Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-03-2006, 09:08   #21
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Kosy w dlon i pogonic skurczybykow z rzadu, tylko czekac az przemianuja TVP na Telewizje Piotr, a na religii bedziecie calowac ksiedza w pierscien ...

Radio Maryja ma absolutny monopol na dociekanie 'prawdy', oczerniajac wedlug potrzeb kazdego bez ponoszenia konsekwencji ( vide skompromitowana lista 'prawdziwych' nazwisk zydowskich osob publicznych ). Jakiejkolwiek sprawy zwiazanej z RM tknac juz nie mozna bo zaraz podnosi sie lament moherow o obrazie uczuc religijnych, a to w panstwie o tak szerokich wplywach fanatycznej prawicy jest podobnie jak w Stanach 'hate crime' grzechem smiertelnym..

Stawiam natomiast dom i samochod, ze gdyby na antenie RM parodiowali Michnika to sprawa nie zajalby sie nikt, malo tego - Michnik przegralby kazdy proces w sadzie ( mala szkodliwosc spoleczna i te sprawy ).
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-03-2006, 09:49   #22
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Wg. mnie słuszna kara, Szczuka jak wiemy kontrowersyjna feministka i troche sie zagalopowała, pamietam ze poszło cos o komentowanie głosu jakiejś chorej kobiety z Radia Maryja. Jezeli sie nie wie, ze ktoś jest chory to nie usprawiedliwienie, jak chce sie z kogos "wysmiewac" niech pierw sprawdzi czy ma podstawy do tego i jest to na miejscu. Podobno mial byc 1mln a 500 tyś też niezle, moze sie czegos nauczy kobieta

Btw. Ciekawe czy Polsat jakos ukaral Szczuke za to, ale raczej wątpie ;]
To ja chce nałożyć dziesięcio milionową kare na stacje "radio maryja" za obrażanie moich uczuć religijnych [ może jestem żydem i wtedy co? ], w tej stacji antysemityzm nie jest nawet maskowany w jakikolwiek sposób, a jak wiemy jest on karalny.
Niestety w kraju prawa i sprawiedliwości sa równi oraz równiejsi .........
-------------
dla rozluźnienia atmosfery link
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 24-03-2006 o 09:51.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 10:53   #23
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

@up
Widzialem to na TVN. Pokazana prawda o Tadku Rydziku :>

Niedlugo dojdzie do tego ze obowiazkowo co niedziele do kosciola pod grozba rozstrzelania. Postkomuchy na stos!!!!

Co do decyzji KRRiT to dla mnie smieszne. Totalnie nie rozumiem, dlaczego dali kare za nieustraszonych. Robaki jedza w co 4-5 filmie i jakos ich to nie razi. Pozatym na TVP2 kiedys byl reality show Survivors (chyba) i tez jedli robaki. I co? I nic nie zrobili -.-'. Sami sprobowaliby mrówek pieczonych w ciescie to zrozumieliby jakie to dobre xD
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl



Ostatnio edytowany przez Grue - 24-03-2006 o 10:54.
Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 10:56   #24
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

jeszcze się teraz dowiedziałem od kolegi, że trybunał konstytucyjny najprawdopodobniej odrzuci żądania KRRiT codo tejże kary 1 mln PLN więc niejest do końca tak źle
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 12:04   #25
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
To, że dziewczyna mówiła na kaznodziejską melodię i z kaznodziejskim zacięciem prawdopodobnie bynajmniej nie wynika z jej choroby czy ułomności, a z tego, że od tylu lat słucha RM. Więc naśmiewanie się - czy raczej parodiowanie, bo to JEST różnica - z jej sposobu wymowy nie jest bezczelnym naśmiewaniem się z jej kalectwa. A szczuka i tak jest głupia.


yeah ... sie wypowiedzial polityk .. a co ci synku daje prawo do twierdzenia, ze P.Szczuka jest glupia ? nadziani starzy ? glupota ? czy moze pewnosc, ze jestes wszechwiedzacy ?

do szkloy matolku ... i naucz sie szacunku dla straszych ...
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 12:16   #26
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

LOL, to wszystko zakrawa na kpine!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wp.pl
Krucjata PiS przeciw śmiechowi

Przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Elżbieta Kruk, mianowana przez prezydenta Kaczyńskiego, ukarała Polsat grzywną 0,5 mln zł. Radiu TOK FM (właścicielem jest Agora, wydawca "Gazety") dała reprymendę za żarciki na temat seksu przedmałżeńskiego. Była to, zdaniem Kruk, kpina z nauczania Kościoła. A poszanowanie wartości chrześcijańskich jest zapisane w ustawie medialnej - pisze w "Gazecie Wyborczej" Ewa Siedlecka.

Pozostałe media elektroniczne powinny to sobie dobrze zakarbować. Wyczulenie Krajowej Rady na nauki Kościoła może dużo kosztować - podkreśla publicystka.


Według niej, media powinny też być ostrożne w emitowaniu wypowiedzi polityków, bo oni ustawicznie naruszają nauczanie Kościoła na temat miłowania bliźniego-polityka czy niemówienia o nim fałszywego świadectwa.

Wiele może zależeć od tego, który polityk i o kim mówi.

Okazuje się, że nie można np. wyśmiewać prezydenta Kaczyńskiego. Kolejną reprymendę Radio TOK FM dostało od przewodniczącej Kruk właśnie za złośliwy wierszyk o Lechu Kaczyńskim. Uznała to za naruszanie majestatu Głowy Państwa. Ta szczególna ochrona należy się chyba wyłącznie tej Głowie, bo majestat poprzedniej Głowy był z upodobaniem słownie naruszany przez układ, który wykreował obecną Krajową Radę - zaznacza Siedlecka.

Krajowa Rada ma misję wprowadzania ładu moralnego w mediach. Służy do tego nieprecyzyjne prawo - wspomniane wartości chrześcijańskie. Misja ta ma żarliwych wykonawców, którzy tę brzytwę dostali do ręki. Oj, odechce się żartów - konkluduje publicystka "Gazety Wyborczej". (PAP)
No zygac mi sie chce normalnie

edit: zastanawiam sie, kiedy to co przepowiadalem przed wyborami -zakaz seksu przedmalzenskiego pod grozba pozbawienia wolnosci - wejdzie w zycie. Zaloze sie, ze wejdzie takze zakaz seksu w pozycji innej niz klasyczna:
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 24-03-2006 o 12:22.
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 12:28   #27
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szametu
yeah ... sie wypowiedzial polityk .. a co ci synku daje prawo do twierdzenia, ze P.Szczuka jest glupia ? nadziani starzy ? glupota ? czy moze pewnosc, ze jestes wszechwiedzacy ?

do szkloy matolku ... i naucz sie szacunku dla straszych ...
Starzy to są ludzie w Domu Spokojnej. Nadziany może być pączek. Głupotą grzeszysz tutaj ty. Idź w ślady KRRiT i nałóż na mnie karę grzywny za wypowiedzenie własnego zdania. Śmieszny jesteś.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 12:52   #28
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Starzy to są ludzie w Domu Spokojnej. Nadziany może być pączek. Głupotą grzeszysz tutaj ty. Idź w ślady KRRiT i nałóż na mnie karę grzywny za wypowiedzenie własnego zdania. Śmieszny jesteś.
Wysmiewasz sie z Wartosci Chrzescijanskich! Bluznisz!

@Matek : takie jaja sa juz po ~4 miechach rzadu, ciekawe co bedzie np za 2 lata? Stworza Nowa Świętą Inkwizycje?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 13:20   #29
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cholera ja jestem ateistą! Musze sie ukryć zeby mnie na stosie nie spalili...

To co sie w Polsce dzieje powinno przejsc do historii, jako bezdenna glupota polskich politykow. Kaczka do piekarnika! (teraz mnie zamknijcie w wiezieniu xD).
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 14:26   #30
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adrayen Spold
Człowieku... posłuchaj tej chorej dziewczynki zanim porównasz ją do polityka. To jest cierpiąca osoba, a szydzenie z jej sposobu wymowy jest de facto szydzeniem z jej kalectwa. Parodia a szyderstwo - trzeba to rozgraniczyć.
Wiekszosc z was pewnie nigdy o niej nie slyszała, a decyzje krytykujecie tylko dlatego, bo nie lubicie rydzka/radia maryja.
Powiedz mi ile jest spotów/reklam/filmów/plakatów/itd szydzących z kalek na wózkach itp itd... i dla czego dopiero za Szczukę rada obłożyła karę?
Jak można przeczytaćw petycji Szczuka nie wiedziała, że ów pani jest chora i przeprosiła ją za to. A tak w ogóle to człowiek powinien mieć dystans do siebie i innych, nie można być poważnym jak zawał serca bo co to za życie wtedy?!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
PS3: a co najsmieszniejsze: KC jasno stwierdza: nie ma dowodow dzialania na szkode to domyslnie przyjmuje sie, ze nie dziala sie na szkode. A prezes KRRiT stwierdza: "Dostaliśmy nagranie i nie wynikało z niego, że pani Szczuka nie zna osoby, z której kpiła" <- w pupie to mam. To on ma udowodnic, ze ONA JA ZNALA a nie ona ze jej nie znala. Komedia;]
Ino proste prawo: Prokurator ma udowodnić oskarżonemy winę a nie oskarżony swoją niewinnosc

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szametu
do szkloy matolku ... i naucz sie szacunku dla straszych ...
jak by to ując, przyganiał kocioł garnkowi ;p
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grue
To co sie w Polsce dzieje powinno przejsc do historii, jako bezdenna glupota polskich politykow. Kaczka do piekarnika! (teraz mnie zamknijcie w wiezieniu xD).
Ha! 3 lata za obrazę głowy państwa! ;]

Już wcale się nie dziwie, dlaczego większosć polaków chce opuścić ten kraj. Tylko czekać aż wprowadzi się niczym Kuba, zakaz opuszczania kraju bez zgody prezydenta
Zgroza, sodoma i jeszcze gomora, tylko się załamać i zamknąc drzwi Media@Marktu dla 54% polaków... Mam nadzieje, że uda się szybko załatwić te wybory i PiS zdala odejdzie od władzy, bo prezydenta już raczej przed 5 latami nie wymienimy
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 14:31   #31
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Śmieszny jesteś.
Odezwał sie ten żałosny.

Szczuka jest głupim lewakiem, polsat ma za dużo reklam, a wojewodzki jest idiotą, więc kara bardzo na miejscu.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 14:35   #32
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

@Matek
No ROTFL po prostu!

Nie no, nic tylko lać w mordę tych, którzy głosowali na PiS.
Chcieliście Prawa i Sprawiedliwości? No to teraz macie Chrześcijańskie Prawo i Sprawiedliwość - nic tylko czekać, aż udupią Majewskiego i innych polskich satyryków i zaczną nakładać kary na stacje, gdzie programy prowadzi Miecugow albo Sekielski i Morozowski. ;]

Żeby nie było ataku dewotów na mnie - tak, wierzę w Chrystusa, chodzę do kościoła i mam świadomość, że Bóg kieruje losem. Ale nie znoszę narzucania ludziom praw religijnych w kraju, który jest ponoć WOLNY. Jakoś nikt się jeszcze nie przypier@##$%! do Rydzyka za jego antyżydowskie poglądy propagowane na antenie Katolickiej Mordy W Twoim Domu. I jeszcze nie widziałem, by ktoś dowalał się do moherowych staruszek, które wygłaszają modlitwy i pieśni pochwalne ku Ojcu Dyrektorowi, co jest świętokradztwem.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 14:36   #33
Jezol_Knight
Użytkownik Forum
 
Jezol_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Wiek: 36

Posty: 51
Domyślny

Podpisałem się

A wracając do tematu to "Kaczorki" zaczynają rządzić ... wszystkim. Jest to żałosne i strasznie denerwujące, ich polityka jest do bani!!!

To całe odwracanie uwagi jest dobijające. Najbardziej przerażające jest to, że wiekszość Polaków to tępaki

Nie potrafią czytać między wierszami i przewidywać

No ale cóż, kocham ten kraj, bez względu na wszystko. Kiedyś społeczeństwo zmądrzeje.

Pozdrawiam.
__________________
hacked ;/

____________________________________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gieras
Na wojnę nie idziesz po to,
abyś zginął za ojczyznę.
Tylko po to, aby jakiś dupek
zginął za swoją!
Jezol_Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 14:44   #34
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jezol_Knight
Podpisałem się

A wracając do tematu to "Kaczorki" zaczynają rządzić ... wszystkim. Jest to żałosne i strasznie denerwujące, ich polityka jest do bani!!!

To całe odwracanie uwagi jest dobijające. Najbardziej przerażające jest to, że wiekszość Polaków to tępaki

Nie potrafią czytać między wierszami i przewidywać

No ale cóż, kocham ten kraj, bez względu na wszystko. Kiedyś społeczeństwo zmądrzeje.

Pozdrawiam.
Jest takie powiedzenie: "Mądry Polak po szkodzie". Reszta bez komentarza ...
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 15:25   #35
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

PiS wybralo trzydziesci kilka procent z czterdziestukilku procent uprawnionych ktorzy poszly na wybory. Skutek jest taki ze rzadzi nami ekipa nieudacznikow/debili wybrana przez 12-15% spoleczenstwa ( w sam raz jesli porownamy z iloscia moherow i katobetonu ) a reszta ma to za przeproszeniem w dupie, zamiast wyjsc na ulice z czym sie da i pozamykac frajerow zanim doprowadza kraj do stanu sprzed epoki lodowcowej ...

Kolejne kompromitujace pomysly PiSu generalnie przestaly mnie smieszyc, bo dokladnie tego sie po nich spodziewalem ..
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 15:46   #36
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Odezwał sie ten żałosny.

Szczuka jest głupim lewakiem, polsat ma za dużo reklam, a wojewodzki jest idiotą, więc kara bardzo na miejscu.
Uuu, wielki sorc maciek popisał się swoją elokwencją. Powiedz coś jeszcze, miszczu. Zadziw nas swoją jakże dorosłą inteligencją i pokaż, jaki to ja jestem maluczki.
Zgadnij, kto tu jest żałosny?

Skoro czołowi polscy politycy większość wywiadów dają w RM i TVT to czemu tu się tak właściwie dziwić?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 16:04   #37
Oerta
Zbanowany
 
Oerta's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005
Lokacja: Guild Wars
Wiek: 31

Posty: 778
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guild Wars: P
Poziom: 20
Oerta ma numer GG 8324646
Domyślny

Od dawna uważałem że PiS jest kontrolowany prze Rydza(ale odkrycie-.-)

Na nieszczęście moja prababka i ciotka(ta druga niestety tam pracuje)słuchają RM i nie moge przy nich powiedzieć ani słowa o wielebnym rydzu(przynajmniej nie przy prababce)bo nie potrafie.

Dobra coś z innej beczki: wg. mnie KRRiT troche presadza z tą karą dla szczuki.Może jeszcze Majewski dostanie kare(załamałbym sie)bo wg mnie to naj program rozrywkowy.

Pewnie niedługo pewnie MTV oraz TVN zostaną zdjęte z anteny albo na tym 1 będą jakieś śpiewy kościelne ku chwale rydza a w tym 2 będą informacje że rydz wspaniały,a PiS będzie zgarniał pochwały za to że tak świetnei prowadzi naszą ukochaną wioche Polskę.
Oerta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 16:37   #38
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerta
Dobra coś z innej beczki: wg. mnie KRRiT troche presadza z tą karą dla szczuki.
To nie jest kara dla szczuki tylko dla polsatu.
Co do wyborów, to polacy potrafia wybierać tylko skrajności - jak nie SLD to PIS.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 17:19   #39
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

SLD i PiS to partie programowo socjalistyczne, nie roznia sie specjalnie poza tym ze PiS lize d*** pewnemu Tadeuszowi a SLD jeszcze nie. Nie przedstawialbym ich wiec jako przyklad skrajnosci ..
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 17:44   #40
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
SLD i PiS to partie programowo socjalistyczne, nie roznia sie specjalnie poza tym ze PiS lize d*** pewnemu Tadeuszowi a SLD jeszcze nie. Nie przedstawialbym ich wiec jako przyklad skrajnosci ..
To tylko moja skromna opinia, jedni liża dupe rydzykowi, inni obsadzali w radach nadzorczych panstwowych spolek byłych UBekow i towarzyszy, bo wiadomo, życ z czegos muszą. Od nich gorsza jest tylko sa Samoobrona i LPR (jesli mowimy o partiach ktore dostaly sie do sejmu).
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin 3