Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-07-2005, 12:08   #21
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedruid
<<,modne palenie i wg mnie moda na techno>>>czego nie lubie POZERSTWA,a koleś który najpierw słucha hh bo jest modny potem innej muzyki bo jest to modne i robi wszystko żeby być trendy jest łajzą-.-
A w podpisie : techno star....A czemu ktos, kto chce sie podobac innym i pokazac wsrod rowiesnikow, jest lajza? Nie moze sie pokazac przez osiagniecia, to pokazuje sie przez ubior...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2005, 12:10   #22
pabloxxl
Użytkownik Forum
 
pabloxxl's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004
Lokacja: Wieczna kraina Hefalumpów
Wiek: 34

Posty: 191
pabloxxl ma numer GG 5207970
Domyślny

Naprzykład taki Linkin Park, Jezu jakie to ostatnio modne sie stało, też dzieki takim pisemkom. A pomyśleć że kiedyś miałem ich koszulke
pabloxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:13   #23
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A w podpisie : techno star....A czemu ktos, kto chce sie podobac innym i pokazac wsrod rowiesnikow, jest lajza? Nie moze sie pokazac przez osiagniecia, to pokazuje sie przez ubior...
ale ja słucham tej muzyki od 8 lat a mam 16-,-i nie zminiłem jej na rzadną inną bo jest cool,a znam pare osób które najpierw były hip hopowcami a potem że słuchają techno-pozerzy.dobra ubiór to co innego to można zaakceptować ale dlaczego zmieniać siebie od góry do dołu?przez trend przecież to łajzowskie
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:23   #24
Calista
Użytkownik forum
 
Calista's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: from hell :P

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heliwurab
Ja może narazie nic nie wiem, ale na gg kilka dziewczyn ma takie opisy że.. niepowiem... raz ma "myśle o tobie", "śpie i śnię :* " ,jakieś głupie wierszyki i inne gówna.. po co pokazują to publicznie... podniecają się? Moim zdaniem dziewczyny są naprawde BARDZO dziwne...potem będą płakać że je ktoś zg***cił... no, jak sie ma takie opisy.. może ktoś z was zna akcje "Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie".... właśnie..
Dziewczyny sux!
Porządni ludzie rox!
Gunz Online rox!
Ja rox!
Modki rox!
Por***ni ludzie sux!
P.S. sora za przekleństwa. trzeba się czasem wyżyć

eee... dlaczego od razu dziewczyny sux? a czy wszystkie dziewczyny są takie? wątpie.

Ja osobiście nie uważam sie za dorosłą. Ciesze sie jak ludzie perfidnie mówia mi w twarz, że zachowuje sie jak dzieciak [ taki wiek? ] Może czasem przesadzam...ale powage też trzeba umieć zachować

Na kolana mnie powala, to jak ide w szkole korytarzem, widze rządki dziewczyn siedzących pod ścianą z BRAVO w ręku czytających "Trudne pytania"... -.-" Nie szkoda kasy na to gó*no*? :/
Calista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:25   #25
Sinpal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2003

Posty: 79
Domyślny

Sam mam 14 lat i jak widze w szkole dziewczyne która jest tak wysmarowana kosmetykami i wygląda jak przysłowiowa "****a" to mi się rzyga chce, z szkoł znam z 14 dziewczyn normalnych :/ . Pamiętam jak dawniej moja siostra czytywała bravo wtedy takich rzeczy nie byłó poźniej zaczeli coś pisa o seksie to mój tatuś wzioł gazetke do ręki przeglądnoł i odtąd siostra nie kupuje bravo (to było z 5-6 albo więcej lat temu).Mówimy o dziewczynach , chłopaki nie są lepsi(źle napisałem?) typowe gadanie o seksie lub masturbacji(dobrze napisałem?) to mnie dobija.Tak samo picie (zdarzyło mi się raz 18 kuzyna) , palenie (i tak mam zmarnowany organizm przez rodziców) cpanie (obłędne wydawanie kasy).
Dziękuje za odczytanie mojej wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Sinpal - 13-07-2005 o 12:28.
Sinpal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:26   #26
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Napewno można pogratulować twórcom takich pism pomysłu. Chodź jest to perfidne zarabianie na głupocie młodzieży, ale widać, że się opłaca.
Ja sam niemógłbym (gdy bym nie miał palącej potrzeby gotówki) prowadzić takiego pisma. Poprostu się takim czymś brzydze Zarabienie na czyjejś naiwności...
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:49   #27
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Według mnie, o seksie powinno właśnie pisać w gazetach, lecz w sposób "normalny", "głębszy". Pisać, że seks to nie jest zabawa i nie przyjemność jest w nim najważniejsza. Pisać, że tu właśnie chodzi o afirmację związku, tak jak mówił dr. Libera. Napiszą w takim "Bravo", że to przyjemność i inne takie bzdury, a potem 3/4 dzieciaków myśli tylko o seksie i nie widzi poza nim świata. Co do kosmetyków: stwierdzam, że jest to teraz, niestety, bardzo modne. Większość dziewczyn tak sie wystylizuje, że wygladają jak, za przeproszeniem, ku**y. Co do opisów na gg, nie tylko dziewczyny takie mają. Niestety, dosyć sporo chłopaków, których mam na gg, miało co 2-3 dni ten sam opis z imieniem innej dziewczyny... żałosne... Alkohol, fajki i narkotyki: debilizm. Jest to sposób osób zakompleksionych na zaimponowanie kumplom/kumpelom.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 12:55   #28
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Alkohol, fajki i narkotyki: debilizm. Jest to sposób osób zakompleksionych na zaimponowanie kumplom/kumpelom.
Napicie sie z kumplami po piwie na zakonczenie roku szkolnego czy przy ognisku to tylko dla zaimponowania? Nie!
A papierosy pala zazwyczaj osoby ktore zaczely z ciekawosci i popadly w uzaleznienie.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 13:07   #29
Knight Simon Dark lord
Użytkownik Forum
 
Knight Simon Dark lord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 756
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Evil Shadows
Świat: Harmonia
Poziom: 36
Skille: 20/24
Poziom mag.: 45
Knight Simon Dark lord ma numer GG 2398454
Domyślny

ja nie pale nie cpam jak mozna cos takiego robic co w tym jest sam dym papierosowy mnie obrzydza a co dopiero gdybym palic mial alkohol moze byc ale tez nie tyle by pic go caly czas co najzwyzej na jakies imprezie lub jak jest "okazja" np urodzin lub cos w tym stylu ale palenie spanie uwazam za bezsensowne co do typu muzyki nie mam jednoznaczego co mi wpadne w ucho to slucham nie wazne czy to pop,hip-hop czy disco-polo jak mi sie podoba to slucham i co do artykółu nie wszystkie dziewczyny muszą takie być co prawda większość taka jest bo chcą być "na topie" ale jak można robić coś by się komuś spodobać cóż to moje zdanie
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorro Pokaż post
czyli skoro dali darmowy onwtibia to wszystko jest ok????

Knight Simon Dark lord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 13:29   #30
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@Knight Simon Dark lord

Ja to bym Ci radził nie mądrzeć się tak, tylko trochę interpunkcji się pouczyć.

@topic

No niestety to prawda, wszędzie tylko sex i sex. No, ale raczej nic na to poradzić się nie da. Przejdzie im z wiekiem. Zresztą co mnie to obchodzi czy 13 latka, pieprzy się z 14 latkiem? To oni będą mieli trudny start, jak wpadną.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 13:32   #31
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Według mnie, o seksie powinno właśnie pisać w gazetach, lecz w sposób "normalny", "głębszy". Pisać, że seks to nie jest zabawa i nie przyjemność jest w nim najważniejsza. Pisać, że tu właśnie chodzi o afirmację związku, tak jak mówił dr. Libera. Napiszą w takim "Bravo", że to przyjemność i inne takie bzdury, a potem 3/4 dzieciaków myśli tylko o seksie i nie widzi poza nim świata.
No racja, ale wtedy kto by to kupowal? Juz lepiej wziac "Twoja Droge" czy jakos tak od katechety, tam caly czas takie rzeczy pisza, lecz czy sie sprzedaje w 100 000+, nie sadze...

Nie wiem dlaczego autor mowi o calym pokoleniu. Tez moge powiedziec, ze 20-latkowie to zlodzieje, agresywne dresy, dziwkarze, menele, prostytutki, itp. i mam do tego takie same podstawy jak Ty. Studiujesz wiec nie spotykasz ich pewnie zbyt wielu(chociaz sam nie wiem ), lecz to nie znaczy, ze sie nie znajda jacys degeneraci, ktorych przeciez w tym wieku jest bardzo wiele(sam pewnie wiesz lepiej). Ja przyjmuje postawe mimowolnego obserwatora zachowan ludzi w roznym wieku i wcale z tego powodu nie czuje sie dojrzalszy, po prostu mam niektore rzeczy w d...nosie. Co z tego, ze jest wielu idiotow w moim wieku? Mimo wywieranej presji sam nie musze taki byc. W koncu i tak kazdemu z wiekiem (chyba) przejdzie. Trzeba nabrac troche dystansu . Jesli ktos chce czytac Bravo, to niech se czyta, co mi to przeszkadza. Mozna jeszcze dodac, ze dzieki tym ze wielu nastolatkow jest glupich ma sie wieksza satysfakcje po znalezieniu normalnego przyjaciela/dziewczyny.
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 17:31   #32
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@pawelekthedruid : no to sie nie zrozumielismy Ja slucham hh i metalu. Bo mnie kilka osob namowilo. A i to jeno Rammsteinu...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez przez tego pana wyzej ;)
Mozna jeszcze dodac, ze dzieki tym ze wielu nastolatkow jest glupich ma sie wieksza satysfakcje po znalezieniu normalnego przyjaciela/dziewczyny.
Taaak, dziewczyna wydaje sie fajna, idzie pytanie "a czym sie interesujesz?" i odp "ano chlopakami, tancami, mizianiem, ale nauka mnie najbardziej kreci, te wiesz...matematyki sa cool" I gadaj tu z takimi
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 19:19   #33
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
Dzieci nie posiadajace autorytetu w rodzicach/nauczycielach musza go sobie znalesc. Co najgorsze, nie jest to takie trudne.
Ten autorytet znajduja w gazetach typu Bravo itd. piszących o:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
orgaźmie Moniki, która ma 15 lat i ma nieregularną miesiączkę
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calista
eee... dlaczego od razu dziewczyny sux? a czy wszystkie dziewczyny są takie? wątpie.
Moje kolezanki sa normalne
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 19:47   #34
Kredi
Użytkownik Forum
 
Kredi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: L-Przestrzeń
Wiek: 33

Posty: 353
Stan: Niegrający
Domyślny

Ha! Widze ze nie tylko ty to zauwazyles...
Sex? Ja? No zesz krocze... znaczy kurcze wez nie wkladaj mi tego w usta...

Niestety ja jestem staromodny, nie potrafie podejsc do dziewczyny i ja chlast w tylek, ja musze porozmawiac, poznac bardziej. A co do dziewczyn mam kilka klientek co mi sie zwierzaja (boze chron krolowa) maja takie bzdetne problemy ze to mala bania, zaprezentuje wam jedna rozmowa...
22:42:29 Karla
jestes???
22:42:42 kredi1 ([email protected])
e no a co sie stalo?
22:42:57 Karla
ej jak mam arturowi dać do zrozumienia
22:43:07 Karla
ze nie chce z nim niczego robić na razie
22:43:09 Karla
;/??
22:43:38 Karla
bo mialam opis:Aniu różowa prezerwatywa o smaku malinowym i takim zapachu moze byc
22:43:47 Karla
a artur do mnie z takim textem
22:44:26 Karla
artur (22:27)
a Ty jaki smak lubisz??artur (22:27)
To byla rozmowa mojej "Kolezanki"

Zaraz zapodam inna...

17:26:43 kredi1 ([email protected])
czesc
17:26:51 Karla
jak leci??
17:26:58 kredi1 ([email protected])
a nie przelewa sie
17:27:24 Karla
a to u mnie sie przelewaa..
17:27:28 Karla
i mam problema
17:27:32 Karla
z tego powodu
17:27:34 Karla )

17:27:36 kredi1 ([email protected])
aha
17:28:51 kredi1 ([email protected])
no dobra opowiadaj............
17:29:00 Karla

17:29:12 Karla
już myślałam ze nie zapytasz;p
17:29:16 Karla
nio to tak
17:30:46 Karla
byłam na basenie i byłam na nim z arturem...i jak kazda para to sie przytulaliśmy itd..i potem zauwazyłam tego jacka...i on jak mi magda pow to wszystko widział..i jego koledzy sie ze mną normalnie przywitali a on jedyny nieee...nie wiem czy to zazrosć..bo w koncu on sam pow ze nie mam szans..
17:31:04 Karla
i nie rozumiem
17:31:08 Karla
jego zahcowania
17:31:16 Karla
bo sie na mnie patrzy ł
17:31:22 Karla (
z tkim smutkime
17:31:24 kredi1
plixxxx
17:31:26 Karla
smutkiem*
17:31:38 Karla
i obserwował każdy mój ruch
17:31:44 Karla
nio Mateuszz
17:31:55 Karla
Ty zawsze mi dobrze doradzasz...
17:32:19 kredi1 ([email protected])
hmm skozystalas z tego forum Filipinki?
17:32:22 kredi1 ([email protected])

17:32:28 Karla
niee
17:32:34 Karla
ja chce Twoją rade
17:32:36 Karla
a niee
17:32:58 kredi1 ([email protected])
no wiec tak<blablablablablablablablablabla> a jak ty bys sie czula gdybys go zobaczyla z jakas inna co sie przytula itd itd?
17:33:33 Karla
ale ja to co innego
17:33:39 Karla
bo mi na nim zależy
17:33:39 Karla
;/
17:33:53 Karla
wiec nie wiem o co chodziło jemu;/
17:34:05 Karla Staszewska
a jesce wczoraj mi tak pieknie pow czesć
17:34:11 Karla
i zaczął gadac;/
17:34:39 kredi1 ([email protected])
Sraj na niego daj se z nim spokoj do jasnej cholery!
17:34:48 kredi1 ([email protected])
przestan sie nim przejmowac!

A wiec oto przyklad moej jednej (z wielu) Rypnietych kolezanek
No ja nie wiem? Te czasy jakies sa dziwne? Pala bo to "trendi" cpaja bo to "trendi" Co to sie dzieje z ta "mlodzierza" ja jestem typem czlowieka co sie przyglada temu wszystkiemu z boku, chociaz wiem jakie beda tego skutki itd ale ja chce zeby tamte osoby sie o tym przekonaly same....
Matek dobze ze zalozyles ten temat
__________________
za dużo kb w podpisie
Kredi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 19:56   #35
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
prezerwatywa o smaku malinowym
Smaku?! Pierwsze słyszę. Chyba jestem z tym do tyłu.

@down
Poproszę gumę o smaku malinowym raz.

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 13-07-2005 o 20:21.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 20:17   #36
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

@up
Nie żujesz prezerwatyw? Ale wieśniak
@topic
Sex w wieku 13 lat jest ZŁY (trzeba coś napisać żeby mi posta nie zabrali)
@down
Alemispacja cie dopadła!! Wzywaj egzorcystę.
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Tasior - 13-07-2005 o 20:30.
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 20:26   #37
Kuna
Użytkownik Forum
 
Kuna's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Cf45Nso2
Wiek: 31

Posty: 137
Kuna ma numer GG 3838714
Domyślny

Będe,pisać,z,przecinkami,bo,spacja,mi,się,rozwalił a.

Kiedyś,było,inaczej...Ludzie,umawiali,się,ze,sobą, i,np.,takie,umawianie,się,trwało,dosyć,długo...,te raz,0.o,WTF?!,Mój,kolega,bryzdki,jest,a,wystraczyl oby,zebz,powiedzial,ej,bedziemz,ze,soba,chodzic,wi esz,to,jest,trendy,a,tamta,OK!


Ludzie!!!!+.+
__________________
-> regulamin
Kuna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 21:48   #38
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Hmm madrze napisane, ale mam jedno pytanie: Chodzi ci w tym wypadku tyko o seks czy tez o uzywki typu fajki, alkohol itp. ?

Bo w sumie palenie fajek w wieku 12 lat to troche brak poczucia odpowiedzialnosci nie?

Gdyby ode mnei zalezalo wydawanie tych kolorowych pisemek typu bravo, twist czy inny shit to od razu bym to wywalil z rynku... Kiedys moj brat mial stycznosc z pewnym redaktorem takiej gazetki i sam przyzanawal ze gdyby nie to, ze daja mu za to niezla kase to wcale nie pisalby tego. Tak samo te listy czytelniczek i czytelnikow - bullshit Gosciu mowil ze oni samii pisza te listy i sami na nie odpowiadaja...
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 22:40   #39
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

mój komentarz -
lolololololololololololollolololololololololol
A tak na serio - tapeciary, blachary.
Pełno takich "odmian"
Ludzie sobie rujnują życie (rzycie ) uważając się za dorosłych i odpowiedzialnych.
Myślą ze wyszstko będzie ok, a tka nie będzie.
To są gówniarze, którzy wychodzani na zasadzie "mam i robie co chce" korzystają z niej dalej - nie zważając na konsekwencje, słuchają podszeptów "bardziej doświadczoncyh" kolegów, któży tylko pitolą żeby zaimponować - co też jest shitem.
Ale są 2 opcje - albo zrozumieją, albo zginą z przećpania i przepicia.
A gdy nadejdzie czas że się dizie do pracy - nie będzie prawie nikogo bo nikt nie chce ćpuna w pracy.
I bezrobocie statystycznie się nie zmieni, anwet zwięskzy.
Ale naprawdę to zmaleje ^^
i tyle.
Pływamy w wielkim szambie zła...
I chociaż zamykamy oczy, zatykamy nos, to ono nie znika co nie?
Smutne...
Ale prawdziwe...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2005, 22:40   #40
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciemne dropsy
Bo w sumie palenie fajek w wieku 12 lat to troche brak poczucia odpowiedzialnosci nie?
Naah, to tylko debilizm. Dzieciaki myślą "zapalę sobie, och, ach, yeah, ale będę trendy, och, ach, yeah, i panienki na mnie polecą, och, ach, yeah, to nic, że będę miał raka płuc jak zacznę palić dłużej - łyknę Nicorette jak runkę Antidote w Tibii i będę zdrowy, och, ach, yeah" - a potem tak naprawdę gówno z tego mają...
Zaś seks mając "naście" lat to już jest brak poczucia odpowiedzialności...

Cytuj:
Kiedys moj brat mial stycznosc z pewnym redaktorem takiej gazetki i sam przyzanawal ze gdyby nie to, ze daja mu za to niezla kase to wcale nie pisalby tego.
Bo o pieniądze chodzi ZAWSZE. Robienie czegoś dla idei się nie opłaca i powoduje natychmiastową śmierć - niestety.

Cytuj:
Tak samo te listy czytelniczek i czytelnikow - bullshit Gosciu mowil ze oni samii pisza te listy i sami na nie odpowiadaja...
Wątpię. Ludzie potrafią być naprawdę głupi - don't worry, kobietka pytająca, czy będzie mogła zajść w ciąże w czasie pocałunku tudzież zaspokajania się ręką/ogórkiem zawsze będzie...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.


Powered by vBulletin 3