Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-07-2006, 17:22   #1
Haan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Fantastyczny świat Vanesis

Chciałbym zaprosić wszytskich miłośników RPG do wędrówki przez dzikie krainy Wschodniego Królestwa, gdzie za pomocą stal ilub magii uturujecie sobie drogę do prawdziwej przygody. Zabij hordy wrogów i pław się w chwale i bogactwie lub usiądź w Gospodzie pod Trollem i razem z innymi graczami skosztuj słynnego Złocistego Piwa wytwarzanego według pilnie strzeżonej receptury. Stań sie magiem i wybierz swój żywioł, który będzie pomagał Ci w misjach zlecanych przez Mistrzów Gry. Jeśli kochasz broń białą odwiedź pobliskie targowisko lub napadnij oddział Orków i zostan prawdziwym rycerzem - chlubą królestwa! Gdy nieco się wzbogacisz kup lub zaatakuj jedna zwielu warowni lub zamków i przemianuj ja nz siedizbę twojej Gildii! Magia, miecze i przygoda to nieodłaczny elemnt gry!

Jak?

Kazdy gracz posiada swoja kartę postaci, gdzie zapisywany jest jego ekwipunek, majatek oraz umiejetnosci. Bax najlepszy w swojej klasie!

Rozgrywka

Całośc odbywa sie na forum internetowym, gdzie można w spkoju pzremyślec najkorzystniejsze rozwiązania i stać sie częśćia legendy.

Którędy do Vanesis?

Magiczny świat znajduje się na serverze prv.pl (jesli macie problem ze zgadnieciem adresu - PW)


Jestem pewny, ze nie stracicie czasu!
__________________
Dębica Strony www dębica
Haan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:03.


Powered by vBulletin 3