Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Eternia

Notki

Eternia Wydarzenia ze świata Eternia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-08-2008, 20:52   #641
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pimpek_ Pokaż post
Lol ty myslisz ze ja jestem tibijczyk_92 ? jezeli tak uwazasz to "zal i buuul" , a jak myslisz ze kris jest frajerem to uzasadnij to , mendo jedna >.> , pamietam jak robiles pa na pierwszych lepszych graczach ktorych spotkales bo nie miales za co grac jak hacka miales a twoi wierni koledzy z deceuss nic ci nie dali bo sa skampi , a teraz sie nie odzywaj i zamknij wreszci ta niewypazana ware parowo...

Jebie mnie to kim jestes zapewne jestes jakims zdesperowanym polaczkiem co stracil bohy kiedys tam ktory sie boi napisac z maina wiec pofatygowal sie i zrobil dzis acc na tibia.pl zeby sie wyzalic. Niemartw sie mam wystarczajaco duzo kasy a PA nie robie od ladnych 2 miechow albo wiecej tak samo jak cale Decessus bye.
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2008, 22:18   #642
Pimpek_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Jebie mnie to ze mnie oklamujesz i probojesz wcisnoc ze masz duzo kasy mighty od prawdy nigdy nie uciekniesz , nie masz kolegow !! , bo jezeli ty kumpli z dece uwazasz za kumpli to pozal sie panie boze , hacka mial i kumple z gildi mu nie pomogli dla mnie jestes zakampleksionym frajerem , menda , kanalia , parowa i takim juz pozostajesz , widac po tobie ze skonczyles zawodowke , albo wyuczyles sie na malarza-tapeciarzabo nawet nie umisz sie wytlumaczyc czemu Krisa uwazasz za skonczonego frajera

NAnana , Majti & dece dwa pedaly na opence sie spotkaly i tak pozostali
A wiec zegnaj zakampleksiona mendo
Pimpek_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 06:38   #643
ImmortalSaffron
Użytkownik Forum
 
ImmortalSaffron's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2008

Posty: 20
Profesja: Elite Knight
Poziom: 103
Domyślny

No niezla napinka leci
__________________
A friend to all is a friend to none.
ImmortalSaffron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 09:17   #644
Lazi
Użytkownik Forum
 
Lazi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2008
Lokacja: DOM

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Imię: Manakandi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Domyślny

Przynajmniej temat sie rozwija xD Haha ale sie uśmiałem przy tym "NAnana , Majti & dece dwa pedaly na opence sie spotkaly i tak pozostali" plz 13 lat+ haha
__________________

Acolyte of the Cult xD
Lazi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 09:49   #645
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Zadna napinka. Ja tu wogole niemusze postowac robie to jak widze jak jakies cioty sie pucuja. Widac ze pimpek jestes jakims przydupasem Krisa czyli zapewne pochodzisz z kazz ale tak wygodniej zeby zalozyc sobie konto specjalnie zeby kozaczyc.

Ty jak i 99 % tego forum to zwykle smiecie ktore nic nie znacza i nic niemoga przykro mi ale taka jest prawda i nic z tym niezrobicie. Dobrze to ujal Fagaro piszac ze ten ktos sie liczy z zasadami to gra spokojnie a ten ktoremu niepasuje juz dawno zmienil server.

Chcesz nub posterze wyloze kase ktora aktulanie posiadam i sie przekonamy czy niemam kasy no chyba ze Ty wiesz lepiej odemnie co mam w wlasnym dp. Hah a nawet zawsze moge zrobic maly trip po takich cieciach i "lootnac" pare par boh , mysle, ze w ten sposob szybko bym kasy duzo mial czy nie?

Kumpli? W Dece~ mam moze z 4 kumpli reszta to znajomi i to nie z nimi utrzymuje kontakty.W tibie gralem jak Ty jeszcze srales w pampersy i ssales palca wiec niemartw sie mam swoich kumpli ktory sa nimi od zawsze.

Zakompleksiony? Haha , dziecko dzis 1 wrzesnia pewnie mi nie odpowiesz bo jestes na rozpoczeciu roku szkolnego podstawowki i odpiszesz bluzga za jakies 2h jak mama cie odprowadzi do domu i wlaczy ci komputer na godzinke.

Przykro mi ale aktualnie w odroznieniu od takich ciot jak Ty nie jestem po zawodowce tylko studiuje mam dziewczyne a na tibie wchodze poto zeby sobie powalczyc albo pogadac a nie na*******ac logowanie o 9:20 zeby mi tylko kopalni nikt nie zajal tak jak Ci

Wiec placz dalej , bluzgaj i rob co chcesz a i tak bedziesz wiedzial ze niemasz racji typie co pisze z post acc bo sie boi

Ostatnio edytowany przez Mighty - 01-09-2008 o 09:52.
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 11:22   #646
Pimpek_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Lazi zadne 13 lat , tylko 16 , nie jestem zadnym kumplem Krisa tylko nie moglem patrzec na twoje posty i wreszcie zalozylem sobie tu konto i powiedzialem co o tobie mysle ,, jestem stalym graczem na eterni i sledze wydarzenia ale konta nigdy tu nie mialem wiec prosze nie pisz ze jestes zdesperowanym polaczkiem ktory stracil bohy i specjalnie zakladalm nowe konto zeby cie pobluzgac.
a wogole co to wiesz o mnie mighty , prawda jest i bedzie kasy nie masz chyba pamietam i wdizialem jak pisales na trade sell death ring and demonic essense AHAUAH , ale dalej mi jednej rzeczy nie wyjasniles czemu uwazasz krisa za skonczonego frajera ? moze dlatego ze sam masz 12 lat i nie znasz slow aby to wyjasnic ?
A przydupasem to jestes ty , widziales co sswedzi robia z polakami spokojnie grajacymi na eterni i ty sie do tego przylozyles , mozna powiedziec ze zdradziles i zawiodles wszystkich polakow na eterni... jestes menda i tyle , mam swoja cicha nadzieje ze dark legionu+allied zrobia z wami porzodek.
Uwazasz ze 99 % tego forum to smiecie , to ty jestes tym 1% idealnym , bez zadnych wad ta ?

Ostatnio edytowany przez Pimpek_ - 01-09-2008 o 11:25.
Pimpek_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 11:59   #647
Vedrila_Elvan
Użytkownik Forum
 
Vedrila_Elvan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2007
Lokacja: DTR

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom mag.: 7
Domyślny

Dobra to teraz ja sie wypowiem
Zacznę od tej kwestii... nie wiem z kąd to się wzięło, że gdy zaczęły się rządy Decessus to ludzie mówili, że szwedzi się uwzięli na polaków. Prawda jest taka, że wcale nie szukali w coment kto jest polakiem, tylko frajerów (a nie oszukując się polscy gracze do takich należą). A że 80 % z nich to polaczki z wiekiem mniej więcej 13 lat to tak wyszło. Nie ma co płakać, że ten albo tamten zdradził polski naród (polewka w chuj ), bo tibia to nie całe życie i rządzi się swoimi prawami.
Szwedzi według was moi drodzy nie "zdradzili swój kraj"? Przykład Teretalu latający za Ivionem, czy Bysen wychodzący na OB vs Zejiki. Trzeba się przystosować do warunków panujących na servie, albo przeprowadzić się na inny świat, jak to wcześniej wspomniano.
Pozdrawiam.
Vedrila_Elvan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 12:28   #648
ImmortalSaffron
Użytkownik Forum
 
ImmortalSaffron's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2008

Posty: 20
Profesja: Elite Knight
Poziom: 103
Domyślny

wydaje mi sie ze 90% ludzi ktorzy graja na eterni gdyby mialo okazje doszlo by do Decessus, bo chec ustawienia sie jest i zawsze byla jednym z priorytetow
__________________
A friend to all is a friend to none.
ImmortalSaffron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 16:41   #649
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pimpek_ Pokaż post
Lazi zadne 13 lat , tylko 16 , nie jestem zadnym kumplem Krisa tylko nie moglem patrzec na twoje posty i wreszcie zalozylem sobie tu konto i powiedzialem co o tobie mysle ,, jestem stalym graczem na eterni i sledze wydarzenia ale konta nigdy tu nie mialem wiec prosze nie pisz ze jestes zdesperowanym polaczkiem ktory stracil bohy i specjalnie zakladalm nowe konto zeby cie pobluzgac.
a wogole co to wiesz o mnie mighty , prawda jest i bedzie kasy nie masz chyba pamietam i wdizialem jak pisales na trade sell death ring and demonic essense AHAUAH , ale dalej mi jednej rzeczy nie wyjasniles czemu uwazasz krisa za skonczonego frajera ? moze dlatego ze sam masz 12 lat i nie znasz slow aby to wyjasnic ?
A przydupasem to jestes ty , widziales co sswedzi robia z polakami spokojnie grajacymi na eterni i ty sie do tego przylozyles , mozna powiedziec ze zdradziles i zawiodles wszystkich polakow na eterni... jestes menda i tyle , mam swoja cicha nadzieje ze dark legionu+allied zrobia z wami porzodek.
Uwazasz ze 99 % tego forum to smiecie , to ty jestes tym 1% idealnym , bez zadnych wad ta ?

To czemu nie powiesz kim jestes? Boisz sie? Zal mi takich ludzi ktorzy pierdola o jakis zdradach i innych rzeczach. To jest tylko gra komputerowa a nie rl a Ty jak i paru innych mysli chyba na odwrot. Co jeszcze chcialem powiedziec to to , ze PA bylo na wszystkich ludziach a nie tylko na polakach ale przeciez najlatwiej powiedziec ze na pl. Nie zaluje niczego co zrobilem i zrobilbym to chetnie jeszcze raz bo chyba w tej grze chodzi o fun co nie? Niewiem o co wam chodzi z tymi szwedami w tej guild jets tylu szwedow co ludzi z innych panstw. PA juz od dawna niema jakby co niektorzy nie zauwazyli.

Nom sprzedawalem essencje itd zeby miec jakas kase bo wtedy jeszcze niemialem zadnej.

A pimpek wiesz Ty sobie mozesz pisac z anonimowego konta co najwyzej i nawyzywac to jest wszystko co mozesz bye =(

Niebede juz odpisywal komus kto niechce powiedziec kim jest i zgrywa cfaniaka na forum.
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 17:00   #650
Pimpek_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

No trudno ja sie nie dowiem dlaczego uwazasz krisa za skonczonego frajera a ty sie nie dowiesz kim jestem , i na tym nasza klotnia sie zakonczy , ale i tak dalej bede obserwowal twoje postepowanie na eterni , narazie
Pimpek_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 17:30   #651
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pimpek_ Pokaż post
No trudno ja sie nie dowiem dlaczego uwazasz krisa za skonczonego frajera a ty sie nie dowiesz kim jestem , i na tym nasza klotnia sie zakonczy , ale i tak dalej bede obserwowal twoje postepowanie na eterni , narazie
Nom to jest jedyne co mozesz robic, dobrze to ujales "obserwowac"

Ostatnio edytowany przez Mighty - 01-09-2008 o 17:33.
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 22:06   #652
Lazi
Użytkownik Forum
 
Lazi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2008
Lokacja: DOM

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Imię: Manakandi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Domyślny

Oj Mighty po co się pałujesz mi by sie nie chciało takich długich postów pisac xD PP
__________________

Acolyte of the Cult xD
Lazi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2008, 20:55   #653
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mighty Pokaż post
Zadna napinka. Ja tu wogole niemusze postowac robie to jak widze jak jakies cioty sie pucuja. Widac ze pimpek jestes jakims przydupasem Krisa czyli zapewne pochodzisz z kazz ale tak wygodniej zeby zalozyc sobie konto specjalnie zeby kozaczyc.

Ty jak i 99 % tego forum to zwykle smiecie ktore nic nie znacza i nic niemoga przykro mi ale taka jest prawda i nic z tym niezrobicie. Dobrze to ujal Fagaro piszac ze ten ktos sie liczy z zasadami to gra spokojnie a ten ktoremu niepasuje juz dawno zmienil server.

Chcesz nub posterze wyloze kase ktora aktulanie posiadam i sie przekonamy czy niemam kasy no chyba ze Ty wiesz lepiej odemnie co mam w wlasnym dp. Hah a nawet zawsze moge zrobic maly trip po takich cieciach i "lootnac" pare par boh , mysle, ze w ten sposob szybko bym kasy duzo mial czy nie?

Kumpli? W Dece~ mam moze z 4 kumpli reszta to znajomi i to nie z nimi utrzymuje kontakty.W tibie gralem jak Ty jeszcze srales w pampersy i ssales palca wiec niemartw sie mam swoich kumpli ktory sa nimi od zawsze.

Zakompleksiony? Haha , dziecko dzis 1 wrzesnia pewnie mi nie odpowiesz bo jestes na rozpoczeciu roku szkolnego podstawowki i odpiszesz bluzga za jakies 2h jak mama cie odprowadzi do domu i wlaczy ci komputer na godzinke.

Przykro mi ale aktualnie w odroznieniu od takich ciot jak Ty nie jestem po zawodowce tylko studiuje mam dziewczyne a na tibie wchodze poto zeby sobie powalczyc albo pogadac a nie na*******ac logowanie o 9:20 zeby mi tylko kopalni nikt nie zajal tak jak Ci

Wiec placz dalej , bluzgaj i rob co chcesz a i tak bedziesz wiedzial ze niemasz racji typie co pisze z post acc bo sie boi

O mein gott.

Dziecko tibii :<
__________________
Wannabe Kurt Russel.
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 21:13   #654
ImmortalSaffron
Użytkownik Forum
 
ImmortalSaffron's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2008

Posty: 20
Profesja: Elite Knight
Poziom: 103
Domyślny

Jest ktos zorientowany w przebiegu openki na okolnir?
__________________
A friend to all is a friend to none.
ImmortalSaffron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 21:49   #655
Xavelx
Użytkownik Forum
 
Xavelx's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 35
Stan: Niegrający
Imię: Xavelx
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 63
Skille: 80/63
Poziom mag.: 15
Domyślny

Jest .cam na tibia.de zdaje mi się ze DL wygrało tę bitwie
Xavelx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2008, 12:37   #656
Lazi
Użytkownik Forum
 
Lazi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2008
Lokacja: DOM

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Imię: Manakandi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Domyślny

28-6 dla DL
__________________

Acolyte of the Cult xD
Lazi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2008, 12:39   #657
Vedrila_Elvan
Użytkownik Forum
 
Vedrila_Elvan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2007
Lokacja: DTR

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom mag.: 7
Domyślny

Trzeba pogratulować DL bo pokazali naprawdę tym razem świetne pvp.
Vedrila_Elvan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2008, 09:27   #658
ImmortalSaffron
Użytkownik Forum
 
ImmortalSaffron's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2008

Posty: 20
Profesja: Elite Knight
Poziom: 103
Domyślny

Z powodu terrorystycznej dzialalność gangu pk plx pod szyldem Jynkky
Krin tworzy sojusz do walki z pk. Każdy kto chce walczyć może dołączyć, lvl nie ma znaczenia

Kod:
http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=2292867
__________________
A friend to all is a friend to none.
ImmortalSaffron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2008, 18:37   #659
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

nie powiedzialbym ze DL wykazalo sie jakims super pvp. Bylo ich wiecej, byli przygotowaniu na atak, a gdy Dec popelnilo blad probujac ich atakowac wtedy DL wykorzystalo okazje i zapedzili ich w miejsce bez ucieczki.. inaczje ta walka nie mogla sie potoczyc
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 11:09   #660
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
nie powiedzialbym ze DL wykazalo sie jakims super pvp. Bylo ich wiecej, byli przygotowaniu na atak, a gdy Dec popelnilo blad probujac ich atakowac wtedy DL wykorzystalo okazje i zapedzili ich w miejsce bez ucieczki.. inaczje ta walka nie mogla sie potoczyc

Nie tyle zapedzili nas tam co sami chcielismy tam isc w innych miejscach mogli by nas wziasc z dwoch stron. Niema co ukrywac pocisneli nas i tyle. Bylo ich zdecydowanie wiecej od nas.

Blad jaki popelnilismy to to , ze niemielismy przy sobie wlasnych noob charow i nie zabilismy ich noob charow ktore odgradzaly nas po to zeby DL zdobywal jak najwiecej free space no i skonczylo sie jak sie skonczylo.

Mam nadzieje ze next time inny bedzie wynik.
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin 3