Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy obchodzi cię los zwierząt ?
tak 90 85.71%
nie 15 14.29%
Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2005, 15:37   #41
Dowizul z Inferny
Użytkownik Forum
 
Dowizul z Inferny's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Ostrów Wlkp.
Wiek: 31

Posty: 424
Dowizul z Inferny ma numer GG 3923320
Domyślny

ja zaglosowalem ze obcodzi mnie ich los poziewaz slyszalem o pzypadkach gdy 10`latki wydlubywaly oczy psom widzialem zdjecia psow po zdjeciu futra (niektore nawet psy zyly) na relity tv jest czesto o tych co ratuja zwiezeta i takich mozna uwazac za bochaterow tak jak wczesniej pisali zabujstwa dla jedzenia (nawet z lekkim ale tylko lekiim) nadmirem sa zrozumialele aledla fute lub zabawy NIE z tymi 5 latami to ja sie zgadzam lub polowania (pod warunkiem ze sa zadko uzadzane) chociaz slyszalem o takich pzypadkach gdzie ludziedostawali wiecj za zwiezeta ale 5 to powinno byc minimum ale niechodzi tylko o zabijanie ich np. widzieliscie jak w wojewodztwie podlaskim lapie sie willki aby np. aszczepic je lub zalozyc nadajnik te zwiezeta sa pod ochrona a sa traktowane 100 razy gozen niz wiezniowie w Alcatraz jest jesze duuuuuuuzo takich pzypadkow ale niebede sie rozpisywal
__________________
glosujcie

Dowizul z Inferny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2005, 15:44   #42
Cisak
Użytkownik Forum
 
Cisak's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: W dupie
Wiek: 59

Posty: 58
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: ajfajkfjajfjajd
Poziom: 79
Skille: 921
Poziom mag.: 23
Domyślny taq

Zagłosowałem na tak ponieważ..Nie lubię jak ktoś męczy psa lub kota słyszałem kiedyś w wiadomościach że facet żucał psem o ściane a potem zakopał go źywcem ja sam mam psa a za chwile dojdzie jeszcze jeden (dojdzie Cocker spaniel)
__________________
Hail Metal Militia
Cisak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 15:51   #43
ALBERT
Użytkownik Forum
 
ALBERT's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 249
Domyślny

W mojej szkole (gm. nr. 8 w olsztynie ul. Turowskiego czy tam Turkowskiego) chłopak zbierał podpisy do petycji przeciwko zabijaniu polskich koni i sprzedawaniu ich na koninę. Ja z kumplami się podpisaliśmy. A przy wejściu jest rysunek konia i napis "czy tak wygląda obiad ?". Podpisów nieuzbierają dużo i raczej to nic nie da ale lliczą się chęci
ALBERT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 15:51   #44
Tiro
Użytkownik forum
 
Tiro's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 14
Tiro ma numer GG 3803805
Problem

Kiedy czytałem post Cisaka i wyobraziłem soibe jak jakis kolo kopie psa to miałem ochote dorwać kogos takiego i kopać kopać dlugoooooo i bezlitosnie
Tiro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 16:23   #45
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dowizul z Inferny
ja zaglosowalem ze obcodzi mnie ich los poziewaz slyszalem o pzypadkach gdy 10`latki wydlubywaly oczy psom widzialem zdjecia psow po zdjeciu futra (niektore nawet psy zyly) na relity tv jest czesto o tych co ratuja zwiezeta i takich mozna uwazac za bochaterow tak jak wczesniej pisali zabujstwa dla jedzenia (nawet z lekkim ale tylko lekiim) nadmirem sa zrozumialele aledla fute lub zabawy NIE z tymi 5 latami to ja sie zgadzam lub polowania (pod warunkiem ze sa zadko uzadzane) chociaz slyszalem o takich pzypadkach gdzie ludziedostawali wiecj za zwiezeta ale 5 to powinno byc minimum ale niechodzi tylko o zabijanie ich np. widzieliscie jak w wojewodztwie podlaskim lapie sie willki aby np. aszczepic je lub zalozyc nadajnik te zwiezeta sa pod ochrona a sa traktowane 100 razy gozen niz wiezniowie w Alcatraz jest jesze duuuuuuuzo takich pzypadkow ale niebede sie rozpisywal

Po pierwsze - nie rozumiem 90% tresci. wiesz co to znaki przystankowe?
Po drugie - od kiedy wiezniowie sa zle traktowani i jakim wyjatkiem w tym ma byc alcatraz?
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski

Ostatnio edytowany przez Gumski - 02-02-2005 o 16:24.
Gumski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 17:23   #46
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gesundheit
Taki offtop:

Ja mam zwięrząt 20...
4 psy
2 suki
5 kotów
9 szczurów.

@Topic:
Ja widziałem goscia który bij kota grubą gałęzią (byłem w tedy z 2 kumplami i z mama.)No to my chyc do nich mama zaczyna jednego (było ich 3) napier.dalać z piąchy (prawdziwy SUPERMAN) :P ja z kumplami wziołem grube gałezie od drzew i napierda.alamy się policja przyjechała.I mamie wlepili mandat za bójki 500 zł :/ a do tego jak ja chciałem powiedzieć że się znęcali nad kotem to powiedział jakiś debil (policjant)

-ZWIERZĘTA SA PO TO ABY JE BIĆ...

tak mnei to w****iło że nie wiem co X(

CHWDPPPPP!!!! X(
(Mam dziwne wrażenie że to nigdy nie zaszło ale co tam :P)
Lol. Zwierząt bić nie można ,ale ludzi to i owszem :PPP. Ty jako nieletni mozesz dostać kuratora za pobicie. Jeżeli robisz takie rzeczy stajesz się takim jak "bully" :P Nigdy więcej!!!!
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 17:53   #47
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Lol. Zwierząt bić nie można ,ale ludzi to i owszem PP
Zwierzę raczej nie podejdzie do ciebie na ulicy i nie zacznie cię kopać. Ale często głupie dzieciaki lubią zabawiać się w ten sposób. W takiej sytacji wypada upomnieć takiego delikwenta .
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 18:16   #48
Tiligus
Użytkownik Forum
 
Tiligus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Wiek: 34

Posty: 282
Domyślny Uwaga...

Umieszczam ten link tylko w celu informacyjno-ostrzegawczym.

Ktoś prosił o link o źle traktowanych zwierzętach:
Proszę bardzo...


JEŻELI JESTEŚ CZŁOWIEKIEM O SŁABYCH NERWACH LUB BĄDŹ NIE LUBISZ PATRZEĆ NA ZWIERZĘTA RANNE/ZDECHŁE/ OBDARTE ZE SKÓRY TO NIE WCHODŹ!!!


www.ochyda.prv.pl

(Nie mylić linku z inną ochydą, tą z "abc")

Umieściłem tylko w celu pokazania jak traktowane są zwierzęta. Przykre ale prawdziwe.
Cytuj:
Jak macie to dawajcie jakieś zdjęcia jak zwierzęta sa traktowane.
Proszę bardzo.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tiligus - 02-02-2005 o 18:17.
Tiligus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 18:30   #49
R3m0L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 26
Domyślny

Omg ludzie... Owszem zwierzaki powinny być traktowane dobrze ale bez przesady! lejąc kogoś postępujecie tak jak ci co się znecaja nad zwierzakami, nieważne że to zrobił! Jednak człowiek jest ważniejszy. Wiem że emocje są i wogóle, no ale nie powinno się od razu rzucać z piąchą!
R3m0L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 18:55   #50
SAKU
Użytkownik Forum
 
SAKU's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 70
SAKU ma numer GG 8414984
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taśkwa
errrrrrrrrr.........
Jako jedyny zaznaczyłem że NIE, ale nie zrozumcie mnie źle. Nie jestem zwollenikiem przemocy, ale jak usłysze że zdechł gdzieś jakiś piesek to nie płacze, nie robie mu pogrzebu, nie robie nic za wyjątkiem zastanawiania się jak to tego doszło. Nigdy nie mówiłem komuś, kto bił zwierze, by zostawił tego zwierzaczka w spokoju. Am I evil??
Ja tez nie obchodzi mie los zwierzat ani nie kturych ludzi



Nightwalker
1 głos na nie..... no cóż zawsze znajdzie się jakiś zwyrodnialiec.....normalne
ofkors ja nie jestem tym zwyrodnialcem. Oczywiście, że obchodzi mine los zwierząt. Sma miałem już pare... no a teraz mam rybke (w piątek mojego szczura trzeba było uspić ...rak)
RE : ja mam kota i rybki i psa nie raz


Nightwalker
Ohhh ależ to masz linie obrony. Nikt nie kaze ci robić pogrzebu kotowi, czy dawać się kąsać komarom -_-. Chodzi o to by w miare potrzeby pomóc zwierzęciu, lub gdy ktos się znęca to podejśc do gości i zrobić tak by tego zwierzęcia nie katował (czoywiście samobójstwem by było podejście do grupy dresów z bejsami, ale nie o takie przypadki mi chodzi).

Oczywiscie jesteś za tępy by zrozumieć, nim ktoś ci wytłumaczy.

RE: nie muszisz mu asz tak jezdzic nie znasz go itp itd
ze ma inne poglomdy to nie znaczy ze jest p.o.j.ebany to wlasnie ty wykazales tu swoja inteligencje gz;]
SAKU jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 18:58   #51
Tiro
Użytkownik forum
 
Tiro's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 14
Tiro ma numer GG 3803805
Problem

weszlem na link tiligusa....wedkug mnie za takie cos powiny byc dlugoooo letnie kary. A propo posta wyzej. Ja bezwachania ''wyskoczyl bym z piąchami''. Zwierzeta nie mają sie jak bronić i tylko człowiek może im pomuc
Tiro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 19:11   #52
SAKU
Użytkownik Forum
 
SAKU's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 70
SAKU ma numer GG 8414984
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
W tym rzecz, że kary w Polsce są za niskie, bo wg mnie za gwałt powinno być minimum 20lat, a czasami jest rzeczywiście tak jak piszesz :| .
LOL <OBUZONY>
myslisz tak jak przecietna stara babcia czym wiecej jest ludzi w wiezeniach tym jest bezpieczniej gówno prawda.Wiekszosc wieznów siedzi za nie placenie alimentów(dygresja)."bo wg mnie za gwałt powinno być minimum 20lat" . Powina byc resocjalizacja bo jak wyjdzie z wiezenia dalej bedzie kradl i gwalcil i znowu do wiezenia i znowu pieniadze na wyzywienie itp itp.
A jestescie za polowaniami??:>

O i ja zaznaczylem ze nie obchodzi mie los zwierzat;]
SAKU jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 19:27   #53
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SAKU
LOL <OBUZONY>
myslisz tak jak przecietna stara babcia czym wiecej jest ludzi w wiezeniach tym jest bezpieczniej gówno prawda.Wiekszosc wieznów siedzi za nie placenie alimentów(dygresja)."bo wg mnie za gwałt powinno być minimum 20lat" . Powina byc resocjalizacja bo jak wyjdzie z wiezenia dalej bedzie kradl i gwalcil i znowu do wiezenia i znowu pieniadze na wyzywienie itp itp.
A jestescie za polowaniami??:>

O i ja zaznaczylem ze nie obchodzi mie los zwierzat;]
Skoro mówie o 20 latach w więzieniu, to chyba jasne , że chodzi o resocjalizację. A i jestem przeciw polowaniom. I na przyszłość pisz posty trochę bardziej czytelnie.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 19:35   #54
Tiro
Użytkownik forum
 
Tiro's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 32

Posty: 14
Tiro ma numer GG 3803805
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SAKU
O i ja zaznaczylem ze nie obchodzi mie los zwierzat;]
BO glupi jesteś
Tiro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 19:47   #55
Nightwalker
Użytkownik Forum
 
Nightwalker's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 664
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tiro
BO glupi jesteś
Nic dodać, nic ująć.
Nightwalker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 20:08   #56
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
To ja się wypowiem na ten temat. Kary powinne być takie jak za zbrodnie wyrządzane na ludziach. Dlaczego? Dlatego, że człowiek NICZYM nie różni się od zwierząt. To że rzekomo "Bóg stworzył go na swój obraz i podobieństwo" uważam za bzdurę wynyśloną przez człowieka aby wywyższyć się nad innymi zwierzętami. Mało tego, pokażcie mi zwierze niszczące środowisko dookoła bez opamiętania? Pokażcie zwierzęta posiadające tak wyrafinowane metody zadawania śmierci i bólu.... Nieraz gdy mam zły humor, wracam ze szkoły, chce mi sie komuś przy.... walić, ale na pewno nie znęcam sie nad jakimiś zwierzętami! Są one tym samym czym ja, z tą przewagą, że ja miałem te szczęście urodzić się w gatunku aktualnie rządzącym światem (tak jak dawniej dinozaury ogólnie pojęte)... I proszę mnie nie wyzywać od heretyków, dla mnie wszyscy jesteśmy zwierzętami i NICZYM nie różnimy się od kotów, psów, szczurów i papug.


Zara zara,a mi się wydaje,że człowiek różni się od zwieręcia,ponieważ:
-człowiek będzie kochał boga
(tu przepraszam ale nie pamietam)
i najważniejsze:
będzie odróżniał dobro od zła.
Zatem, zwierzęta zabijające człowieka nie wiedzą, że są złe,one polują by przeżyć,ale my ludzie, których "Bóg stworzył na swe podobieństwo"
odróżniamy dobro, od zła, kiedy zabijamy zwierzę wiemy, że postępujemy źle
__________________

Senseal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 20:11   #57
Drax Ashir Reaktywacja
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Bardzo mnie obchodzi

Zagłosowałem na "Tak".
Obchodzi mnie los zwierząt i to bardzo, sam mam psa(suke)i jakby jej ktoś coś zrobił to bym chyba bym tego kogoś roz*********
Jeżeli ktoś chce sie wyrzywac to nie na zwierzętach niech se idzie gdzies na dwór i sie wyrzywa na drzewie albo na czymś
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 20:39   #58
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

@ Tiro i Nightwalker
A wy to dopiero macie linie obrony -.-

Pan polonista uczył mnie żeby uzasadniać swoją opninie ;P a nie: Jesteś głupi i tyle ;/

Wy nie rozumiecie tego o czym mówimy to próbujecie nas zjechać, to jak palenie czarownic BTW. coraz więcej evil zwyrodnialców
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 20:50   #59
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny @Senseal

To czy sie wierzy w Boga i go kocha - prywatna sprawa człowieka. Ja osobiście jestem w czasie poszukiwań - szukam mojej prawdy. Na pewno nic nie czyni człowieka lepszym od innych zwierząt (albo, jak wolisz - stworzeń). I nic nie usprawiedliwia aktów bestialstwa.... Człowiek wykształcił instytucję sądu, która powinna się zajmować aktami przemocy i nadużyciami człowieka wobec WSZYSTKICH zwierząt....
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2005, 21:10   #60
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
To czy sie wierzy w Boga i go kocha - prywatna sprawa człowieka. Ja osobiście jestem w czasie poszukiwań - szukam mojej prawdy. Na pewno nic nie czyni człowieka lepszym od innych zwierząt (albo, jak wolisz - stworzeń). I nic nie usprawiedliwia aktów bestialstwa.... Człowiek wykształcił instytucję sądu, która powinna się zajmować aktami przemocy i nadużyciami człowieka wobec WSZYSTKICH zwierząt....
Pomysł szlachetny lecz jest kilka problemów:

1.Różne organizacje pozarządowe zajmóją się przestrzeganiem praw CZŁOWIEKA ponieważ te są nadal nie przestrzegane :|
2.Napisałeś że wobec wszystkich zwierząt i to jest problem (już to widze "Belkagate-Belka zabił niewiną muche, Giertych mówi : Na Stos")
Jeżeli nie dla wszytkich zwierząt naleząło by zwołać specjalną "zgraje" która będzie ustalała co można a czego nie (dosyć żmudna praca ;/)

Ale na pocieszenie napisze o fundacji Animals która zajmuje się prawami zwierząt ( o ile mi wiadomo )
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans

Ostatnio edytowany przez Taśkwa - 02-02-2005 o 21:11. Powód: Evil literówka :P
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin 3