Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-05-2005, 15:38   #21
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

@Hallabard
Pomysl to nie boli. Kupowanie pacca za Gp podchodzi pod kupowanie itemow za rl cash. Ktos ma duzo kasy w rl - bedzie mial duzo w tibii (bo posprzedaje pacce), a przeciez nie o to chodzi.
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2005, 15:47   #22
Druid'ek Miyakishi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xopunuk
Ja tez bym se PACCa kupił ale cena wszystko blokuje. Polacy to rzeczywiście biedny kraj 80 złotych to kupa forsy.. CipSoft powinien pomyśleć coś o Polakach. My i Brazylijczycy to chyba 3/4 całej ludności w tibi a jak wiadomo i w Brazyli nie ma tak wesoło z kasą. Ktoś powinien zagadać z Cipami aby zrobili jakieś zniżki to więcej ludzi zacznie go kupować


Może powinniśmy w jakiś sposób " Błagać " CipSoft na tibia.com to moze cos zmienia

Ostatnio edytowany przez Druid'ek Miyakishi - 08-05-2005 o 15:54.
 
stary 08-05-2005, 15:59   #23
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid'ek Miyakishi
Może powinniśmy w jakiś sposób " Błagać " CipSoft na tibia.com to moze cos zmienia
Taa... najlepiej umówić się o jakiejś porze, i wysłać tyle wiadomości, żeby im serwery wszystkie padły
Hieyan jest offline  
stary 08-05-2005, 16:51   #24
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

@up
Co zaowocuje blokadą wszystkich kont, które logowały się z waszych IP, bądź po prostu banem na *.pl
Macie naprawdę świetne pomysły - jak sześciolatek, który myśli, że im głośniej wrzeszczy komuś nad uchem, tym wieksze prawdopodobieństwo spełnienia jego żądań.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 08-05-2005, 16:57   #25
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Wiekszosc z was ma zapewne po 15, 16, 17 lat. Ida wakacje. Wiec ruszcie tylko i nazbierajcie troszeczke kasy. Wtedy cena pacca nie bedzie taka steraszna
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 08-05-2005, 16:59   #26
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

Podziel sobie kwote jaka placisz w PLN przez dni posiadania pacca. A teraz zastanow sie czy to tak drogo na kazdy dzien grania, biorac pod uwage wszystkie przywileje gracza z Premium Accountem? A jesli dla Ciebie to wogole cos glupiego zeby placic za pacca, to znaczy ze gra nie wciaga Cie do tego stopnia aby pacca posiadac. Ot cala logika
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski
Gumski jest offline  
stary 08-05-2005, 17:09   #27
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@up : wlicz w to dni podczas ktorych nie bedziesz miec czasu na gre ( sprawdzian, wyjazd, egzamin, brak netu, zepsuty komp)oraz ciagle wahania cen ( moze byc sporo drozej niz teraz - zalezy to od kursu walut)
@ w kwestii tego ze brazylijczycy sa tak biedni jak polacy - codziennie widze setki tepych brazoli lazacych nie zajmujacych sie niczym innym niz "br?" , wszyscy w pacc outfit, praktycznie nie graja, nie expia, nie robia _nic_ a stac ich na pacca .. Sytuacja graczy z Ameryki Poludniowej jest bardzo nierowna - czesc nie ma mozliwosci normalnej gry ( graja z caffe itp - stad czeste hacki wysokich levelow ), ci ktorzy moga grac z domu w przewazajacej wiekszosci sa lepiej sytuowani od Polakow, maja znacznie lepsze lacza i znacznie wiekszy komfort gry. Moj znajomy placi za net polowe tego co ja za moje Neo+ a ma 3 x taki transfer. Nie oszukujmy sie, jesli chodzi o rozwoj ekonomiczny w wielu przypadkach nie tylko nie mozemy sie porownywac do zachodniej Europy a nawet do poludniowej Ameryki ..
Smutne ale prawdziwe..


___________
Hail Nebula !
Hail Qu Family !
Vil jest offline  
stary 08-05-2005, 17:11   #28
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

No i co z tego? Po co ci lepszy transer w Neo?? Po to, zeby sciagac wiecej filmow e-mulem?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 08-05-2005, 17:25   #29
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

90 pare złotych to dla jedych dużo dla innych nie, a 20 euro w niemczech to naprawde zadna kasa, tam zasiłek dla bezrobotnych jest wyższy niż nasza średnia krajowa wiec 20euro to w sumie mało
Pacek jest offline  
stary 08-05-2005, 18:24   #30
R3m0L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 26
Domyślny

I tak najlepiej byłoby, jakby zamienili złotówki na euro. Wtedy by średnie zarobki byly 500 euro czyli okolo 1800 zł czyli duzo. Marzenia...
R3m0L jest offline  
stary 08-05-2005, 18:38   #31
Wipigi
Użytkownik Forum
 
Wipigi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Wiek: 31

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wipigi
Świat: Harmonia
Domyślny PACC-mały problem??

No wiec ja mam taki MALY problem:Mam 13 lat, bardzo lubie grac w tibie no i chcialbym wykupic sobie pacc'a. No ale z kad wziac kase?? Kosic trawnkiki u sasiadow??
Wipigi jest offline  
stary 08-05-2005, 18:47   #32
Hallabard
Użytkownik Forum
 
Hallabard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Lokacja: dom (Łódź)
Wiek: 33

Posty: 343
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Poziom mag.: 44
Hallabard ma numer GG 9015684
Domyślny

@up
Roznosić ulotki, kupować "hurtowo" kwiaty następnie sprzedawać je pod restauracją za podwyższoną cene , zbierać butelki i sprzedawać (ja w jeden dzień zarobiłem ok 10zł ), "zatrudnić się gdzieś" jako doręczyciel (jakieś kwiaty, liściki i inne bzdety), jak mieszkasz blisko wsi oferuj pomoc przy żniwach (raptem 2/3 dni roboty a kasy full, sam jakieś 2/3 lata temu tak pracowałem i w tydzień nawet 100/150zł szło do kieszeni), jak jesteś dość wyrośnięty to stań na parkingu i pytaj się czy popilnować autko za kilka złotych, proponuj że umyjesz szyby/ cały samochód za kilka groszy itp itd. Widzisz ile jest sposobów zarobku w wakacje ? Tylko trzeba mieć chęć
__________________
kliknij poniżej by zobaczyć więcej...


Ostatnio edytowany przez Hallabard - 08-05-2005 o 18:48.
Hallabard jest offline  
stary 08-05-2005, 19:05   #33
R3m0L
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2004

Posty: 26
Domyślny

Także zbierać puszki. Ja mam dwa duże worki juz rośnie trzeci i za stówe pójdzie. a poza tym trawnik skosić sąsiadowi, zgrabić liście, umyj samochód, zrób zakupy. Pomóż w zbieraniu owoców/warzyw. Ja w tym roku będę sprzedawał wiśnie co zostaną. Wystarczy chcieć.
R3m0L jest offline  
stary 08-05-2005, 19:20   #34
Wipigi
Użytkownik Forum
 
Wipigi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Wiek: 31

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wipigi
Świat: Harmonia
Domyślny

Hmm, macie rację! Teraz moze nie bede zbieral na PACC, bo chce kupic komórkę ale na wakacje...kto wie ?
Wipigi jest offline  
stary 08-05-2005, 20:35   #35
Druid'ek Miyakishi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A jak mieszkam w mieście mam 13 lat to jak mam zarobić ?? W miescie to troche wstyd łazić i zbierać puszki itp.
 
stary 08-05-2005, 20:49   #36
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid'ek Miyakishi
A jak mieszkam w mieście mam 13 lat to jak mam zarobić ?? W miescie to troche wstyd łazić i zbierać puszki itp.

W tym wieku, niektore wyzej wymienione czynnosci nie przejda, ze wzgledu na: " 13-latek popilnuje mi samochodu, super. Na pewno bedzie bezpieczny"

Ale np. praca u znajomego, sasiada, pomoc w tym i innym.... to ma sens.

Nie zalamuj sie, jak ja raz zaczalem zbierac puszki to codziennie kilku kumpli cos mi przynosilo. A to starzy pija, a to [starsze] rodzenstwo itd. Uzbierala sie kupa. Spruboj wszystkiego naraz. Tutaj kilka groszy za trawnik, tutaj za puszki, tutaj za zakupy i za meisiac 90 zl to raczej nie bedzie problem.

Oj..maly of topic sie tworzy
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski
Gumski jest offline  
stary 08-05-2005, 23:07   #37
Tibiasz
Użytkownik Forum
 
Tibiasz's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 37

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Berylia
Tibiasz ma numer GG 3681497
Domyślny

@ offtopic:
jak ktoś ma te 16+ lat i jest dość postawny to moze choćby na budowie gdzieś porobić. Można nawet ~70 PLN na dzień zarobić....
zanieś to przynieś tamto to nie jest trudne, a troche ruchu przy łopacie poprawi kondycje
__________________
W zdrowym ciele zdrowy duch...
W martwym ciele dobry loot..
Tibiasz jest offline  
stary 09-05-2005, 15:11   #38
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid'ek Miyakishi
A jak mieszkam w mieście mam 13 lat to jak mam zarobić ?? W miescie to troche wstyd łazić i zbierać puszki itp.
Zawsze mozesz zaproponowac komus z rodziny, ze mu umyjesz samochod, odkurzysz ladnie i wypolerujesz (15zl od wozu), mozesz isc do Pizzeri i poroznosic troche ulotek (do tego zatrudniaja prawie kazdego), albo wez gazete i jak dobry bezrobotny poszukaj jakiegos ogloszenia, "Zatrdudnie Doreczyciela" i biezesz rower i smigasz po miescie w wolnym czasie....
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline  
stary 09-05-2005, 15:21   #39
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

W wiekszych miastach mozna sprzaedwac gazet: wiem, ze Fakt korzysta z takich uslug.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 09-05-2005, 15:44   #40
boberman
Użytkownik Forum
 
boberman's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Poziom: 12
Skille: 36/36
Poziom mag.: 2
Domyślny o jeny:/

dobijacie mnie:/ wy myślicie ze komuś chce się zbierać puszki z trawników lub myć samochody???? nie dość że cała buda was wyśmieje jak się o tym dowie to jeszcze ile ludzi patrzy na ulicy:/ jeśli się nie bojicie opciachu na całe miasto to prosze :/ a potem podejdzie jakis bogacz i 1 złoty żuci pod nogi z pogardą jak nie macie kasy na pacca to powiem jedno : to czy macie kase czy nie , to zalezy od waszych rodzicow i ich wykształcenia , jedni bardziej zdolni ale leniwi nie ucza sie a potem do niczego nie dochodza a inni przykladaja sie do nauki i wlasne domy buduja :/ jesli was nie stac na pacca to dziekujcie swojim rodzicom:/
boberman jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:20.


Powered by vBulletin 3