Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2006, 19:51   #41
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Prawda jest taka, że w razie wojny każdy od 18 roku życia idzie do wojska. Kto niebył ma przeszkolenie 2-6(8?) tygodni i basta. Taka jest szara rzeczywistość. Druga sprawa - ćpanie, chlanie itp na jednostkach i ból z tym związany. Mogliście sie zgłosić na ochotnika i wybrać jakąś dobrą jednostke to by takie coś nie miało miejsca.

@Sakis
Im później idziesz do wojska tym 'gorzej'.

Cytuj:
I wojsko to zmarnowany rok z życia, juz chyba wolał bym iśćdo wiezienia na rok...przynajmniej caly dzień bym lezał brzuchem do góry i zbijał bąki video jest, telewizor jest przepustki też.
Sumujac to...to wychodzi na to, że wiezienie jest lepsze niz wojsko....O.o
No comment ...
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2006, 19:55   #42
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

<zawiechy forum>

zgloscie mojego posta reportem zeby go usuneli, ale po prostu czasem mam takiego buga ze widze ze w temacie jest 5 stron, ale kiedy probuje odpalic piata, zamiast niej odpala sie czwarta, dopoki nie napsize posta w tym temacie i nie szostane automatycznie przekierowany.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."

Ostatnio edytowany przez Khazar - 17-01-2006 o 19:57.
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 20:02   #43
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grue
Mogliście sie zgłosić na ochotnika i wybrać jakąś dobrą jednostke to by takie coś nie miało miejsca.
Beh, a ustawa mowi, ze KAZDY poboroy ma prawo wybrac sobie jednostke?

Pozatym, Komendant zawsze moze powiedziec 'nie ma miejsca' i co, kropka.

Do kogos, kto twierdzi, ze w woju czegokolwiek sie nauczy co mu sie przyda na wojnie:

Moj brat cioteczny szkoli takich wlasnie poborowych. Cwiczonka codziennie, czasami co dwa dni, ale wiesz co sie tam dzieje. Wystarczy ze na jakiegos ziomka wydrze morde i ten juz idzie do wosjkowego psychologa na zale, ze zostal psychicznie zamordowany. Pozatym, jak ktos chce moze napisac podanie, ze nie daje rady wydolnosciowo i wtedy cwiczenia ma albo ograniczone, albo (po badaniu przez TWKL) zostaje zwolniony do cywila.

Prawda jest taka, ze jak ktos nie umie sobie poradzic z wojna bez przygotowania to takie przeszkolenie wojskowe ch*j mu da. Bo po pierwsze: po paru miesiacach od zwolneinia do cywila zapomni jak sie wspolpracuje w grupie. Po drugie: pewnie pozytywne nawyki nabyte podczas przeszkolenia szybko zanikaja, wiec po co je bylo wyuczac. I po trzecie: nie wierze, ze jakikolwiek grubasny general czy tam kapral potrafilby poprowacic mnie do jakiejkolwiek bitwy. Ba, wolalbym sam pedzic na kamikadze niz wykonywac jego rozkazy.

I na koniec: ja nie twierdze, ze wojsko jest ogolnie do dupy. Ale proby zmuszania kogos do odbycia kary 9 miesiecy pozbawienia wolnosci nazywajac to 'Zasadnicza sluzba wojskowa' sa co najmniej nie fair. Bo co ja jestem winny naszej zasranej ojczyznie skoro ona tylko szuka pretekstu, zeby kopnac mnie w dupe?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 20:05   #44
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sakis
Grochówka jest blee, pierdzi się po niej, a co do strzelania, to strzelanie sluży tylko i wyłącznie do uśmiercania innych jednostek żywych, a życie to nie tibia i nikt sie nie obudzi w swiatyni...
Grochówka ma w sobie dużo białka, dolicz do tego pompki i biegi i popatrz jak większości grubasów/chudzielców poprawi się postura i kondycja po takim woju
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 20:47   #45
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

No ta rozmowa do niczego nie prowadzi ci którzy sądzą że wojsko jest do bani dalej będą tak myśleć no i na odwrót. Ma się te 20 parę lat to może patrzy się na to trochę "inaczej" niż jak ma się 14 bo do wojska ty masz jeszcze daleko a ja... właściwie już powinienem być w wojsku. Wojna to bagno a to czy przeżyjesz zależy... od szczęścia a nie od przeszkolenia poza tym kto tam pamięta szkolenie wojskowe po 10-20 latach?? bezsens. Poza tym skoro już żyjemy w wolnym kraju ja chciałbym sobie wybrać czym chcę się zajmować a czym nie. Interesuje mnie wojsko ok idę do wojska nie chcę to nie idę (niestety tak nie można)
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:36   #46
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
Beh, a ustawa mowi, ze KAZDY poboroy ma prawo wybrac sobie jednostke?

Pozatym, Komendant zawsze moze powiedziec 'nie ma miejsca' i co, kropka.[...]
tak co do tego przypomnial mi sie zarcik taki.

Przychdozi poborowy do komendanta, ktory ma przydzielic mu jednostke. Poborowy zwraca sie do komendanta:
- Panie komendancie, prosze, o krok od domu.
Na to komendant kladzie mape na podlodze, robi krok i odpowiada:
-Szczecin.

To wymaga malego sprostowania, ze ja mieszkam w podkarpackim i dla mnie Szczecin jest najodleglejszym w zasadzie wiekszym miastem Polski ;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:43   #47
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Co to za wojsko teraz jest... Mój kumpel PRZYTYŁ w wojsku 3 kg. Powiedzcie to gościowi, który był w wojsku, powiedzmy, 5 lat temu to was wyśmieje. Po co? Jak mówił Matek to rok wyjęty z życia. Mi tam przymusowa służba nie grozi na pewno Za duże problemy zdrowotne.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 21:52   #48
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Zieeew.

Co prwada mam dopiero 14 lat,ale wiem co muszę wiedzieć.

Wojsko to nie siedzenie na kiblu,mycie garów.I wymachiwanie ak-47


Wojsko znacznie poprawia naszą kondycję,uczy obrony cywilnej,postępowania w nagłych sytułacjach,obrony przeciwrakietowej,lub podczas nagłego ataku (np.terrorystycznego).Pierwszej pomocy,przetrwania,historii Wojska polskiego,patriotyzmu,Dodaje odwagi,Morali.

I nie idziemy do wojska,by podczas III wojny światowej pobiec w kierunku wroga i zginąć.

Tylko po to,by pobiec i przeżyć....
Yeah! Masz świętą rację! Wojsko uczy nas jak bronić się przed rakietami! A pod konies to każdy łepek po koleji ma na zaliczenie zatrzymać gołymi rękami 3 Atomówki (Bujkę, Bajkę i Brawurkę ) Pierwszej pomocy chłopcze to ja się aktualnie ucze, na PO w LO, i ty też to będziesz miał za parę lat, a historii Wojska to uczę się na... Historii... a to ostatnie zdanie to jak z jakiegoś plakatu propagandowego... aww...

@Khazar: dość głupi przykład prawda? pierwsze co to za wojna gdzie każdy ma walczyć? Nie muszę być w woju by umieć się w razie czego zachować na miejscu. Co do przykłądu z dziadkiem, jeśli ktoś wie, że chce w przyszłości brać zawód typu ochroniaż to niech idzie do wojska, ale po kiego grzyba zmuszać do tego osoby które chcą iść w kierunku humanistycznym czy informatycznym?! Chyba, że niczym Xena zacznę w wrogów nawalać z CD-Romów (ewentualnie DVD to mocniejsze...)

@Sakis: strach pomyslec, ale masz rację Takie lżejsze wojsko I można sobie cały dzień książkę poczytać
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Kobiety w ciąży były zakłówane bagnetami,a dzieci zabijano stawiając je pod murami w 10-20 osobowch grupach,i rozstrzeliwywano...
I?... Teraz są jakieś zasady w wojnie, przynajmiej teoretyczne zabraniające takich "wybryków"... ale co to ma do tego, że człowieka zmusza się do ZSW...

@Jastr: niestety tu jest tak zawsze, że żadna z gadek na forum nie przekona innych do zmiany zdania
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 22:33   #49
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Pogromca Pk:
Gdybyś tak chociaż trochę ruszył swoje szanowne dupsko i przeczytał mojego drugiego posta, zrozumiałbyś o czym mówie. Jasne?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Wojsko znacznie poprawia naszą kondycję,uczy obrony cywilnej,postępowania w nagłych sytułacjach,obrony przeciwrakietowej,lub podczas nagłego ataku (np.terrorystycznego).Pierwszej pomocy,przetrwania,historii Wojska polskiego,patriotyzmu,Dodaje odwagi,Morali.
Buahahahaha. Tym tekstem mnie niesamowicie rozbroiłeś. Jak sobie wyobrażasz naukę obrony przeciwrakietowej? Dostajesz deske i odbijasz nią rakiety czy jak?

@Topic:
Prawda o polskim jest taka: jesteśmy zacofani technicznie oraz brak nam funduszy. Jedno czego nie można odmówić naszym żołnierzom, to to że są bardzo dobrze wyszkoleni. Skąd to wiem? W Izraelu na Wzgórzach Golan jest polska jednostka wojskowa. Znam paru kolesi stamtąd. I tych paru kolesi było w Iraku w czasie tej "wojny". Usłyszałem wiele ciekawych historii, o których po prostu na forum pisać mi się nie chce Taki przykład na to, że brak nam funduszy... W Polsce, w czasie służby masz ok. 100 nabojów do wystrzelenia dziennie. Wiecie w Izraelu? 1000... I codziennie musisz ten jeden tysiąc naboi wystrzelić Przy okazji też napiszę jak tu "fajnie" jest... wyobrażacie sobie w Polsce np. 2 żołnierzy idących przez miasto z m-16 na ramieniu? Albo jadących autobusem z m-16 na kolanach? Raczej nie... A tutaj to normalka.

Ostatnio edytowany przez Caer - 17-01-2006 o 22:36.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 23:49   #50
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

ROOOTFl. czy ludzie na tym forum wogule myslą ? -.-

"OBRONA PRZET ATAKAMI RAKIETOWYMI"

Czy wy myślicie sobie,że chodzi mi o to jak zatrzymać rakiety?? To tak samo jakby uczyli cię Jak zachować się w lesie podczas burzy,albo co zrobić gdy zdarzy się wypadek drogowy,a nie jak się bronić kiedy napadną nas dresy.........
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 00:00   #51
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
[...]@Khazar: dość głupi przykład prawda? pierwsze co to za wojna gdzie każdy ma walczyć? Nie muszę być w woju by umieć się w razie czego zachować na miejscu. Co do przykłądu z dziadkiem, jeśli ktoś wie, że chce w przyszłości brać zawód typu ochroniaż to niech idzie do wojska, ale po kiego grzyba zmuszać do tego osoby które chcą iść w kierunku humanistycznym czy informatycznym?! Chyba, że niczym Xena zacznę w wrogów nawalać z CD-Romów (ewentualnie DVD to mocniejsze...)[...]
1. slyszales o czyms takim jak pospolite ruszenie? wiem ze to staroswieckie itd, ale jestem w trakcie czytania "Przedwiosnia" Żeromskiego i sa tam fragmenty z obrony Baku czy Warszawy, ktore mowia o tym ze kazdy brany byl do walki, byleby go karabin nie przewracal. teraz mamy technologie itd, ale jak co do czego by przyszlo i tak bylaby jakas "odezwa do ludu" i kazdy by musial leciec na wroga, nawet taki informatyk.

2. to byl przyklad wujka nie dziadka, i musze Ci powiedziec ze nie planowal tego ze zrobi kurs ochroniarski. po prostu nadarzyla mu sie okazja pracy w tym zawodzie, jednak potrzebny byl do tego specjalistyczny kurs.

ktos tam wspominal ze co da to 9 miechow w wojsku jak zaraz i tak zapomnimy tych rzeczy ktorych nas wojsko mialo nauczyc. wiedzcie ze niektore zachowania, wtlaczane do czyjejs glowy rownomiernie przez jakis czas staja sie instynktami... moze sie nam wydawac po roku ze juz nei wiemy jak wogole bron wyglada, lecz wziawszy ja do reki od razu wiedzielibysmy co jest do czego itp. taki przyklad.

w sumie z tego co ja tu pisze wynika ze jestem za jakastam sluzba wojskowa, mimo iz sam najmniejszego zamiaru odbywac jej nie mam zamiaru. jak ktos nie ma w glowie (czyt. dressus pospolitus) to niech przynajmniej bedzie czyims pomiotem przez 9 miechow i poczuje co to dyscyplina. od razu mowie ze nie biore tu pod uwage ludzi ktorzy nie ucza sie na rzecz pracy.

ps.: podoba mi sie taka dyskusja ;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 00:08   #52
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
ROOOTFl. czy ludzie na tym forum wogule myslą ? -.-

"OBRONA PRZET ATAKAMI RAKIETOWYMI"

Czy wy myślicie sobie,że chodzi mi o to jak zatrzymać rakiety?? To tak samo jakby uczyli cię Jak zachować się w lesie podczas burzy,albo co zrobić gdy zdarzy się wypadek drogowy,a nie jak się bronić kiedy napadną nas dresy.........
Sorry Winetu, ale to ty tak zformułowałeś to zdanie, że wojsko uczy obrony przeciwrakietowej... A co zrobić w razie wypadku samochodowego to uczą, i już nie w woju ale choć by na PO...

@Khazar: Bogu dzieńki pospolite ruszenie było i już go nie ma Chyba, że PiS coś zmieni w naszym piknym prawie -.-''
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 01:47   #53
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
[...]
@Khazar: Bogu dzieńki pospolite ruszenie było i już go nie ma Chyba, że PiS coś zmieni w naszym piknym prawie -.-''
wszystko zalezy od tego jaka bedzie przyszla sytuacja, bo ciekawi mnie czy nie rwalbys sie do walki jezeli ktos chcialby Ci wyrznac w pien rodzine albo jak kto woli rozwalic kompa ;] wtedy bylaby to najzwyklejsza obrona wlasna, tudziez obrona swoich najblizszych, w ktorej jakies tam wczesniej wzmiankowane przeze mnie instynkty moglyby byc pomocne.

btw, pisze sie "dzięki" ;]
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 09:52   #54
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
A co zrobić w razie wypadku samochodowego to uczą, i już nie w woju ale choć by na PO...
nie chodzi mi o to że tego uczom w wojsku,tylko podałem przykłąd,bo nie każdy zrozumiał o co mi chodzi -.-
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 10:33   #55
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Wg mnie powinno byc wojsko zawodowe + szkolenie dla kazdego w zakresie rozpoznawania zagrozen, ochrony wlasnej, wspoldzialania w druzynie i poslugiwania sie bronia - powiedzmy, na 2-3 miechy. Dzieki temu mielibysmy i wyszkolone wojsko, i ludzi, ktorzy w naglyw wypadku wiedza jak i potrafia uzyc broni
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 10:35   #56
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Wg mnie powinno byc wojsko zawodowe + szkolenie dla kazdego w zakresie rozpoznawania zagrozen, ochrony wlasnej, wspoldzialania w druzynie i poslugiwania sie bronia - powiedzmy, na 2-3 miechy. Dzieki temu mielibysmy i wyszkolone wojsko, i ludzi, ktorzy w naglyw wypadku wiedza jak i potrafia uzyc broni
3 miechy to za mało zeby nauczyc się tylu żeczy,lepiej przetrzymać ich do pół roku...Kiedyś do woja zabierali na dwa lata,i nikt nie panikował.Mój tata muwi że Chłop bez wojska to nie chłop.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 11:03   #57
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
iedyś do woja zabierali na dwa lata,i nikt nie panikował.Mój tata muwi że Chłop bez wojska to nie chłop.
No i co im z tego przyszlo. Moze i chlop musi do wojska isc. Jak lubi dzialac jak bezmogie yeti to jego sprawa. Ja mysle - i wiem, ze sluzba w armii MI nic nie da. I jakos jestem sceptycznie nastawiony do ludzi, ktorzy twierdza, ze nauka mordowania przyda mi sie w zyciu podczas wojny. Jak wojna wybuchnie wtedy mozemy pogadac, bo koniec swiata moze nastapic jutr, ale jakos nie ma obowiazkowych przeszkolen na ta okazje
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 11:37   #58
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

@Up:
Trochę jednak przesadzasz. Nie każdy, kto idzie do wojska, zachowuje się jak bezmózgie yeti. To, że kolesie których znasz tacy są, nie znaczy, żę wszyscy tak kończą. Wojsko nie jest nauką mordowania. Skąd tyś to wytrzasnął? Żeś się uczepił tego mordowania i tylko to wałkujesz.

@Nekromanta:
Wyobraź sobie, że my teraz mamy wojsko dużo lepiej wyszkolone niż tacy np. amerykanie. A wiesz dlaczego? Ze względu na spartańskie warunki w polskim wojsku. Polacy potrafią sobie dać radę w każdej sytuacji, nie tak jak przyzwyczajeni to wygód amerykanie.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 11:37   #59
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

Wojsko - więzienie akceptowane przez prawo
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 11:58   #60
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
@Up:
Trochę jednak przesadzasz. Nie każdy, kto idzie do wojska, zachowuje się jak bezmózgie yeti. To, że kolesie których znasz tacy są, nie znaczy, żę wszyscy tak kończą. Wojsko nie jest nauką mordowania. Skąd tyś to wytrzasnął? Żeś się uczepił tego mordowania i tylko to wałkujesz.

@Nekromanta:
Wyobraź sobie, że my teraz mamy wojsko dużo lepiej wyszkolone niż tacy np. amerykanie. A wiesz dlaczego? Ze względu na spartańskie warunki w polskim wojsku. Polacy potrafią sobie dać radę w każdej sytuacji, nie tak jak przyzwyczajeni to wygód amerykanie.
A niby czego się uczy w wojsku? Sadzenia stokrotek? Jeśli uczą ciebie jak obsługiwać się z bronią to chyba nie po to byś nią kopał grządki na wojnie...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.


Powered by vBulletin 3