Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-09-2009, 22:11   #1341
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nemelza3 Pokaż post
0 poparcia dla narkotyków, huligani i ultrasi to spożywają i potem na meczach są bójki. -.- 0 poparcia!
wiadooomka, narkotyki wywoluja agresje szczegolnie mj po ktorej napier****sz wszystkim wszystkich. cos jak wscieklizna
__________________
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2009, 18:42   #1342
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shardzik Pokaż post
Wole alkohol, naprawdę...
alkohol to tez narkotyk. tylko ze legalny : )

http://hyperreal.info/index.php?q=ga...g2_itemId=1496
tak btw, nie wiem czy to tylko wymysl jakichs cpunkow, ale mysle ze czesc prawdy w tym jest : )

@down, czekaj zaraz wrzuce na imgshacka i dam tu.
__________________
last.fm ; d
NOTKA?

Ostatnio edytowany przez Emcess - 03-09-2009 o 19:08.
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 18:53   #1343
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Nie widzę tej tabelki, która chyba powinna być pod linkiem :/ Co na niej jest?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:37   #1344
Rupert
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 159
Rupert ma numer GG 5669323
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emcess Pokaż post
alkohol to tez narkotyk. tylko ze legalny : )

http://hyperreal.info/index.php?q=ga...g2_itemId=1496
tak btw, nie wiem czy to tylko wymysl jakichs cpunkow, ale mysle ze czesc prawdy w tym jest : )

@down, czekaj zaraz wrzuce na imgshacka i dam tu.
heroina w srodku? nikotyna 1? nikotyna przed fetą dożylnie, koksem? no mi coś tu nie gra..

Ostatnio edytowany przez Rupert - 04-09-2009 o 23:40.
Rupert jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:04   #1345
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Wszystkie tego rodzaju porównania należy traktować z przymróżeniem oka, są tylko orientacyjne. Owszem, nikotyna jest jedną z najsilniej uzależniających subtancji i ja tylko o heroinie powiedziałbym, że jest bardziej uzależniająca. Natomiast co do niektórych innych danych z tabeli miałbym wątpliwości. Ale jako że nie podano metod, jakich używano przy tworzeniu tego porównania, nie warto się na nie powoływać. Dla mnie większą wartość ma to, opublikowane przez "The Lancet": http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ra...ependence).svg To porównanie oparte jest na ankiecie przeprowadzonej wśród psychiatrów, czyli też nie jest obiektywne. Za to niewątpliwie jest dokładniejsze.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 05-09-2009 o 01:13.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:52   #1346
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

http://old.demotywatory.pl/uploads/1...ygoxxx_500.jpg

według mnie obrazek daje do myślenia... powinien uświadomić, że nie jesteśmy nietykalni... wszystko z głową.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 01:09   #1347
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Nie dostrzegam wielkich zmian, poza nasilonym grymasem na twarzy i udziwnioną fryzurą
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 01:10   #1348
DD-ExpLo.
Użytkownik Forum
 
DD-ExpLo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009

Posty: 60
Profesja: Knight
Gildia: Dragonesti
Świat: Celesta
Poziom: 51+
Skille: 71+/69+
Poziom mag.: 5+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rupert Pokaż post
heroina w srodku? nikotyna 1? nikotyna przed fetą dożylnie, koksem? no mi coś tu nie gra..
Ta tabelka sie zgadza w 100%, nikotyna to jest najbardziej uzależniający legalny narkotyk. Uzaleznia cie w wolniejszy ale wiekszym stopniu niz Amfa.
Przestalem palic i po pol roku obudzilem sie rano z checia zapalenia. I to swiadczy o mocnym uzaleznieniu.
DD-ExpLo. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 13:34   #1349
Tzuful
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 133
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zapalić czasem sobie zapale i nie widzę w tym nic złego. Nigdy nie próbowałem nic innego, chociaż nie raz miałem okazje. Niektórzy mówią, że zaczyna się od ganji a potem się sięga po coraz to silniejsze środki odurzające. Gówno prawda. Alkohol jest o wiele gorszy od tego. Ostatnio powiedziałem sobie ze nie będę pił 100 dni, bo już alkohol zaczynał źle na mnie wpływać (agresja itp). A po jaraniu człowiek jest spokojniejszy, wyluzowany, ma fajne pomysły. Nie chce mi się bardziej rozpisywać, ale alkohol to jest gówno a zajarać czasem na poprawe humoru można
Tzuful jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 14:52   #1350
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tzuful Pokaż post
Nie chce mi się bardziej rozpisywać
Efekt palenia Za to po amfetaminie w jednej wiadomości byś się nie zmieścił.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 15:20   #1351
Master Szocik
Użytkownik Forum
 
Master Szocik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Wiek: 32

Posty: 175
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 2
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=vstz9I6KZ00

Moim zdaniem cała prawda zawarta w tej nucie
__________________
Piotr Łuszcz "Magik" 18.03.1978r-26.12.2000r[*]R.I.P[*]
Master Szocik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 15:22   #1352
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Powiedzcie mi, co możecie mi powiedzieć o halucynkach? Od długiego czasu mam chęć ich spróbować, ale podobno jak zje się grzybków za dużo, to efekty mogą być tragiczne.. Jadł ktoś z was kiedyś? Jak wrażenia?
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 16:12   #1353
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Wg mnie warto spróbować, nie wiem czy w swojej okolicy masz jakieś pastwiska ale teraz jest dobra pora, żeby się na jakieś wybrać i pobawić w grzybiarza ;p efekty dosyć ciekawe ale wiadomo, że każdy odbiera psychodeliki inaczej i wszystko zależy od indywidualnego podejścia.
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 17:12   #1354
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

http://talk.hyperreal.info/thread/14483

przeczytaj sobie ten temat, powinno Ci pomoc : p
cpuuun!! XD
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 17:19   #1355
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Przeczytaj jak najwięcej opisów doświadczeń innych, dzięki temu będziesz wiedział, czego się spodziewać: http://neurogroove.info/tagi/natura/grzyby-psilocibe

W opisach pojawia się pojęcie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Set_and_setting (mówię to, żebyś od razu się we wszystkim orientował). Set i setting są bardzo ważne
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 20:52   #1356
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corrnn Pokaż post
Andrew, pojedz do dopalaczy/smartszopa czy jakiegos innego funshopu w twojej okolicy i zakup jakas mieszanke ziolowa (chyba ze masz dostep do MJ). I zjaraj sie. Gwarantuje Ci ze twoje poglady nt. narkotykow obroca sie o 180 stopni.
2 lata temu bylem w chuj przeciwny narkotykom, zagorzaly przeciwnik.
Rok temu mimo strachu zapalilem ta zla i demoniczna marihuane.
Efekty? Rzucilem fajki, staram sie pic jak najmniej alkoholu, stalem sie bardziej otwarty (bylem lekko niesmialy, ten problem zniknal.), jestem optymista, przestalem grac w tibie. Ogolnie zrobilo to ze mnie lepszego czlowieka. Nie zaluje zadnej substancji jaka w siebie wladowalem (a troche tego bylo, nieraz naprawde przeginalem). Tych wkret, tych brech z kumplami nie zapomne do konca zycia, magiczne chwile. Na trzezwo tego nie da sie doswiadczyc, to tak jakby porownac impreze z alkoholem do imprezy bez alkoholu.
Wg. mnie psychodeliki nie powinny byc uznawane za narkotyk, to sa iscie magiczne substancje. Gdyby chociaz przez 10 minut wszyscy ludzie na ziemi poczuli by dzialanie MDMA to nie bylo by zadnych wojen na swiecie. Salvinorin A, DMT, LSD-25... tych substancji powinien sprobowac kazdy, swiatopoglad nt. boga, istnienia, sensu zycia diametralnie sie po nich zmienia. Na lepsze.
Moglbym napisac tyle pozytywow nt. substancji psychoaktywnych, tyle faktow nt. nieszkodliwosci, tyle absurdow polskiego prawa antynarkotykowego ze przeciwnikom wyszly by galy z orbit. (wiecie, ze mieszkajac w duzym miescie w odleglosci 2km od miejsca waszego miejsca zamieszkania najprawdopodobniej mozecie znalezc ponad 50 LEGALNYCH narkotykow (nie mowie o dopalaczach)? nie? no to teraz wiecie ;] i to nie jakichs byle jakich).
Niewiem co pan Andrew sobie mysli teraz czytajac tego posta (i nie chce wiedziec xd) ale, taka jest prawda. Podejrzewam ze o narkotykach w tej chwili gowno wiesz (nie obraz sie ale tak jest). Zgleb troche temat. Wejdz na neurogroove.info i zjedz na sam dol na czerwone pole. Szok, co nie? ;] Wiekszosc tego ( a to jeszcze nie wszystko) jest legalna i latwa do nabycia w naszym popierdolonym kraju zwanym polska. Specjalnie z malej litery.
Napisal bym cos jeszcze ale tramal juz sie wkreca (250mg, bedzie milo <3). Pozatym i tak juz sie nie udzielam na tym forum ;p

ps. Palcie szalwie, najlepiej extrakt, zajebisty naturalny antydepresant.
ps2. Jesli wujek Xeremon jeszcze sie tu udziela, jak go ladnie poprosicie to wam pewnie opowie historie pt. "900mg DXM" hehe pozdro xere xdd ;*
ps3. tak se siedze i mysle ze to co napisalem jest takie madre ze az glupie. Chooj, miej wyjebane a bedzie ci dane. Wyslij odpowiedz.
Ponad 2 lata temu byłem bardzo za narkotykami. Podobało mi się ćpanie i wszystko było zajebiście, ale postanowiłem, że już niczego nie zażyję i o dziwo było jeszcze lepiej jak się nic nie bierze, zaczynasz żałować chwil straconych na ćpanie, kasy przeznaczonej na dragi, przeżycia zostają, ale bez nich wcale lepiej by nie było - czasem może nawet być gorzej (każdy heroinista, nawet wyleczony powie Ci, że najlepszym doznaniem jest zażycie heroiny).
Podobnie jest jak się przestanie pić alkohol, nie masz pewnych doznań, ale sam czujesz się lepiej, wraca szacunek do siebie (przy dragach nawet nie wiesz kiedy go tracisz), a imprezowanie bez używek wcale nie musi być gorsze. Jeżeli utożsamiasz imprezę, ze zniszczeniem się to lepiej się poważnie nad sobą zastanów, bo może to oznaczać początek problemu.

A wojny są bardziej przez dragi (Afganistan), wszyscy tego nie spróbują tego, bo Ci co produkują to i mają z tego kasę są za mądrzy, żeby tego używać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tzuful Pokaż post
Zapalić czasem sobie zapale i nie widzę w tym nic złego. Nigdy nie próbowałem nic innego, chociaż nie raz miałem okazje. Niektórzy mówią, że zaczyna się od ganji a potem się sięga po coraz to silniejsze środki odurzające. Gówno prawda. Alkohol jest o wiele gorszy od tego. Ostatnio powiedziałem sobie ze nie będę pił 100 dni, bo już alkohol zaczynał źle na mnie wpływać (agresja itp). A po jaraniu człowiek jest spokojniejszy, wyluzowany, ma fajne pomysły. Nie chce mi się bardziej rozpisywać, ale alkohol to jest gówno a zajarać czasem na poprawe humoru można
No nie wiem czy dragi są takie bezpieczne, mój znajomy najarał z kolegami i pojechali na balety, nie dojechali, bo nie przeszkadzał mu samochód jadący z przeciwka podczas wyprzedzania, pasażerom się nic nie stało, a on prawie stracił życie.
Podobnie podczas wsiadania do samochodu po MJ nie zawsze się zapina pasy, włącza światła, zapomina o kierunkowskazach - a to powinna być podstawa.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 21:12   #1357
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Andrzejek to istny Albertus tego tematu. Tylko, że zamiast nawijać o policji, bełkocze coś o narkotykach.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 21:25   #1358
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

@Andrew
Masz raka. To nie pytanie, to stwierdzenie faktu.

//
Ten temat nie ma przyszłości, bo :
a) Ci co są za narkotykami będą je wychwalać, i nawet nie spróbują przyjąć to wiadomości argumentów strony przeciwnej.
b) Ci co są przeciw narkotykom będą pisać o ich negatywnych skutkach itp. oraz usilnie będą zniechęcać i odradzać narkotyki tym co biorą. A przez neta to jest n i e m o ż l i w e.


Tak w tym temacie było, jest i będzie. A ludzie leżący na onkologii jak andrew, co i tak już nic do stracenie nie mają dodatkowo będą się produkować po obydwu stronach. W zależności, litawor mówi, że dragi są spoko, Andrew to potwierza. Cyryl Bobarczyk mówi inaczej, andrew to popiera.

Za 'andrew' możecie przyjąć cokolwiek, nawet happy sven.



to nie wiem co to jest
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 21:32   #1359
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Andrzejek to istny Albertus tego tematu. Tylko, że zamiast nawijać o policji, bełkocze coś o narkotykach.
Wcześniej był ten temat od tematu o policji - złe porównanie, poza tym nie jestem do niego tak podobny jak by się mogło ślepemu wydawać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __HAPPY_SVEN__ Pokaż post
@Andrew
Tak w tym temacie było, jest i będzie. A ludzie leżący na onkologii jak andrew, co i tak już nic do stracenie nie mają dodatkowo będą się produkować po obydwu stronach. W zależności, litawor mówi, że dragi są spoko, Andrew to potwierza. Cyryl Bobarczyk mówi inaczej, andrew to popiera.
Z tym się nie zgodzę, bo akurat narkotyków nie popierałem w żadnym momencie dyskusji.

I nie zrozumiałem, dlaczego uważasz, że mam raka, nie jest ta aluzja dla mnie zbyt jasna, więc wolę nic o niej nie pisać, bo jeszcze coś dziwnego mogłoby z tego wyjść.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 21:45   #1360
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
A wojny są bardziej przez dragi (Afganistan), wszyscy tego nie spróbują tego, bo Ci co produkują to i mają z tego kasę są za mądrzy, żeby tego używać.
W Afganistanie procent ludzi zażywających opiaty jest jednym z najwyższych na świecie. Tylko że nie stanowi to tam problemu, bo opiaty są częścią tamtejszej kultury. Tak jak u nas alkohol.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin 3