Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-03-2006, 18:37   #1
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny Petycja do KRRIT

Witam

Pewnie juz kazdy slyszal o smiesznej karze nalozonej na telewizje Polsat. Tzn, ona smieszna w sumie nie jest, bo 500.000 zeta piechota nie chodzi

Jezeli ktos uwaza, ze kara zostala nalozona nieslusznie - niech podpisze sie opd petycja: http://www.dostepne.info/szczuka/

Kazdy ma swoj rozum. Pomyslcie i zadecydujcie

Pozdrawiam
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2006, 18:57   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Wg. mnie słuszna kara, Szczuka jak wiemy kontrowersyjna feministka i troche sie zagalopowała, pamietam ze poszło cos o komentowanie głosu jakiejś chorej kobiety z Radia Maryja. Jezeli sie nie wie, ze ktoś jest chory to nie usprawiedliwienie, jak chce sie z kogos "wysmiewac" niech pierw sprawdzi czy ma podstawy do tego i jest to na miejscu. Podobno mial byc 1mln a 500 tyś też niezle, moze sie czegos nauczy kobieta

Btw. Ciekawe czy Polsat jakos ukaral Szczuke za to, ale raczej wątpie ;]
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 19:04   #3
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Polsat musi zaplacic 1 mln... przynajmniej tak slyszalem

500 000 za ta afere ze Szczuka w K. Wojewodzkim
500 000 za to ze w programie "Nieustraszeni" uczestniczy jedli robaki...

moim zdaniem ta druga kara jest conajmniej smieszna...
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 19:24   #4
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Podpisałem^^
Adner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 20:05   #5
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Szkoda, że nie ma petycji w której domagano by się wyższej kary; podpisałbym się. Dla homoseksualistów, ateistów, feministek tolerancja i równość (czy raczej - pierwszeństwo), a z katolików w dodatku niepełnosprawnych mozna się wyśmiewać? Ciekawy sposób myslenia szczuki.
Poza tym, osoba która bierze sie za kpienie z kogoś, powinna sie czegoś o tym kimś dowiedziec.

Ostatnio edytowany przez Pogromca pk - 23-03-2006 o 20:07.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 20:21   #6
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Wg. mnie słuszna kara, Szczuka jak wiemy kontrowersyjna feministka i troche sie zagalopowała, pamietam ze poszło cos o komentowanie głosu jakiejś chorej kobiety z Radia Maryja. Jezeli sie nie wie, ze ktoś jest chory to nie usprawiedliwienie, jak chce sie z kogos "wysmiewac" niech pierw sprawdzi czy ma podstawy do tego i jest to na miejscu. Podobno mial byc 1mln a 500 tyś też niezle, moze sie czegos nauczy kobieta

Btw. Ciekawe czy Polsat jakos ukaral Szczuke za to, ale raczej wątpie ;]
Poparłbym tą karę, gdyby ona wyśmiewała się z jej choroby, a nie z niej po prostu >.< a ja mam wadę wzroku -5, i co, jak ktoś bedzie cokolwiek o mnie mówić to ja chce 0,5 kk zł! No ale becikowe trzeba odrabiać... >.<
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 20:29   #7
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Ludzi już ***ie równo i dokładnie. Ona nawet nazwiska nie wymieniła. I to jest śmieszne. Wielebny Tadek może w swoich audycjach śmiać/wyzywać wszystkich. Inni nie mogą ruszyć nikogo.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 21:28   #8
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

@ up:
moga pod warunkiem ze tym kims do ruszenia bedzie ktos z opozycji

Nie ma sie co oszukiwac, niepelnosprawnosc tej osoby to jedynie pretekst... W Polsce podobno istnieje wolnosc slowa, wiec do tej pory trzeba bylo stawarz jej pozory i nie mozna bylo karac stacji telewizyjnych/radiowych/ gazet za roznego rodzaju teksty wysmiewajace RM i naszych wspanialych politykow... A teraz przytrafila sie okazja do "zemsty" wiec KRRiT postanowila bezzwlocznie ja wykorzystac pokazujac poraz kolejny ze znajdujemy sie pod jedyna i sluszna wladza pewnego grzyba...

Cholera, przeze mnie jeszcze tibia.pl bedzie zmuszona zaplacic kare... ;P
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 21:42   #9
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Dla mnie to to jest bzdura.

Dlaczego się nie doczepiają jak szaleje czcigodny FATHERO RYDZIKO*
Rydzyk ma wszystko w swoich łapach a Kaczynscy eee....W płetwach?

Gdy tylko się dowiedziała, od razu przeprosiła kilka razy, przeprosił Polsat, i ten cały śmieszny szefo.A co z wolnością słowa.

A z resztą i tak wole Majewskiego
*Błąd zrobiony specjalnie.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 21:43   #10
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

O ile ta krowa Szczuka mogłaby zapłacić - dla zasady, bo jej nie lubię - to już za cholerę nie rozumiem, czemu Polsat ma płacić za to, że Kazimierz Szczuk musi podreperować kompleksy związane z seplenieniem...

Sprawa jest nabita za cholerę i ma tylko pokazać, że KRRiT cokolwiek robi - kogo to obchodzi, że kompletnie głupiego i jadącego w stronę lizania tyłka Rydzowi? Jakie to robi wrażenie, ludzie! KRRiT jednak nie śpi! Coś robi! Debilnego, ale coś robi!

Błe.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 21:48   #11
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Wg. mnie słuszna kara, Szczuka jak wiemy kontrowersyjna feministka i troche sie zagalopowała, pamietam ze poszło cos o komentowanie głosu jakiejś chorej kobiety z Radia Maryja.
Dam sobie reke uciac, ze gdyby ta osoba nie byla w Radiu MaTwarz, nawet nie wspomnianoby o tym. To, ze osoba jest na cos chora, to znaczy, ze nie moge udawac jej glosu? Chyba kpisz.
Cytuj:
Btw. Ciekawe czy Polsat jakos ukaral Szczuke za to, ale raczej wątpie ;]
Nie ma jak jej ukarac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciemne dropsy
500 000 za to ze w programie "Nieustraszeni" uczestniczy jedli robaki...
Ta, a uczestnicy powinni dostac kopa w dupe za glupote

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca PK
Szkoda, że nie ma petycji w której domagano by się wyższej kary; podpisałbym się. Dla homoseksualistów, ateistów, feministek tolerancja i równość (czy raczej - pierwszeństwo), a z katolików w dodatku niepełnosprawnych mozna się wyśmiewać?
Jak politycy robili siupe z Karola Wojtyly (slynnego wysiadania z samolotu i calowania ziemi polskiej), to nikt na nikogo kary nie nakladal. Tez pokazano to w TV. Czyzby papiez byl mniej wazny niz jakas osobka? A jak wysmiewaja sie z homoseksualistow to co? Moga, nie? Jesli w naszej Rzeczpospolitej 3 i 1/3 nie zabroniono udawania czyjegos glosu, to mam w dupie to, czyj glos udaje.
Tracisz w moich oczach, dotad myslalem, ze masz jakis dystans do roznych rzeczy.

Szczerze, to cale RM panoszy sie w naszym kraju za bardzo. Szkoda, ze Watykan nie chce wykopac tego calego grzyba. Bo lepszy nic, niz Rydz
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 23-03-2006 o 21:52.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 22:23   #12
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
czemu Polsat ma płacić za to, że Kazimierz Szczuk musi podreperować kompleksy związane z seplenieniem...
bo program jest rezyserowany, a nie sadze zeby to Kazia Suka wymyslala scenariusz.

Nie dla kary dla Polshitu, tak dla wyslania Suki na Syberie
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 22:25   #13
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A jak wysmiewaja sie z homoseksualistow to co? Moga, nie? Jesli w naszej Rzeczpospolitej 3 i 1/3 nie zabroniono udawania czyjegos glosu, to mam w dupie to, czyj glos udaje.
To, że jest to osoba niepełnosprawna to raz, a to, że wyśmiewa sie z pewnej formy pobożności bliskiej wielu ludziom, nie tylko "moherowym beretom" to dwa. Nie uważam, żeby wysmiewanie sie z kogokolwiek (czy to geja czy katolika czy mułzumanina) było dobrym pomysłem na "walke o wolność słowa".
A fakt, że dziewczyna jest cięzko chora i sposób jej mowienia wynika z tejze choroby, sprawia, że dla mnie - człowieka, który do pewnych rzeczy moze i nie ma dystansu - wypowiedź szczuki jest żenująca.
Tak czy inaczej dziewczyna powiedziała, że nie ma pretensji ani żalu do szczuki.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 22:27   #14
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

to jest poj**** zdrowo.To był gość programu sam prowadzący nie obraził nikogo...o ile ta feministka działa na nerwy o tyle program lubie i decyzji nie rozumiem

Ostatnio edytowany przez PiXik - 23-03-2006 o 22:29.
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 22:53   #15
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Szkoda, że nie ma petycji w której domagano by się wyższej kary; podpisałbym się. Dla homoseksualistów, ateistów, feministek tolerancja i równość (czy raczej - pierwszeństwo), a z katolików w dodatku niepełnosprawnych mozna się wyśmiewać? Ciekawy sposób myslenia szczuki.
Poza tym, osoba która bierze sie za kpienie z kogoś, powinna sie czegoś o tym kimś dowiedziec.
Najlepsze jest to, że tolerancja zatacza koła. Przykład?: Holandia - najbardziej tolerancyjny kraj który powoli zaczyna stawać się nie tolerancyjny dla tolerancyjnych

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost
O ile ta krowa Szczuka mogłaby zapłacić - dla zasady, bo jej nie lubię - to już za cholerę nie rozumiem, czemu Polsat ma płacić za to, że Kazimierz Szczuk musi podreperować kompleksy związane z seplenieniem...
Bo KW nie jest na żywo i Polsat odpowiada w tym przypadku za to, co puszcza a co wycina.

Co do decyzji? zbyt tego nie rozumiem, dlaczego czepiają cię Szczuki za tą wypowiedź a "Rozmowy w Tłoku" puszczają mimo woli? Tam też jadą, i to nie z mało znanych osobistości z RM ale z polityków z pierwszych stron gazet i co? nic...
Jak już karać to wszystkich i równo a nie tylko tych co są na NIE dla rządu Kaczyński-&-Kaczyński i Ojca Stabilizatora.
Plan Prezydenta jak wyzbyć się konkurencji dla TRWAM i TVP? ?
Ogólnie są chyba jakieś wolne media, skoro komuś się Polsat nie podoba to po cholerę oglądają? jest tyle innych kanałów do wyboru.
Co do kary za Nieustraszonych, pierwsze słyszę i również jestem w szoku. Uczestnicy wiedzą na co się łapią, widzowie wiedzą (choć by z amerykańskiej wersji) co tam się dzieje. I znów, dlaczego Polsat dostaje karę za zjadanie robactwa a nieustraszonych a TVN nie? Przecież chyba każdy oglądał wyprawę Robinson.

Co do petycji, podpisuję się obiema rękami, nogami z resztą też, I nie dla tego, że lubię Polsat, podpisał bym się nawet gdyby chodziło o TRWAM, po prostu wolne media mają prawo isnieć.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 23:04   #16
Adrayen Spold
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Co do decyzji? zbyt tego nie rozumiem, dlaczego czepiają cię Szczuki za tą wypowiedź a "Rozmowy w Tłoku" puszczają mimo woli? Tam też jadą, i to nie z mało znanych osobistości z RM ale z polityków z pierwszych stron gazet i co? nic...
Człowieku... posłuchaj tej chorej dziewczynki zanim porównasz ją do polityka. To jest cierpiąca osoba, a szydzenie z jej sposobu wymowy jest de facto szydzeniem z jej kalectwa. Parodia a szyderstwo - trzeba to rozgraniczyć.
Wiekszosc z was pewnie nigdy o niej nie slyszała, a decyzje krytykujecie tylko dlatego, bo nie lubicie rydzka/radia maryja.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 23:41   #17
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

/signed by me

btw

co zlego w kpieniu sobie z osob niepelnosprawnych. Wielu ludzi walczy o zasrane rownouprawnienie, a sami tego nie przestrzegaja faworyzujac tychze niepelnosprawnych
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 01:14   #18
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

murwa kać ... ze gorszych slow nie powiem ... jesli ja dobrze kamietam, P. Szczuka wyrazila ubolewnia. jak sama powiedziala, nie byl jej znany fakt, iz osoba, ktorej glow probowala podrobic, jest niepelnosprawna. pozniej powiedziala, ze przeprosila ta osobe osobiscie. ze ptrzeprosila ja za pomoca prasy.

ergo ... jest czysta.

pytanie ... dlaczego osoba, obrazona zekomo przez Szczuke, niepozwala jej do sadu ?

lecmy dalej. jak widze, wiekszosc postow jest pisana w rytm retoryki btaci k. ze to podobno nie ma wolnych mediow. gowno prawda. fakt obrazania mniejszosci seksualnych, narodowosciowych w radiu M., nikogo nie dziwi. malo tego. panuje cos w rodzaju "mam klapki na oczach, widze to co mi pokaza"

czy sie to komu podoba czy nie, demokracja znaczy cos wiecej, niz tylko rownouprawnienie dla kazdego. Was, co piszecie te bzdety, ze geje sa be, takze mozna pociagnac do odpowiedzialnosci cywilnej. a fakt ze ktos jest nieletni, swiadczy tylko i wylacznie o jednym ... o czym ?

jak zdejmiecie klapki z oczy, pogadamy
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 07:40   #19
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pogromca pk
Nie uważam, żeby wysmiewanie sie z kogokolwiek (czy to geja czy katolika czy mułzumanina) było dobrym pomysłem na "walke o wolność słowa".
Tylko, ze w tym przypadku raczej nie chodzi o wysmiewanie, bo o takim czyms nie ma mowy. Primo: daltego, ze szczuka nie miala pojecia o kim mowi. Secundo: parodiowala tylko glos jak to robi pan Kryszak parodiujac glosy Walesy i innych politykow.

Cytuj:
A fakt, że dziewczyna jest cięzko chora i sposób jej mowienia wynika z tejze choroby, sprawia, że dla mnie - człowieka, który do pewnych rzeczy moze i nie ma dystansu - wypowiedź szczuki jest żenująca.
A moze zanim ludzie ****zna oceniac, ze wypowiedz suczki jest zenujaca zapytamy 'wysmiana' dziewczyne o to czy sie poczula urazona? Czy komukolwiek to wogole przyszlo do glowy? Macie wypowiedz tej dziewczyny, ze ona zostala urazona? Jak tak: prosze o linka.

Cytuj:
Tak czy inaczej dziewczyna powiedziała, że nie ma pretensji ani żalu do szczuki.
A no wlasnie... i tu jest pies pogrzebany.

Cytuj:
Parodia a szyderstwo - trzeba to rozgraniczyć.
No... a ty pewnie jestes fachowcem, co?

Wiecie, dla mnie ta parodia tez byla smieszna do mometu kiedy sie dowiedzialem, ze parodiowana jest chora. Ale to nie powod do zakladania grzywny, bo przeciez to juz jest kontrolowanie przeplywu informacji.

Cytuj:
Bo KW nie jest na żywo i Polsat odpowiada w tym przypadku za to, co puszcza a co wycina.
Jasne, ze tak. Ale trzeba pamietac, ze kazdy czlowiek ma pewne poglady, przekonania itp. I co, trzeba je cenzurowac, bo sa nieprzychylne niep[elnosprawnym? Ty... to moze zabronmi pokazywac Kaczynskikego w telewizji, przeciez on tez niepelnosprawny. Karlowatosc przeciez jest kalectwem.

Tu juz nawet nie chodzi o to co powiedziala Szczuka. Tu chodzi o to kogo i za co ukarano. Bo jezeli szczuka powiedziala cos zlego - powinno sie ja ukarac. Ale jest to niemozliwe, a wiecie dlaczego: bo i ja i wy wszyscy doskonale wiemy, ze ona nie zrobila nic zlego z prawnego punktu widzenia. A w panstwie prawa to za wykroczenia przeciwko prawu powinno sie karac. Ukarano polsat za puszczenie pewnego materialu. Teraz z niecierpliwoscia czekam, kiedy KRRIT ukaze Polsat badz inna stacje telewizyjna za to, ze 'pewnego waznego materialu' ta nie pusci.

Moze to kurcze i przesadzone zdanie, ale zaczynam z groza patrzec o to co sie dzieje w Polsce. Kiedy na bilbordy wprowadza twarz kaczynskiego na wzor Orwellowskiego "wielkiego brata"?

I jeszcze jedno: KRRIT tak bardzo mowi o etyce dziennikarskiej oraz obiektywnosci a sama wydajac wyroki sie do nich nie stosuje. Juz w momecie podjecia decyzji o ukaraniu stacji wyzala sie brakiem obiektywizmu (nie wyslu****ac ani racji szczuki, ani racji prowadzacego ani racji poszkodowanej), wiec nie mila jako takiego wykladnika szkodliwosci moralnej.


Plecam linki:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1143182473.794

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez "Rada Etyki Mediow
ada Etyki Mediów (REM) nie dopatrzyła się w telewizyjnej wypowiedzi Kazimiery Szczuki na temat Magdy Buczek "kpiny z niepełnosprawnych", uznała jednak, że mogła ona obrazić uczucia religijne osób wierzących. Mimo to, według REM, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postąpiła niewłaściwie, nakładając karę finansową na Polsat, gdzie wypowiedź Szczuki miała miejsce
PS: dojdzie do tego, ze za rok-dwa wogole nie bedzie krytykowac osob niepelnosprawnych (w tym kaczyniaka) za to co robia;]


PS2: Aha, a ktos mi wytlumaczy czemu za emisje NIEUSTASZONYCH dostal 500.000 zeta grzywny? Bo ja sie bardziej skupilem za szczuce i nie wiem do konca o co tam chodzi.

PS3: a co najsmieszniejsze: KC jasno stwierdza: nie ma dowodow dzialania na szkode to domyslnie przyjmuje sie, ze nie dziala sie na szkode. A prezes KRRiT stwierdza: "Dostaliśmy nagranie i nie wynikało z niego, że pani Szczuka nie zna osoby, z której kpiła" <- w pupie to mam. To on ma udowodnic, ze ONA JA ZNALA a nie ona ze jej nie znala. Komedia;]

PS4: oto co uznal TK w sprawie medialne:

Cytuj:
Powoływanie przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przez prezydenta, rozwiązanie poprzedniej Rady przed powołaniem nowej, przyznanie Radzie prawa do ochrony etyki dziennikarskiej oraz uprzywilejowanie nadawców społecznych - te przepisy tzw. ustawy medialnej Trybunał Konstytucyjny uznał w czwartek za niezgodne z konstytucją
a J.K komentuje to w taki sposob, ze TK nie jest zespolem medrcow do rozpatrywania bldow w ustawie. Muahahahah - tak, to on przeciez powinien rozpatrywc czy ustaw jest bledna czy nie
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 24-03-2006 o 08:04.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 08:55   #20
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

To, że dziewczyna mówiła na kaznodziejską melodię i z kaznodziejskim zacięciem prawdopodobnie bynajmniej nie wynika z jej choroby czy ułomności, a z tego, że od tylu lat słucha RM. Więc naśmiewanie się - czy raczej parodiowanie, bo to JEST różnica - z jej sposobu wymowy nie jest bezczelnym naśmiewaniem się z jej kalectwa. A szczuka i tak jest głupia.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin 3