Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2006, 20:39   #121
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igomas
Wystarczy miec wade wzroku (ale nie byle jaka) Wtedy jestes niezdolny do sluzby wojskowej sprawdzone xD dziala...
Jestem dyslektykiem,dysgrafem,daltonistom i mam alergię,wezmą mnie ?
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2006, 21:09   #122
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
-słyszałem też że we wojsku można było (kiedyś) i właśnie niewiem czy teraz też, wyrobić sobie prawo jazdy za free?
Tak można ale tylko kategorie C (cieżarówki pow. 3.5T) i tylko w jednostkach logistycznych. (niewiem czy czasem B nie jest wymagane do podejscia do C).
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 21:15   #123
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Jestem dyslektykiem,dysgrafem,daltonistom i mam alergię,wezmą mnie ?
Nie wierzę, że masz tyle dysmózowi naraz. Poza tym, z tego co mi wiadomo, dyslektycy mają ogromne trudności z obsługą komputera, hmmmm?

Cytuj:
Nie ma takich zwierząt które zabijałyby się dla zabawy lub bez powodu!!!
Owszem, są zwierzęta, które zabijają dla zabawy, ale nie ma, takich które zabiłyby swojego "ot, tak".

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 19-01-2006 o 21:39.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 21:19   #124
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpicel
Pojscie do wojska do nasz obowiazek wobec panstwa, wobec Polski (tak mowi Konstytucja). Gdy idziemy "do wojska" powinnismy czuc dume, ze mozemy sluzyc Ojczyznie,[...]
Obowiązkiem jest też na przykład płacenie podatków, ale wystarczy, że taki Ojciec Dyrektor sobie zarejestruje rozgłośnię/telewizję "katolicką" i już państwo ma gdzieś to ile on zarabia. Czemu ja nie mogę "zarejestrować siebie jako cywil" i nie iśc do wojska? Dumę czył bym z zaliczonych studiów, pewnej pracy która nie zostanie mi przerwana przez ZSW a nie z roku wyciętego z życiorysu...

@Walekifa: szkoła to jedyne miejsce gdzie uznają jakiekolwiek dys-, i to za durzo...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 21:42   #125
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Nie wierzę, że masz tyle dysmózowi naraz. Poza tym, z tego co mi wiadomo, dyslektycy mają ogromne trudności z obsługą komputera, hmmmm?



A jednak.Co prawda dyslekcję stwierdziła u mnie facetka dopiero w gimnazjum,ale ja to zaczełem potwierdzać(myślałem że to ma się od urodzenia,a teraz nagle wemnie wstąpiło) Teraz pytam się nawet o proste wyrazy.

Nie wiem czy pisze się różnica czy rużnica,żucić czy rzucić.

Pozatym nieraz ucze się czegoś bardzo długo,a połowa wylatóje mi z głowy po 15 minutach.

Co do kompa,to problemów nie mam.Poza tym że nie moge pojąć HTML,a 3 razy próbowałem się nauczyć.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 19-01-2006 o 21:44.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 12:33   #126
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Mały offtop. Jakoś qrva przedtem nikt nie słyszał o jakiś dysfunkcjach. Jakiś wytwór po awarii w Czarnobylu, czy jak?
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 12:55   #127
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Mały offtop. Jakoś qrva przedtem nikt nie słyszał o jakiś dysfunkcjach. Jakiś wytwór po awarii w Czarnobylu, czy jak?
Tak samo nie slyszeli o rakach, dzumach, cholerach, AIDSach i innych.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 14:33   #128
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Pozatym nieraz ucze się czegoś bardzo długo,a połowa wylatóje mi z głowy po 15 minutach.
Wylatuje. Uje sie nie kreskuje. Ty pewnie tak jak wiekszosc dyscośtam nie znasz zasad ortografii... To stara choroba, nazywa sie "lenistwo".
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 14:37   #129
Stefan12341
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2005

Posty: 134
Domyślny

Ja powiem szczerze mam zamiar zwiazac swoja przyszlosc z wojskiem. NIe jestem jakims dzieckiem, ktore mysli ze wojna jest podobna do gry komputerowej, nie. Jestem harcerzem. Przyzwyczailem sie do tych klimatow militarnych, poprostu. Wiecie co do tej pracy w wojsku, nie chodzi mi o to zeby isc na front itd. Jest wiele innych potrzebnych osob w wojsku, ktore wcale nie chodza walczyc itd. Tylko w wojsku malo placa, grosze, trza byc naprawde dobrym, wysoko postawionym zeby utrzymac rodzine.

A co do tego jak marudzicie ze nie chcecie isc do wojska. NIe przesadzajcie. Wiem ze ciezko, ale jesli wymiekacie jzu przy mysleniu o pompkach, o ostrym zmeczeniu, to wam wspolczuje. Odpracowac cos dla panstwa, naszego panstwa, ktore tyle "przezylo" w histori. moze to zabrzmi dziwnie, ale jestem patriota. A pomysleliscie jakie to beda wspomnienia? co bedziecie mogli popowiadac swoim dzieciom? Moj dziadek do tej chwili opowiada o wojsku, a pradziadek opowiada mi jak to bylo podczas II WŚ. Co to jest bol, wojna itd. Mozecie nie zrozumiec co mowie, no ale coz kazdy ma na to swoje poglady, wiec nie nalezy sie klocic.
__________________
-
Stefan12341 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 16:17   #130
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Wylatuje. Uje sie nie kreskuje. Ty pewnie tak jak wiekszosc dyscośtam nie znasz zasad ortografii... To stara choroba, nazywa sie "lenistwo".
Co do tej dysleksji to jedni naprawdę chorują na lenistwo ale za to inni naprawdę mają dysleksje. Ja naprzykład znam zasady pisowni (o tyle o ile ) ale sadze błedy ort w co drugim wyrazie (jestem dys lektykiem ortografem i czyms tam jeszcze, już nie pamietam) -,-. Czasem jest to irytujace bo zabardzo nielubie ludzi ktorzy sie wyśmiewają zemnie ze stawiam "byki", mówiąc to w taki sposób jak bym zrobił komuś cos złego... szczeże mówiac teraz się zastanawiam ile błedów ort poleciało w tym tekscie. Co do dysleksji to niejest to tylko od błędów ort i innych takich, poczytaj sobie o tym, zanim znowu puscisz znowu głupi text tego co tam na góże.

@topic

Dalej się zastanawiam czy nie muszę obawiać sie wezwania do woja w czasie studiów i po zakonczonych studiach, a jesli coś takiego dostane to czy po zakonczonych studiach moge sie odowołać? Odrazu zaswiadczam że jestem zdrowy ale za leniwy zeby iść na coś co raczej mi sie w życiu nie przyda.

Ostatnio edytowany przez MKM - 20-01-2006 o 16:22.
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 21:20   #131
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Tak samo nie slyszeli o rakach, dzumach, cholerach, AIDSach i innych.
Dżuma i cholera znana był od pradawnych czasów. AIDS - przed II WŚ nikt o tym nie słyszał, i pewnie w Europie to nawet nie występowało. Potem wraz z epidemią free love & flower power się rozprzestrzeniło po całym świecie.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 00:04   #132
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MKM
Co do tej dysleksji to jedni naprawdę chorują na lenistwo ale za to inni naprawdę mają dysleksje. Ja naprzykład znam zasady pisowni (o tyle o ile ) ale sadze błedy ort w co drugim wyrazie (jestem dys lektykiem ortografem i czyms tam jeszcze, już nie pamietam) -,-. Czasem jest to irytujace bo zabardzo nielubie ludzi ktorzy sie wyśmiewają zemnie ze stawiam "byki", mówiąc to w taki sposób jak bym zrobił komuś cos złego... szczeże mówiac teraz się zastanawiam ile błedów ort poleciało w tym tekscie. Co do dysleksji to niejest to tylko od błędów ort i innych takich, poczytaj sobie o tym, zanim znowu puscisz znowu głupi text tego co tam na góże.
Powiedz mi, bez pytania sie/sprawdzania w necie, na czym polega :
-dysgrafia
-dysortografia
-dysleksja
Sorry, ale gdybym ja byl chory na cos, wiedzialbym raczej, co to za choroba. Nie napisalbym "jestem chory na raka,aids i cos jeszcze, nie pamietam".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.P.M
Dżuma i cholera znana był od pradawnych czasów. AIDS - przed II WŚ nikt o tym nie słyszał, i pewnie w Europie to nawet nie występowało. Potem wraz z epidemią free love & flower power się rozprzestrzeniło po całym świecie.
Slyszeli, tylko podpisywali to pod inne gatunki chorob. Tak samo rak - mysleli, ze po prostu siada organizm. Rak skory? Czesto mylony z tradem (nie tradzikiem! ) A dysfunkcje trudno bylo wylapac, bo maloktory umial pisac/czytac/malowac Arystokracji bylo stosunkowo malo, wiec i mniejszy odsetek byl. I czesto przyklejano komus takiemu latke "glupka".

@Topic : czyzby temat sie wyczerpal? Skonczyly sie nam argumenty?
@Igomas : dobrze gadasz
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 07:46   #133
Boryna
Użytkownik Forum
 
Boryna's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDAŃSK
Wiek: 39

Posty: 111
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 101
Skille: 20/25
Poziom mag.: 66
Domyślny

ja już 2 lata jestem studentem a na WKU nie zaniosłem zaświadczenia ze studiuje mam kat. A i jakos mnie "ojczyzna nie wzywa" ( chyba juz jestem na rezerwie z tego co sie orientuje)

a co do armi zawodowej to słyszałem ze ma być taka w pełni do 2010 r.
I jestm jej zwolennikiem bo armia z poboru w dzisiejszych czasach to tylko zbedny worek na pieniądze bez dna.
__________________
Chdźby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna
Boryna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 10:09   #134
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Wylatuje. Uje sie nie kreskuje. Ty pewnie tak jak wiekszosc dyscośtam nie znasz zasad ortografii... To stara choroba, nazywa sie "lenistwo".
ehhh,nawet nie wiesz ile czasu spędzałem kójąc ortografię,było jedno w życiu dyktando za któe dostałem czwórkę,w innych robiłem po 12-15 błędów.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:44.


Powered by vBulletin 3