Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-07-2006, 00:19   #21
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

pomysl imho bardzo dobry, ale ja chcę wiecej banerow cały monitor po wlaczeniu tibia.pl to stanowczo za mało.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-07-2006, 00:29   #22
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric
pomysl imho bardzo dobry, ale ja chcę wiecej banerow cały monitor po wlaczeniu tibia.pl to stanowczo za mało.
Jak nie umiesz blokować reklam flashowych to juz nie mój problem, ja jakoś nie narzekam i dla mnie może być ich jeszcze więcej bo i tak je zablokuje.
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG
Sesef jest offline  
stary 30-07-2006, 00:32   #23
Lood
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja chce być na BL ;d chce być czarnym charakterem tibii.
Nie lepiej by to zaprogramować aby na tibia.pl była wyszukiwarka, a dodawało by sie na BL na jakiejś "ankiecie"? Wiem że to truniejsze ale w na tibia.pl chyba wszyscy są zdolni.
 
stary 30-07-2006, 00:33   #24
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

tibia.pliox in polack land? ; ( atak zbuntowanych tibijczyków na hosta serverów tibia.plix ? Uuuu yea ide po kij i rewolwer.


Pocieszna rzecz, że wkońcu nie będę musiał czekać 432840923840923840923840932845435831 godzin aż mi się forum załaduje1111111111111! (to nie wina mojego neta tylko forum ;<).
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 30-07-2006 o 00:34.
-=DanieL=- jest offline  
stary 30-07-2006, 00:39   #25
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Odnośnie wpisywania nieprawdy - oczywiście jest taka możliwość. Ale taka sama możliwość jest na dotychczasowych blacklistach na forum tibia.com. Tu jednak można skomentować każdy wpis, tak więc gdy ktoś zostanie niesłusznie oskarżony, może to opisać ze swojego punktu widzenia. Na tibia.com znalezienie ewentualnego sprostowania, które często jest kilka(naście) postów dalej jest mało prawdopodobne.

Po za tym, jeśli zobaczymy, że coś wymaga zmiany, poprawy, to to poprawimy zapewne. Największym problemem jest według mnie zainteresowanie tym tibijczyków nie tylko z polski, ale i z innych krajów.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 30-07-2006, 00:52   #26
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Po za tym, jeśli zobaczymy, że coś wymaga zmiany, poprawy, to to poprawimy zapewne. Największym problemem jest według mnie zainteresowanie tym tibijczyków nie tylko z polski, ale i z innych krajów.
Moim skromnym zdaniem będzie tak samo jak z en.tibia.pl, po prostu nie ma szans na przebicie się wśród dotychczasowo używanych bl i stron obcojęzycznych.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 30-07-2006, 01:07   #27
MarioMaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Hiberna
Poziom: 39+
Skille: --/24
Poziom mag.: 44
Domyślny

Fajny pomysl z ta blacklistą.Wielki "+" za pomyslł.
Ale podzielam strach przedmuwców że ktos bedzie se jaja robil i dodawal kogokolwiek do listy a to jusz zepsuje caly projekt.
MarioMaster jest offline  
stary 30-07-2006, 01:09   #28
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Odnośnie wpisywania nieprawdy - oczywiście jest taka możliwość. Ale taka sama możliwość jest na dotychczasowych blacklistach na forum tibia.com. Tu jednak można skomentować każdy wpis, tak więc gdy ktoś zostanie niesłusznie oskarżony, może to opisać ze swojego punktu widzenia.
No,wtedy pozostaje słowo przeciwko słowu.
Ktos kto zostanie oskarżony bedzie musiał udawadniać,ze nie jest jeleniem?
Level jest offline  
stary 30-07-2006, 01:23   #29
kamil00s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 19
Profesja: Paladin
Domyślny

W takich sprawach zawsze beda pomylki, a myslicie ze nigdy sad nie skazala niewinego czlowieka? Rozwiazanie problemu BL jest bardzo proste - poprostu jeden czlowiek nie moze decydowac czy ktos jest winy (bo to jest nie wiarygodne dla innych graczy) jednak gdy wprowadzimy system punktow (karnych) BL staje sie bardziej wiarygodna, a w praktyce mialo by to wygladac tak (wedlug mnie jeden nick/gracza mozna dodac tylko raz a inni gracze co mieli przykre doswiadczenia z tym nick/graczem beda dawac tylko punkty karne plus komentarz temu nick/graczowi np.2-3 punkty jeszcze nic by nie znaczyly - margine pomylki. Taki sytem wedlug mnie jest wiarygodniejszy lecz jednak nie do konca doskonaly
kamil00s jest offline  
stary 30-07-2006, 02:13   #30
nepton
Użytkownik Forum
 
nepton's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kamil00s
W takich sprawach zawsze beda pomylki, a myslicie ze nigdy sad nie skazala niewinego czlowieka? Rozwiazanie problemu BL jest bardzo proste - poprostu jeden czlowiek nie moze decydowac czy ktos jest winy (bo to jest nie wiarygodne dla innych graczy) jednak gdy wprowadzimy system punktow (karnych) BL staje sie bardziej wiarygodna, a w praktyce mialo by to wygladac tak (wedlug mnie jeden nick/gracza mozna dodac tylko raz a inni gracze co mieli przykre doswiadczenia z tym nick/graczem beda dawac tylko punkty karne plus komentarz temu nick/graczowi np.2-3 punkty jeszcze nic by nie znaczyly - margine pomylki. Taki sytem wedlug mnie jest wiarygodniejszy lecz jednak nie do konca doskonaly
hmm... oczywiście to lepsze od normalnej BL... ale w ten sposób stworzymy baze danych on NAJBARDZIEJ NIELUBIANYCH graczach P... no cóż, a to polska właśnie PP Myślę, że warto było by przynajmniej w jakiejść przedmowie, czy czymś takim zaznaczyć, że gracze będący na czarnej liście, mogli się tam znaleść z naprawde RÓŻNYCH powodów. Bo znam bardzo bardzo wielu "graczy" którzy wierzą we WSZYSTKO co znajdą w necie...

Pozdrawiam
nepton jest offline  
stary 30-07-2006, 03:13   #31
Val'demar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Sam pomysl jest super, moze wkoncu zaczne przegladac BL . Co do samej istoty BL, jezeli za lamanie zasady pierwszej "* It is not allowed to add innocent players" nie bedzie razilo pradem lub cos w tym stylu nie spodziewajcie sie jej przestrzegania nie widze tez sensu ograniczenia levelowego gdyz sa zarowno klamcy na low jak i high levelach i nie nalezy dyskryminowac ludzi z uwagi na ich level tylko za to co czynia. Chociaz wady zostana przynajmniej BL bedzie bardziej ergonomiczna i GRATZ wam za to
 
stary 30-07-2006, 08:50   #32
Marfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Jablonna

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 80+
Skille: a co to
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jak znajdziemy wpis o jakiejs osobie od kilku graczy - bedziemy wiedziec, ze to na prawde szuja :-)

Ja mam prywatna czarna liste robiona od 3 miesiecy z 75 graczami - ktorzy kradna, oszukuja itp. Jak ich wprowadze...

Tylko... Nie daje rady z przebrnieciem przez aktywacje - co wpisze kod, to mi go wyrzuca... Maja byc TYLKO male litery jak rozumiem?
Marfu jest offline  
stary 30-07-2006, 09:16   #33
Morgaroth
Użytkownik Forum
 
Morgaroth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Domyślny

Ciekawi mnie jedno. Skoro strona ma być przeniesiona do Polski to gdzie ona wcześniej była?
Morgaroth jest offline  
stary 30-07-2006, 09:17   #34
Trang Oul
Użytkownik Forum
 
Trang Oul's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Trang Oul ma numer GG 5846875
Domyślny

Jak to dobrze,że będzie czarna lista. Znam paru pk i oszustów...
__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Najlepszy OTS! Brak lagów!
Boty do Tibii!
Trang Oul jest offline  
stary 30-07-2006, 09:31   #35
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dobre, ciekawe jak sie sprawdzi... aa i kto bedzie kontrolowal ten system? moderatorzy? programisci Tibia.pl?

Ile trzeba sie natrudzic z tym kodem aktywacyjnym porażka ;/

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 30-07-2006 o 09:35.
Rybzor jest offline  
stary 30-07-2006, 09:37   #36
Wipigi
Użytkownik Forum
 
Wipigi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Wiek: 31

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wipigi
Świat: Harmonia
Domyślny

Wg. mnie bardzo dobry pomysl, ale zobaczymy jeszcze jak sie przyjmie ;]
Wipigi jest offline  
stary 30-07-2006, 10:08   #37
druidek12
Zbanowany
 
druidek12's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 278
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Solo style
Świat: Celesta
Poziom: 43
Poziom mag.: 51
Domyślny

Wszystko ładnie, pięknie... Ale czemu trzeba wpisywać hasło z Tibii? Próbowałem inne różne hasła i nic to nie dało
Czy ktoś mi odpowie? -.- I w ogóle jak aktywować to konto bo na maila mi nic nie przyszło...

Edit:
The report range is Murder(eg. random player killing, illegall softwere useing)

usIng, softwAre

Ostatnio edytowany przez druidek12 - 30-07-2006 o 10:49.
druidek12 jest offline  
stary 30-07-2006, 10:12   #38
Van Rebeliant
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Straszyn k. Gdańska

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Saruman Army
Świat: Selena
Domyślny

"Jeśli się pomyle to mnie poprawcie"
JP II (Wielki)

1.
"Your account has been created. If you wan't to have full access to account you need to activate it in one weak unless it is deleted."
na BL po rejestracji konta.... eee czy tu nie ma byka? wiem że przyczepiam się do szczegółów ale tłumaczenie jest takie "Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do konta, musisz aktywować to konto w jedną słabość(?) inaczej jest skasowane (?)"
wdłg mnie powinno być coś w stylu "you need to activate it in one week unless it will be deleted"
2.
yyyy w menu jest napis "Search charactrer" :> (ja tu tylko zwracam uwage na błędy żeby tibia.pl nie zasłyneła z doskonałej angielszczyzny)
3.
nie jestem pewien więc musi to ktoś potwierdzić bo nie jestem orzeł z angola
dla przykładu "Trinh Xuan has been hunting him sine 30-07-2006 08:11 becouse of: Murder on Nilho."
Becouse? yyy, jest takie słowo? xD
4.też nie jeste pewien ale... "You have to be loged in, to add a record." nie powinno być przypadkiem "You have to be logged in"?

Więcej waszych grzechów nie pamiętam, za wszystkie mocno pożałujecie, przysięgnijcie poprawe a uzyskacie ode mnie rozgrzeszenie, tylko do cholery poprawcie to bo to mnie rani

Ostatnio edytowany przez Van Rebeliant - 30-07-2006 o 10:22.
Van Rebeliant jest offline  
stary 30-07-2006, 10:14   #39
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

blędy są na stronie, bedziemy je eliminowac w trakcie. Dzieki
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 30-07-2006, 10:24   #40
Horuss
Użytkownik Forum
 
Horuss's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2005
Lokacja: Jaworze/Bielsko-B.

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thrag Oul
Profesja: Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 29
Poziom mag.: 27
Horuss ma numer GG 5987769
Domyślny

ta blacklista to ciekawy pomysl, ale moze sie zdarzyc ze ktos tam da kogos bez powodu. jednego reporta widzialem: he killed my ghoul czy cos takiego...

z avatarami nie ma problemu, jesli ma to pomoc
Horuss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:33.


Powered by vBulletin 3