Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-07-2005, 09:48   #1
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny Kazde pokolenia ma jakis cel... a moje kur** nie - moje marne skrobanie o malolatach

W sumie to nie wiedzialem jak nazwac ten temat.

W tej chwili jakos malo mnie ovchodzi stwierdzenie, ze "nie wiek decyduje o dojzalosci, ale rozwoj psychiczny" i "niektorzy 14 latkowie sa bardziej dojrzali od niektorych 18 latkow". Osobiscie nie znam zadnego takiego przypadku... ale nie o tym chcialem napisac.

Wlasnie natknelem sie na ten artykuł: http://wiadomosci.onet.pl/1237382,720,3,kioskart.html

I tak sie zastanawiam. Czy ja juz naprawde jestem taki stary, ze podejscie 15 latkow jest bardzo zalosne?

Bo jesli spotkalbym jakas 15latke (na szczescie nie mam z takimi stycznosci), ktora przyznalaby sie, ze 'pierwszy raz' ma juz za soba i zrobila to z pelna odpowiedzialnoscia i z milosci bez zachamowania powiedzialbym, ze jest zwykla, najnormalniejsza *****.

Pierwszy raz w wieku 15 lat to wogole makabra;] Albo zwiazek 15 latki z 24 latkiem z nadzieja, ze to jest z milosci. Gdzie sie podzialu czasu, kiedy ludzie kochalo sie z milosci a nie 'bo to jest trendy'? powiesz dla smarkuli dwa slowa i ona juz gotowa zrobic wszystko. Czy dziewczyny z waszego pokolenia to kretynki i idiotki? Czy mi sie tylko wydaje?

Czy ja przespalem jakas rewolucje spoleczna?

Ludzie - przeciez to jest chore co sie teraz wyprawia. Gdzie nie pojde, z kim nie bede gadal slysze jak jakis koles w wieku 14 lat mowi: "ja to jestem odpowiedzialny i bardziej rozwiniety od innych rowiesnikow". Ale jakos nie widac dowodow na to. No chyba, ze za dowod odpowiedzialnosci mozna brac to, ze koles sie nachla czy nacpa (mowie takze o trawce) i bedzie sie tym chwalil na lewo i prawo.

W sumie troszeczke glupio mi to krytykowac bo sam tak robilem Ale mimo wszystko znalem swoje mijesce w szeregi i nie bebnilem naokolo jaki ja jestem 'dorosly'

To moj manifest... napisalem go wspolnie z O.Rydzykiem.

Ide po sznur... moze tym razem sie uda
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2005, 10:11   #2
Liado
Użytkownik Forum
 
Liado's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004

Posty: 277
Liado ma numer GG 5663472
Domyślny

Ja się nie spotkałem jeszcze z żadną 14-15 latką która już to robiła. Są co prawda nieletnie kurtyzany ale to już zupełnie co innego bo one tak zarabiają na życie.
"Powiesz dla smarkuli dwa slowa i ona juz gotowa zrobic wszystko. Czy
dziewczyny z waszego pokolenia to kretynki i idiotki? Czy mi sie tylko wydaje?"
Niewiele jest takich. Zazwyczaj to zaklompeksione babiszcza które może mają trochę "zewnętrznej" urody ale jak słuchają starszych "koleżanek" (któe są oczywista bardzo trendi i wogóle) ile to one razy i w jakich pozycjach to później żęby nie być gorszą dają... tylnią część ciała.
"Ja to jestem odpowiedzialny i bardziej rozwiniety od innych rowiesnikow" im chodzi oto że albo są jednymi z niewielu w klasie którzy nie palą. Albo że na ostatniej imprezie wypalili/wypili mniej niż inni. Niektórzy mówią że są już dorośli... :/ Będą tacy jak nabiorą dystansu do siebie i innych i przestaną wreszcie gadać o tym że oni to już mają całe cy latka czyli są już dorośli.
__________________



Liado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:14   #3
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Taak... załóżmy, że 80% nastolatków to takie "dojrzałe" osobistości.
Taak... dobrze. Tylko co to 80% ma do pozostałych 20%, normalnych osób?
I właśnie tutaj manifest zaczyna klękać - wszystko to oznacza nic innego jak uogólnianie.
Spotkałeś parę osób zachowujących się tak, jak opisałeś, ale czy to znaczy, że wszyscy wokół to niewyżyci seksualnie zboczeńcy?
Owszem, część czytająca te wszystkie kolorowe pisemka prawiące o seksie może stać się kandydatem do późniejszych pedofili, alfonsów czy innych gwałcicieli.
W każdym razie - odczep się ode mnie.
__________________
TheNatoorat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:16   #4
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Fakt. To co sie teraz wyprawia jest chore. Te czasopisma mnie śmieszą swoją żałosnością. Jak mam zły humor, to wchodze na forum filipinki się pośmiać z głupoty ludzkiej. A tak na serio jest to okropne. Mało jest naprawdę poważnych dziewczyn jak i chłopaków. Wszyscy uważają, że są tacy dorośli i w ogóle - pełna odpowiedzialność. A jak im się wytknie głupote w rozumowaniu to cię zjedzą żywcem. Mało jest naprawdę rówieśników poważnych, a jeszcze mniej, tych co nie uwalili się tak, ze można nimi łatwo manipulować (pare razy w ten sposób zdobyłem batony, chipsy ;] - urodzony ze mnie polityk co? )[część ludzi nie pamiętało, ze pokupowali takie rzeczy ]
A teraz wróćmy do tematu.
Pisemka takie propagóją "wolność" ,a to się większości moich rówieśników się to podoba. Bo niby są tacy dorośli i w ogóle...

PRAWDZIWYM TESTEM DOROSŁOŚCI JEST PRÓBA WYCHOWANIA TWOJEGO DZIECKA NA POŻĄDNĄ OSOBĘ.

Nie czuję się dorosły, ale w jakimś sensie mądrzejszy od nich. Mam cel. Chcem go osiągnąć. Żadna niechciana ciąża mojej dziewczyny (której nie mam), żadna "maryśka", żadne papierosy (i alkohol -zostane zbesztany ;])
nie przeszkodzi mi w jego urzeczywistnieniu.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:20   #5
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

A ze sie tak spytam...czy kogos to interesuje, ze 15 letnia dziewczyna przespala sie z chlopakiem? A co mi do tego? Jak chce, to prosze. To ona najwyzej bedzie miala w razie wypadku przechlapane zycie juz na starcie, a nie ja.

AD " jak jakis koles w wieku 14 lat mowi: "ja to jestem odpowiedzialny i bardziej rozwiniety od innych rowiesnikow"" - tym wlasnie zdaniem pokazuje, jaki to on "rozwiniety" jest. Pff....

I...
"No chyba, ze za dowod odpowiedzialnosci mozna brac to, ze koles sie nachla czy nacpa (mowie takze o trawce) i bedzie sie tym chwalil na lewo i prawo."

Tez - co mi do tego? To on bedzie sie na wroclawskim Dworcu Glownym zwijal na ziemi i prosil o 50 groszy, a nie ja.

@Edit : Nightwalker : bez alkoholu?! No co ty? Nie jestes "zią"?Ja cie, juz sie do ciebie nie odzywam, ty...ty...abstynencie ty!
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 13-07-2005 o 10:21.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:28   #6
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A ze sie tak spytam...czy kogos to interesuje, ze 15 letnia dziewczyna przespala sie z chlopakiem? A co mi do tego? Jak chce, to prosze. To ona najwyzej bedzie miala w razie wypadku przechlapane zycie juz na starcie, a nie ja.

AD " jak jakis koles w wieku 14 lat mowi: "ja to jestem odpowiedzialny i bardziej rozwiniety od innych rowiesnikow"" - tym wlasnie zdaniem pokazuje, jaki to on "rozwiniety" jest. Pff....

I...
"No chyba, ze za dowod odpowiedzialnosci mozna brac to, ze koles sie nachla czy nacpa (mowie takze o trawce) i bedzie sie tym chwalil na lewo i prawo."

Tez - co mi do tego? To on bedzie sie na wroclawskim Dworcu Glownym zwijal na ziemi i prosil o 50 groszy, a nie ja.

@Edit : Nightwalker : bez alkoholu?! No co ty? Nie jestes "zią"?Ja cie, juz sie do ciebie nie odzywam, ty...ty...abstynencie ty!
Założyciel tematu miał na celu ukazanie tego, jak współczesna młodzież uważa się za "dorosłą"...
Poza tym "co mi do tego" nie wiem ile masz lat, ale jeśli takie będzie podejście ludzi do tego typu problemów, to za niedługo wrócimy do pradawnych zwyczajów ożenku w wieku 16 lat
Poza tym, na tym forum jest sporo młodzieży w/w wieku, wiec uwazam, ze ten temat ma sens. To tylko moje zdanie
__________________
Wilq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:29   #7
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Też się z tym spotkałem... Chodź jestem "smarkacz" to jednak rozumiem co te "idiotki" wyprawiają. Jedna się maluje jak prostytutka (serio >,< tona tuszu, szminka krwista itd.) i łazi z jakimiś pijakami z pod spożywczaka -,-"

Inna w sobote ma na GG status "Michał kocham Cie" w poniedizłek "damianku nie zostawiaj mnie", a w czwartek "Ide spać... Będe śniła o tobie mój kochany Mariuszku"... czy to nie ejst żałosne O_o Codzień odprowadza ją pod kaltke inny synek>,<

Teraz to chyba im młodsze pokolenie tym jest ono coraz głupsze w przyszłości...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:30   #8
Murzyn barbarzynca
Użytkownik forum
 
Murzyn barbarzynca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2005
Lokacja: Wrocek :)

Posty: 20
Murzyn barbarzynca ma numer GG 9152781
Domyślny

ehh niestety zgodze sie z tym co mowisz ale z kad sie to bierze czemu oni tacy sa? (ja jestem w tym wieku ale jakos narazie nie mysle o tym )
Murzyn barbarzynca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:36   #9
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Naukowcy już dawno zauważyli wpływ topnienia lodowców na zachowanie ludzi. Im lodowce robią się mniejsze tym ludzie zachowują się głupiej. Te badania były robione wraz z badaniami Mr.Jediego na temat "Wpływ Zorzy Polarnej na miesiączkowanie pingwinów ceserskich", a to już jakiś "certyfikat" jakości, nie?


@Nekromanta
Jak koleś się nie będzie uczył i nie znajdzie pracy to na niego pójdą pieniądze z twoich podatków, a można je przeznaczyć na jakieś "lepsze" cele.

*nuci "Hit That"*
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 13-07-2005 o 10:47.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:40   #10
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Tak sie teraz porobilo. Ja mam 14 lat i z moimi rowiesnikami nie jest tak zle (przynajmniej ta czescia, ktora znam). Jak widze dziewczyny, ktore maja 2,5 t tuszu, szminek i innych tego typu badziewi na twarzy to mi sie plakac chce. Wg mnie znacznie lepiej wygladaly by bez makijazu, albo z takim lekkim "podkreslajacym urode" czy jak to tam sie okresla. Pewnie wydaje im sie ze makijaz czyni doroslym. Widzialem takze wiele dziewczyn ktore raczej na 99% mialy "lekka" nadwage i przy tym paradowaly po ulicy w obcislej, przykrotkiej bluzeczce. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze miedzy spodniami a bluzeczka wisial im fald tluszczu. Tak samo nie rozumiem palenia i cpania w wieku 13-14 lat. Im pozniej sie zacznie, tym lepiej, bo mniej zdazy to uszkodzic nasz organizm. Oczywiscie najlepiej wogole nie zaczynac, ale to juz inna sprawa. Takie palenie, to u sporej czesci wydaje mi sie takze jakby na pokaz.
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:48   #11
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Ja może narazie nic nie wiem, ale na gg kilka dziewczyn ma takie opisy że.. niepowiem... raz ma "myśle o tobie", "śpie i śnię :* " ,jakieś głupie wierszyki i inne gówna.. po co pokazują to publicznie... podniecają się? Moim zdaniem dziewczyny są naprawde BARDZO dziwne...potem będą płakać że je ktoś zg***cił... no, jak sie ma takie opisy.. może ktoś z was zna akcje "Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie".... właśnie..
Dziewczyny sux!
Porządni ludzie rox!
Gunz Online rox!
Ja rox!
Modki rox!
Por***ni ludzie sux!
P.S. sora za przekleństwa. trzeba się czasem wyżyć
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:52   #12
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Matek, tu nie chodzi o sam seks, o samo pisanie o erekcji przy topliście Bravo, równie dobrze mogłoby to być opowieść o Gumisiach, skoro ty coś skrąbnąłęś to ja też się nie pohamuję: Młodzież szuka czegoś nowego, dającego im nowe doznania, ciekawe tylko czy to wina naszych czasów czy wina tego, że co 2 gówniarz miał wszystko jak na dłoni, rozpuścił się aż wszystko wydało mu się nudne, a o czym można mówić poza dragami? O seksie, gdyby było to już zupełne dno to w Bravo pisano by o dragach, ale to już przecież wyraźna przesada, przecież tu są dorośli poważni ludzie, którzy nie pozwolili by Bravo girl pisać takich rzeczy i nie pozwalali by tego dzieciakom czytać. A seks to produkt w sam raz, świetnie się sprzedający wśród pokolenia szukającego nowych doznań, gdyby tym tematem zainteresował się np. CKM to była by niezła lektura faktów na temat dzisiejszej młodzieży, czasami myślę, że jeżeli nie jesteś wydurniającym się gówniarzem bakającym marijuany i nie "przyznajesz się" wśród przyjaciół, że jesteś "dojrzały" to jesteś wysoko ponad tym. To jest poważny problem, bo za kilka lat tu będzie takie dno, że trzeba będzie uciekać za granicę. Czy smarkacze nie mają nic do roboty jak czytać o orgaźmie Moniki, która ma 15 lat i ma nieregularną miesiączkę?! Nosz qrva, przesada, jak takie coś się może sprzedawać? Kolejne po takim Bravo jest, nie lepsze, mtv. Ja lubię sobie czasem obejrzeć jakiś program, nawet zabawne jak chcesz się rozluźnić, ale oglądać to tak namiętnie jak starowinki słuchają Radia Maryji? To wszystko zmierza w złą stronę... w bardzo złą bo takie kolorowe gówno może w głowie pomieszać priorytety.
Przynajmniej mi trochę ulżyło jak napisałem te kilka linijek wypocin .
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:57   #13
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Powiem to tak - nie miałem jeszcze okazji poznać interesującej ("głębokiej") dziewczyny, czytającej regularnie bravo.
Amerykański model młodości chyba zawiódł...
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 10:57   #14
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Wy tu wszyscy o paleniu i cpaniu, a main theme to jest seks uprawiany przez 13-latkow. Wiec ja sprobuje wypowiedziec sie conieco na ten wlasnie temat.

Juz nawet nie bede mowic, ze odbywanie stosunkow plciowych przez osoby ponizej bodajze 15 (czy 14, nie pamietam) roku zycia jest zabronione przez polskie prawo, bo na to nasze prawo i tak kazdy zlewa jak tylko moze. Chodzi mi o to, ze uprawianie seksu w wieku 13 lat jest cokolwiek... smieszne. Tak, smieszne. I zalosne. I jakby nie patrzec - bezsensowne. Skad taka 12-13 latka ma wiedziec, jak czerpac z tego przyjemnosc? Ach, no tak, zapomnialem - "Bravo" ja nauczylo. Grupa "dojrzalych, odpowiedzialnych i doroslych" osob z tego pisemka ja uswiadomilo. Oni nie zdaja sobie chyba sprawy z tego, ze w pewnym sensie lamia prawo wypisujac takie bzdury. Owszem, nie namawiaja nikogo bezposrednio do odbywania stosunkow, ale poprzez tresc zawarta w pismie dzialaja na podswiadomosc czytelnika, wywieraja na nim pewna presje, nacisk - przez co staja sie w pewnym stopniu odpowiedzialne za to, co taka 13-latka zrobi. Ze niby jakby byla madra to by tego nie zrobila? A gowno prawda. Umysl mlodych nastolatkow nie jest jeszcze na tyle uksztaltowany, aby dokonywac w pelni swiadomych decyzji - a tym bardziej odpowiedzialnych. Takie dzieci (no bo w gruncie rzeczy to sa jeszcze dzieci, podstawowka to nie dzieci?) ulegaja emocjom, wykonuja czynnosci pod wplywem impulsu, jaki moze im zaserwowac film, rozmowa z kolega/kolezanka czy wlasnie kolorowe pismo. A wiec wszelkie "Bravo", "Popcorny" czy co tam jeszcze w kiosku mozna dostac - odpowiadaja za czyny dokonane przez czytelnika. Takie jest moje zdanie.

Teraz kwestia "doroslosci" tych 13-latkow. A niech sie woza - niewazne czy bede probowal im kulturalnie wytlumczyc, ze nie maja racji, czy im w*******e - i tak swojego przeswiadczenia o swojej dojrzalosci nie zmienia. Ale co mi tam, przynajmniej mam z nich radoche. Chce - niech pije/pali/cpa/puszcza sie/whatever. Jego/jej strata. Ale moje zdanie jest takie, ze z np. alkoholem nie powinno zaczynac sie wczesniej niz w 15-16 roku zycia (chyba ze lubisz rzygac na potege, wtedy prosze bardzo - pij majac chocby i 10 lat), a papierosy i cpanie to juz w ogole. Chociaz w sumie mi to i tak zwisa i powiewa, mamy takie wlasnie komercyjne czasy, ze kolorowe pisma, uzywki i inne wynalazki XXI wieku sa teraz czyms opiniotworczym. Ach, gdzie podzialy sie te czasy, kiedy zamiast "Bravo" wszyscy czytali Kaczora Donalda...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 11:04   #15
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

hoomik jak cie to ucieszy, to ja czytam Kaczora Donalda
I mam prawie 13 lat...
o matko, ale się porobiło. Już nie mam przed wami tajemnic
Dobra. Nie gadać mi tu o seksie tylko wracać do Tibii i mi lvl nabijać, bo jak nie to wszystkich zbanuje!
Dreamersi, ruszyć się! Najlepsza guildia na świecie musi grać! A nie marzyć o seksie z 13 latkiem... (co ja wygaduje? powstrzymajcie mnie ).
No, to na tyle
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 11:05   #16
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Kurde jaki ja stary i nie modny jestem...16 lat, ciagle bez stosunku i dotego zamiast sie przyzwoicie na lyso ogolic dlugie wlosy nosze...

Jakby nie bylo w tym artykule jest duzo sensu. Dzieci nie posiadajace autorytetu w rodzicach/nauczycielach musza go sobie znalesc. Co najgorsze, nie jest to takie trudne.

Wazne jest tez podejscie do bycia na topie. Ktos kto szpanuje w zasadzie robi to nieswiadomie dla innych, nie dla siebie. Wkoncu ciezko przed samym soba szpanowac...Teraz wystarczy trafic na jakas dyskoteke i mamy przemiane spoleczna...

Co ciekawe takie zachowanie nastolatek czesto wiaze sie z odrzuceniem zasad kosciola. Mimo ze ja tez je odrzucam(choc z diametralnie innych powodow), uwazam ze przynajmniej w tym temacie spoleczenstwo bylo by zdrowsze.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 11:21   #17
pabloxxl
Użytkownik Forum
 
pabloxxl's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004
Lokacja: Wieczna kraina Hefalumpów
Wiek: 34

Posty: 191
pabloxxl ma numer GG 5207970
Domyślny

Mam wrażenie że jestem z marsa, 16 lat i żadnej przelecianej panny, lol
Jak dla mnie lansowanie tej amerykanskiej kultury w Polsce to niewypał, bo co chociaż troche inteligentni ludzie będa z niej zlewać. A to że jakies napalone nastolatki chcą być za wszelką cene "Trendy", jest po prostu żałosne. Ave!
pabloxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 11:29   #18
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilq
Założyciel tematu miał na celu ukazanie tego, jak współczesna młodzież uważa się za "dorosłą"...
Poza tym "co mi do tego" nie wiem ile masz lat, ale jeśli takie będzie podejście ludzi do tego typu problemów, to za niedługo wrócimy do pradawnych zwyczajów ożenku w wieku 16 lat
Poza tym, na tym forum jest sporo młodzieży w/w wieku, wiec uwazam, ze ten temat ma sens. To tylko moje zdanie
O ile mi wiadomo, mozna sie zenic od 16 lat, ale trzeba miec na to zgode rodzicow, poparta przez sad. Moglibysmy wrocic do zasady - rob sobie dzieci ile chcesz, ale je utrzymaj (bez zapomogi w takim wieku etc). Bo najpierw trzeba miec w glowie troche, zeby podchodzic do takich rzeczy. A tu oboje (to jest : chlopak i dziewczyna) wyraznie pozbyli sie tego z glowy.

@Tasior : a na co teraz ida? Na pensje ministrow, prezydentow i na ich sluzbowe samochody. Kasy na nic nie ma, ale ministerstwo zdrowia jakos moglo kupic ~30 mercedesow.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 11:47   #19
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Nie widziałem chłopaka czytającego brawo itp itd(chyba że dla żartu właśnie te listy na lekcji religii kiedy to każdy ma polew z tego)Wyznawczynie Brawo i True Mandaryny to kretynki ale cóż każdy robi co chce.sex w wieku 13 lat jest nienormalne,tak samo poddawanie się trendom-modna muzyka,modne to że się ma dziewczynę/chłopaka,modne picie<<,modne palenie i wg mnie moda na techno>>>czego nie lubie POZERSTWA,a koleś który najpierw słucha hh bo jest modny potem innej muzyki bo jest to modne i robi wszystko żeby być trendy jest łajzą-.-
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:07   #20
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Kiedyś ktoś mądry mi powiedział - "seks jest jak praca - im częściej to robisz, tym większym rutyniarzem się stajesz. Warto się kochać mając 12 lat?".

Bravo to nic innego jak próba zbicia kasy na naiwności i niewiedzy nastolatków... Dzieciaki od lat 12 w zwyż skupują to gówno masowo z kiosków by poczytać, jak upolować faceta tudzież dowiedzieć się, jaki rodzaj pocałunku jest odpowiedni w czasie konkretnej fazy księżyca tudzież miesiączkowania pingwinów cesarskich.
POPIERAM istnienie magazynów dla nastolatek - ale takich, które traktują o dzisiejszej modzie, kosmetykach, trendach itd, a nie o seksie (taką postawę reprezentowała bodaj "Trzynastka", nie wiem jak teraz). Dzięki takim bagnom jak Popcorn czy Bravo przeciętna 13-latka zna więcej seksualnych pozycji niż ktoś o dziesięć lat od niej starszy... Ludzie, bez przesady - nie mówię, żeby nastolatki nie miały jakiegokolwiek pojęcia o fizycznym aspekcie miłości - ale z umiarem... Na wszystko przyjdzie czas, na seks również.
__________________
*+10 punktów do lansu

Ostatnio edytowany przez Ghost Nieudany - 13-07-2005 o 12:08.
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:55.


Powered by vBulletin 3