Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-08-2005, 16:14   #1
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny Wielka Ksiega Traumatycznych Zabaw -(c)byJoeMonset.org

Do zalozenia tematu zainteresowal mnie ten art:

http://www.joemonster.org/article.php?sid=4948


Moze forumowa spolecznosc tez ma pare takich przezyc.

Ja opowiem jedna, jak najbadziej prawdziwa aczkolwiek niezwiazana ze mna

Otoz dobre pare lat temu, kiedy jeszcze chodzilem do podstawowki moja kumpela robila sobie w domu frytki. Niestety zafascynowala sie programem telewizyjnym, a ze boazeria dziwnie byla blisko ognia, a jak wiadomo kazdy szanujacy sie ognik nie pogardzi takim kaskiem, zaczela planac.
Kolezanka oczywiscie starala sie gasic pozar. Efekt: spalona kuchnia i troszeczke pooju goscinnego.


Innym razem moj brat wpadl a pomysl lamania desek glowa (tez dawno to bylo). Ponoc zabawa byla przednia do mometu kiedy deski przestaly pekac. Co bylo potem... nie wiem

A wasze przygody?


i btw: bylo cos takiego bo nie jestem pewien? jak tak to kasacja
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2005, 16:31   #2
Gunir
Redaktor
 
Gunir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 797
Domyślny

Heh... ja kupiłem kiedyś na odpuście jakieś tam petardy. Przyszlismy z kolegami pod blok i kladlismy je na lawce, ~20 sztuk zlaczonych ladami... wygladalo to mniej/wiecej tak:



I w srodek tego szitu, wlozylem zapalona zapalke. Po chwili wszystkie zapłony się palily. Ucieklismy z kumplami na jakies 4m...

Niestety, nie patrzelismy wczesniej na otoczenie... i zaraz po naszym odbiegnieciu od petard, podbiegło, i siadło na ławce koło petard male dziecko, jakies 3 lata...

Gdy to zobaczylem, bez namyslu szybko tam podbieglem, zaslonilem te dziecko wlasnym cialem od petard, i kuclismy... po jakis 15 sekundach, gdy wszystkie juz wystrzelily (co odczulem na wlasnej skorze), dziecko bylo cale pobieglo do domu..., niestety ja mialem podziurawiona porzadnia na plecach koszulke i lekkie dziurki w skorze powypalane.

Ale ze mnie bohater xD
__________________

Ostatnio edytowany przez Kamos - 11-08-2005 o 16:34.
Gunir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 16:42   #3
Patryq Czarodziej
Użytkownik Forum
 
Patryq Czarodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Wiek: 31

Posty: 39
Domyślny

A ja jak w 3 klasie bylem na zielonej szkole to z kumplami bawilismy sie na korytarzu . i jeden kumpel na sufit rzucil takie cos lepkiego i to sie tam przykleilo. i najwyzszy kumpel skoczyl zeby to zdjac, a ten sufit to byly takie metalowe rynienki cos w tym stylu i nie byly przymocowane tylko tak oparte na siebie, i jak skoczyl to caly sufit na obszarze okolo 4m kwadratowych spadl
__________________
Nick: Patryq Knight Dela'Vega
World: Saphira
Skils: sword: 60 (rosnie ciagle) shielding: 58 ( tez rosnie)
lvl: 27
m lvl: 4
Patryq Czarodziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 18:31   #4
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Za dawnych czasów mój brat(miał jakieś 2.5 roku) lubił pisać(czyt. drzeć kartki na drobne kawałki) listy do Mikołaj i wyrzucać(czyt. wyrzucać) je przez okno i co gorsza, często przez moje okno. Po prostu przychodził do pokoju, stawał na parapet i otwierał okno. Pewnego razu się wkurzyłem i zamknąłem to okno jak najszybciej mogłem żeby nie śmiecił. Kiedy już było zamknięte okazało się, że mój brat próbował mnie powstrzymać i wsadził dłoń z drugiej strony okna i kiedy zoriętowałem się, co się stało jego grube paluszki były na zewnątrz. Na szczęście wszystko się skończyło tylko na płaczu. Ni to śmieszne, ni jakieś podniecające.

PS. Jak ktoś mi nie uwierzy to sobie żył nie podetnę, więc nawet nie ma, co próbować.

@Matek
Mogłeś wybrać jakiś inny "tasiemiec" z JM.(Onetowcy plax111)
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 19:06   #5
Bakura
Użytkownik Forum
 
Bakura's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005

Posty: 230
Imię: Bakura Pol
Gildia: Heroes Home
Świat: Elona
Poziom: 20
Domyślny

Mój (nie)inteligentny i mało roztropny po***** kolega bawił się zapałkami.Przyszedł mu pomysł:A może ognisko?Nazbierał patyków...pojechał na rowerze na najbliższe pole po słome...i zaczęło się.Rozpalił ognisko w parku pod krzakami.5 minut i zachajczyły się krzaczki.Ogień rozprzestrzenił się na kilka drzew obok.Na szczęście nie było wiatru a trawy do okoła drzew również nie było (był piasek)Więc ogień zgasł...Ale chajczyło się z 3 godziny Efekt? 10 spalonych drzew ,pies przygnieciony konarem drzewa i inteligentny kolega poparzony od zachajczonych krzaków.


Niewiem czy to o to chodzi,ale widze ,że chodzi o wypadki.Więc to się może nadawać
Bakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin 3