznie z tego powodu że spodziewali się coraz dalej idącego upraszczania gry. I o ile w niektórych sytuacjach to się ziściło o tyle w innych wręcz odwrotnie (vide nowe dungeony, których bosowie są bardziej skomplikowani niż całe ToC).
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 01:54   #2811
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Jak wam się miśki podoba 4.0.1?
Ja jako fire mag nie mam powodów do narzekań w PvP xD
Z PvE... To co robi Affi lock i Shadow Priest jest chore. Jak na ICC najlepszy mag ma 14k a lock 20k no to haaaalo. Coś mi tutaj nie gra.
Wprawdzie to było tuż przed hotfixem, ale teraz po hotfixie ja mam 15% dmgu w dół (z ICC buffem jeszcze więcej), Shadow priest stracił sporo przez nerf, ale pewnie i tak mnie przebije na luzie, za to affi lock nie dostał żadnego nerfa. Więc absurd =f
Czekam na dalsze zmiany i mam nadzieję, że wszystko się jakoś ogarnie do Cata.
A no i bugfest jest straszny. Zwłaszcza ten, co sprawia, że stoisz po godzinę w kolejce na BG, a gdy złożysz grupę 4-5 osób to po 3-4 minuty. I nie jest to w żaden sposób związane z ilością aluchów na serwie.
No, ale blizz przepisał prawie że całą grę od podstaw, trzeba cierpliwie czekać.

PS - castowanie scorchy w biegu FTW
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 03:46   #2812
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Jak na ICC najlepszy mag ma 14k a lock 20k no to haaaalo.
Lol, a skąd wziąłeś tego "najlepszego maga"? Bo mojemu gearowi do bisowego bardzo daleko, a sam potrafię wykręcić te twoje 14k na icc. Jeżeli będziecie porównywać dmg na podstawie "ten mag zrobił dzisiaj w icc 14k a lock 18k" to gl & hf, bo jakość i miarodajność takiego porównania można sobie o kant dupy rozbić. Dla porównania byłem wczoraj na VoA25 i ICC10 i zarówno w ICC był lock jak i VoA25 chyba 3 no i żaden nie miał więcej dpsu niż ja, więc chyba nikomu nie muszę tłumaczyć jak głupie jest wyciąganie wniosków z takich pojedynczych walk. Wszystko za sprawą geara i skilla jak się nie trudno domyślić. A po paczu tym bardziej malutkie różnice się liczą - zarówno w określonym itemku z seta jak i taktyce dpsowania. Np trinket który leci z bosa w rs25 i daje ~750 spell powera na ileś tam sekund, który akurat mam daje o wiele większy boost dmg niż przed patchem. Nie wspominam już o tym, że niektórzy z tego co widziałem muszą się teraz uczyć tydzień wciskania określonego guzika.

A tak ogólnie, to zauważyłem też, że druid w boomkinie nieźle teraz daje rade, chociaż jakoś nie widzę, żeby ludzie na to narzekali. Pewnie dlatego, że magów jest mnóstwo, a tych trochę mniej (zwłaszcza ogarniętych), no i na magów zawsze łatwiej ponarzekać. Jeśli chodzi o mojego maga to jest ok, bawiłem się tylko w arcane pvp i pve i frost pvp i oba dają radę. Fire nie próbowałem chociaż raz mnie typ zabił w 1v1 na bg co był w fire . Ogólnie jeżeli znowu znerfią magów to bym się nie zdziwił, chociaż chciałbym żeby zostało już tak jak jest, zwłaszcza jeśli chodzi o arcane, chociaż tutaj bardzo zawiodło mnie arcane missles, które moim zdaniem kompletnie wypadło z obiegu i opłaca się go używać jedynie do resetowania stackow arcane blasta, biorąc pod uwagę to, że kiedyś crity z tego wchodziły po +10k na jeden strzał, a teraz to w ogóle jakieś śmieszne 3-4k, więc nie specjalnie opłaca się tego używać w standardowej rotacji.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 17-10-2010 o 04:20.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 10:30   #2813
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Słoneczka moje kochane, a jak szaman wygląda w tym patchu?
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 10:44   #2814
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Kochany Grue
szamanik dostal dobrego powera tym patchu, dobry dmg wyciaga

A ja jestem totalnie wkur***** na tego patcha...problemy z logowaniem itp...
Jak blizzard mogl wypuscic takiego niestabilnego patcha...eh mam nadzieje ze szybko wejda poprawki
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 17-10-2010 o 12:41.
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 10:54   #2815
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Lol, a skąd wziąłeś tego "najlepszego maga"? Bo mojemu gearowi do bisowego bardzo daleko, a sam potrafię wykręcić te twoje 14k na icc. Jeżeli będziecie porównywać dmg na podstawie "ten mag zrobił dzisiaj w icc 14k a lock 18k" to gl & hf, bo jakość i miarodajność takiego porównania można sobie o kant dupy rozbić. Dla porównania byłem wczoraj na VoA25 i ICC10 i zarówno w ICC był lock jak i VoA25 chyba 3 no i żaden nie miał więcej dpsu niż ja, więc chyba nikomu nie muszę tłumaczyć jak głupie jest wyciąganie wniosków z takich pojedynczych walk. Wszystko za sprawą geara i skilla jak się nie trudno domyślić. A po paczu tym bardziej malutkie różnice się liczą - zarówno w określonym itemku z seta jak i taktyce dpsowania. Np trinket który leci z bosa w rs25 i daje ~750 spell powera na ileś tam sekund, który akurat mam daje o wiele większy boost dmg niż przed patchem. Nie wspominam już o tym, że niektórzy z tego co widziałem muszą się teraz uczyć tydzień wciskania określonego guzika.
To w takim razie albo była to kwestia specki, albo jeszcze niewyrobionej rotacji (rajd był w środę - patch day gdzie prawie nic nie działało ).
Czym rajdujesz btw Ryba?
Mówie o magu, ponieważ przed patchem bardzo często był w topie, zresztą w tym runie też często był 3-4, ale przed nim był jeden affi i jeden shadow co odskoczyli od reszty świata po 5-6k dpsu.
Zobaczymy teraz w poniedziałek, ale biorąc pod uwagę fakt, że fire dostał 15% mniej dmgu, to na żadną konstruktywną walkę nie liczę.
Cytuj:

A tak ogólnie, to zauważyłem też, że druid w boomkinie nieźle teraz daje rade, chociaż jakoś nie widzę, żeby ludzie na to narzekali. Pewnie dlatego, że magów jest mnóstwo, a tych trochę mniej (zwłaszcza ogarniętych), no i na magów zawsze łatwiej ponarzekać. Jeśli chodzi o mojego maga to jest ok, bawiłem się tylko w arcane pvp i pve i frost pvp i oba dają radę. Fire nie próbowałem chociaż raz mnie typ zabił w 1v1 na bg co był w fire . Ogólnie jeżeli znowu znerfią magów to bym się nie zdziwił, chociaż chciałbym żeby zostało już tak jak jest, zwłaszcza jeśli chodzi o arcane, chociaż tutaj bardzo zawiodło mnie arcane missles, które moim zdaniem kompletnie wypadło z obiegu i opłaca się go używać jedynie do resetowania stackow arcane blasta, biorąc pod uwagę to, że kiedyś crity z tego wchodziły po +10k na jeden strzał, a teraz to w ogóle jakieś śmieszne 3-4k, więc nie specjalnie opłaca się tego używać w standardowej rotacji.
Ta, AM są teraz bezużyteczne, chyba że wypaliłeś się z many.
PS - czyli grasz arcane PvE. no ciekawe. Czyżby był teraz lepszy od fire?

Cytuj:
A ja jestem totalnie wkur***** na tego patcha...problemy z logowaniem itp...
Jak blizzard mogl wypuscic takiego niestabilnego patcha...eh mam nadzieje ze szybko wejda poprawki
Problem z tym patchem jest głównie taki, że wiele rzeczy się kłóci z tymi starymi rzeczami, co zostają do dnia premiery cata. Większość z błędów, które teraz istnieją nie występuje na becie. Dlatego tak źle jest.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 17-10-2010 o 10:56.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 12:57   #2816
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ta, AM są teraz bezużyteczne, chyba że wypaliłeś się z many.
PS - czyli grasz arcane PvE. no ciekawe. Czyżby był teraz lepszy od fire?
W tym gearze który ma ryba (264~~ item lvl) arcane był lepszy od fire już przed patchem(może w wyjątkowych sytuacjach fire był lepszy,ale odrobinkę). Teraz sam nie wiem jak jest

Ale pvp... Scorch w biegu

Ostatnio edytowany przez VarianWrynn - 17-10-2010 o 12:58.
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 16:21   #2817
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
W tym gearze który ma ryba (264~~ item lvl) arcane był lepszy od fire już przed patchem(może w wyjątkowych sytuacjach fire był lepszy,ale odrobinkę). Teraz sam nie wiem jak jest

Ale pvp... Scorch w biegu
Co ty, na ICC25 i 25 HM (264-277) dobrze złożony fire składał arcane speckę. Tylko trzeba było to odpowiednio zrobić. Arcane był lepszy tylko np. LK gdzie przydawał się do slowowania Valkirii, ale jeśli chodzi o DPS to topowe gildie chodziły z fire magami - poszukaj sobie
Ogólnie Arcane był przemega w ToCu. w ICC zaczynał podupadać i im dalej w las tym bardziej przeganiał go fire. W BiS gearze (pre 4.0.1 ofc) Fire dominował kompletnie.

Teraz faktycznie... Spadło sporo kryta, więc fire może polecieć za arcane speckę, choć przez nerfed AMy, to trudno mi dokładnie powiedzieć...
Jakby nie patrzeć straciliśmy:
1. 3-6% kryta z FM
2. 5% kryta od boomkina. Ele shammy jest u nas dość rzadko, by był elemental oath.
Trzeba testować, zobaczymy jak to będzie wyglądać
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 16:57   #2818
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Czym rajdujesz btw Ryba?
Mówie o magu, ponieważ przed patchem bardzo często był w topie, zresztą w tym runie też często był 3-4, ale przed nim był jeden affi i jeden shadow co odskoczyli od reszty świata po 5-6k dpsu.
Zobaczymy teraz w poniedziałek, ale biorąc pod uwagę fakt, że fire dostał 15% mniej dmgu, to na żadną konstruktywną walkę nie liczę.
Ta, AM są teraz bezużyteczne, chyba że wypaliłeś się z many.
PS - czyli grasz arcane PvE. no ciekawe. Czyżby był teraz lepszy od fire?
Rajduje w arcane, zarówno po patchu, jak i przed. Tak jak ktoś napisał wyżej i miał racje - fire zaczyna przeganiać arcane kiedy crit w full buffach na icc osiąga jakieś 65-70%, moim zdaniem na oko jakieś 6100-6300 gsa. Ja miałem 5900 więc można powiedzieć, że moje arcane przed patchem powoli już stawało się gorsze od fire, ale jeszcze nie przekroczyło tej granicy. Tak więc z racji tego, że crita miałem jeszcze za mało, no i byłem przyzwyczajony do arcane nie rajdowałem w fire. Czułem, że jeszcze nie ten gear i zapewne miałem rację.

Co do po paczu, to ta, rajduje w arcane. Jak napisałem, fire w ogóle nie ruszyłem, bo jak zobaczyłem te 30% crita to stwierdziłem, że nawet nie ma sensu się tego tykać i na chwilę obecną myślę, że arcane ciśnie fire jeśli chodzi o dps, nawet w bisowych itemkach, chociaż mogę się mylić, bo w końcu nie testowałem : P.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 17-10-2010 o 17:01.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 17:04   #2819
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Rajduje w arcane, zarówno po patchu, jak i przed. Tak jak ktoś napisał wyżej i miał racje - fire zaczyna przeganiać arcane kiedy crit w full buffach na icc osiąga jakieś 65-70%, moim zdaniem na oko jakieś 6100-6300 gsa. Ja miałem 5900 więc można powiedzieć, że moje arcane przed patchem powoli już stawało się gorsze od fire, ale jeszcze nie przekroczyło tej granicy. Tak więc z racji tego, że crita miałem jeszcze za mało, no i byłem przyzwyczajony do arcane nie rajdowałem w fire. Czułem, że jeszcze nie ten gear i zapewne miałem rację.

Co do po paczu, to ta, rajduje w arcane. Jak napisałem, fire w ogóle nie ruszyłem, bo jak zobaczyłem te 30% crita to stwierdziłem, że nawet nie ma sensu się tego tykać i na chwilę obecną myślę, że arcane ciśnie fire jeśli chodzi o dps, nawet w bisowych itemkach, chociaż mogę się mylić, bo w końcu nie testowałem : P.
Zaraz po patchu Fire cisnęło wszystko. Self buffed bez cdków 10 man HC fire mag odemnie z gildii robił 11k dpsu na target dummy.

Btw. rogal dostał mega buffa. Kompletnie nie ogarniając rotacji, gubiąc uptime rupture i nie zgrywając cdków byłem w stanie wyciągnąć na festerze 14k dpsu. Więc jest dobrze.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2010, 18:21   #2820
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Co ty, na ICC25 i 25 HM (264-277) dobrze złożony fire składał arcane speckę. Tylko trzeba było to odpowiednio zrobić. Arcane był lepszy tylko np. LK gdzie przydawał się do slowowania Valkirii, ale jeśli chodzi o DPS to topowe gildie chodziły z fire magami - poszukaj sobie
Ogólnie Arcane był przemega w ToCu. w ICC zaczynał podupadać i im dalej w las tym bardziej przeganiał go fire. W BiS gearze (pre 4.0.1 ofc) Fire dominował kompletnie.

Teraz faktycznie... Spadło sporo kryta, więc fire może polecieć za arcane speckę, choć przez nerfed AMy, to trudno mi dokładnie powiedzieć...
Jakby nie patrzeć straciliśmy:
1. 3-6% kryta z FM
2. 5% kryta od boomkina. Ele shammy jest u nas dość rzadko, by był elemental oath.
Trzeba testować, zobaczymy jak to będzie wyglądać
Nie wiem, może mi się wydaje , ale właśnie na lk to lepszy był fire. Living bomby na vile spirity .. miazga
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:20.


Powered by vBulletin 3