Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-03-2009, 22:37   #2441
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
a co czujesz ze wnosisz cos teraz bo kupiles chara i dostales po dupie ze swoimi kolezkami ktorzy poszli na nowy server i cie nie zabarali ze soba bo jestes za glupi? i tak lepiej spojrz w przeszlosc i zobacz czy nie bylo ci lepiej jak sobie pekowales w 10 45 lvlami i nikt cie nie znal i nie mial beki z twojej glupoty ale pare fragow tak cie dowartosciowalo zajebiscie ze poplyneles z tematem i myslisz ze jestes jakims przebogiem albo cos tak? spojrz jak traktujesz dawnych kolegow np ten pici tak kiedys sie kolgowaliscie z rok temu na forum 2 przyjaciele a teraz sie z niego nabijasz jak z nagorszego smiecia widac co robi cyferka przy nicku dla ciebie. ale czego sie mozna spodiewac po 15 latku z 2 kalsy gimnazjum co pewnie oblalby test gimnazjalny z czytania ze zrozumieniem
wzieli mnie ze soba, mam 2 chary Felix Rozjebywacz i Waszka Giee, ale stwierdzilem, ze to nie ma sensu(i tak tez im powiedzialem), bo arcania jest specyficznym swiatem i potrafie tylko tutaj grac. tak fajnie bylo jak sobie pekowalem w 10 45 lvlami i dlatego teraz tez tak robie skoro ktos ma 'beke' z mojej glupoty to prawidlowo bo wiekszosc moich postow jest nafaszerowana ironia. fragi mnie ucieszyly ha nie powiem nawet bardzo. dawnych kolegow traktuje tak samo jak terazniejszych bo to ci sami, z picim wyzywalismy sie od zawsze i tak jest nadal. a mozna sie spodziewac no nawet mysle ze sporo (na dodatek po 16sto latku z 3gim!!!!!! ktory mial z probnych 38 mat i 36 pol a i 39 z niemca ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]). jednak costam potrafie skoro w momencie gdy jakis przydupas zajdzie mi za skore biore wlasnie moich KOLEGOW na sdkerach i zabijamy chama. a pisze fragi na forum bo po 1 mam 1 post wiecej po 2 to nie wiem. moglbys sie przedstawic? bo to jednak wiesz tak glupio jak ty wiesz kim ja jestem a ja nie wiem kim ty. nie nie daleko ze ci rozpierdole morde o sciane zaoram griluje i nie wiadomo co jeszcze, dlatego ze poprostu cchce wiedziec kto jest az takim debilem (mniemam ze jestes w inter, dlatego nie bede mogl w jakims stopniu zrobic tego co pisalem)

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 28-03-2009 o 22:39.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-03-2009, 22:46   #2442
Cecepa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2009
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 33

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
wzieli mnie ze soba, mam 2 chary Felix Rozjebywacz i Waszka Giee, ale stwierdzilem, ze to nie ma sensu(i tak tez im powiedzialem), bo arcania jest specyficznym swiatem i potrafie tylko tutaj grac. tak fajnie bylo jak sobie pekowalem w 10 45 lvlami i dlatego teraz tez tak robie skoro ktos ma 'beke' z mojej glupoty to prawidlowo bo wiekszosc moich postow jest nafaszerowana ironia. fragi mnie ucieszyly ha nie powiem nawet bardzo. dawnych kolegow traktuje tak samo jak terazniejszych bo to ci sami, z picim wyzywalismy sie od zawsze i tak jest nadal. a mozna sie spodziewac no nawet mysle ze sporo (na dodatek po 16sto latku z 3gim!!!!!! ktory mial z probnych 38 mat i 36 pol a i 39 z niemca ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]). jednak costam potrafie skoro w momencie gdy jakis przydupas zajdzie mi za skore biore wlasnie moich KOLEGOW na sdkerach i zabijamy chama. a pisze fragi na forum bo po 1 mam 1 post wiecej po 2 to nie wiem. moglbys sie przedstawic? bo to jednak wiesz tak glupio jak ty wiesz kim ja jestem a ja nie wiem kim ty. nie nie daleko ze ci rozpierdole morde o sciane zaoram griluje i nie wiadomo co jeszcze, dlatego ze poprostu cchce wiedziec kto jest az takim debilem (mniemam ze jestes w inter, dlatego nie bede mogl w jakims stopniu zrobic tego co pisalem)
jestes taki pro? jaka ironia? nawet nie wiesz co to i probujesz podrobic styl co niekotrych uzyszkodnikow tu. laczysz glupote piciego popisywanie sie faytera, mysl ze jak masz kolege na duzym lvl to ci wolno wszystko jak lafa, cwaniactwo smoka i co jakis czas rzucisz tekstem hip hopowym bo jestes pro raper z pod bloku i sie jarasz tym jak peta znaleziona na chodniku


ps. co do xerobojowania podalem tylko te osoby co pisza najczesciej i jako tako je kojaze a moglbym dalej ciagnac temat

Ostatnio edytowany przez Cecepa - 28-03-2009 o 22:48.
Cecepa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 22:54   #2443
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
jestes taki pro? jaka ironia? nawet nie wiesz co to i probujesz podrobic styl co niekotrych uzyszkodnikow tu. laczysz glupote piciego popisywanie sie faytera, mysl ze jak masz kolege na duzym lvl to ci wolno wszystko jak lafa, cwaniactwo smoka i co jakis czas rzucisz tekstem hip hopowym bo jestes pro raper z pod bloku i sie jarasz tym jak peta znaleziona na chodniku
Cytuj:
jaka ironia?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Cytuj:
jestes taki pro?
VERI
Cytuj:
laczysz glupote piciego
jesli ktos nie zaczyna to nie pisze glupich postow
Cytuj:
popisywanie sie faytera
zapytaj sie go kiedy sie nie 'popisywalem' ;/
Cytuj:
mysl ze jak masz kolege na duzym lvl to ci wolno wszystko jak lafa
gdzie tak napisalem? przeciez my wymierzamy sprawiedliwosc 45 lvlami, to nie duze sa ;/
Cytuj:
cwaniactwo smoka
TYLKO i WYLACZNIE jesli ktos taki jak ty pierwszy zacznie mnie wyzywac to odpisuje jak tylko moge aby sie bronic
Cytuj:
i co jakis czas rzucisz tekstem hip hopowym bo jestes pro raper z pod bloku
bardzo co jakis czas bo nie wiem kiedy, nei jestem pro raper z bloku mieszkam w domku jednorodzinnym ;/ lipka i widzisz tu wychodzi to ze mnie nie znasz tylko pierdolisz jakies glupoty bo prawdopodobnie zaliczyles dedzika. bys znal mnie, boba itd wiedzialbys ze wiekszosc rzeczy jest z wysmiewania firmy, gildia "wyjeci spod prawa", teksty typu JP FIRMA POPEK NA 100%
Cytuj:
i sie jarasz tym jak peta znaleziona na chodniku
jestes prawie takim mistrzem cietej riposty jak sam gali...


PRZEDSTAW SIE : ]]]]]]]]]]]]]]]]

a moj kolega pici ktorego tak wyjebalem i ooooo jak on mnie nienawidzi
pici 22:23:10
cisna cie na forum
Ja 22:23:19
wiem
pici 22:23:19
walcz o lepsze forum
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 22:59   #2444
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
jestes taki pro? jaka ironia? nawet nie wiesz co to i probujesz podrobic styl co niekotrych uzyszkodnikow tu. laczysz glupote piciego popisywanie sie faytera, mysl ze jak masz kolege na duzym lvl to ci wolno wszystko jak lafa, cwaniactwo smoka i co jakis czas rzucisz tekstem hip hopowym bo jestes pro raper z pod bloku i sie jarasz tym jak peta znaleziona na chodniku


ps. co do xerobojowania podalem tylko te osoby co pisza najczesciej i jako tako je kojaze a moglbym dalej ciagnac temat
Zamknij morde bo felix to moj ziomek i razem jaramy a ty szmato laski nigdy nie pukales bo tibia to twoje zycie elo ide z forum ide na rewir
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 23:04   #2445
Atee
Użytkownik Forum
 
Atee's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009
Lokacja: Rzeszów

Posty: 68
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aha~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Poziom: 12
Skille: 10/10
Poziom mag.: 23
Domyślny

watpie zeby to byl ktos z it ;d
Atee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2009, 23:37   #2446
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

nowy film qbola: http://www.youtube.com/watch?v=0FckQdS1nPQ

a panowie forumowicze co powiecie o dzisiejszym meczu polski?
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 05:07   #2447
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Co mnie dzisiejszy mecz lol,Leo to by wolal grac w holandii bo by sie zjaral po meczu i nawrzucal na pzpn,taktyka i motywacja bylo na poziomie gownianym,waszego flame'u nie czytalem bo jest mniej wart niz pol-nil.(jednak potem przeycztalem bo spac mi sie nie chcialo)

* lol do mnie ze sie popisuje,ja p'dole. Zanim qwa ocenicie to qwa poznajcie,sam ostatnio sie przekonalem jak mozna oceniac mylnie ludzi na podstawie roznych sytuacji,ale cholera mnie trzaska jak ktos mi pisze ze sie to popisuje,lansuje czy jaki hooy. Prawda,to forum to moj maly nalog i lubie tu pisac.Zawsze to robilem i zawsze to robilem jako ja majac swiadomosc ze niektore poglady moga zakonczyc moja "kariere" w tibii. Niektorzy jednak nie dorosna nigdy do tego by stac sie autorami wlasnych tekstow,jak ktos ma do mnie jakiekolwiek animozje to niech nie zaklada na forum konta i pisze "hehe fayter nadrabia real na forum" tylko zlapie mnie online i pogada o czymkolwiek z reala moze w koncu dostrzezecie po drugiej stronie czlowieka bo widze ze dla was jest jedna strona ktora dostrzegacie i na jej podstawie wydajecie ocene nigdy nie poznawajac drugiej tej prawdziszej strony czlowieka. Z felixa takze prosze zejsc,bo prawda czasem sie k'wi ze tak powiem zapominajac o pewnych wartosciach,ale w gruncie rzeczy dobry z niego ziomek.Cecepe,skoro cie tak on smieszy ustaw sie z nim na rl i pokaz jaki kozak jestes,bo narazie na 4um od'ebales jakas szopke i myslisz ze zrobiles na kims wrazenie,mi dales powod tylko do smiesznego wywodu z ktorego wiekszosc osob nie wyciagnie prawidlowych wnioskow i jutro bede odpisywal na dissy osob trzecich co mysla ze sa w stanie mi nawrzucac przez kabel.

jutro walne edit ze wzgledow wiadomych

Ps. jestem najlepszy i sram wam na klaty.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 29-03-2009 o 05:10.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 10:49   #2448
hailkh
Użytkownik Forum
 
hailkh's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valtandre
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cecepa aka Keegani?XD
hailkh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 13:30   #2449
Bracia_Zdunscy
Użytkownik Forum
 
Bracia_Zdunscy's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Gródek/Warszawa
Wiek: 38

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
i co jakis czas rzucisz tekstem hip hopowym bo jestes pro raper z pod bloku i sie jarasz tym jak peta znaleziona na chodniku
Żeby to jeszcze Hip hop a to słucha jakiegoś kalibra 44 archeolog pierdolony ...
Bracia_Zdunscy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 14:49   #2450
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bracia_Zdunscy Pokaż post
Żeby to jeszcze Hip hop a to słucha jakiegoś kalibra 44 archeolog pierdolony ...
k44, pfk, 5 2 debiec, eldo, nawet jakies fenomeny sie znajda, happysad, to nie tak ze tylko k44 o.o korwa i ty przeciwko mnie?
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 14:54   #2451
Cecepa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2009
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 33

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
k44, pfk, 5 2 debiec, eldo, nawet jakies fenomeny sie znajda, happysad, to nie tak ze tylko k44 o.o korwa i ty przeciwko mnie?
happysad to nie hip hop z tego co mi wiadomo. widze zajarales sie magikiem bo skoczyl z okna i wielki fan jestes? wogole nie zrozumialas mojego postu z xerobojowaniem ale to nie moja wina ze cie nie nauczyli niczego w szkole wkoncu w takim maly mozdzek slabo wchodzi. a ty fayter nie kozakuj co bys zrobil gdyby tylko co mozesz a nie zrobisz bo jestes niezdatny, zreszta spojrz na siebie zel ci kapie z wlosow na czolo i myslisz ze jestes super ?
Cecepa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:08   #2452
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
happysad to nie hip hop z tego co mi wiadomo. widze zajarales sie magikiem bo skoczyl z okna i wielki fan jestes? wogole nie zrozumialas mojego postu z xerobojowaniem ale to nie moja wina ze cie nie nauczyli niczego w szkole wkoncu w takim maly mozdzek slabo wchodzi. a ty fayter nie kozakuj co bys zrobil gdyby tylko co mozesz a nie zrobisz bo jestes niezdatny, zreszta spojrz na siebie zel ci kapie z wlosow na czolo i myslisz ze jestes super ?
kurwa koles przeczytaj 3x swoje posty za nim napiszesz, bo pierdolisz takie glupoty ze to glowa mala. happysad to nie hip hop SERIO? ty, ale to chyba moja sprawa czego slucham? co do magika mmm, nie, raczej zajaralem sie tym, ze zajebiste kawalki robil w pfk i w k44. nie wiem jak mozna pisac na forum bite 3 lata i kogos xerowac lol. ci wszyscy ktorych wymieniles xeruja to odemnie hahaha nie ja od nich. kim ty kurwa koles jestes, dlaczego nie mozesz sie przedstawic? chyba nawet w oczach twoich guildmejtow z inter wyszedlbys na debila.

Ostatnio edytowany przez Partyzant_Felix - 29-03-2009 o 15:09.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:09   #2453
Cecepa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2009
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 33

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
kurwa koles przeczytaj 3x swoje posty za nim napiszesz, bo pierdolisz takie glupoty ze to glowa mala. happysad to nie hip hop SERIO? ty, ale to chyba moja sprawa czego slucham? co do magika mmm, nie, raczej zajaralem sie tym, ze zajebiste kawalki robil w pfk i w k44. nie wiem jak mozna pisac na forum bite 3 lata i kogos xerowac lol. ci wszyscy ktorych wymieniles xeruja to odemnie. kim ty kurwa koles jestes, dlaczego nie mozesz sie przedstawic? chyba nawet w oczach twoich guildmejtow z inter wyszedlbys na debila.
kto cie niby xeruje hahah jebnij sie w czolo takiego blazna? podaj dowod jakis bo tu sie niezle usmialem taka ciota bez zdania ma byc przez kogos xerowana?
Cecepa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:11   #2454
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
kto cie niby xeruje hahah jebnij sie w czolo takiego blazna? podaj dowod jakis bo tu sie niezle usmialem taka ciota bez zdania ma byc przez kogos xerowana?
rownie dobrze moge tak samo napisac jak ty, bo zadnych powodow nie masz tylko pierdolisz pierdolisz i pierdolisz, sam nie wiem chyba dlatego ze cie zajebalismy czy cos. NAPISZ TUTAJ TWOJ NICK BO NIE BEDE NA POSTY ANONIMA ODPISYWAL, CHCE WIEDZIEC Z KIM ROZMAWIAM, JESLI NIE MASZ NIE WIEM NAWET JAK MOZNA NIE MIEC JAJ ZEBY SIE BAC NICKU NAPISAC DO 15latka z HUNTEM TO WY*******AJ BO NIE BEDE ODPISYWAL NA TWOJE BLAZENSKIE POSTY, ziom.
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:12   #2455
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cecepa Pokaż post
happysad to nie hip hop z tego co mi wiadomo. widze zajarales sie magikiem bo skoczyl z okna i wielki fan jestes? wogole nie zrozumialas mojego postu z xerobojowaniem ale to nie moja wina ze cie nie nauczyli niczego w szkole wkoncu w takim maly mozdzek slabo wchodzi. a ty fayter nie kozakuj co bys zrobil gdyby tylko co mozesz a nie zrobisz bo jestes niezdatny, zreszta spojrz na siebie zel ci kapie z wlosow na czolo i myslisz ze jestes super ?
Nie jestem super,jestem zajebisty. A tamta fotka jest jak wyszedlem spod prysznica wiec sie nie spinaj,chcesz mi wbijac na wyglad zarzuc swoja fotke,ale nie wrzucisz bo wiesz ze bym ja wyslal do najzabawniejszych zwierzat swiata i wygral 100 zeta i koszulke. Uwielbiam typow co wbijaja na rl a sami sa takimi lajzami ze musza byc anonimowi. I gdzie napisalem co bym zrobil gdyby,lol naucz sie czytac,pewnie na tescie gimnazjalnym w imie nazwisko wpisales date.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:13   #2456
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Cecepa ale ty kurwa pajac jestes, lol.
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:14   #2457
Yafls
Użytkownik Forum
 
Yafls's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 26

Posty: 81
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ubeatens
Świat: Arcania
Poziom: 129
Skille: 17/27
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cecep kawal ogora z ciebie hahahaha
Yafls jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:21   #2458
Cecepa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2009
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 33

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Z 3 swoich kont napisales i czujesz sie lepiej? Ja tez moge narobic 23435 kont i sie cieszyc wkoncu 1 post wiecej i respekt u chlopakow co nie? nie wiem z kogo sie smieja ze kanciata glowa i ze z domu nie wychodzisz chyba ze do szkoly na pare godzin meki wkoncu cie nekaja co nie? a ty fayter nie chce z toba gadac nawet bo nic do ciebie nie mam ponioslo mnie przez twojego dziecinnego kolege no chyba ze chcesz dalej to ciagnac co uwazam jest bezsensu jak dalsza edukacja tego debila felixa bo i tak nic sie nie nauczy wkoncu tibia zjadla mu mozg
Cecepa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:24   #2459
Bracia_Zdunscy
Użytkownik Forum
 
Bracia_Zdunscy's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Gródek/Warszawa
Wiek: 38

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
k44, pfk, 5 2 debiec, eldo, nawet jakies fenomeny sie znajda, happysad, to nie tak ze tylko k44 o.o korwa i ty przeciwko mnie?
nie nie jestem przeciwko tobie tak sobie jajca robie.

Cecep ty huju
Bracia_Zdunscy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2009, 15:28   #2460
SpoconyKrystyna
Użytkownik Forum
 
SpoconyKrystyna's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 164
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix Pokaż post
k44, pfk, 5 2 debiec, eldo, nawet jakies fenomeny sie znajda, happysad, to nie tak ze tylko k44 o.o korwa i ty przeciwko mnie?
Białostocki hip hop przoduje !
__________________
SpoconyKrystyna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:05.


Powered by vBulletin 3