Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-03-2005, 16:40   #141
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Rootion
Tak, znam cię w rl, źle jak jeszcze tego nie wiedziałem uważałem cię za beznadziejnego kretyna, który myśli, że Peja czy inny Doniu to jest TO. Że ONI śpiewają o życiu, że to ONI są prawdziwi i to ONI mówią o świecie, noi w końcu, że to ONI niosą przesłanie. Gvwno prawda, oni MÓWIĄ o tym żeby grono małolatów w wieku 12 lat myślało, że to ONI są prawdziwi, i jak to mówiłem "Oni mają z tego kasę(noi sławę), a "wy" tudzież oni macie poczucie, że nie jesteście gorsi od innych kumpli"". Litości, w końcu oni(Peja, Doniu) tylko śpiewają o tym co otacza każdego z nas, każdy przecież wie co go otacza i nie raz się załamywał, nieraz jeszcze będzie, ale czemu mam myśleć, że to oni nas o tym poinformowali? Jeszcze lubił bym hh gdyby słuchali go w większości tacy jak choćby Matek Uciekaido(czyt. Ludzie inteligętni, mądrzy), a nie fala subkultorowych "yoł ziomali, chwdp". To ja myśle o takich jak Peja, a o takich jak Kaliber44, Paktofonika myślę inaczej. Wiem, nie wyszło mi, poplątałem, ale co tam ;P.
Btw. Ja cię lubię, ale podaj mi choćby jeden powód dla, którego nie miałbym uważać, że twój poprzedni post to wyzywanie 12 letniego pseudo sk8a ;P, dodam tylko, że nie można powiedzieć, że poprzedni post był już zupełnie "milej"(jeżeli wiesz o co mi chodzi) napisany.

EDIT:
@Up
Ja mam, że to jest "plastikowy" "metal" jak dla mnie. To oczywiście tlyko moja opinia ;p..

Ostatnio edytowany przez Thero - 02-03-2005 o 19:21.
Thero jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-03-2005, 16:48   #142
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brave

Rock i wszelkie jego odmiany to muzyka ponadczasowa i nigdy żadna chwilowa moda (czyt. moda na hh) go nie przewyższy.
Słuchajcie sobie hip hopu, ba, nawet go twórzcie jak chcecie, tylko błagam, nie mówcie, że to ma jakieś przesłanie (może w nielicznych przypadkach) i że przewyższa Rock, Metal, bo to poprostu śmieszne. Jak nie potraficie odróżnić sztuki od rymowanek to już niestety wasz problem, bo nikt wam chyba nie powie, że recytowanie do mikrofonu to sztuka
moda na hh? jak ktos slucha i lubi hh to nie jest tylko moda. no chyba ze mowisz o kims kto slyszal jakis kawalek 18L(albo czegos takiego...) i sie cieszy bo slucha hh.
mowisz ze rozumiesz kogos takiego jak snoop dog, a nie nawidzisz Tede i Peji tu sie zgodze z toba tez nie nawidze tych dwoch. ale mowisz tak jakbys nie slyszal niczego innego oproch tych trzech wykonawcow... ja osobiscie wole paktofonike i k44 bo to jest pozadny hh a nie jakis tede z tym swoim "baunsem". i nie wiem po co sie klucicie ktora muzyka ma przeslanie, kazdy slucha to co woli.....
morwi jest offline  
stary 02-03-2005, 17:03   #143
Vea
Użytkownik forum
 
Vea's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004

Posty: 10
Domyślny

Tak naprawdę to w tym temacie nie padły jakieś sensowne argumenty. "Wyznawcy" jednej muzyki bluzgają tych drugich i na odwrót, ale chyba nie o to chodzi? Poprzez takie tematy nikt nikogo nie nawróci. Każdy będzie słuchał tego co uważa za stosowne.Ja osobiście nie lubię hh, ale toleruję ludzi którzy tego słuchają. I moja niechęć nie wywodzi się z tego iż słucham rocka. Wszystkie tematy poruszane w hh są już oklepane. W każdej piosence to samo. Ktoś powiedział, że jeżeli hh byłoby łatwo robić to było by dużo zespołów, a ile jest? Od Ch**a i ciut ciut.

Pozdrawiam.
Au revoir
Vea jest offline  
stary 02-03-2005, 17:30   #144
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rootion
KTOŚ COŚ JESZCZE O MNIE POWIE ???
Znalazło się grono intelektualistów.Prosze bardzo ktos tam podał teksty HH teraz prosimy o przedstawienie tekstów żelaza prosimy.Jak powiedzieliście że was wyzywam , spoko , już nie będe.Powiedźieliście iż robię błędy : proszę bardzo nie będe.Ktoś powiedźiał że nie umiem dyskutować.Kto z was oprucz Thero mnie zna ?? Kto ?? Wy nawet nie wiecie jak mam na imię , a mówicie że nie umiem dyskutować.Błąd !! Nie lubie poprostu , gdy ktoś osądza Hip-Hop , jak słuchał pierwszego "hitu" 18 L , i mówi sobie : Ale hh to jest beznadzieja.Nie !! 18 l to jest pop - nie hh ! Tacy artyści jak : doniu , ascetoholix,dka,łona , i inni ; to jest hip-hop.Co do tego postu że mam słuchać peji.Nie , ja nie mówie że ja go słucham , tylko mowie że jeden z jego utworów jest o prawdziwym życiu.A o czym jest blacha ?? tzn metal ??
O czym kto mi powie ?? Nie obrażajcie się , ale mało razy mozna zauważyć gościa który idzie na czarno ubrany , z taką obrożą na szyji , i sie cieszy.Wnioskując z tego , każdy kto gra w tibie słucha metalu ?? Gratz wyboru.HH uczy o życiu , uczy i prawi o tym co się dźieje na świecie.Jak mnie przekonacie do żelazka to może i sie przeżuce.
Ja powiem coś jeszcze, albo raczej to samo: nie umiesz dyskutować, to weź zabawki i idź do dom.
Ponawiam prośbę o sumienne uczęszczanie na lekcje języka polskiego. Zasugeruję również czytanie książek.
Obrażasz muzykę metalową. Już samo to dyskwalifikuje cię jako dyskutanta. I wcale nie muszę cię znac, wystarczy, że widzę jak piszesz.
Mówisz, że nie lubisz jak ktoś osądza hip-hop, a sam osądzasz metal chociaż nie masz o nim zielonego pojęcia - jakieś obroże, czarne ubrania... hahahaha... hh uczy o życiu?! muahahahahaha... Powiedz mi, czego się nauczyłeś?
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline  
stary 02-03-2005, 17:33   #145
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vea
a ile jest? Od Ch**a i ciut ciut
To podobnie jak metalowych Może umowimy się, że zrobimy liste. Ty przytoczysz liste zespołów hh ja metalowych. Zobaczymy czyja będzie dłuższa

Odnosnie mody: jesli nie macie argumentow prosze nie pieprzcie ze hh slucha sie "bo jest moda". Wsrod ludzi sluchajacych metalu tez sa tacy co go sluchaja "bo kumpel slucha" Podążamy za wiekszoscia...

LP - Jedno wielkei gówno Połączenie pseudo rapu z psedo ciezsza muzyka z psedu facetami, ktorzy zapewne wala sobie gruche dzien i noc. (pardon - nie to zebym mial cos do nich [sensowny arghument??])

I jeszcze jedno: trzeci raz widze tekst "Nothinh Else Mathers" Metallic. Osobiscie nie uwazam, zeby przeslanie w NEM bylo jakies szczegolne. W hh tez spiewaja duzo o oddaniu i przyjazni. Sa lepsze teksty...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Maciek Uciekaido(czyt. Ludzie inteligętni, mądrzy)
Wow... czuje sie wyrozniony... jesli mialo byc matek nie maciek

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
No widzisz, nawet nie umiesz podac powazniejszych argumentow.
Ty to umiesz Rzeczywisce, zwłaszcza jak sie odnosiles do Rootiona
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 02-03-2005 o 17:34.
Matek jest offline  
stary 02-03-2005, 17:57   #146
wazz
Użytkownik Forum
 
wazz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 35

Posty: 95
wazz ma numer GG 4510242
Domyślny

ale temat znalezliscie klucic sie ktroy rodzaj muzyki jest lepszy... -.- w kazdym stadzie jest jakas czarna owca :> co z tego ze stado polskiego hh jest czarne przynajmniej psy pasterskie sa biale xD mi sie podobaja niektore hip-hopowie kawalki, najczesciej te humorzaste i te o dupach o ich zyciu nie chce mi sie sluchac, peja juz troche przesadza, caly czas sie uzala jak to mu jest zle i polakom jak jest ciezko... jakby oddal czesc tej kasy ktora zarobil na cd'kach biednym to by przynajmniej kogos uszczesliwil... -.-
p.s. jest jakis rodzaj muzyki (procz religijnej) ktory zmienia ludzi na dobre?
wazz jest offline  
stary 02-03-2005, 19:12   #147
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Jako,że juz wstępnie zapoznałem się z tematem,i przeczytalem wszystkie posty muszę się tu wypowiedzieć, a jakże Chciałbym pogratulowac Brave za zdrowe podejście do sprawy.
Pani z nickiem Vea napisała - cytuje -
Cytuj:
Tak naprawdę to w tym temacie nie padły jakieś sensowne argumenty.
Odpowiedzcie mi więc co daje wam muzyka której słuchacie.To będzie IMHO sensowny argument.
Słucham nieraz MTV leci tam HH.Nasuwa mi to pytanie "Co ludzie widzą w HH , że ich piosenki zajmują prawie całą listę POLSKĄ."jakos nie moge sobie odpowiedzieć.

Spytasz pewnie drogi Hip hopowcu " A co Ty lubisz w "metalu"?".
a ja odpowiem:
Lubię gdy czuje na plecach ciarki słuchająć kolejnej genialnej solówki gitarowej.
Lubię gdy wieczorem , zanim zasnę myślę nad głębokimi tekstami , które można interpretować na wiele sposobów.
Lubię gdy zakładam walkmana, z ulubionym albumem Cradle of Filth ,i czuje nieopisany klimat.
Lubię gdy grając w grę FPP , moge puścić jakiś dynamiczny zespół (SOAD , Slaves on dope )
Teraz Twoja kolej Drogi Hip hopowcu..."Co lubisz w Hip hopie?"
Lubisz Bity?
Lubisz przeklinających cfaniaków , nabijajacych sie z wszystkich egocentryków?
Płytkie to troche...przynajmniej w moich oczach.


Pozdrawiam ;p Hail Metal Militia!
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 02-03-2005, 19:12   #148
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

@Rootion

Oto tekst piosenki Iron Maiden- Hallowed be thy name... masz 12 lat wiec pewnie nie zrozumiesz w ogole o co w tym chodzi, nawet jezeli znalbys angielski Ale postaram sie pozniej poszukac jakiegos tlumaczenia.
Oto tekst:

I'm waiting in my cold cell when the bell begins to chime
Reflecting on my past life and it doesn't have much time
Cos at 5 o'clock they take me to the Gallows Pole
The sands of time for me are running low
When the priest comes to read me the last rites
I take a look through the bars at the last sights
Of a world that has gone very wrong for me
Can it be there's some sort of error
Hard to stop the surmounting terror
Is it really the end not some crazy dream
Somebody please tell me that I'm dreaming
It's not so easy to stop from screaming
But words escape me when I try to speak
Tears they flow but why am I crying
After all I am not afraid of dying
Don't believe that there is never an end
As the guards march me out to the courtyard
Someone calls from a cell "God be with you"
If there's a God then why has he let me die?
As I walk all my life drifts before me
And though the end is near I'm not sorry
Catch my soul cos it's willing to fly away
Mark my words please believe my soul lives on
Please don't worry now that I have gone
I've gone beyond to see the truth
When you know that your time is close at hand
maybe then you'll begin to understand
Life down there is just a strange illusion.

A oto tlumaczenie:

Czekam w mojej zimnej celi, az dzwony zaczna bic.
Mysle nad minionym zyciem, i nie zostalo mi juz wiele czasu.
O 5.00 wezma mnie na szubienicę,
Piasek czasu plynie dla mnie powoli...
Plynie powoli...

Gdy kaplan przyjdzie z ostatnią spowiedzią
Popatrzę na ostatni znak spoza swiata,
ktory nie byl dla mnie laskawy.
Moze to jakis rodzaj bledu,
ciezko powstrzymac paniczny strach,
to na prawde koniec, a nie tylko szalony sen
Blagam, niech ktos powie mi ze snie
Nie latwo jest powstrzymac krzyk,
lecz slowa uciekaja, gdy probuje mowic
Lzy innych plyna, lecz dlaczego ja placze?
Przed tym wszytskim nie balem sie smierci
Nie wierzac, ze kiedys ona przyjcie.

Kiedy straz prowadzi mnie na dziedziniec,
Ktos z celi krzyczy "Niech Bóg będzie z tobą".
Jeśli jest Bóg, to dlaczego pozwala mi odejść?
Kiedy idę, całe moje życie przemyka przede mną
I kiedy myśle ze koniec jest bliski, nie jest mi przykro.
Złap mą duszę, by moglastąd odlecieć.
Zrozum moje słowa i uwierz, ze ma dusza żyje
Prosze nie martw się tym ze teraz odchodze
Idę ponad wszystko by poznać prawdę.
Kiedy nadejdzie twoj czas, moze zrozumiesz,
że zycie tutaj jest tylko dziwną iluzją.


Koncowke celowo pogrubilem, bo w niej zawarte jest cale przeslanie piosenki...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 02-03-2005, 19:25   #149
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek Uciekaido

Wow... czuje sie wyrozniony... jesli mialo byc matek nie maciek
Poprawiłem .

@Topic
Już lepiej zostawić ten temat i go nie kasować bo w innych (Nowych) tematach o muzyce będzie tak samo .
Thero jest offline  
stary 02-03-2005, 19:28   #150
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
Jako,że juz wstępnie zapoznałem się z tematem,i przeczytalem wszystkie posty muszę się tu wypowiedzieć, a jakże Chciałbym pogratulowac Brave za zdrowe podejście do sprawy.
Pani z nickiem Vea napisała - cytuje -

Odpowiedzcie mi więc co daje wam muzyka której słuchacie.To będzie IMHO sensowny argument.
Słucham nieraz MTV leci tam HH.Nasuwa mi to pytanie "Co ludzie widzą w HH , że ich piosenki zajmują prawie całą listę POLSKĄ."jakos nie moge sobie odpowiedzieć.

Spytasz pewnie drogi Hip hopowcu " A co Ty lubisz w "metalu"?".
a ja odpowiem:
Lubię gdy czuje na plecach ciarki słuchająć kolejnej genialnej solówki gitarowej.
Lubię gdy wieczorem , zanim zasnę myślę nad głębokimi tekstami , które można interpretować na wiele sposobów.
Lubię gdy zakładam walkmana, z ulubionym albumem Cradle of Filth ,i czuje nieopisany klimat.
Lubię gdy grając w grę FPP , moge puścić jakiś dynamiczny zespół (SOAD , Slaves on dope )
Teraz Twoja kolej Drogi Hip hopowcu..."Co lubisz w Hip hopie?"
Lubisz Bity?
Lubisz przeklinających cfaniaków , nabijajacych sie z wszystkich egocentryków?
Płytkie to troche...przynajmniej w moich oczach.


Pozdrawiam ;p Hail Metal Militia!

wiesz
tak sie sklada ze ja moge powiedziec prawie to samo o hh, ale pozadnym hh takim jak np. paktofonika(kinematografia)....

btw nie rozumie czemu mowisz do kazdego kto slucha hh hip hopowiec?
morwi jest offline  
stary 02-03-2005, 19:46   #151
R3m0L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Najbardziej dobijają mnie ksywki niektórych z nich, podam na przykładzie dwóch:
DJ 600V i Pan durze P
Jeszcze pare lat i będziemy słuchać:
DJ Alkaliczny Diuracellek AAA działa do 8 razy dłużej
lub
[i]Pan małe ó z kreską
Ekhem... twój nick jest jakby nie lepszy... Wieszok... Dobra nie czepiam sie już bo bedzie że hh mi mózg wypacza...Zresztą Duże Pe nie zna sie na tym co robi. a 600v robi czasem dobre bity.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Już wole rap (...) ale nie PL HH
O matko... lamus sie odzywa i nie wie o czym mówi... Rap i hh to tak jakby to samo panie mądrala.

Dodam coś na obronę tej garstki słuchaczy HH.

1. Nie gadajcie o czymś o czym nie wiecie. To zachowanie jak najbardziej lamerskie, uwierzcie mi. Pewno raz usłyszeli w radiu bzdet 18L albo polaka i świrują że znają sie na tym. Posłuchajcie se Paktofoniki, O.S.T.R. nawet eldo. A te "Ziomals Attack" to pewno ktoś sobie w domu robił co pierwszy raz miał mikrofon i fruityloopa.

2. Namiętne kojarzenie hip-hopu z dresiarzem i skatem. Podstawowy i największy błąd społeczeństwa polskiego. Skaterzy nie mają ABSOLUTNIE nic wspólnego z rapem, a tym bardziej dresy. Oni tylko słuchają tej muzyki. Ja słucham HH i nie jeżdzę na desce ani nie mam maluszka z silnikiem porshe ani dresika z 4 paskami.

3. Zresztą co to za dyskusja jest wogóle. Jakieś szantaże "jak jesteś za hh to jesteś niedorozwój" albo "jak sluchasz hip-hopa to masz płaskostopie". Po prostu nie wiem co myśleć... Ja osobiście nie slucham metalu albo rocka, ale nie mówię też że ten kto tego słucha to ma 1463 kolczyki i 8-metrowe włosy.

Na koniec cytacik [WWO - Każdy Ponad Każdym]
Cytuj:
(...)Wszyscy najmądrzejsi, ***ani myślą chyba że są wybrańcami(...)Na takie podejście brak mi słow
P.S. Wrzucajcie na mnie co chcecie, hh slucham od dosc dlugo i wiem troszke o tym co mowie.
R3m0L jest offline  
stary 02-03-2005, 19:55   #152
R3m0L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Najbardziej dobijają mnie ksywki niektórych z nich, podam na przykładzie dwóch:
DJ 600V i Pan durze P
Jeszcze pare lat i będziemy słuchać:
DJ Alkaliczny Diuracellek AAA działa do 8 razy dłużej
lub
[i]Pan małe ó z kreską
Ekhem... twój nick jest jakby nie lepszy... Wieszok... Dobra nie czepiam sie już bo bedzie że hh mi mózg wypacza...Zresztą Duże Pe nie zna sie na tym co robi. a 600v robi czasem dobre bity.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Już wole rap (...) ale nie PL HH
O matko... lamus (bez obrazy) sie odzywa i nie wie o czym mówi... Rap i hh to tak jakby to samo panie mądrala.
Dodam coś na obronę tej garstki słuchaczy HH.
1. Nie gadajcie o czymś o czym nie wiecie. To zachowanie jak najbardziej lamerskie, uwierzcie mi. Pewno raz usłyszeli w radiu bzdet 18L albo polaka i świrują że znają sie na tym. Posłuchajcie se Paktofoniki, O.S.T.R. nawet eldo. A te "Ziomals Attack" to pewno ktoś sobie w domu robił co pierwszy raz miał mikrofon i fruityloopa.
2. Namiętne kojarzenie hip-hopu z dresiarzem i skatem. Podstawowy i największy błąd społeczeństwa polskiego. Skaterzy nie mają ABSOLUTNIE nic wspólnego z rapem, a tym bardziej dresy. Oni tylko słuchają tej muzyki. Ja słucham HH i nie jeżdzę na desce ani nie mam maluszka z silnikiem porshe ani dresika z 4 paskami.
3. Zresztą co to za dyskusja jest wogóle. Jakieś szantaże "jak jesteś za hh to jesteś niedorozwój" albo "jak sluchasz hip-hopa to masz płaskostopie". Po prostu nie wiem co myśleć... Ja osobiście nie slucham metalu albo rocka, ale nie mówię też że ten kto tego słucha to ma 1463 kolczyki i 8-metrowe włosy.
4. Co do tekstów "Metal/Rock to sztuka, hh to smieszne rymowanki". Każdego śmieszy coś innego. Takiego kolesia (załóżmy że ma nick human) śmieszą rozebrani kolesie z 4 kolczykami na każdym sutku i kolorowymi włosami drącymi się niewiadomo po co.

Na koniec cytacik [WWO - Każdy ponad każdym]
Cytuj:
(...)Wszyscy najmądrzejsi, ***ani, myślą chyba że są wybrańcami(...)Na takie podejście brak mi słow!
P.S. Walcie na mnie co chcecie, że jestem głupi, nie znam się, tylko żeby to było poważne i mnie nie OBRAŻAŁO, bo to bedzie tylko zla o was opinia.

P.S.2 Sorry za 2 posty, ale raz wcisnąłem wyślij, potem wzialem wstecz i dopisalem jeszcze. Wybaczta mi ludu

Ostatnio edytowany przez R3m0L - 02-03-2005 o 19:57.
R3m0L jest offline  
stary 02-03-2005, 21:15   #153
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
wiesz
tak sie sklada ze ja moge powiedziec prawie to samo o hh, ale pozadnym hh takim jak np. paktofonika(kinematografia)....
chyba z duzym naciskiem na slowo PRAWIE .Ale skoro twierdzisz że
mozesz powiedzieć tak samo to dawaj .....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
btw nie rozumie czemu mowisz do kazdego kto slucha hh hip hopowiec?
Sorry a jak mam mowic?Ziomal?? Powiedz mi to wyedytuje post
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 02-03-2005, 21:26   #154
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
chyba z duzym naciskiem na slowo PRAWIE .Ale skoro twierdzisz że
mozesz powiedzieć tak samo to dawaj .....


Sorry a jak mam mowic?Ziomal?? Powiedz mi to wyedytuje post
nie nie masz mowic ziomal ale nie mosisz tez mowic hip hopowiec lol. ja nie mowie do wszystkich co sluchaja metalu metale itp....

a tak btw. jak nie slyszales porzadnego hh to lepiej nic nie mow, bo jezeli slyszales jakiegos peje,18L czy tede to.....
morwi jest offline  
stary 02-03-2005, 22:16   #155
Ma$ter MatiK
Użytkownik Forum
 
Ma$ter MatiK's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 59
Ma$ter MatiK ma numer GG 5400468
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal

Odpowiedzcie mi więc co daje wam muzyka której słuchacie.To będzie IMHO sensowny argument.
Słucham nieraz MTV leci tam HH.Nasuwa mi to pytanie "Co ludzie widzą w HH , że ich piosenki zajmują prawie całą listę POLSKĄ."jakos nie moge sobie odpowiedzieć.

Spytasz pewnie drogi Hip hopowcu " A co Ty lubisz w "metalu"?".
a ja odpowiem:
Lubię gdy czuje na plecach ciarki słuchająć kolejnej genialnej solówki gitarowej.
Lubię gdy wieczorem , zanim zasnę myślę nad głębokimi tekstami , które można interpretować na wiele sposobów.
Lubię gdy zakładam walkmana, z ulubionym albumem Cradle of Filth ,i czuje nieopisany klimat.
Lubię gdy grając w grę FPP , moge puścić jakiś dynamiczny zespół (SOAD , Slaves on dope )
Teraz Twoja kolej Drogi Hip hopowcu..."Co lubisz w Hip hopie?"
Lubisz Bity?
Lubisz przeklinających cfaniaków , nabijajacych sie z wszystkich egocentryków?
Płytkie to troche...przynajmniej w moich oczach.
Pozdrawiam ;p Hail Metal Militia!
Sluchasz HH na MTV...Hmm...Pewnie leca tam piosenki donia,Peji,Meza???
Wedlug mnie nie jest to prawdziwy HH tylko tzw. hiphopolo.

Co ja lubie w HH??
Lubie jak sie ucze puscic sobie plytke kalibru44 czy paktofoniki bo to daje mi chec do nauki...
Lubię gdy zakładam walkmana, z ulubionym albumem 52 debiec i czuje ze mnie to wciaga/interesuje...
Lubię gdy wieczorem , zanim zasnę myślę nad głębokimi tekstami , które można interpretować na wiele sposobów.-polecam teksty DKA...
Lubisz przeklinających cfaniaków , nabijajacych sie z wszystkich egocentryków?-NIe lubie lecz przeklenstwa mi nie przeskadzaja...
Lubisz Bity?
Niektore lubie niektore nie...
Lubię gdy grając w grę FPP , moge puścić jakiś dynamiczny zespół-poniewaz hh zazwyczaj nie jest bardzo dynamiczny to se puszczam inne "wolniejsze" piosenki straych dobrych zespolow...
Ma$ter MatiK jest offline  
stary 03-03-2005, 07:21   #156
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Up
Mów jak chcesz, ale mi chodzi o to, że hh najlepsze lata ma już za sobą (K44, Paktofonika), a teraz się powoli stacza, 52Dębiec jest gorszy od k44, a już na pewno hh nie pomoże "hiphopolo" i ja nad tym trochę ubolewam bo nie było zbyt dużo tych zespołów, którym mogłem/chciałem poświęcić uwagę :/..
Thero jest offline  
stary 03-03-2005, 07:35   #157
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwi
a tak btw. jak nie slyszales porzadnego hh to lepiej nic nie mow, bo jezeli slyszales jakiegos peje,18L czy tede to.....
Słyszałem Paktofonike (Kinematografia) i kilka innych plyt hip hopowych.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ma$ter matik
Sluchasz HH na MTV...Hmm...Pewnie leca tam piosenki donia,Peji,Meza???
a jakże...tylko że skoro upieracie sie tak ze tam leci "gówniany" hh , to dlaczego jest popularny? Skoro utrzymujesz że w oczach fanów hh , mezo peja itp. to jest shit,to chyba nie znajdowalby się w czołówce na polskiej liscie...

Cytuj:
NIe lubie lecz przeklenstwa mi nie przeskadzaja...
no dziwne , skoro nie lubisz w hh jak to napisałem
Cytuj:
przeklinających cfaniaków i nabijajacych sie z wszystkich egocentryków
bo w co drugiej piosence jakis cfaniak ubrany w ciuchy za 1000 zł +
nabija się z jakieś grupy społecznej.Przykład? "To my polacy" czy jakos tak
koleś może traktuje to jako żart, ale niektórzy mogą czuć sie urażeni.
Drugi przykład:"Suczki" czy jakoś tak: koleś nabija się z młodych dziewczyn , porównując je do dziwek. To tylko dwa przykłady , z TV . Gdybym miał wybrać jeszcze kilka z płyt , to napewno znalazłoby się jeszcze kilka "perełek"
I HH to prawda? Która ma nam otworzyć oczy? Która ma nas nauczyć żyć?
Dziękuję za taką nauke.
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 03-03-2005, 07:45   #158
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ]v[ichal
Przykład? "To my polacy"(...) "Suczki"(...)

LOL. Fajne przykładywybrałes Pierwszy pokazuje totalna oblude w naszym panstwie: pozerstwo, ganianie za szmalem... podobało mi sie. Drugi... to raczej nie hh Ale tez jest calkiem calkiem. Klamstwo?? To ciekawo czemu tyle mlodych lasek zachodzi w ciaze. Bo sie PUSZCZAJĄ... na dyskotekach wlasnie;]
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 03-03-2005, 08:04   #159
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

ale czy wszystkie?
Czy to fair aby porownywac do nich wszystkie dziewczyny? (bo czy w tej piosence jest gdzies wyjasnione ze to o tych co sie puszczaja?)
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 03-03-2005, 08:14   #160
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Jak najbardziej jest wyjasnione, ze to o tych co się puszczają. I nie jest to o wszystkich...


A czy to fair, ze jezdzi sie na maxa po hh??
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.


Powered by vBulletin 3